1 op 10, shit, da's niet zo veel nee.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 10:53 schreef vaarsuvius het volgende:
Ik herken ongeveer 1 op de 10 namen die hier genoemd worden. kijk ik nu te weinig porno of concentreer ik me op iets anders dan hun naam?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een gezette, halve botox-negerin met kanonnen van een tetten en geblondeerd haar.quote:
Stick figuur, als je een stel tietten ziet, zou je dan niet willen onthouden op welke naam je moet zoeken om dezelfde tietten te zien?quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 10:53 schreef vaarsuvius het volgende:
Ik herken ongeveer 1 op de 10 namen die hier genoemd worden. kijk ik nu te weinig porno of concentreer ik me op iets anders dan hun naam?
Ik heb wel eens meerdere video's van een serie gedownload, maar dan gebruikte ik de naam van de serie als zoekterm en niet die van individuele meisjes. Uiteraard wel eens een uitzondering, zo was ik enkele jaren geleden erg gecharmeerd van Ariel Rebel en daar heb ik dan ook een hele reeks van verzameld.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 09:16 schreef Arriens het volgende:
[..]
Stick figuur, als je een stel tietten ziet, zou je dan niet willen onthouden op welke naam je moet zoeken om dezelfde tietten te zien?
Weet ik niet, mijn computer weigert dat uit te rekenen, want dan wordt ie oververhit....quote:
ik weet, eerst had ze dat niet zo erg maar nu is het echt niet normaal groot en lelijk meerquote:Op woensdag 21 augustus 2013 13:54 schreef Kper_Norci het volgende:
Geil koppie die Audrey Bitoni, ik hou alleen echt niet van die grote neppers. Ja, als er geen opvulling in had gezeten.
Zo was er ook ene Veronica Zemanova.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:19 schreef Jv1994 het volgende:
[..]
ik weet, eerst had ze dat niet zo erg maar nu is het echt niet normaal groot en lelijk meer
ja en als je die littekens van de operatie zietquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:34 schreef very het volgende:
[..]
Zo was er ook ene Veronica Zemanova.
Die had al enorme jetsers van zichzelf. Puur natuur.
Gaat ze ze alsnog vergroten tot absurde proporties. Zo zonde
Niet zien dat die bovenste een ander is dan de onderste en dan jezelf een kenner noemenquote:Op donderdag 22 augustus 2013 16:35 schreef Joyr1der het volgende:
[..]
Dat is niet Audrey Bitoni, maar Rachel Roxxx (zegt een kenner)...
Bovenste plaatje werkt bij mij niet, maar ik weet wie het isquote:Op donderdag 22 augustus 2013 16:49 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Niet zien dat die bovenste een ander is dan de onderste en dan jezelf een kenner noemen
Onderste is idd wel Rachel Roxxx, dat dan weer wel
Het zijn niet 2 dezelfdequote:Op donderdag 22 augustus 2013 16:35 schreef Joyr1der het volgende:
[..]
Dat is niet Audrey Bitoni, maar Rachel Roxxx (zegt een kenner)...
Google haar maar onder de naam Krystal Boyd.quote:
Krijg je allemaal verschillende namen inderdaad. Zo is Niki Mey (MetArt), Thea C (FemJoy) en Oliana (Errotica) één en dezelfde persoon...quote:Op donderdag 22 augustus 2013 17:27 schreef very het volgende:
[..]
Google haar maar onder de naam Krystal Boyd.
Vind je meer
X-art, femjoy etc gebruiken zelf bedachte namen
Nee joh.quote:Op zondag 15 september 2013 20:07 schreef Zaktabak het volgende:
Post verwijderd uit SEX in 3... 2... 1..
Porno hoort in KPD. Niet in SEX.quote:
wie is die 2e?quote:Op maandag 9 september 2013 18:16 schreef Ron.Jeremy het volgende:
@ random:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Deze foto is erg sexy, maar ik heb haar ecen opgezocht. Wat een zeugquote:Op zaterdag 28 september 2013 16:04 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
Cherry Poppens![]()
![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 28 september 2013 18:55 schreef very het volgende:
[..]
U think?
Ik vind het net een mongooltje zo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |