Gooi je idee op de site van het innovatie café.... Staan wel meer leuke/goede ideeen op....quote:Op maandag 19 augustus 2013 00:30 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Ik zal er eens een SSC'tje aan wagen. Het antwoord zal iets zijn als:
"Beste Collega, bedankt voor je melding. We zullen dit punt meenemen in de evaluatie van de Hamsterweken."
Hoor je nooit meer wat van dus. Ik zou er wel voorstander van zijn om na zo'n actie een Plaza bericht te krijgen met wat er uit zo'n evaluatie komt. Wat ging goed? Wat ging minder? En hoe zorgen we er als organisatie (winkel, DC en HK) voor dat problemen de volgende keer niet meer voorkomen.
Iets voor de ideeënbus?
Hadden ze daar nu echt allemaal kleine bordjes van gemaakt?quote:Op maandag 19 augustus 2013 13:08 schreef einschtein het volgende:
Vanochtend de bonuskaartjes geplaatst, wat een onzin allemaal zeg. Ik ga toch niet de hele winkel vol hangen met 10.000 voorbeelden van Andrelon, 5000 van Bonduelle.
Wegwezen, ik heb maar voor de meeste gewoon de grote gemaakt. De algemene. Al dat geouwehoer van die kleine bordjes..
Ja, echt idioot veel. 2x zoveel kaartjes als normaal. 'ALLE'; Hero Jam, Andrelon, Dove, Prodent, Zendium, AH Krokante Muesli en Special Flakes, Bonduelle, Unox blik 800ml (Voor de 300ml zijn wel grote kaarten aangeleverd.).quote:Op maandag 19 augustus 2013 13:14 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Hadden ze daar nu echt allemaal kleine bordjes van gemaakt?
Grote zijn echt duidelijker zeker als je er geen bijvoorbeeld combinatie met prijs op zet maar gewoon 2de gratis enzo. Want al die prijscombies zijn alleen maar verwarrend voor klanten.
Dat is overigens via het Innovatie Café naar voren gepushed.quote:Op maandag 19 augustus 2013 13:21 schreef Tuinstoel2 het volgende:
Eindelijk wordt langloop apart op de bon weergeven, dit gaat de klanten(en mij) veel frustratie/werk besparen!!
Mooi dat daar nog naar geluisterd wordt dan! Het was altijd een gepuzzel, vooral als de klant 2 of meer dezelfde artikelen had die in de langloop waren.quote:Op maandag 19 augustus 2013 13:23 schreef einschtein het volgende:
[..]
Dat is overigens via het Innovatie Café naar voren gepushed.
twitter:BRWGroningen twitterde op maandag 19-08-2013 om 13:25:30Wij zijn gealarmeerd ivm met flinke schade aan het pand van AH aan de Beersterweg in Winschoten. De schade is ontstaan tgv het noodweer. reageer retweet
Meer info:quote:Op maandag 19 augustus 2013 13:58 schreef einschtein het volgende:
twitter:BRWGroningen twitterde op maandag 19-08-2013 om 13:25:30Wij zijn gealarmeerd ivm met flinke schade aan het pand van AH aan de Beersterweg in Winschoten. De schade is ontstaan tgv het noodweer. reageer retweet
quote:Op maandag 19 augustus 2013 15:55 schreef einschtein het volgende:
Wilt u daar een stukje dak bij?
[ afbeelding ]
Ongeplande verbouwing.quote:Op maandag 19 augustus 2013 15:55 schreef einschtein het volgende:
Wilt u daar een stukje dak bij?
[ afbeelding ]
Ik zie alleen Edet? Zo'n mooie rc blijft bij ons ook wekenlang achter in het magazijn staan.quote:Op maandag 19 augustus 2013 16:13 schreef einschtein het volgende:
Wel een makkelijke manier om van een containertje Page af te komen..
Ach, mag ook. Herken die zooi nooit echt uit elkaar.quote:Op maandag 19 augustus 2013 16:26 schreef exelletor het volgende:
[..]
Ik zie alleen Edet? Zo'n mooie rc blijft bij ons ook wekenlang achter in het magazijn staan.
Hopelijk is enkel het deel bij de kassa's ingestort.. Ik wil niet weten wat de schade is als de hele winkelvloer onder het puin ligt..quote:Op maandag 19 augustus 2013 16:24 schreef einschtein het volgende:
Picca's van AH Winschoten
http://112groningen.nl/Gr(...)ingestort-video.html
De schade wil je sowieso niet weten. Tikt allemaal snel aan hoor.quote:Op maandag 19 augustus 2013 16:29 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Hopelijk is enkel het deel bij de kassa's ingestort.. Ik wil niet weten wat de schade is als de hele winkelvloer onder het puin ligt..
quote:Schrik in de benen, science fiction, maar gelukkig alles goed afgelopen. Doordat het al een poosje regende stokte de klantenstroom, meeste klanten die binnen waren stonden bij de voordeur te wachten gelukkig....
De meeste filialen halen hun urennorm toch nooit. Als je dan als SMM met zo'n project wat extra lucht in je uren krijgt, kun je een paar weken een goede beurt maken bij je OM door ze niet in te zetten waar ze voor bedoeld zijn, maar wel je urennorm/OPWU te halen.quote:Op maandag 19 augustus 2013 00:51 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Ik bedoel. Ik lees ook in diverse berichtgevingen in de financiële rapporten dat winkels in "Iedere Dag Beter" gecompenseerd zijn voor de uren..... Dus ergens klopt het niet....
Sorry maar dan ben je in mijn ogen verkeerd bezig....quote:Op maandag 19 augustus 2013 17:23 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De meeste filialen halen hun urennorm toch nooit. Als je dan als SMM met zo'n project wat extra lucht in je uren krijgt, kun je een paar weken een goede beurt maken bij je OM door ze niet in te zetten waar ze voor bedoeld zijn, maar wel je urennorm/OPWU te halen.
Dat ben ik met je eens, maar jij weet even goed als ik dat het wel degelijk gebeurt, door een aantal SM's. Sterker nog: de OM's zijn natuurlijk ook niet gek. Dus het geeft wel weer aan waar die belang aan hechten.quote:Op maandag 19 augustus 2013 17:30 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Sorry maar dan ben je in mijn ogen verkeerd bezig....
Dan gaat je hartje toch eventjes sneller van kloppen, als je het dak naar beneden ziet komen.quote:Op maandag 19 augustus 2013 17:02 schreef TommieAH het volgende:
[..]
Ach is toch de Baarn-II formule.. Kunnen ze nu meteen de nieuwe krijgen haha. [ afbeelding ]
Dat is maar de vraag. Natuurgeweld wil nog wel eens uitgeloten zijn.quote:Op maandag 19 augustus 2013 17:32 schreef mujentas het volgende:
[..]
Dan gaat je hartje toch eventjes sneller van kloppen, als je het dak naar beneden ziet komen.
Waarschijnlijk gaat dit gewoon verzekeringswerk worden.
Helaas weet ik het maar al te goed. Ik weet ook dat er in de omgeving 2 MT's het afgelopen jaar op non-actief zijn gezet vanwege "fraude" met uren.quote:Op maandag 19 augustus 2013 17:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens, maar jij weet even goed als ik dat het wel degelijk gebeurt, door een aantal SM's. Sterker nog: de OM's zijn natuurlijk ook niet gek. Dus het geeft wel weer aan waar die belang aan hechten.
Vaarwel.quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:47 schreef mujentas het volgende:
Morgen beoordelingsgesprek. Het was leuk jullie gekent te hebben
Haha zal vast wel meevallen.quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:47 schreef mujentas het volgende:
Morgen beoordelingsgesprek. Het was leuk jullie gekent te hebben
Haha, het zal wel goed komen.quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:47 schreef mujentas het volgende:
Morgen beoordelingsgesprek. Het was leuk jullie gekend te hebben
quote:Op maandag 19 augustus 2013 23:18 schreef OudeBok het volgende:
Morgen weer aan de bak van 15-18. Wordt leuk, met een strontchagerijnige bakkes.
Het lachen verging me al snel toen ik erachter kwam dat ik de introductieweek van m'n Uni niet mee kan maken. I'm pissed for quite a few methinks.quote:
Oh, da's kut.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:11 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Het lachen verging me al snel toen ik erachter kwam dat ik de introductieweek van m'n Uni niet mee kan maken. I'm pissed for quite a few methinks.
Heb er zelfs al verlof voor, maar te laat met inschrijven. Alle 3000 plekken zijn vergeven.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:11 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Oh, da's kut.
Geen vervanging kunnen regelen?
quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:14 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Heb er zelfs al verlof voor, maar te laat met inschrijven. Alle 3000 plekken zijn vergeven.
Joh, vervanging zou ik me niet druk om maken. Ik zou per direct weggaan als ik geen vrij zou krijgen. Ze zouden het lef niet moeten hebben me de introweek te ontnemen... Nu heb ik het mezelf ontnomen.
Soort van het eerste, euh, je moet je melden zeg maar.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:15 schreef d4v1d het volgende:
[..]Is t met n bandje of kan je niet gewoon stiekem meelopen?
Ook geen kroegentocht danquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:15 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Soort van het eerste, euh, je moet je melden zeg maar.
Die kan me überhaupt m'n reet roesten. Bezopen raken is NIKS voor mij :p.quote:
Hoe komt het dan dat je zo laat hebt ingeschreven?quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:18 schreef OudeBok het volgende:
[..]
Die kan me überhaupt m'n reet roesten. Bezopen raken is NIKS voor mij :p.
Overigens: Meelopen zou nog minder een optie zijn daar mijn studie uit twintig man bestaat. Dat groepje vinden is zoeken naar een speld in een hooiberg op 3000 man.
Gevalletje 'even krap zitten, dus later moeten doen'. Heb maar een mailtje gestuurd met daarin een situatieschets van een lange vakantie direct na de examenuitslagen e.d. waardoor ik het inschrijven totaal heb misgelopen in alle hectiek en feestvreugde. Met een beetje geluk mag het misschien, of is er een afmelding en kan ik die plek innemen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 00:26 schreef mujentas het volgende:
[..]
Hoe komt het dan dat je zo laat hebt ingeschreven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |