Goeie wedstrijd.quote:
Andere hebben gewoon werk.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:15 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Alleen maar Rotterdammers daar.
Oeeeeeeeeeiiquote:
Die van Wijnaldumquote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:15 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Alleen maar Rotterdammers daar.
Hij komt uit Maaskantje daar praten ze zo.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja en anderen kunnen fatsoenlijk Nederlands.
Ik had het eerst goed, maar ging twijfelen.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja en anderen kunnen fatsoenlijk Nederlands.
Nee het is gewoon de zoveelste allochtoon die de taal niet machtig is.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij komt uit Maaskantje daar praten ze zo.
Woensel representz.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee het is gewoon de zoveelste allochtoon die de taal niet machtig is.
Hater.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee het is gewoon de zoveelste allochtoon die de taal niet machtig is.
vind ze allebei wel aardig. Zou ze iig niet mijn bed uitschoppen.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Die van Wijnaldum
Dat andere donkere meisje is wel mooi.
Dit van Wijnaldum heeft wel een beetje een ghettobooty die andere lijkt wat minder obees en kijkt tevens niet zo dom uit haar ogen.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:23 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
vind ze allebei wel aardig. Zou ze iig niet mijn bed uitschoppen.
Ik denk dat ze gewoon in de kruidvat werken achter de kassa.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Dit van Wijnaldum heeft wel een beetje een ghettobooty die andere lijkt wat minder obees en kijkt tevens niet zo dom uit haar ogen.
Vraag me altijd af wat die meiden doen of ze gewoon studeren en werken of dat ze fulltime voetbalvriendin zijn, met die salarissen van rond de miljoen of meer moet dat wel lukken toch.
Daar gaat iets niet helemaal goed.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:25 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Boilesen is ook nog steeds fit trouwens.
Geen idee zovaak doe ik dat niet meer.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:26 schreef Ajacied422 het volgende:
Callie hoe vind jij Mulder als lijnkeeper?
Kan ook. Emancipatie dit dat.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik denk dat ze gewoon in de kruidvat werken achter de kassa.
Even serieus graag.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Geen idee zovaak doe ik dat niet meer.
Ik heb de booty niet gezien helaas. Wel racistisch om de negerin te berichten van dom uit haar ogen kijken. De gemeenschap vindt dit niet prettig.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Dit van Wijnaldum heeft wel een beetje een ghettobooty die andere lijkt wat minder obees en kijkt tevens niet zo dom uit haar ogen.
Vraag me altijd af wat die meiden doen of ze gewoon studeren en werken of dat ze fulltime voetbalvriendin zijn, met die salarissen van rond de miljoen of meer moet dat wel lukken toch.
10 kg inderdaad.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:27 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Daar gaat iets niet helemaal goed.
Heeft wel flink wat massa gekweekt zag ik.
Ik kan ook om de beledigingen van Happel lachen.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 21:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Caland maakt heel graag grapjes hij is ook de enige met humor in voetbal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |