abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_130331890
En ja Troeta, dat is verdrietig ! Maar had 10 jaar geleden al afscheid genomen van mn kinderwens. Nu met 45 jaar een prachtige dreumes , daar kan geen mooier kado tegen op *;

[ Bericht 0% gewijzigd door kleinzusje op 21-08-2013 23:32:35 ]
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130332060
haha, zo zie je maar, kan ook gewoon eens leuk zijn Mac.
Ik kom er eigenlijk nooit, duur happymeal en Mex eet er niks van.

Paar maanden terug schreef iemand in het babytopic ook iets over kinderen die nog niet kunnen zitten in de buggy in de stad en volgepropt worden dacht ik alleen maar van wacht maar.
Mex zit nog steeds als een plumpudding in een buggy en als hij mee moet krijgt hij zeker wat lekkers als het voor hem niks aan is.

Ik heb iig geen zin om over dat soort dingen moeilijk te doen als het verder goed gaat.

Ben jij 45?? wauw! Wat geweldig dat het dan toch gelukt is!! En wat voor een dreumes heb je ook, geweldig meisje!
pi_130332503
Tsja 45 :@ :+
Ben al 3 x oma genoemd :(

En MAC: leuk hoor, maar voor een keertje, dat wel :@
En pa heeft het danoontje opgegeten :D Zij een half frietje, stukje brood en stukje vis. Tis een kleine eetster. Dank voor je compliment ^O^
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130332545
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 23:03 schreef kleinzusje het volgende:
Wat ligt er trouwens veel troep op straat :o Sinds ze hier buiten loopt valt me dat echt erg op.
Dat krijg je in de grote stad he :P

Oh en cs, maakt niet uit hoor, maar wilde t even rechtgezet hebben ;)

Vandaag druk dagje gehad. Vanochtend naar de kinderboerderij en bos erachter geweest. Volgende keer eerder weg en dan kunnen we wat langer daar rondstruinen.
Peuter wilde niet slapen, dreumes sliep 1,5 uur dus hadden vanmiddag ook nog tijd om iets te doen. Dus peuter op de fiets en naar mn ouders gelopen.
Zij waren moe.en ik ook :P
Was lekker weer vandaag O+

Oh en mac, heeft mijn dame ook wel eens op. Maar zolang ze, als je dr wortels geeft, haar portie en die van dr broer opeet en dan haar patatjes laat staan en haar vlees ook amper.eet geloof ik het wel qua vitamines. Sowieso eet ze goed, ook fruit enzo.
Dus mag ze ook best wat lekkers.
pi_130332625
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 23:37 schreef kleinzusje het volgende:
Tsja 45 :@ :+
Ben al 3 x oma genoemd :(

En MAC: leuk hoor, maar voor een keertje, dat wel :@
Das.minder
Mn moeder heeft het andersom wel eens gehad :') (was oma.op dr 45e)
pi_130332705
quote:
1s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 23:39 schreef Sonnetje85 het volgende:

[..]

Das.minder
Mn moeder heeft het andersom wel eens gehad :') (was oma.op dr 45e)
_O_ Das leuker ;)
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130332761
En ja de stad dus :) peuken, nootjesschillen, glas, mac bekertjes, flesjes en ook............... drugs resten :(
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130332800
:D
Die had zoiets van: moet er niet aan denken :D
Maar.goed ik was toen 22, dus dan ben je er ook wel uit ;) (zus was toen 24).
pi_130332834
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 23:43 schreef kleinzusje het volgende:
En ja de stad dus :) peuken, nootjesschillen, glas, mac bekertjes, flesjes en ook............... drugs resten :(
Das wel minder idd. Dan loop je ook niet echt ontspannen.
Hier gelukkig niet zo'n last van.
pi_130334134
Kz zolang ze er van geniten heeft is het goed toch.

Lisa kreeg hier ook ql vrij snel af en toe een pijl friet in mei voor het eerst een happy meal kind heeft alles op inc. Haar annanas ip.v danoontje. Wij eten hier 1 keer in de week friet en ze eet gewoon mee zolang je maar varieerd vind ik het allemaal niet erg.

Lisa is uit oppassen geweest uurtje geleden opgehaald. Madaam wou niet slapen maar heeft zich voorbeeldig gedragen. Was volop aan het spelen ze wou vandaag zowiezo niet slapen had even langs het voetbalveld geslapen daar en dat was het vanaf vanmorgen. Wij zijn heerlijk uit eten geweest samen had er speciaal voor gespaard enzo dus heerlijk genoten :-)
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_130335294
Even een dikke :* voor alles onder de spoilers
hier gaat alles me zo verbazingwekkend makkelijk af! Al vanaf het begin dat ze er is O+
Echt het is zo'n makkelijk kind! En tuurlijk sta ik ook regelmatig met mn handen in mn haar als t allemaal net ff anders loopt als gepland... of wilde ik heel even dat ik niet zoveel in mn eentje hoefde te doen... Als de 1 midden in de nacht tijdens een nachtmerrie gillend door de slaapkamer rent waardoor mevrouw wakker wordt en staat te krijsen in dr bedje en terwijl je aan het bedenken bent waar je het eerst naar toe moet, je overgeefgeluiden uit een ander bed hoort komen bijvoorbeeld... :X :P
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_130338311
Wauw vamp, ik heb diep respect voor jou hoor! _O_ Ik zou niet weten waar ik moest beginnen en in een hoekje wegkruipen denk ik :').

Tot zijn eerste jaar was ik heel streng met eten. Geen zout, geen suiker en liefst zo veel mogelijk vers. Nu ben ik wel makkelijker, wat lekkers hoort er ook bij. Maar hij is wel direct verslaafd hoor, zodra hij bijvoorbeeld ijs ziet, is het net een jong vogeltje: "uh-uh-uh-uh-uh" net zolang tot hij een hapje krijgt :D.

Ik ben trouwens ook een ontaarde moeder. Kind had vanmorgen een klein beetje verhoging (37,7). Ik heb een paracetamol gezet en hem gewoon afgeleverd op de opvang :@. Hij was verder wel vrolijk gelukkig, alleen wat minder eetlust dan anders. En ik werk thuis, dus kan hem zo ophalen als het nodig is.

[ Bericht 21% gewijzigd door Phaidra op 22-08-2013 08:56:45 ]
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_130338861
Vamp
Pittig! Wist niet dat je je kindjes alleen opvoedde. :*

Kz
Ontaarde moeder :9

Phaidra
37,7 is toch niet heel erg ernstig? Als hij zich verder goed lijkt te voelen.
Ik temp S nooit omdat ze dat heel erg naar vind en voor een oorthermometer zit ze niet stil genoeg. Ik voel wel aan haar of zie aan haar of ze koorts heeft of niet lekker is. Dinsdag was ze ook niet echt mega fit maar bezoek aan moeder + nichtje heeft dr goed gedaan & smiddags sliep ze eindelijk weer lang achter elkaar. Had dr juist goed gedaan.
Je Moedergevoel zegt genoeg denk ik, als hij echt ziek was geweest had je hem niet weggebracht.
pi_130338947
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2013 09:07 schreef Zoë23 het volgende:
Vamp
Pittig! Wist niet dat je je kindjes alleen opvoedde. :*

Kz
Ontaarde moeder :9

Phaidra
37,7 is toch niet heel erg ernstig? Als hij zich verder goed lijkt te voelen.
Ik temp S nooit omdat ze dat heel erg naar vind en voor een oorthermometer zit ze niet stil genoeg. Ik voel wel aan haar of zie aan haar of ze koorts heeft of niet lekker is. Dinsdag was ze ook niet echt mega fit maar bezoek aan moeder + nichtje heeft dr goed gedaan & smiddags sliep ze eindelijk weer lang achter elkaar. Had dr juist goed gedaan.
Je Moedergevoel zegt genoeg denk ik, als hij echt ziek was geweest had je hem niet weggebracht.
Nee, maar het loopt vaak later op de dag nog op. En omdat hij gister ook overgegeven had, denk ik wel dat hij een virusje heeft (of het komt van de BMR-prik van vorige week). Maar idd, ik kijk vooral of hij zich ziek voelt en dat leek wel mee te vallen.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_130339004
Phaidra
:( ja S had maandagnacht ook overgegeven. Misschien griepje idd.
Hoop dat het meevalt :*
pi_130339117
Phaidra, hier hoeven ze bij he KDV pas opgehaald te worden als ze 38,5 hebben :D Heb haar ook weleens weggebracht met een pcm hoor! Maar ik vertelde dan wel altijd dat ze niet zo lekker was en of ze het in de gaten wilden houden. Hoop dat hij niet verder ziek wordt! :*

En qua eten, ik was ook streng tot een jaar, nu krijgt ze weleens een frietje, een hapje ijs of een hapje vla, maar het blijven allemaal maar hele kleine beetjes. Gelukkig accepteert ze het nog wel als ze iets anders eet dan wij :)
En drinken uit onze glazen of uit een spa flesje is de bom!
Mama van F. (2012) en M. (2016)
  donderdag 22 augustus 2013 @ 09:41:23 #167
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_130339448
Wat een ontaarde moeders hier allemaal :o ;)

KZ'tje, ik moest lachen om je :D. KZbeeb vond het vast juist hartstikke tof om een keer bij de mc te eten en ze houdt er vast niets aan over ;). E.lin heeft wel eens pizza gegeten (oke, alleen de korstjes) omdat ze mij dat zag eten en ineens haar worteltjes niet meer wilde :'). Dat is hier nu ook heel erg cool hoor, eten wat papa&mama eten. Ze eet dan ook echt bijna volledig met de pot mee en heeft ook echt dezelfde smaak als wij! Aardappels zijn mwoah maar pasta en rijst gaan er supergoed in. Gister aten we risi e bisi (risotto met erwtjes en pancetta) en daar heeft ze echt van gesmuld! Heerlijk om te zien :)

Phaidra, soms werkt de afleiding van het KDV dan juist heel goed! En als hij zich echt niet lekker voelt ben je er snel genoeg bij. Hoop dat dat niet nodig is :)

Klinkt goed, Vamp!

En ik las nog iets over (twijfels over) 2e kindjes. Wij willen echt heel erg graag een 2e kindje (en ook wel een 3e zoals het er nu naar uitziet). Vanwege mijn gezondheid 'moeten' we ook niet te lang wachten dus dat gaan we ook niet doen. Begin september heb ik een afspraak bij de specialist en als hij groen licht geeft kan het zomaar zo zijn dat we er dan al meteen voor gaan. Ik vind het wel doodeng maar dat heeft niet zozeer te maken met combinatie zwangerschap/baby en dreumes maar eerder met hoe mijn lichaam het stoppen met de pil zal gaan oppakken (ik heb redelijk ernstige endometriose). Maar, ik heb er ook heul veul zin in!

Edit: mijn werkdagen zijn omgezet :). Geen 2 dagen KDV meer achter elkaar voor mijn meiske. Wel vreemd, al sinds december gaat ze 2 dagen achter elkaar maar ineens trekt ze het niet meer. Het is overduidelijk too much. Nu gaat ze dinsdags en vrijdags, veel beter verdeeld vind ik!

[ Bericht 8% gewijzigd door Tante_Soesa op 22-08-2013 10:39:00 ]
  donderdag 22 augustus 2013 @ 10:36:50 #168
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_130340612
Ook van mij een dikke :* voor alles onder de spoilers.

KZ wat balen van de was!

Phaidra hoop ook dat het meevalt met je ventje!

Vamp respect dat je het alleen doet. Lees ik nou goed dat je 3 kids hebt?

Over t eten: hier eet S al regelmatig gewoon pizza en patat mee! Niks mis mee, vind ik, zolang je voor de rest gezond en gevarieerd eet idd. En hij vindt t echt heeeeeerlijk. Net als pannenkoeken :9 .
  donderdag 22 augustus 2013 @ 10:45:44 #169
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_130340861
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 23:19 schreef kleinzusje het volgende:
En ja Troeta, dat is verdrietig ! Maar had 10 jaar geleden al afscheid genomen van mn kinderwens. Nu met 45 jaar een prachtige dreumes , daar kan geen mooier kado tegen op *;
Nou hier nog één *O* wel een paar jaar ouder maar ik bedenk me elke dag nog wat een geluk ik heb ;)

Trouwens die dreumes hier zeulde de stofzuiger zelf uit de kast, hij vond dat het tijd word om te stofzuigen geloof ik :P
Rayen 2½ jaar!
pi_130341133
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2013 10:36 schreef Fee-nix het volgende:
Ook van mij een dikke :* voor alles onder de spoilers.

KZ wat balen van de was!

Phaidra hoop ook dat het meevalt met je ventje!

Vamp respect dat je het alleen doet. Lees ik nou goed dat je 3 kids hebt?

Over t eten: hier eet S al regelmatig gewoon pizza en patat mee! Niks mis mee, vind ik, zolang je voor de rest gezond en gevarieerd eet idd. En hij vindt t echt heeeeeerlijk. Net als pannenkoeken :9 .
Vamp heeft er 6!!!!!!!! _O_
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_130341390
6 kids? :o
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_130341400
6?? Holy moly!
Tralalalaaa
pi_130341498
Oh trouwens het eerste jaar idd geen zout, geen choco, geen patat enzo..nu nog steeds geen zout en patat krijgt ze of oven friet een keer in 2-3 maanden of als we bij opa en oma zijn want die willen steeds patat eten.
Pizza eet ze vaker omdat wij van die pizza bodems kopen en zelf dingen erop doen. Zalm vindt ze lekker!
Ze eet wel de koekjes van goodies! en af en toe en knijp fruit van zonnatura.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 22 augustus 2013 @ 11:11:57 #174
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_130341583
Leuk toch, 6 kids? Lekker vol huis :s)

En een wasmaschine die altijd draait :@ :P


Die Goodies koekjes heb ik ook eens gegeven aan Cristel, ze smeet ze zo weg. Echt...gewoon niet eten! Ze had liever een biscuitje oid.

En nu zit ze met dr broer op de bank chips te eten (wat ze niet mogen eigenlijk :@ ) Maargoed, ff rust :@
pi_130341802
Faye is helemaal fan van maisboogies :D
Mama van F. (2012) en M. (2016)
pi_130342206
Wat zijn die dingen?

PE ja gezellig maar ook super druk :o
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_130342215
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130342232
Oh en nu even bijlezen c_/
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130342275
Arme oma! ;(
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  donderdag 22 augustus 2013 @ 11:45:41 #180
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_130342401
6 kids?! Wow.... dan helemaal: _O_ .

Marjolijntje die foto :D O+ .
pi_130342404
Vamp 6 ? _O_
TJ: Geweldig he *O*

Patat enzulks: Hier eet ze met de pot mee. Wij patat of pizza, zij ook. Maar geef patat zonder zout. Pizza en champignons zijn favo en natuurlijk de altijd heerlijke yoghurt. Verder eet ze dus maar weinig. Koekjes/snoep/ijs (bijna) nooit. Vindt ze ook niks (gelukkig).
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130342413
Marjo : O+ Ga ik ook eens proberen, waar haal je die ?
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  donderdag 22 augustus 2013 @ 11:49:42 #183
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_130342499
Op patat mogen ze van mij wel zout. Verder doe ik helemaal nooit zout op groenten of aardappels.

Maar laatst :X op verjaardag bij oma: oma had een speciaal kindertafeltje neergezet met daarop zoute stokjes (pepsels) en zoute popcorn. Echt grote bakken! Nou die van mij kunnen zichzelf nog niet beheersen, dus die schuiven aan en beginnen te eten. Op een gegeven moment zei ik dat ik het nu wel genoeg vond met die popcorn (stokjes waren inmiddels op). Zegt een oom: maar er zitten toch amper calorieen in? :') 8)7 . Dus ik zo: nee, maar er zit wel veel zout op. Kreeg alleen een wazige bllik terug. En oma zegt: ja en veel zout betekent veel drinken, dus veel luiers, dus geld. Noujaaaaaa. Ik zei nog wel: nou t is gewoon slecht voor de nieren hoor. Maar geen reactie meer. :X .
  donderdag 22 augustus 2013 @ 11:52:35 #184
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_130342560
Wow 6 *O* wat lijkt me dat gezellig zeg (en wel druk ;) )

KZ *O* leuk voor ons he :9

Hier eet R alles mee, van zoete dingen houdt hij eigenlijk niet, lekker makkelijk. Is dol op olijven en aardbeien.
Maar suikerklontjes pikken dat dan weer wel :{ , dus dat staat nu lekker hoog en veilig
Rayen 2½ jaar!
pi_130342634
quote:
14s.gif Op donderdag 22 augustus 2013 11:46 schreef kleinzusje het volgende:
Marjo : O+ Ga ik ook eens proberen, waar haal je die ?
Bij de C1000 in ieder geval!
Mama van F. (2012) en M. (2016)
  donderdag 22 augustus 2013 @ 11:56:22 #186
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_130342640
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2013 11:45 schreef kleinzusje het volgende:
Vamp 6 ? _O_
TJ: Geweldig he *O*

Patat enzulks: Hier eet ze met de pot mee. Wij patat of pizza, zij ook. Maar geef patat zonder zout. Pizza en champignons zijn favo en natuurlijk de altijd heerlijke yoghurt. Verder eet ze dus maar weinig. Koekjes/snoep/ijs (bijna) nooit. Vindt ze ook niks (gelukkig).
:D hier zijn champignons ook mega favoriet! Kind eet het liefst niets anders O+ en altijd yoghurt/kwark idd.

We eten eigenlijk bijna nooit patat en pizza is ook heel uitzonderlijk. Laatst had ik wel van een opengesneden Turks brood 'pizza' gemaakt. Was erg lekker en dat vond E ook :Y)

E. eet heel zelden Goodies koekjes(dus koop ik ze niet meer want je houdt ze maar moeilijk 'vers') maar ze heeft net zo lief een soepstengel ofzo. Kind eet gezonder dan haar ouders :@
pi_130342715
Soesa: Grappig he ! Misschien bak ik ze wel voor zaterdag. :D
TJ: Zekers *;
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_130342858
Laatst had mevrouw hier een halve potje zwarte olijven op :o ze vrat ze alsof het snoepjes waren!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_130343322
Billie klokt mijn bekers Innocent Smoothie helemaal leeg. Hij is knettergek op dat spul. Jammer dat het zo knetterduur is, al is het nu in de Bonus. Leuk trouwens om te lezen dat sommigen van jullie de dreumes ook pizza of friet laten eten. Ik maak voor Billie meestal wat anders, maar het draait erop uit dat hij toch bij ons mee zit te pikken.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
  donderdag 22 augustus 2013 @ 12:23:59 #190
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_130343387
quote:
10s.gif Op donderdag 22 augustus 2013 12:21 schreef Kuukske het volgende:
Billie klokt mijn bekers Innocent Smoothie helemaal leeg. Hij is knettergek op dat spul. Jammer dat het zo knetterduur is, al is het nu in de Bonus. Leuk trouwens om te lezen dat sommigen van jullie de dreumes ook pizza of friet laten eten. Ik maak voor Billie meestal wat anders, maar het draait erop uit dat hij toch bij ons mee zit te pikken.
Maak je het toch zelf? Beetje fruit in de blender :9

Hier eet cristel trouwens ook gewoon mee met alles, alleen met pizza kook ik wel groente voor haar, en dan krijgt ze ook wel een paar stukjes pizza ;) (We willen namelijk niet dat ze wéér 's nachts wakker wordt en brood wil eten :P )
pi_130343442
Haha... Ik heb er 6 ja ( 17 bijna 16, bijna 10, net 7, 5 en de kleine mevrouw van net 1 ) maar het zijn hele makkelijke kinderen hoor! De oudste 2 zijn nu nog voornamelijk bij hun vader, nr 2 wil graag weer hier komen wonen en met de andere zijn we weer een soort van co ouderschap aan het opbouwen van de ene week bij mij, de andere bij vader....Alleen de kleinste is eigenlijk echt 24/7 bij mij
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_130343549
En qua eten.... Mevrouw eet ook van alles mee... vooral om te proeven want zoveel eet ze nog niet... En dan inderdaad, de korst van de pizza enzo... Verder eet ze gewoon wat hapjes van wat wij hebben met avondeten, hou er wel rekening mee met zout enzo... En voor de rest een x of 3 borstvoeding op een dag en 's nachts veel "tutten" bij mama
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_130346920
Wauw respect vamp!

Haha kz dat filmpje

S mag nu wel 'alles' eten van mij maar met mate. We eten bijna elke dag aardappels+verse groente of couscous/pasta. Als we patat eten krijgt ze eerst zelfgemaakte soep + een broodje en dan een paar patatjes.

Fee :o gezond! Weinig calorieën haha

Vanmorgen op nichtje gepast O+ S en nichtje zijn echt grappig samen.
S heeft geen interesse in de speen maar die van nichtje moet! Ze hebben :+
Ze kunnen ook lief spelen samen *;
pi_130347888
Daan eet gewoon met ons mee. We eten zelf wel redelijk zoutvrij, dus daar hoef ik niet echt rekening mee te houden. Soms gooi ik dan nog wel wat stukjes paprika of komkommer op tafel, of geef ik de jongens dat eerst te snoepen.
Pizza eet Daan niet, maar aardappels en pasta gaan prima. Rijst wisselt nogal. En patat gaat ook goed. Maar nog liever de appelmoes ;)
  donderdag 22 augustus 2013 @ 17:04:22 #195
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_130352783
Vanmiddag naar het CB geweest. S. sliep nog dus moest hem wakker maken, iets wat nooit lekker uitpakt :') En nu dus ook niet... Meneer weigerde alles, behalve het aanwijzen van de lichaamsdelen van de pop :') Geen stats ook, maar de arts vond hem er op het oog goed uitzien.

En al die andere kinderen natuurlijk netjes op de weegschaal en bij de meetlat en vrolijk bij de arts naar binnen :{w
Oude (on)bekende.
  donderdag 22 augustus 2013 @ 18:33:31 #196
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_130355852
Haha Mevr_Mus, lekker middaghumeurtje ;). Maar gelukkig ziet hij er goed uit :).

Mijn S heeft binnenkort weer een afspraak op het CB. De 18 maanden afspraak. Weten jullie nog wat ze dan 'moeten' doen? Blokjes stapelen toch? En ook al iets met de vormenstoof? Of was dat pas bij 2 jaar? Want van die vormenstoof snapt hij echt nog geen bal... Puzzels ook niet trouwens.

O en hij is vandaag ineens erg met warm/koud bezig, heel grappig. Er lag een adapter van de laptop op tafel (laptop stond aan), hij legt zijn handje erop en zegt 'koud!' Hij bedoelde warm :P. Maar dat kan hij nog niet zo goed zeggen, dat wordt 'lam'. Maar ik vond t wel knap dat hij iets over de temperatuur zei. En vanavond bij het eten zei hij 'koud eten!' En hij bedoelde weer warm uiteraard, hihi.
pi_130360615
Hihi, Fee! Wel knap idd!

Mus, dat zal je altijd zien... CB-bezoeken komen hier ook altijd slecht uit.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_130360666
Jeetje, Vamp, 6, wat stoer!

Een klein boos mini-musje, ook fijn :P

Fee, wij waren in drie minuten weer buiten. Ze heeft even met mij gepraat hoe het ging en M geobserveerd tijdens het spelen. Stelde niets voor.

Grappig, M is ook bezig met warm en koud en haalt het ook voortdurend door elkaar. En 'groot' vindt hij ook heel boeiend (klein zegt hij dan weer niet :P ). Hij was vanochtend helemaal opgetogen dat hij op de 'gooooooote fiets' ging. Onderweg riep hij 'grote busje!', m'n kleine allochtoontje :+
I'm not troubled or sad, I'm just ready for bed.
  donderdag 22 augustus 2013 @ 20:39:16 #199
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_130360832
Knap Fee! Ik vind het fascinerend hoe kinderen zich concepten als warm en koud eigen maken :Y
Oude (on)bekende.
  donderdag 22 augustus 2013 @ 20:45:02 #200
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_130361001
Heel fascinerend idd, knap Fee!

E begint nu met echt luisteren wat we zeggen als we voorlezen. Ik las een boekje voor en vroeg of ze wist waar de vogel was. Ze keek op, keek mij aan en wees naar de boom aan haar muur met idd vogeltjes daarin!

Elin had vandaag meerdere malen een toren gebouwd van 4 blokken :o
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')