abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_130589474
Wat een onzin, heeft die kerel wel eens gehoord van POST adres, ik laat belangrijke post ook bij me ouders bezorgen, omdat ik daar mijn postarchief heb en de bezorging bij mij in Amsterdam erg onbetrouwbaar.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  donderdag 29 augustus 2013 @ 11:47:43 #102
401888 Nightquest777
The Wizard To Show The Way
pi_130589603
Lol, wat een plotwending hier. Die zag ik even niet aankomen.

Ik zou helemaal woest worden. Gelukkig kan mij dit niet overkomen omdat mijn vrouw iedere dag de post checkt, maar wtf zeg.
Chaos is a ladder.
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 29 augustus 2013 @ 13:28:59 #103
29278 crew  Nizno
Versie 4.5
pi_130592703
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2013 11:42 schreef raptorix het volgende:
Wat een onzin, heeft die kerel wel eens gehoord van POST adres, ik laat belangrijke post ook bij me ouders bezorgen, omdat ik daar mijn postarchief heb en de bezorging bij mij in Amsterdam erg onbetrouwbaar.
dit inderdaad.
Ik laat zelfs post bij mijn buren bezorgen omdat ik weet dat ik een paar dagen overdag niet thuis zal zijn en de buren wel.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  donderdag 29 augustus 2013 @ 14:53:50 #104
8252 mvdejong
Home is where the cat is.
pi_130595861
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2013 15:41 schreef JohnDDD het volgende:
Sprak net met de postbode. Hij zegt dat hij dus op eigen initiatief al twee maanden al mijn post terugstuurt naar de bank met een "vertrokken" sticker, omdat mijn naam niet op de deur staat hier en "het anders zo irritant is voor bewoners als er maar post voor oud-bewoners blijft komen".
Toch leuk als je gaat trouwen en je vrouw nog post op haar meisjesnaam krijgt. Dan zou volgens jouw postbode ze daar ook niet wonen.

Overigens heb ik grote waardering voor mijn postbodes en pakjesbezorgers, daarmee had ik al de afspraak dat ze bij "niet thuis" alles direct bij het afhaal-punt dropten, en niet de volgende dag nogmaals een aflevering probeerden. En ik heb ook wel eens met een pakje meegemaakt dat de rembourskosten hoger waren dan ik in huis had, toen is hij de rest van zijn rondje gaan doen en teruggekomen zodat ik in de tussentijd even langs de flappentap kon.

Op zich vind ik het lovenswaardig dat deze postbode het goed bedoelde, maar wat jammerlijk dat hij niet voldoende nadacht, laat staan even contact zocht.
Sam the American Eagle : You, sir, are a demented, sick, degenerate, barbaric, naughty freako!
Alice Cooper : Why, thank you!
Sam the American Eagle : Freakos: One. Civilization: Zero.
  donderdag 29 augustus 2013 @ 14:56:39 #105
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_130595974
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2013 11:29 schreef Clicks_nl het volgende:

[..]

lekker dan, dat mag hij helemaal niet
Vorig jaar poosje als postbode gewerkt en wel eens discussie gehad met mensen die net ergens woonden en nog post voor oude bewoners kregen. Of ik dat weer mee wilde nemen en het enige juiste antwoord is 'nee'.

Officiele beleid van PostNL is heel simpel voor zover ik weet. Er word niet naar de geadresseerde gekeken. Alle post word bezorgd op de combinatie postcode-huisnummer. Wat er verder op de adressering staat is niet interessant.
dit idd, postbode was misschien aardig maar wat ie doet is compleet tegen alle regels in, ben benieuwd naar de afloop...
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_130602375
Zou die postbode dat bij alle huizen doen daar? Lijkt me nog een hoop werk. :')
:{
pi_130603081
quote:
0s.gif Op donderdag 29 augustus 2013 17:49 schreef kievitsboom het volgende:
Zou die postbode dat bij alle huizen doen daar? Lijkt me nog een hoop werk. :')
Provisie op stickertjesgebruik :D

Dit was inderdaad een gevalletje "iets te veel eigen initiatief".
pi_130665230
Na het gesprek met de postbode van dinsdag woensdag wederom gekekenmof ik hem kon spreken om te checken waar mijn post is waar geen retouradres op stond. (Ik mis dus ook verjaardagskaarten bijv)

Er bleek dus een invalpostbode te zijn die zei dat mijn normale postbode 'ziek' was. Ik geloof er weinig van, misschien is hij op non-actief gesteld? Afgelopen dagen was ik niet thuis dus ik heb niet gezien welke postbode is langsgekomen, maar heb wel post gehad iig.

De invalpostbode was overigens ook verbaasd en zei me dat het in elk geval altijd de bedoeling is naar adres te kijken en niet naar naam.

O ja, de invalpostbode blijkt ook in dit postcodegebied te wonen en had zelf ook diverse klachten over de bezorging!!
Gaat voor de BHFH-award 2005!
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
pi_130665504
Ik vind je verhaal echt totaaaal ongeloofwaardig...
compact en kleverig.
pi_130669135
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2013 09:43 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik vind je verhaal echt totaaaal ongeloofwaardig...
Want?
No amount of money ever bought a second of time.
pi_130669283
Denken dat mensen post voor Ts willen bezorgen :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')