dat zegt ze dan ook nietquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:27 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja als je zegt dat je vaak valt kan dat best een oorzaak hebben natuurlijk
Nou ja, Moosbrugger heeft in ieder geval wél de tijd gehad in dezelfde situatie...quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 14:28 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
zo'n airbag werkt alleen als je hem zelf deployed
en die kans/tijd heb je vaak niet
dus dat maakt het schijnveiligheid
Maar er niet niet veel 'belangstellenden' hoor ik net, dat scheelt al.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:39 schreef theguyver het volgende:
toch weer pers aanwezig.
nergens voor nodig...
Zit er een bepaalde symboliek achter? Kinderen in het wit, volwassenen in het zwart op een begrafenis?quote:
Ja, en wat ik ook erg mooi vind is dat ze de handen van de kindertjes vasthouden..quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:45 schreef Scrutinizer het volgende:
Een hele treurige maar ontzettend mooie foto.
Niet voor zover ik weet eigenlijk, denk dat ze het gewoon mooi vonden. Ik heb altijd geleerd dat wit, zwart en paars rouwkleuren zijn, dus volwassenen kunnen volgens de etiquette ook wit aan (al is dat doorgaans niet gebruikelijk als dat niet wordt aangegeven). Bij de begrafenis van Juliana waren de dochters op haar verzoek in het wit.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zit er een bepaalde symboliek achter? Kinderen in het wit, volwassenen in het zwart op een begrafenis?
Maxima.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:53 schreef TheVulture het volgende:
Wie loopt er naast Mabel, is dat haar zus of haar moeder
Bij Bernhard ook. En Wilhelmina en Hendrik zijn helemaal in het wit begraven. De kleur van wederopstanding, de weg naar een beter leven.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:49 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Niet voor zover ik weet eigenlijk, denk dat ze het gewoon mooi vonden. Ik heb altijd geleerd dat wit, zwart en paars rouwkleuren zijn, dus volwassenen kunnen volgens de etiquette ook wit aan (al is dat doorgaans niet gebruikelijk als dat niet wordt aangegeven). Bij de begrafenis van Juliana waren de dochters op haar verzoek in het wit.
Maxima inderdaad, en ze loopt achter Mabel.quote:
quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maxima inderdaad, en ze loopt achter Mabel.
Goed te zien op die foto waar ik de link van plaatste.
Kan iemand die hier plakken aub?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |