Nee, Roemenen. Niet specifiek Roma. Het is zelfs zo dat sommigen zich vermommen en dan bij de moskee gaan staan bedelen. Sommigen hebben zelfs een paar woordjes Arabisch geleerd.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:39 schreef Ludd het volgende:
[..]
Je bedoelt Roma? Ik vind dat nogal meevallen. Van de andere kant heb je ook van die Nederlanders die het verschil tussen een Turk en Marokkaan niet zien.
Veel Marokkanen zijn net Joodse jongens.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:38 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Gaarne. Even terug naar de roots.
Bepaalde segmenten wel ja, zeker regionaal. Jij weet gewoon niet waar je het over hebt, je roept maar wat vanaf de zijlijn.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:38 schreef Dven het volgende:
Nou, alsof de markt compleet overspoeld is geraakt met bijvoorbeeld Polen.![]()
Nah, bedelen is bepaald not done in de Roemeense cultuur.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, Roemenen. Niet specifiek Roma. Het is zelfs zo dat sommigen zich vermommen en dan bij de moskee gaan staan bedelen. Sommigen hebben zelfs een paar woordjes Arabisch geleerd.
Want Ludd is alwetend en staat overal middenin!quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:40 schreef Ludd het volgende:
[..]
Bepaalde segmenten wel ja, zeker regionaal. Jij weet gewoon niet waar je het over hebt, je roept maar wat vanaf de zijlijn.
Dus al die accordeon/fluit spelers hier zijn Roma? Daar geloof ik niks van.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:40 schreef Dven het volgende:
[..]
Nah, bedelen is bepaald not done in de Roemeense cultuur.
Seriously? Dat is wel heel ernstig. Wel inventief overigens.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, Roemenen. Niet specifiek Roma. Het is zelfs zo dat sommigen zich vermommen en dan bij de moskee gaan staan bedelen. Sommigen hebben zelfs een paar woordjes Arabisch geleerd.
Ja, dat irriteert me altijd. Dat komt zo ongeïnteresseerd over.quote:En het klopt dat veel Nederlanders moeite hebben met het verschil tussen Turken en Marokkanen (qua uiterlijk). Dat ervaar ik vrijwel dagelijks.
Dat kan kloppen. De Joodse cultuur is een essentieel onderdeel van de Marokkaanse cultuur. Maar ik ben weer volledig OT bezig. Excuus.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Veel Marokkanen zijn net Joodse jongens..
Mocht het een Roemeen zijn, dan nog is busking geen bedelen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:41 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Dus al die accordeon/fluit spelers hier zijn Roma? Daar geloof ik niks van.
Gelukkig kunnen we allemaal bij de moskee terecht als we in armoe vervallen toch?quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, Roemenen. Niet specifiek Roma. Het is zelfs zo dat sommigen zich vermommen en dan bij de moskee gaan staan bedelen. Sommigen hebben zelfs een paar woordjes Arabisch geleerd.
En het klopt dat veel Nederlanders moeite hebben met het verschil tussen Turken en Marokkanen (qua uiterlijk). Dat ervaar ik vrijwel dagelijks.
Uiteraard. Laatst weer een mooi gebaar richting de voedselbanken he.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen we allemaal bij de moskee terecht als we in armoe vervallen toch?
Nou, als je ziet hoe ze er hier soms bijzitten. Entertainen is het ook niet echt.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:42 schreef Dven het volgende:
[..]
Mocht het een Roemeen zijn, dan nog is busking geen bedelen.
Wat jij zegt dat niet gebeurt, zie ik hier met eigen ogen gebeuren ja. In sommige sectoren is het wel degelijk zo dat de markt overspoeld wordt en dat Nederlanders verdrongen worden.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:41 schreef Dven het volgende:
[..]
Want Ludd is alwetend en staat overal middenin!![]()
![]()
![]()
Geen idee, ik ben niet zo heel geinteresseerd in alle precieze plannetjes van de schandknaapjes van de financiele sector.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Weet jij nog hoe dat plan van Rutte (en ook Cameron was er voorstander van) om alle beroepen open te gooien in de EU is afgelopen?
Moet ik de moskee daadwerkelijk binnengaan voor een voedselpakket? Ik voel me nooit zo op m'n gemak in gebedshuizen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gelukkig kunnen we allemaal bij de moskee terecht als we in armoe vervallen toch?
Nou ja, je hebt Brideshead revisited toch wel eens gelezen of gezien?quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat kan kloppen. De Joodse cultuur is een essentieel onderdeel van de Marokkaanse cultuur. Maar ik ben weer volledig OT bezig. Excuus.
Je kan ook buiten bij de deur staan.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:44 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Moet ik de moskee daadwerkelijk binnengaan voor een voedselpakket? Ik voel me nooit zo op m'n gemak in gebedshuizen.
Nicequote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je kan ook buiten bij de deur staan.
quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:41 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Dus al die accordeon/fluit spelers hier zijn Roma? Daar geloof ik niks van.
quote:Politie Den Haag laat 'kreupelen' weer lopen
DEN HAAG - De politie heeft in het centrum van Den Haag enkele bedelaars weggejaagd die deden alsof ze gehandicapt waren.
Toen de agenten de bedelaars wilden aanhouden vanwege het bedelverbod, bleken ze ineens te kunnen lopen ‘als een kievit’. ‘De krukken bleken niet meer nodig. Wij hebben een geneeskrachtige werking!’, aldus een van de politiemensen op Twitter.
Ah, marginaal pauperwerk, daarbij wil het inderdaad nog wel voorkomen. Maar goed, wat mij betreft huren ze daar zesjarige thaise meisjes voor in. Waarom veel geld betalen voor iemand die wat orders pakt?!??! Te gek voor woorden natuurlijk. Net zoals het belachelijk is om zes euro te willen vangen voor het plukken van wat tomaten of iets dergelijksquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:43 schreef Ludd het volgende:
[..]
Wat jij zegt dat niet gebeurt, zie ik hier met eigen ogen gebeuren ja. In sommige sectoren is het wel degelijk zo dat de markt overspoeld wordt en dat Nederlanders verdrongen worden.
Ik wil nog wel even het voorbeeld noemen van iemand die niet aangenomen werd als magazijnmedewerker omdat hij geen Pools sprak. Daardoor zou hij niet goed met de collega's kunnen communiceren.
Gaan zakāt eigenliijk ook wel eens naar niet Moslims of gaat dat alleen naar geloofsgenoten?quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Uiteraard. Laatst weer een mooi gebaar richting de voedselbanken he.
De beste bedelaars blijven die mokkels die een baby bij zich hebben die lam is van alle drugs die het krijgt om maar kalm te blijvenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:43 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Nou, als je ziet hoe ze er hier soms bijzitten. Entertainen is het ook niet echt.
Denk dat als er mensen zijn die overal buiten vallen, dan naar een moskee kunnen gaan, voor onderdak en eten. Zo hoort het te zijn althans.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:44 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Moet ik de moskee daadwerkelijk binnengaan voor een voedselpakket? Ik voel me nooit zo op m'n gemak in gebedshuizen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |