Gelukkig heeft mijn vriend me niet geselecteerd op filmkeuze. Dirty Dancing staat niet bepaald bij iedereen bovenaan de favorietenlijstquote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:02 schreef Pinkdwarf het volgende:
Oh, dus daar moet ik op gaan selecteren.. Filmkeuze!
Bij mannen niet, nee haha. Er zijn ook maar weinig vrouwelijke Star Trek fans bijvoorbeeldquote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:05 schreef Wolken het volgende:
[..]
Gelukkig heeft mijn vriend me niet geselecteerd op filmkeuze. Dirty Dancing staat niet bepaald bij iedereen bovenaan de favorietenlijst
Ik moet je koppelen aan mijn broertje. DIe is daar ook gek op.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:05 schreef Wolken het volgende:
[..]
Gelukkig heeft mijn vriend me niet geselecteerd op filmkeuze. Dirty Dancing staat niet bepaald bij iedereen bovenaan de favorietenlijst
En je broertje is wel van de vrouwen ?quote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:26 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Ik moet je koppelen aan mijn broertje. DIe is daar ook gek op.
Wat kom jij vervelend over in je posts zeg. Misschien ben je op dates wel heel leuk ofzo, maar hier vind ik je vrij arrogant klinken.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:15 schreef Seikcid het volgende:
Mooi toch, blijven de oppervlakkige types over voor de stumperds.Soort zoekt soort toch?
Idd, tja, zal de onzekerheid wel zijnquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:28 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Wat kom jij vervelend over in je posts zeg. Misschien ben je op dates wel heel leuk ofzo, maar hier vind ik je vrij arrogant klinken.
Ben ik ook. Er zijn maar erg weinig mensen interessant genoeg om mijn tijd aan te besteden.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:28 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Wat kom jij vervelend over in je posts zeg. Misschien ben je op dates wel heel leuk ofzo, maar hier vind ik je vrij arrogant klinken.
quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:29 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Idd, tja, zal de onzekerheid wel zijn
voor het topique
[ afbeelding ]
Ik heb het een keer een maandje gehad, wel makkelijk dat je elke dag een nieuwe match krijgt en meer credits om eens een fotocheat uit te voeren, maar na die maand niet verlengd.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:39 schreef PeterPastoor het volgende:
Veel mensen die Paiq Select hebben of meesten gratis?
Terwijl ik dit post realiseer ik me dat ik mensen wel degelijk om hun favoriete vakantieland zou kunnen afwijzen. Ik bedoel mensen die graag in eigen land, Belgie of Duitsland op vakantie gaan, zou wel een minpunt zijn.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:46 schreef Myraela het volgende:
Ik wijs mensen altijd af om hun favoriete vakantieland. Mensen die naar Spanje gaan, zijn gewoon niet mijn type.
En waarom ook niet. Ook dat kan genoeg zeggen over een persoon om af te wijzen. Tenzij je echt wanhopig bent natuurlijk.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:46 schreef Myraela het volgende:
Ik wijs mensen altijd af om hun favoriete vakantieland. Mensen die naar Spanje gaan, zijn gewoon niet mijn type.
Je kunt lullen wat je wilt.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:49 schreef Silenus het volgende:
Ik heb dat met vrouwen en nespresso-koffiecupjes. Sommigen gaan altijd voor het blauwe cupje, ik kan dus helemaal niets met die types. Zegt ook heel veel over iemand, als diegene altijd voor het blauwe cupje gaat en nooit eens voor het gele cupje of desnoods het paarse cupje.
Gelukkig heb ik die luxe.
Je besteed anders wel je tijd aan mijquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:31 schreef Seikcid het volgende:
[..]
Ben ik ook. Er zijn maar erg weinig mensen interessant genoeg om mijn tijd aan te besteden.
Verder lijkt het mij (zeker online) vrij normaal om te filteren op de beperkte info die je hebt. En als er bij favoriete films dan toch per se en alleen 'the Hangover' staat is het next!
Dit is zo waar. Ik let hier ook best wel opquote:Op donderdag 8 augustus 2013 16:52 schreef Panzermaus het volgende:
Beter kijk je naar de manier waarop de ander schrijft. Op basis daarvan valt met een beetje inzicht al een geweldig beeld van een persoon te vormen, zijn/haar intelligentie, humor, blik op de wereld, zelfvertrouwen, etc.
Van die mensen die typen als 12-jarigen, burgerlijke rendieren of generieke niemandjes: instant exit. Ookal zuipen ze nog zo graag Nespresso Groen.
Vrouwen die komma's geheel verkeerd plaatsen.Vrouwen die breezerpuntjes gebruiken (.. ipv ...), die 'tsjah' of 'muahahha' zeggen... tja.
Maar ergens begint mij het gevoel te bekruipen dat ik beter de laatste pagina van het vorige topic kan doorlezenquote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:10 schreef theKiD het volgende:
[..]
Je besteed anders wel je tijd aan mij![]()
En om nu een vermakelijke film meteen te bestempelen als favoriet? En dan nog om iemand er op af te keuren...Kortzichtig.. Maar je zult er best gelukkig van worden neem ik aan
Yeah, maar daarom een mooie benchmark.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:10 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Dit is zo waar. Ik let hier ook best wel op
Hoofdletters, punten, dat soort dingen moet toch wel kunnen zou je zeggen. Valt in de praktijk best vaak tegen alleen
Hehe, zo waarquote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:24 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Yeah, maar daarom een mooie benchmark.Ik ben nog nooit voor iemand gevallen die niet bovengemiddeld goed kon schrijven/typen/wat dan ook.
Andersom werkt het ook: mensen die op FB, WhatsApp of elders op internet een beetje degelijk kunnen babbelen, blijken voor mij vaak ook de leukere gesprekspartners in het echt te zijn. Meestal getuigt het gewoon van intelligentie en expressie-vermogen, etc etc. Van die starre houterige praatmaatjes met:
Hee
Haha.. jaa
Heee!!
Jaa.lekker uit eten geweest met mn broer, jij..?!
Oke xD
Heb je ook broers en zussen?
... zero feelings. Hint: bovenstaande is gebaseerd op mijn 2-uur durende ervaring met Paiq.
Liever wat zwartgallige, intelligente en/of scherpe statements in de mix met wat vrolijke en vrouwelijke schattigheid. Dat SBS6-'ik zoek een gezellige en lieve en betrouwbare slanke man van maximaal 27 jaar oud' volk kan meteen verder rollen hier.Sowieso de mensen die op zoek zeggen te zijn naar 'gezelligheid' zijn vaak van die saaie sokken. Zorg eerst maar dat je zelf wat aan de tafel kunt brengen, mevrouw.
Zelfde geldt voor mensen die op Android typen.en tussen.elke paar woorden.een punt hebben zitten.enzo.Je stopt maar moeite in een gesprek verdomme, die tieten van je kan ik overal wel vinden.
Veeleisend.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:16 schreef theKiD het volgende:
Nee, ik blijf bij mijn standpunt, je bent kortzichtig
Gratz man, wees er zuinig op. Hier hetzelfde, en ze lijkt wat betreft ad rem & intellect nog aan me gewaagd te zijn ook, voor een ware narcist als ik is dat sowieso al erg interessant materieel.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:31 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Hehe, zo waar
Op Paiq ook genoeg van dat soort hersenloos gemauwel gezien.
hey!!! hoessie?? lekker weertje hea, lekker terasje gedaan vandaag enn jij?
Gelukkig nu iemand getroffen die én normaal kan typen én ook gewoon niet saai is (en daarnaast een goed uiterlijk heeft)
Dit contrast met de eisen in je andere postsquote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:36 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Gratz man, wees er zuinig op. Hier hetzelfde, en ze lijkt wat betreft ad rem & intellect nog aan me gewaagd te zijn ook, voor een ware narcist als ik is dat sowieso al erg interessant materieel.
Enige echte minpunt is dat ze een fucking Yellow Claw groupie is.Als er iets hersenloze stampmuziek is dan is dat het wel.
Maar hey, het is wel schattig. Zo'n klein meisje en dan zo hyperactief heen en weer te stuiteren.
Adorable.
Ik heb me toevallig gisteren aangemeld voor drie maanden Paiq Select. Maandag zou er een werkelijk prachtige dame aan me worden gekoppeld. Als een malle foto's beoordeeld in de hoop haar daar tegen te komen, maar tevergeefs. Dus toen maar gezwicht. Die commerciële rakkers weten je weer mooi op je zwakke plek te raken.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:39 schreef PeterPastoor het volgende:
Veel mensen die Paiq Select hebben of meesten gratis?
Ik snap echt niet wat vrouwen er leuk aan vindenquote:
Ze heeft die luxe.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 21:40 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Haha, net op Paiq een speeddate gehad.. Ziet ze mijn foto, draag je een bril?? Daar val ik niet op.. *klik en weg was ze..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |