tja dat zat er wel dik in hè. Ze gaan geen 15 podia voor 700 man per stuk neerzetten. Bovendien gaan ze ook niet de kleinste acts om te beginnen bekend maken. Daar verkoop je geen kaarten mee.quote:Op maandag 9 december 2013 13:03 schreef Darkestrah het volgende:
Kijk, met deze namen weet ik in ieder geval dat ik niet hoef te gaan. Klinkt flauw, maar het zal dan wel groots opgezet worden en dat is juist datgene wat ik niet zoek in zo'n festival. Wel mooie namen verder hoor.
Absoluut. Ik vond dat bij Best Kept Secret al het geval, had wat mij betreft uiteindelijk wat intiemer gemogen maar dat lijkt me haast onmogelijk om voor elkaar te krijgen met zulke grote namen.quote:Op maandag 9 december 2013 13:05 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tja dat zat er wel dik in hè. Ze gaan geen 15 podia voor 700 man per stuk neerzetten. Bovendien gaan ze ook niet de kleinste acts om te beginnen bekend maken. Daar verkoop je geen kaarten mee.
Op dit moment heb ik dit bij elk festival. Namen zijn wel ok maar echt overhalen tot kaartkoop is er niet bij. Ik mis toch wel iets "hippers". Veel namen komen terug met oud materiaal. Elbow komt begin volgend jaar met iets nieuws maar koop daarvoor niet blind een kaartje...quote:Op maandag 9 december 2013 13:38 schreef indiaantje89 het volgende:
The Black Keys en Foals zijn niet verkeerd, MGMT hebben 1 leuk album maar niet meer dan dat. Op zich nog geen namen waarvoor ik een kaartje ga halen. Even aankijken waar ze verder mee komen.
Inderdaad, zo was ik erg blij dat ik Foals vorig jaar had gezien op Lowlands... was een prima optreden, maar hoef ze niet gelijk weer te zien 1 jaar later op een festival. Teminste, het nodigt me niet uit om een kaartje te kopen. Zelfde geld beetje voor The Black Keys. Al hoewel ik er wel heen zou gaan als ik op het festival aanwezig zou zijn, maar om er nu speciaal een kaart voor de kopen.. nee. Jammer ook dat ze geen dagkaarten hebben.quote:Op maandag 9 december 2013 13:46 schreef chansadres het volgende:
[..]
Op dit moment heb ik dit bij elk festival. Namen zijn wel ok maar echt overhalen tot kaartkoop is er niet bij. Ik mis toch wel iets "hippers". Veel namen komen terug met oud materiaal. Elbow komt begin volgend jaar met iets nieuws maar koop daarvoor niet blind een kaartje...
Ik neem aan dat MGTM en Foals geen headliners zijn. Dat ten aanzien van hun status, positie op de poster en de manier waarop lowlands ook niet alle headliners in de eerste worp gooit.quote:Op maandag 9 december 2013 16:13 schreef theodoor9 het volgende:
Ben benieuwd hoe dit loopt zonder dagkaarten. Black Keys is een mooie headliner. Zijn MGMT en Foals dit ook, of komen er nog grotere acts bij? Tja de keuze wordt zo wel erg groot op het gebied van festivals in Nederland. En met mijn budget zit het er niet in 3 festivals te doen.
Lowlands hoeft zich dan ook niet meer te bewijzen, genoeg schapen die kaartjes kopen zonder dat er een naam bekend is.quote:Op maandag 9 december 2013 16:23 schreef portie het volgende:
[..]
Ik neem aan dat MGTM en Foals geen headliners zijn. Dat ten aanzien van hun status, positie op de poster en de manier waarop lowlands ook niet alle headliners in de eerste worp gooit.
Een kleiner festival zou al zn kruid niet in 1 x moeten verschieten...quote:Op maandag 9 december 2013 16:26 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Lowlands hoeft zich dan ook niet meer te bewijzen, genoeg schapen die kaartjes kopen zonder dat er een naam bekend is.
Niet ál je kruid nee, maar je moet wel laten weten dat je er bent en zeker nu de voorverkoop van het festival waar ze tegenop moeten zien te boksen is gestart, denk ik wel dat ze er meteen hun grootste namen uit hebben gegooid.quote:Op maandag 9 december 2013 16:34 schreef portie het volgende:
[..]
Een kleiner festival zou al zn kruid niet in 1 x moeten verschieten...
Voor 130 euro verwacht ik wel meer dan dit..quote:Op maandag 9 december 2013 16:36 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Niet ál je kruid nee, maar je moet wel laten weten dat je er bent en zeker nu de voorverkoop van het festival waar ze tegenop moeten zien te boksen is gestart, denk ik wel dat ze er meteen hun grootste namen uit hebben gegooid.
twitter:roos3fm twitterde op dinsdag 10-12-2013 om 02:04:37Hilarisch. Black Keys tweeten dat ze op Doune Rabbit Hole staan. Compleet ander festival. Spelfout. Check reactie: http://t.co/eywE7EPIgc reageer retweet
Blijft jammer dan London Grammer vorge jaar het LL optreden cancelde.quote:Op woensdag 22 januari 2014 15:51 schreef theodoor9 het volgende:
Even wat rond gekeken bij festivals in hetzelfde weekend:
Moderat en London Grammar zijn volgens mij acts die we hier kunnen verwachten omdat ze dat weekend op Open Air st. Gallen staan.
Damon Albarn is wel een mooie naam op het affiche. Al zie ik hem liever op BKS, waar mijn voorkeur momenteel meer naar uitgaat..quote:Het programma voor Down The Rabbit Hole begint steeds meer vorm te krijgen. Vandaag kunnen we zeven nieuwe namen toevoegen en we springen alle kanten op: van psychedelische rock naar intergalactische grooves en via psychpop door naar rammelende rock 'n roll....
Vandaag worden toegevoegd:
DAMON ALBARN
THE BRIAN JONESTOWN MASSACRE
THE NAKED AND FAMOUS
HALF MOON RUN
KUROMA
ELECTRIC EYE
KID KARATE
Ja voor mij geldt hetzelfde. Ook vanwege de mogelijkheid om dagkaarten te kopen.quote:Op woensdag 5 februari 2014 18:46 schreef kciR het volgende:
[..]
Damon Albarn is wel een mooie naam op het affiche. Al zie ik hem liever op BKS, waar mijn voorkeur momenteel meer naar uitgaat..
Denk niet dat FF nog komt eind juni, aangezien ze eerder die maand al op Best Kept Secret en in uitverkocht Paradiso staan. En na Lowlands 2013 en Where The Wild Things Are 2014 lijkt het me ook wel even genoeg...quote:Op woensdag 22 januari 2014 16:04 schreef MCH het volgende:
Als Kasabian en Franz Ferdinand komen koop ik gelijk een kaartje.
Nee dat de bevestiging van BKS gaat dat inderdaad niet meer gebeuren.quote:Op woensdag 5 februari 2014 21:21 schreef mrsmith0331 het volgende:
[..]
Denk niet dat FF nog komt eind juni, aangezien ze eerder die maand al op Best Kept Secret en in uitverkocht Paradiso staan. En na Lowlands 2013 en Where The Wild Things Are 2014 lijkt het me ook wel even genoeg...
Duh, nu is dat wel duidelijk. Toen was dat nog niet bekend.quote:Op woensdag 5 februari 2014 21:21 schreef mrsmith0331 het volgende:
[..]
Denk niet dat FF nog komt eind juni, aangezien ze eerder die maand al op Best Kept Secret en in uitverkocht Paradiso staan. En na Lowlands 2013 en Where The Wild Things Are 2014 lijkt het me ook wel even genoeg...
Kunnen ze beide niet combineren tot 1? dan hebben we een tof festivalquote:Op woensdag 12 februari 2014 12:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Pff, ik weet het niet, dit heeft betere fillers dan BKS maar die hebben weer de kneiters die ik hier compleet mis.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |