Wakker worden met hoofdpijn, bah. Wel blij met mijn nieuw, gekleurde haartjes! Vandaag weer gezellig naar het strand met de hond, het is wel frisser dan vorige week! En nog maar 3 dagen tot ik naar Engeland ga! Dus voel me wel ok.
Uitgestippeld , ik heb net met tekenen de stippling techniek aan het leren (schaduwen met stippeltjes) voordeel het werk ziet er te gek uit. Nadeel je bent aan het stippelen als een malle op papier en je weet dat het er uiteindelijk heel mooi uit komt te zien maar ondertussen voel je wel lichtelijk belachelijk doordat je zoveel stipjes neer aan het zetten bent.
Weer leuk geweest. Met de hond en twee van haar beste vriendjes naar het strand. Ben wel alweer verbrand Gewoon voor elkaar gekregen om de zijkanten van mijn nek te verbranden. Daar ben ik nog nooit verbrand! Maar mijn gezicht heeft ook weer een lekker kleurtje! Dus dat is mooi meegenomen!
Morgen even winkelen. En dan vrijdag inpakken, zaterdag naar Engeland!
Eenzaam...ben blij dat ik vakantie heb nu maar zie er nu al weer tegenop weer te gaan werken..weer 8 uur per dag zitten in een groep waar ik totaal buiten val
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
Lichtelijk geïrriteerd door drie dagen onafgebroken spierpijn in mijn hele lijf, vastzittende schouders en nek en migraineachtige hoofdpijn. Straks hopelijk weer eens goed slapen en morgen met een beter gevoel opstaan.
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!