abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_130308669
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:07 schreef Silenus het volgende:
daar krijgt ik nou slappe ballen van.
Ik vind slappe ballen vaak wel lekkerder. Zo een opgekropen zak omdat het koud is vind ik minder lekker.
  woensdag 21 augustus 2013 @ 12:18:28 #202
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_130308671
Het gaat er vooral om dat de indruk die je geeft met de foto's een beetje klopt. Als je wordt afgewimpeld omdat het dronken foto's zijn, dan is het vast je type niet. En zo geldt dat met alles waarop je afgewezen kan worden natuurlijk :)
pi_130308693
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:18 schreef Godtje het volgende:

[..]

Ik vind slappe ballen vaak wel lekkerder. Zo een opgekropen zak omdat het koud is vind ik minder lekker.
Stuur hem gewoon een berichtje, wellicht kunnen jullie iets voor elkaar betekenen.
pi_130308714
quote:
14s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:19 schreef Dr.Hilfiger het volgende:

[..]

Stuur hem gewoon een berichtje, wellicht kunnen jullie iets voor elkaar betekenen.
Wie ben jij? :?
pi_130308980
Eigenlijk zijn mijn foto's ook maar matig, maar als ik op pad ben met iemand denk ik er niet echt aan om foto's te nemen.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
  woensdag 21 augustus 2013 @ 12:31:22 #206
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_130309003
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:30 schreef Fascination het volgende:
maar als ik op pad ben met iemand denk ik er niet echt aan om foto's te nemen.
Laat staan met de gedachte "dan heb ik iets om op een datingsite te zetten" :+
pi_130309339
quote:
7s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:31 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Laat staan met de gedachte "dan heb ik iets om op een datingsite te zetten" :+
En toch ben ik al eens foto's die ik op een date had gemaakt later op een dating site tegen gekomen ;)

Overigens is fotografie wel een hobby en sleep ik bijna altijd een camera mee. In dit geval ook wat spontane foto's van haar gemaakt en opgestuurd.

Voor een goede vriendin wel een keer een photoshoot gedaan, waarbij ze inderdaad vantevoren al had gezegd dat ze graag wat leuke foto's voor op lexa wilde.
"Once you know what the question actually is, you'll know what the answer means."
  woensdag 21 augustus 2013 @ 12:44:38 #208
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_130309378
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:16 schreef Silenus het volgende:

[..]

Ja, maar het probleem is dus dat ze dan weer te geposeerd zijn. (Het is ook eigenlijk nooit goed. ;))

Het zijn ook altijd dezelfde soorten foto's die je daar terugvindt.

"Ik maak met een iphone een foto van mezelf in de spiegel." (Dat zie je vaak op knuz)

"Ik duw de toren van Pisa weer recht of leun tegen de piramides aan of ik ga er gek bijstaan op de zoutvlakte in Bolivia." (de reizigers)

"Ik heb net een berg beklommen en sta in mijn kaki afrits-broek en bergschoenen te genieten van het uitzicht" ( :'( Hoe on-vrouwelijk ziet dat er altijd uit :'()

"Ik zit op een terrasje in Italie, eet mijn pizza en zet mijn prodent-glimlach op." (Over geposeerd gesproken)

...Ach eigenlijk kun je alles wel gaan afzeiken, wat maakt het ook allemaal uit. :+
Je vergeet de springfoto's. Een rage die echt alleen maar in het begin leuk en origineel was (en dat zelfs met mate). Maar nog steeds zie ik ze langs komen. -O-
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
pi_130309429
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:44 schreef -Splash- het volgende:

[..]

Je vergeet de springfoto's. Een rage die echt alleen maar in het begin leuk en origineel was (en dat zelfs met mate). Maar nog steeds zie ik ze langs komen. -O-
Daar heb ik persoonlijk minder moeite mee, vind ze er altijd wel leuk uitzien.
A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
pi_130310689
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 01:33 schreef Hungry_Joe het volgende:

[..]

Meer flirten. Als degene uit het eerste gesprek het over speels heeft is dat precies wat ze bedoelt ermee namelijk. En dan moet je al helemaal niet jezelf gigantisch door de voet schieten door te zeggen dat je niet weet hoe.
Heel eerlijk, weet het dan niet zo goed. Ik heb nooit goed begrepen wat flirten is, maar ik heb het idee opgebouwd dat het vooral wat plagen is. En ik heb het gevoel dat ik dat expres wel een beetje doe in die gesprekken die ik plaatste toch? Is er daar iets wat ik meer of beter kan doen?

quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 01:38 schreef Hungry_Joe het volgende:

Ouch...Had je hier al niet het idee dat het finaal spaak liep, Benzin?
Neel. Vooral door mijn reactie (die ook al niet handig was) of door die van haar? Nu je het zegt kan ik me al wel voorstellen dat 'hangt van de persoon af' slecht nieuws was, maar op dat moment had ik dat er niet in gezien.
pi_130310950
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 09:33 schreef -Splash- het volgende:
Aangepast, mijn visie.
Ik neem je visie mee in het lijstje dat ik heb gemaakt. Dankjewel!

Wat bedoel je precies met meer bluffen? Heb je een goed voorbeeld?

quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 06:50 schreef firefly3 het volgende:
Aantrekkingskracht opwekken via tekst, het grootste fabeltje dat er bestaat. De chat is niets meer dan een hulp middel om zo snel mogelijk af te spreken.
Nja, ik denk op zich dat het wel kan, maar ik ben het wel met je eens dat het zinvol is om snel af te spreken. Toch wil ik daarmee wachten en als ik probeer de suggestie te planten om eens wat te gaan doen krijg ik vaak een reactie dat ze nog graag even wil wachten, of er komt een excuus. Heb pas één date uit Paiq weten te slepen.

Als jij kennelijk zo'n expert ben in het snel afspreken, hoe doe jij dat dan? Ik ga er niet vanuit dat ze al na 5 minuten praten meteen met je af willen spreken.

quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 10:43 schreef Hungry_Joe het volgende:
Iedereen heeft het over die matches, maar daar heb ik nog nooit voordeel aan bespeurd ten opzichte van bijvoorbeeld oneliner-contacten. Zijn er echt mensen die daar significant verschil in merken?

Los van zaken als roken/drinken en redelijk dichtbij wonen bedoel ik dan.
Ik heb geen oneliner-contacten. Heb zoiets zelf nog nooit gekregen en ik zou ook niet weten wat ik zou moeten schrijven, dus doe eigenlijk zelf ook geen verzoeken. Ik heb het drie keer ofzo geprobeerd en dat is allemaal geweigerd :+

quote:
2s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 11:28 schreef Godshand het volgende:
@benzin: ze leek mij echt een leuk meisje/vrouw, ze kwam vrij spontaan over in haar chats. Maar j kwam wat te geforceerd over en inderdaad te ondervragerig.

Vragen stellen is goed, maar je bent te voorzichtig met haar. Meer plaagstootjes, meer lollig doen. En inderdaad, het eind is helemaal ruk. Hou de eer aan jezelf en ga niet smeken om contact. Zeg egwoon "doei", en sluit af.
Ik snap wel wat je bedoeld met te ondervragerig, maar ik weet niet zo goed hoe ik anders het gesprek lopend moet houden. Zeker als ik geen antwoorden krijg waarop ik makkelijk kan inspelen dan wordt het al snel helemaal een interview.

Ik probeer lollig te doen en grappen te maken, maar dat is inderdaad nog niet helemaal perfect. Wat bedoel je met plaagstootjes?
pi_130311183
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 12:01 schreef MissGump het volgende:

Volgens mij heeft bijna elke beroepsgroep wel van die vragen die ze standaard krijgen. Mijn favo blijft (psychologie gestudeerd): "dus jij weet nu wat ik denk?" |:(
Oeps, daar heb ik me dan ook een keer aan schuldig gemaakt :D :+

quote:
14s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 10:34 schreef Myraela het volgende:

[..]

Tering Benzin, je wilt toch dat een meisje je leuk gaat vinden om wie jij bent? Je bent best een slimme jongen, waarom kom je in je chats dan over als een 15 jarige puber.

Volgens mij moet jij helemaal niet op paiq gaan zitten.
Ik kom denk ik over als een 15-jarige puber omdat ik anders verwijten krijg dat ik te serieus of niet speels genoeg ben. Dus ik probeer het al een tijdje wat luchtiger te houden. En ondanks dat dat ook nog niet werkt lijkt het wel iets beter.

Hoe zou ik het dan wel moeten doen?

En welke plek is dan beter voor me dan Paiq? Want dan wil ik dat ook best een kans geven, wie weet werkt dat beter.
pi_130311194
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 13:40 schreef benzin het volgende:

Ik snap wel wat je bedoeld met te ondervragerig, maar ik weet niet zo goed hoe ik anders het gesprek lopend moet houden. Zeker als ik geen antwoorden krijg waarop ik makkelijk kan inspelen dan wordt het al snel helemaal een interview.

Soms lopen gesprekken gewoon niet, in dat geval kan je dus proberen het kunstmatig lopend te houden, zoals jij probeert, of gewoon accepteren dat het niet loopt.
In dat geval: geen energie meer in steken, gesprek afkappen en op naar de volgende.
As we speak zijn er 442 mensen online op Paiq, laten we voor het gemak zeggen dat een kwart daarvan vrouw is. Waarom steek je nutteloze energie in die ene als er meer dan 100 andere opties zijn ;)
"Once you know what the question actually is, you'll know what the answer means."
  woensdag 21 augustus 2013 @ 13:51:34 #214
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_130311282
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 13:40 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik neem je visie mee in het lijstje dat ik heb gemaakt. Dankjewel!

Wat bedoel je precies met meer bluffen? Heb je een goed voorbeeld?
Wees gewaagder. Denk niet, oh nee... dat vindt ze vast niet leuk. Maar doe het gewoon, geloof mij... je komt voor verrassingen te staan. ;)
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
pi_130311387
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 13:51 schreef -Splash- het volgende:

[..]

Wees gewaagder. Denk niet, oh nee... dat vindt ze vast niet leuk. Maar doe het gewoon, geloof mij... je komt voor verrassingen te staan. ;)
Heb je een voorbeeld van zoiets? Want volgens mij vat ik 'm nog niet helemaal
pi_130311399
Voor de dames: plaatsen jullie bewust foto's met of zonder decolleté?
Even though we disagree, give a kiss 'cause life could be the death of me.
  woensdag 21 augustus 2013 @ 13:57:07 #217
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_130311468
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 13:54 schreef benzin het volgende:

[..]

Heb je een voorbeeld van zoiets? Want volgens mij vat ik 'm nog niet helemaal
Heb ik al gegeven... lees maar terug in dit topic.
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
pi_130311556
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 13:57 schreef -Splash- het volgende:

[..]

Heb ik al gegeven... lees maar terug in dit topic.
Bedoel je deze?

quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 09:23 schreef -Splash- het volgende:
Als een vrouw over je capaciteiten qua vingergebruik op je telefoon begint dan is het prima om te zeggen dat ze geen idee heeft hoe goed jou vingergebruik op kleine oppervlakken is. :+
Kan dat? :o
  woensdag 21 augustus 2013 @ 14:01:54 #219
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_130311574
Dat ligt geheel aan de rest van het gesprek. Zou je bij mij niet te snel mee aan moeten komen. Te voorspelbaar en afgezaagd enzo :X
  woensdag 21 augustus 2013 @ 14:02:49 #220
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_130311600
quote:
11s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 14:00 schreef benzin het volgende:

[..]

Bedoel je deze?

[..]

Kan dat? :o
Natuurlijk kan dat. Het is ook wel een beetje afgezaagd, maar het gaat meer om de toon die je kan gebruiken.
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
  woensdag 21 augustus 2013 @ 14:02:50 #221
44800 SilentChaos
Rehab is for quitters...
pi_130311602
quote:
11s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 14:00 schreef benzin het volgende:

[..]

Bedoel je deze?

[..]

Kan dat? :o
Dat kan prima, mits je in acht neemt wat Cue_ zegt idd...

Verder is het in tekst moeilijk te pijlen en maak ik liever dat soort opmerkingen irl...
A morning of awkwardness is far better than a night of loneliness...
I won't go down in history, but I will go down on your sister...
Freedom is just another word for missing someone...
Satisfaction is the death of desire...
  woensdag 21 augustus 2013 @ 14:02:52 #222
322770 eefje801
Where's the pie?
pi_130311603
quote:
7s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 14:01 schreef Cue_ het volgende:
Dat ligt geheel aan de rest van het gesprek. Zou je bij mij niet te snel mee aan moeten komen. Te voorspelbaar en afgezaagd enzo :X
Mee eens, ook niet echt mijn idee van "speels". Maar zullen zat dames wel leuk vinden hoor.
  woensdag 21 augustus 2013 @ 14:03:41 #223
86710 -Splash-
Ride the world!
pi_130311631
Zoals je ziet... sommige vrouwen kunnen het niet hebben. Sommige wel. Maar dat merk je in het gesprek wel (wat ze kunnen hebben).
"Things can't get any worse than this", the pessimist yelled. "Ofcourse they can", the optimist replied
  woensdag 21 augustus 2013 @ 14:04:35 #224
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_130311657
De een komt daarmee weg, de ander wordt als een creep gezien. Dat luistert soms nogal nauw.
(Ben jij altijd zo nauw?) (<--not done.)
Gourmetten of steengrillen?
pi_130311670
quote:
2s.gif Op woensdag 21 augustus 2013 14:02 schreef SilentChaos het volgende:

[..]

Dat kan prima, mits je in acht neemt wat Cue_ zegt idd...

Verder is het in tekst moeilijk te pijlen en maak ik liever dat soort opmerkingen irl...
Ik zou zo'n opmerking nooit zo maken, juist helemaal al niet in het echt. Ik ben een beetje geschokt en verbaasd dat dat kan, ik zal het in mijn achterhoofd houden en kijken wat ik ermee kan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')