Ten eerste ben ik al jullie dankbaar voor alle feedback. Zelfs de meest pijnlijke waardeer ik heel erg. Het waren hele eye-openers. Maar ik heb geen spijt van mijn keuze. Al zou dat leiden tot een keiharde afwijzing. Niet dat ik nu zekerheid heb ofzo haha. Maar daar kan ik mee leven. Heb in ieder geval een poging gewaagd om mijn fout recht te zetten
Oke... ik heb dus een hele EIND gefietst naar de andere stad. Ik was 45 minuten onderweg, omdat ik niet wist hoe ik moest rijden. Eenmaal aangekomen ging ik vol zenuwen naar binnen. Ik had geen eens zekerheid dat hij er werkte, maar vorig week werkte hij ook, dus de kans was groot. En ja, daar was hij. Hij was met een collega of iemand en later hielp hij een klant. Er waren bijna geen klanten, dus ik viel nogal op wat super ongemakkelijk was. Want ik hield hem in de gaten, was aan het verstoppen en moest onopvallend doen. Ik had een nogal fleurige jurk aan en dat valt op tussen alles. Hij was ongeveer aan het afronden met een klant, dus ik liep op een paar meter afstand achter hem langs. Hij ging teruglopen naar zijn collega's. Ik zei ''psssttt''. Toen keek hij en kwam hij naar me toe lopen. Verrast/verbaasd. Niet gelijk van heeeeeeey hahahaaha. Duh!
Hij deed vriendelijk, lief en warm. Dat luchtte op. Ik heb mijn ingestudeerde stukje voorgedaan over laptop en alles hahahaha. Hij ging mij adviseren enzo haha. Geen idee of hij de metaforen door had, maar goed. Ergens tussen alles in gaf hij me 3 kusjes haha. Daarna heb ik hem een kindersurprise gegeven hahahaha. Hij vond het super lief. Slaat echt nergens op maar goed. Ik zei dat ik dat kreeg van mijn ouders als ze een beetje gemeen tegen me waren en ik wou even checken of het ook bij hem werkte. Daarop zei ik dat hij gelijk had met betrekking tot contact op Whapp, dat het niet gezond is om elkaar te leren kennen, maar wel om contact te onderhouden. Hij vroeg hoe mijn weekend was. Ik zei dat het wel oke was, op een 'whatsapp miscommunicatie' na. Hij vroeg of sms nog kon. Ik zei dat dat hetzelfde is haha. Ik zei erbij dat ik een half uurtje rondloop, wachtende op hem haha/ Vond hij super lief. Hij vroeg hoe de film was. Daarop uitte ik al mijn enthousiasme erover. Hij vroeg wat ik vanavond ga doen. Ik zei dat ik zou gaan afspreken met een vriendin, wat drinken. Ik keek hem aan, bleef glimlachen. Hij ook. Was leuk hehe. Hij vroeg waarom ik lachte (deed hij ook steeds op de dates). Ik zei dat ik hem had gemist. Hij vroeg of dat echt zo was en lachte. Ik bevestigde het. hij zei glimlachend dat ik een nerd was. ik zei dat hij dat zelf was. ik complementeerde hoe hij werkt en dat ik hem in de gaten hield haha. verder zei ik dat de kleur van zijn overhemd hem goed staat waarop hij verlegen werd hihi. kort daarna zei ik dat ik weer weg moest. Hij zei dat hij me vanavond nog wel zou spreken. Ik zei dat hij moest genieten van de kindersurprise. Ik gaf hem nog een glimlach toe, ook toen ik weg liep omgedraaid en nog een glimlach gegeven. Hij blijf glimlachend naar me kijken. En toen was ik er weg haha.
Ik heb dan niks gehoord van hem, maar laat het zo. Ik heb een avondje gehad met een hele goede vriendin en haar vriendin was mee. Daarna wat gechilled met een jongen die ik hier heb leren kennen. Op vrienden basis. Was gezellig.
Mijn doel is focus op mezelf leggen en als het uitkomt en hij interesse toont om af te spreken doe ik dat. Ik moet het hoe dan ook leren. Ook met een ander persoon. Ik ga morgen even wat reacties uitprinten voor als het minder gaat. Of gewoon als leidraad.
Sorry dat ik jullie heb teleurgesteld. Ik ga nog steeds werk maken van de adviezen die ik heb gekregen, maar hij is gewoon te leuk om te laten gaan. Ik laat hem gewoon op een laag pitje en ik zie wel waar het heen gaat. Ik kan in ieder geval zeggen dat ik mijn best heb gedaan om het nog recht te krijgen. Ik denk wel dat een vervolgdate zal komen. En zo niet, jammer dan.
Bedankt lieve mensen
[ Bericht 2% gewijzigd door helplesssss op 13-08-2013 02:32:02 ]