Slaap lekkerquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:22 schreef msacras het volgende:
Nou m'n zus is eindelijk thuis, dus ik ga lekker slapen, doei!
Ik hou stiekem wel van dat opgefokte sfeertje wat er ontstaat als je een pak snuivers bij elkaar zet, ook al snuif ik niet en hou ik niet van vechtenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:21 schreef Tchock het volgende:
Ik vecht trouwens sowieso niet, maar cokesnuivers kennen hun grens niet, zijn snel boos, voelen geen pijn meer.
Ja ach was destijds mijn eigen keuze om te gaan samenleven met iemand met een kind. Heeft altijd prima gewerkt. Althans, sort of..quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:20 schreef msacras het volgende:
[..]
Meh, dat is wel apart. Ach, kinderen zijn leuk hoor, mijn oppaskindje is de liefste van de hele wereld, maar ik wil er zelf nog laaaang niet aan beginnen.
Trustenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:23 schreef Tchock het volgende:
Ik ga ook slapen. Weltrusten iedereen!
Trustenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:23 schreef Tchock het volgende:
Ik ga ook slapen. Weltrusten iedereen!
maja, ik heb er geen problemen mee zo ben ik nu eenmaal.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:21 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb uit goede bron vernomen dat het reuze meevalt
Hahaha, daar hoor je goede verhalen over jaquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:23 schreef Insomnia_ het volgende:
klassiekers met uitpubliek, dat was nog eens een opgefokt sfeertje.
Mooi man.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik daar ook echt absoluut niks mee heb omdat het altijd dezelfde zwakzinnige grafpaupers zijn die daar tussen staan strak van de pepquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:23 schreef Insomnia_ het volgende:
klassiekers met uitpubliek, dat was nog eens een opgefokt sfeertje.
Mooi man.
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:22 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik hou stiekem wel van dat opgefokte sfeertje wat er ontstaat als je een pak snuivers bij elkaar zet, ook al snuif ik niet en hou ik niet van vechten
Fok-it heeft wel een punt. Geldt trouwens voor veel hard-corefans van de grote clubs in het algemeen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik daar ook echt absoluut niks mee heb omdat het altijd dezelfde zwakzinnige grafpaupers zijn die daar tussen staan strak van de pep
Tros muziek-feest op het plein? Daar krijg je gewoon glaasje Appelsap en mag je de polonaise lopen. Niks free hugs of pillenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:23 schreef Tjacka het volgende:
[..]
maja, ik heb er geen problemen mee zo ben ik nu eenmaal.
maar ik vind het wel jammer, ik word een kroeg ook al beu. en zoiets als ll is niets voor mij blijkbaar. hardcore was mij ook al niet bevallen. dus dan wordt techno mijn laatste hoop.
Mooi man, die pure haat over en weer als de trein aankwam.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:24 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hahaha, daar hoor je goede verhalen over ja
En dan lekker matten in Beverwijkquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:26 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Mooi man, die pure haat over en weer als de trein aankwam.
Die spanning die dan in de lucht hangt enzo.
quote:
Voor mijn tijd, voor mijn tijd.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:27 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En dan lekker matten in Beverwijk
lijkt mij voor een keer best lachen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Tros muziek-feest op het plein? Daar krijg je gewoon glaasje Appelsap en mag je de polonaise lopen. Niks free hugs of pillen
vreemde pep danquote:
We worden oud Fok-it...quote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:27 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Voor mijn tijd, voor mijn tijd.
Nou een aantal keer volgens mij juist hele goede...quote:
Was ook voor mijn tijd hoorquote:
gewoon xquote:Op woensdag 21 augustus 2013 02:30 schreef aeque het volgende:
[..]
Nou een aantal keer volgens mij juist hele goede...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |