abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 8 september 2013 @ 22:34:41 #151
171422 LadyBlack
paint it black
pi_130969718
*binnenvalt*

DV, wat lees ik voor spannends!! Ik ga zoooooo hard voor je duimen dinsdag!! O+
  zondag 8 september 2013 @ 22:41:17 #152
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_130970146
It's a wrap... Laatste spuit zit er nu definitief in. Maar jeetje wat is die pregnyl rot spul zeg :(
Geen prikken meer, ik ben zo blij en opgelucht, was er echt klaar mee
Be happy with the little things in life
  zondag 8 september 2013 @ 22:41:49 #153
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_130970170
quote:
0s.gif Op zondag 8 september 2013 22:34 schreef LadyBlack het volgende:
*binnenvalt*

DV, wat lees ik voor spannends!! Ik ga zoooooo hard voor je duimen dinsdag!! O+
Dankjewel, lief :*
Be happy with the little things in life
pi_130970227
Die Pregnyl zuigt inderdaad DV. :* Maar wat heerlijk dat er actie is! O+ Ik duim in ieder geval mee.
  maandag 9 september 2013 @ 06:36:30 #155
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_130976590
Net ongesteld geworden. Ben er eerder blij mee dan heel erg verdrietig want geloofde niet echt dat ik zwanfer zou kunnen zijn en mu weet ik temminste dat mn lijf gelukkig nog werkt.
Nu weer een afspraak maken voor echo en hopen dat de cyste weg is.

DV ik duim ook mee!
pi_130976624
DV klaar met de vervelende spuiten. Op naar de punctie. Heel veel succes dinsdag. Ik duim voor meewerkende eierstokken en een mooie score. :*
pi_130977049
Dv; eerste horde is genomen, vandaag even lekker niks en dan morgen de punctie. Alvast heel veel succes en ik ga duimen voor een goede score! Misschien hebben we dan wel tegelijk de tp!

Dobbey; een hele fijne vakantie! Fijn dat jullie nu zijn begonnen, gaat dan stiekem best snel allemaal!

Snoenk; ondanks dat je het zelf verwachtte toch jammer. Hopelijk blijft de cyste weg!
pi_130977668
Droomvrouwtje spannend!!!! Ik ga heel hard duimen voor een mooie score morgen en nog harder voor een hele mooie terugplaatsing :*

Poezebeest jij ook een terugplaatsing deze week? daar ga ik natuurlijk net zo hard voor duimen!

Snoenk, jammer, ook al verwacht je het, stiekem blijf je natuurlijk toch hopen :*
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_130977802
Ik heb vorige week contact gehad met de gyn over een volgende zwangerschap.
Heb een keizersnede gehad, dus ze raadde me toch wel erg aan om een jaar te wachten.
Dat gaan we dus ook doen... nouja we wachten tot het nieuwe jaar :) dan is lola 10,5 maand en hebben we 1,5 maand dat we geen anticonceptie gebruiken voor we eventueel de mmm weer in gaan.
Het grootste struikelblok om de mmm weer in te gaan is ook weggenomen, want m'n gyn gaat er voor zorgen dat we een andere fertiliteitarts krijgen dan de vorige keer. Er schijnt een nieuwe te zijn, dus daar ben ik wel heel erg blij mee O+
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_130977826
Lijnloos, als je zou willen, kan je dus een andere arts aanvragen, misschien dat die nieuwe een stuk fijner is :)
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_130978006
Klumsy, spannend dus weer!
En thanks... ik heb inderdaad vorige keer de naam van die leuke/fijne/meelevende gyn opgeschreven en dus onthouden. Ook aangegeven meteen dat we de volgende afspraak ook graag met haar willen hebben. O+ Scheelt al in het gevoel.
pi_130978046
Ow wat slim! ja dat scheelt zeker... het is sowieso geen leuk proces, en als je dan ook nog eens zo een hork als arts hebt :r Snap heel goed dat iedereen wel eens een day off kan hebben.
Maar bij haar is het iets structureels... Heb al van meerdere mensen klachten gehoord!

Het is ook dat ik er toentertijd geen fut voor had om er een officiële klacht voor in te dienen, maar anders had ik dat gedaan! Best kans als ik haar de volgende keer weer heb en het is nog steeds zo een drama dat ik dat alsnog ga doen :)
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_130978077
Ja zeker spannend! Heb ik mooi nog even de tijd om wat kilootjes kwijt te raken ( makkelijker gezegd dan gedaan helaas ;( )
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
  maandag 9 september 2013 @ 14:08:33 #164
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_130984932
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2013 11:36 schreef RemcoDelft het volgende:
Soms slaat het noodlot toe :'(
We zijn nu 6 dagen uit het ziekenhuis, en langzaam begint alles weer "normaal" te worden. Het aantal bloeddrukpillen wordt langzaam afgebouwd. Het verlies blijft, maar mijn vrouw kan nu in ieder geval zelf herstellen.
De komende weken hebben we diverse afspraken staan met artsen. Mijn kennis over pre-eclampsia neemt langzaam toe, er is veel literatuur over te vinden. Opvallend vond ik de constatering dat het onderzoeksbudget per DALY (Disability-adjusted life years) voor deze ziekte enorm laag is vergeleken met vrijwel elke andere ziekte. Er is dan ook bar weinig bekend over oorzaken, behandeling en preventie. Tot nog toe is pre-eclampsia alleen te genezen als de baby/placenta er uit is.

quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2013 09:23 schreef klumsy het volgende:
Ow wat slim! ja dat scheelt zeker... het is sowieso geen leuk proces, en als je dan ook nog eens zo een hork als arts hebt :r Snap heel goed dat iedereen wel eens een day off kan hebben.
Maar bij haar is het iets structureels...
Ik heb de afgelopen weken zoveel gynaecologen (al dan niet "in opleiding") gezien, dat ik de namen/gezichten niet eens meer uit elkaar kan houden... Maar ik kan wel een boekje opendoen over de manier van communiceren: het is enorm belangrijk iemand te hebben die je een beetje ligt!
Bij ons varieerde het van mensen die de bloeddruk enorm lieten stijgen tot zeer vriendelijke en duidelijke mensen. Met name sommige oudere artsen stralen arrogantie uit: "ik ben de arts, jij bent de domme patient, stel geen vragen en doe wat ik zeg". Dat niveau...
We hadden 1 arts die zei "dat we licht dachten over leven en dood". Niet alleen is dat een totaal onprofessionele uitspraak, hij/zij (ik houd dit anoniem) had ook geen flauw benul hoe wij daar mee om gaan. En dat heb ik ook duidelijk gemaakt. Het feit dat we niet huilen bij slecht nieuws tijdens een gesprek met een arts is uitsluitend om praktische reden, en omdat we zulke informatie op logische wijze met ons verstand willen beoordelen.
Een andere gynaecoloog (uit het eerste ziekenhuis) heeft mij ondertussen 4 keer gebeld hoe het gaat, en ondertussen hebben we een vervolgafspraak staan.

We hebben ook gemerkt dat niet alle artsen een advies willen/durven geven. De eerste gynaecoloog waar we (vóór alle ellende) bij kwamen wou geen advies geven, terwijl wij daar heen gingen om een professionele mening te horen. Dat was een compleet nutteloos gesprek.
Andere artsen geven wel hun mening/advies. Dat doet pijn, maar schept wel duidelijkheid.
censuur :O
pi_130985192
Hoi, ik hoor dat er geduimd moet worden, dus ik val ff binnen. Fijn DV *O*

Ik heb echt onwijs last van de griep (sorry dames en heer), dus ik hou het korter deze keer. Als ik je vergeten ben, sowwy! oO<

RemcoDelft, Heel veel sterkte met het verlies van jullie kindje. Artsen vinden het soms moeilijk om een advies te geven als dit negatief is. Ze zijn bang dat patienten boos worden of toch niet luisteren. Ik heb meegemaakt dat artsen een positief advies meegaven en vervolgens in de verwijsbrief naar de andere arts aangaven dat ze beren op de weg zagen. Erg vervelend. Mijn zus heeft te horen gekregen dat een bepaalde procedure (fertiliteit) als onverstandig werd bestempeld, maar ze kreeg wel van de arts een verwijzing mee naar Belgie om het daar te laten doen :?

Snoenk,jammer dat het niet gelukt is, maar wel fijn dat je weet dat je lijf werkt.

Arja, duimen duimen en succes met wachten.

dobbey, wat fijn dat hoofdstuk 3 nu mag beginnen.
pi_130986307
Remco, mijn ervaring met gynaecologen verschilt ook heel erg hoor. Over het algemeen ben ik
bij het Meander ( Amersfoort ) erg te spreken over de artsen en verpleging ( ik heb 3 weken in het ziekenhuis gelegen, eerst ons zoontje verloren, een week later onze dochter en daarna nog een week ivm koorts )
De Gynaecoloog die bij de bevalling van Roan was, is zo een fijn mens O+
wel een hele duidelijke mening , leeft mee, denkt mee, maar is ook heel erg eerlijk over bepaalde opties... Wij vonden dat erg fijn. Haar heb ik dus ook afgelopen week aan de telefoon gehad om te informeren over een volgende zwangerschap.

Ik heb trouwens vooral "problemen" met de fertiliteit afdeling daar... de manier waarop sommige ( met name 1 ) artsen daar met de mensen omgaan kan echt niet!
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_130986609
Ik heb ook wisselende ervaringen met gynacologen. Ik heb ze intussen allemaal wel gehad denk ik, best vervelend. Maar ja als ik een echo moet laten maken rond mijn eisprong bv dan is het maar net welke gyn er dan werkt op die locatie en vrij is.

Wat ik ook erg vervelend vind, is dat als ik snel een echo moet laten inplannen ik altijd over geleverd word aan de agenda van het ziekenhuis. Ik kan dan alleen s ochtends terecht volgens het ziekenhuis, terwijl het voor mij moeilijk is om me vrij te maken van mijn werk 's ochtends ivm vergaderingen.

Ik voel me sowieso best een "nummer", mede hierdoor. Ik vind het weinig persoonlijk zo.
pi_130986737
Arja, hier in het ziekenhuis is de fertiliteit afdeling ook maar tot 12 uur
( volgens mij in Nieuwegein/Utrecht Antonius ook )
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 10 september 2013 @ 11:09:33 #169
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_131017136
DV O+ ook ik duim voor je vandaag! :*
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_131020547
Dv; ik denk aan je! Hopelijk is alles goed gegaan!

Als 1 van de 6 cryo's goed ontdooit heb ik vrijdag weer een tp.
pi_131020706
DV :*

Poezebeest, spannend!
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
  dinsdag 10 september 2013 @ 14:23:04 #172
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_131022604
Dv :*
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_131022800
Spannend Pb!

Succes DV! ^O^

quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2013 14:58 schreef klumsy het volgende:
Arja, hier in het ziekenhuis is de fertiliteit afdeling ook maar tot 12 uur
( volgens mij in Nieuwegein/Utrecht Antonius ook )
Maar echo's konden hier dan weer gewoon op de gyn-poli.
  dinsdag 10 september 2013 @ 15:26:15 #174
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_131024616
Ik ben weer een beetje op aarde geland. Punctie is goed gegaan, deed wel veel meer zeer dan de vorige keer, raakte zelfs een beetje in paniek van de pijn, maar toen was het gelukkig al weer voorbij.
Opbrengst is 7 eicellen, 3 meer dan de vorige keer en ze konden er op links 4 aanprikken en rechts 3 en daar had ze per ongeluk ook weer een cyste aangeprikt.

Ik kruip even lekker onder mijn steen...

Poezebeest ik duim voor je :*

Dikke knuffel voor alle meiden die hem nodig hebben :*
Be happy with the little things in life
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie dinsdag 10 september 2013 @ 15:27:32 #175
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_131024656
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 september 2013 15:26 schreef droomvrouwtje het volgende:
Ik ben weer een beetje op aarde geland. Punctie is goed gegaan, deed wel veel meer zeer dan de vorige keer, raakte zelfs een beetje in paniek van de pijn, maar toen was het gelukkig al weer voorbij.
Opbrengst is 7 eicellen, 3 meer dan de vorige keer en ze konden er op links 4 aanprikken en rechts 3 en daar had ze per ongeluk ook weer een cyste aangeprikt.

Ik kruip even lekker onder mijn steen...

Poezebeest ik duim voor je :*

Dikke knuffel voor alle meiden die hem nodig hebben :*
:*
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_131028338
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 september 2013 15:26 schreef droomvrouwtje het volgende:
Ik ben weer een beetje op aarde geland. Punctie is goed gegaan, deed wel veel meer zeer dan de vorige keer, raakte zelfs een beetje in paniek van de pijn, maar toen was het gelukkig al weer voorbij.
Opbrengst is 7 eicellen, 3 meer dan de vorige keer en ze konden er op links 4 aanprikken en rechts 3 en daar had ze per ongeluk ook weer een cyste aangeprikt.

Ik kruip even lekker onder mijn steen...

Poezebeest ik duim voor je :*

Dikke knuffel voor alle meiden die hem nodig hebben :*
Fijn dat er een grotere opbrengst is. Nu nog duimen dat hier dan het gewilde resultaat uit komt :*

Dat aanprikken klinkt super niet tof. Mijn zus mocht altijd onder narcose voor de punctie, omdat ze ook bang waren dat ze anders een cyste aanprikken of er niet bij konden. Dan werd ze altijd wakker met een blauwe buik. Ik hoop voor jou dat ze niet zo stonden te drukken en dat je je gauw beter voelt.
pi_131028853
Dv; mooie score! Ik ga duimen voor embryo's. Rust goed uit en laat je maar flink verwennen!
  dinsdag 10 september 2013 @ 19:41:56 #178
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_131033465
DV, fijn zoveel eicellen. Doe rustig aan :* En ik blijf duimen!

Ik heb vandaag weer uitgangsecho gehad, cyste is gelukkig weg dus vanaf morgen mag ik weer beginnen.
pi_131035296
DV wat fijn dat beide kanten gewoon aangeprikt konden worden. Balen dat de punctie zo'n pijn deed. Gelukkig heb je het ergste nu weer achter de rug. Ik doe even fingers crossed voor een heleboel bevruchtingen. Rust lekker uit! :*

En snoenk weer beginnen! Succes!
pi_131046849
Dv, klinkt pijnlijk, maar mooie score!

Skoenk, spannend dat je weer mag beginnen.

Ik zit nog braaf af te wachten tot ik kan testen. Mijn borsten zijn echt enorm gespannen. Verwarrend weer hoor, die signalen.
  donderdag 12 september 2013 @ 20:10:15 #181
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_131104888
Ff sneaky inloggen vanuit Frankrijk.


Ik was benieuwd of dv al bericht had over een tp?

Poezebeest in ieder geval veel succes morgen!
pi_131104984
Dv; hoop dat jij ook goed nieuws hebt gehad, ik heb morgenmiddag iig een tp!
  donderdag 12 september 2013 @ 20:21:34 #183
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_131105281
Veel succes morgen poezebeest!
pi_131107627
Poezebeest goed nieuws! *O* Succes morgen! :*
pi_131112778
Succes poezebeest. *O*
pi_131114779
Thnx!
pi_131126790
Poezebeest succes straks :* of heb je al to gehad?
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_131133749
Wat goed, poezebeest.

Ik moest 8 dagen na mijn positieve ovulatietest weer bloed laten prikken op progesteron. Vandaag bel-afspraak met de gyn. De waarde was weer te laag, dus geen eisprong gehad (of op het verkeerde moment geprikt op progesteron).

Als ik weer ongesteld word dan moet ik op dag 12 een echo en als er een groot follikel is dan moet ik bijspuiten met pregnyl om de eisprong te forceren.

Wat zijn jullie ervaringen daarmee? Zie er wel tegenop me zelf te prikken. Nu met die lutrelefpomp heb ik gewoon een afstandsbediening die de naald er in schiet.
Ik kreeg juist die pomp om zelf een cyclus te krijgen en niet naar het ziekenhuis te hoeven. Voelt alsof mijn lichaam me opnieuw in de steek laat.

Verwarrend allemaal. Ik heb enorm gespannen borsten en ben met vlagen misselijk. Dinsdag testen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Arja op 13-09-2013 17:48:30 ]
pi_131147519
Arja pregnyl is gelukkig maar 1 prik en dan is het klaar. Je kunt evt. ook je man vragen het te doen. Ik durfde ook niet te prikken, schijtluis die ik ben, en mijn man heeft dus vier complete IVF pogingen gespoten. En dat zijn véél prikken.

DV hoe is het?

Poezebeest PUPO?!
  zondag 15 september 2013 @ 14:10:15 #190
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_131195919
Arja ik vond het prikken heel erg meevallen. Het ergste waren de ietwat stompe naalden van de decapeptyl maar voor de rest was het een fluitje van een cent. Ik heb bij mijn IVF poging er 50 moeten zetten, 3 per dag en dan word je er wel handig in. Vloeistof op kamertemperatuur hebben en dan heel rustig de naald tegen je buik zetten en drukken tot ie erin zit (anderen Jensen hem er zo in maar mijn ervaring is dat je dan blauwe en harde plekken krijgt) als het naaldje erin zit dan heel rustig de vloeistof erin spuiten.


Heeft iemand nog iets gehoord van DV? Ik begin me toch lichtelijk iets zorgen te maken.....

Poezebeest hoest bij jou PUPO?
pi_131196036
quote:
0s.gif Op zondag 15 september 2013 14:10 schreef dobbey het volgende:

Heeft iemand nog iets gehoord van DV? Ik begin me toch lichtelijk iets zorgen te maken.....

Poezebeest hoest bij jou PUPO?
+1
pi_131197366
Dv zit lekker onder een steen zei ze laatst, dus ik ga uit van het goede en geen nieuws is goed nieuws.

Ik ben ook pupo, nu maar afwachten weer.

Arja; ik vond de pregnyl niet vervelend om te zetten, heel scherp dus die glijden zo je buik in. Alleen de vloeistof prikt wat, maar dat is niet pijnlijk.
  zondag 15 september 2013 @ 15:03:51 #193
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_131197787
* droomvrouwtje sluipt even snel in en uit

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Arja, ik vond pregnyl geen probleem, de vloeistof prikte even, maar verder had ik er weinig last van, spuiten deed ik zelf, de laatste keer heeft manlief wel de spuit leeggespoten toen hij al in mijn buik zat, ik durfde mijn man niet te laten spuiten, heb het altijd zelf gedaan
Be happy with the little things in life
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 15 september 2013 @ 15:07:15 #194
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_131197943
quote:
0s.gif Op zondag 15 september 2013 15:03 schreef droomvrouwtje het volgende:
* droomvrouwtje sluipt even snel in en uit

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Arja, ik vond pregnyl geen probleem, de vloeistof prikte even, maar verder had ik er weinig last van, spuiten deed ik zelf, de laatste keer heeft manlief wel de spuit leeggespoten toen hij al in mijn buik zat, ik durfde mijn man niet te laten spuiten, heb het altijd zelf gedaan
:*
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_131198990
quote:
0s.gif Op zondag 15 september 2013 15:03 schreef droomvrouwtje het volgende:
* droomvrouwtje sluipt even snel in en uit

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Arja, ik vond pregnyl geen probleem, de vloeistof prikte even, maar verder had ik er weinig last van, spuiten deed ik zelf, de laatste keer heeft manlief wel de spuit leeggespoten toen hij al in mijn buik zat, ik durfde mijn man niet te laten spuiten, heb het altijd zelf gedaan
Fijn te lezen. :)
  zondag 15 september 2013 @ 17:18:26 #196
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_131202276
quote:
0s.gif Op zondag 15 september 2013 15:03 schreef droomvrouwtje het volgende:
* droomvrouwtje sluipt even snel in en uit

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Idd fijn om te lezen :)
  dinsdag 17 september 2013 @ 11:19:25 #197
253104 Hobbesje
Wachten duurt lang....
pi_131272747
DV: mooie opbrengst! Maar balen dat het zo'n pijn deed.... :*

Klumsy: fijn dat je een andere arts krijgt!

Arja: prikken is iets waar je aan moet wennen. Maar pregnyl is goed te doen, die is iig makkelijk te zetten. Ik spuit zelf, dan heb ik de boel tenminste in de hand (en daarbij gaan manlief tegen de vlakte als hij het zou moeten doen...).

Poezebeest succes met het wachten.

Hier is de punctie ondertussen ook geweest. Opbrengst 20 eicellen, waarvan er 18 konden worden gebruikt voor ICSI. Nu kan ik alleen niet meer inloggen op de digipoli... dus moet ik echt wachten tot ik gebeld wordt vandaag of er morgen een terugplaatsing is (en daar hou ik dus echt niet van, wachten bij de telefoon).
  dinsdag 17 september 2013 @ 15:22:16 #198
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_131280125
Spannend hobbesje hoop dat er ook mooi veel eskimootjes overblijven , maar vooral dat deze blijft zitten tot hij/Zij geboren wordt.
Engaging Infinite Improbability Drive..
  dinsdag 17 september 2013 @ 18:09:01 #199
53814 dobbey
donorkind.wordpress.com
pi_131286213
Ik heb dit scherm al een paar keer geopend vandaag en weet gewoon niet meer te zeggen dan Wauw Hobbesje! :D


Wij zijn weer terug uit Frankijk... Heerlijke week geweest met buiten zitten, slenteren en genieten. Nu weer terug in de realiteit bibberend op de bank...

De spanning begint nu ook weer toe toe te nemen want nu over een week weten we of we de 1e ronde door zijn gekomen en als we een go hebben wanneer de afspraak met maatschappelijk werk staat.

Nu de vakantie bijna voorbij is is er ook een andere realiteit en dat is de lichamelijke staat. Om zo gezond en goed mogelijk in vorm te zijn voor de behandeling heb ik straks een afspraak bij de sportschool om een plan van aanpak te maken voor de aankomende 4 mnd. Tevens morgen een acupuncturist bellen om een afspraak te maken voor het stoppen met roken. Hoe graag ik dit alles ook wil het lukt me maar niet om er af te blijven en als dit nu net het steuntje is voor mij om het te doen lukken dan probeer ik het graag....
pi_131288779
Spannend Dobbey, succes komende maanden met sporten en stoppen met roken. En wat een spanning, maar jullie slagen vast met vlag en wimpel voor ronde 1. En dan op naar de tweede ronde. :*

Hobbes wat een mooie opbrengst! Heb je goed nieuws gehad vandaag?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')