Gewoon voorzichtig in laten smeren of m'n lul in een pot hangen?quote:
tja, als je al weet van tevoren dat je daar heen gaat...toch het wat minder doen voor die tijd...zo..heb ik ook een goede tip voor jou aangebodenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:55 schreef Dven het volgende:
Sinds gistermiddag het vijf keer gedaan met een meid waarvan zeker de laatste sessie langdurig en heftig was.
Gevolg : Wakker geworden met schrale lul.
Probleem : Vanavond een bruiloft waar het barst van de wanhopige meisjes.
Hoe kom ik van een schrale lul af? Iemand grootmoeders' tips?
Bedankt voor de tipquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:12 schreef F1978 het volgende:
[..]
tja, als je al weet van tevoren dat je daar heen gaat...toch het wat minder doen voor die tijd...zo..heb ik ook een goede tip voor jou aangeboden
Tja, je hebt vrouwen erbij die veel seks nodig hebben idd...maar misschien voor die dag dan niks afspreken, of was het je vaste vriendin ?quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip
Is echter lang niet altijd een keuze.
M'n huisgenote die ik twee weken niet had gezienquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:15 schreef F1978 het volgende:
[..]
Tja, je hebt vrouwen erbij die veel seks nodig hebben idd...maar misschien voor die dag dan niks afspreken, of was het je vaste vriendin ?
oke, dan was ze wel blij je te zien zo te horenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:16 schreef Dven het volgende:
[..]
M'n huisgenote die ik twee weken niet had gezien
Dit lijkt me niet de correcte oplossingquote:
Maar niet nat (lees: geil) genoeg dat TS geen schrale lul van heeft gekregen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:16 schreef F1978 het volgende:
[..]
oke, dan was ze wel blij je te zien zo te horen
Tja, of het zo vaak gedaan dat zij ook geen vocht meer had en dat hij haar wel moest droogneuken op een gegeven moment.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:28 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Maar niet nat (lees: geil) genoeg dat TS geen schrale lul van heeft gekregen.
Als mevrouw iets wel wordtquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:28 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Maar niet nat (lees: geil) genoeg dat TS geen schrale lul van heeft gekregen.
Geeft dat geen vlekken?quote:
Vicieuze cirkel. O nooooooo!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |