Ik moet ook echt een minibezempje kopen voor mijn dreumes. Hij is helemaal idolaat van dat dingquote:Op woensdag 7 augustus 2013 09:46 schreef NotTheSame het volgende:
Pffff, weer een weekend niet thuis geweest (en het internet was om te janken daaro), maar tis me echt wat teveel bijlezen.
Maar ik ving iets op over Soempie goes Smørebröd? Leuk joh!
En de leeftijd van kleinzusje. Je bent zo oud als je je voelt meis haha!
Nieuwe dreumessen, welkom!
En over het helpen van dreumessen, das hier ook wel aan de orde. Vooral met schoonmaken moet er geholpen worden. Gelukkig hebben we sinds een tijdje een mini poetskar met alles erop en eraan dus het vechten om de vaatdoek is niet meer nodig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Zoë23 op 07-08-2013 13:30:04 ]
Hier gaat het ook zo. Hij mag met koken alleen bij de wasbak, niet in de buurt van kookplaat. Met z'n plastic mesje gaat hij ook champignons "nijde" en vindt het fantastisch om overal bij betrokken te worden.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:36 schreef Soempie het volgende:
Hier helpt M. met veel dingen mee. Toen hij nog kroop ging hij regelmatig aan of boven de stofzuiger hangen, z'n haren overeind en heel hard lachen. Of ik hield er een ballon boven (die gaat vanzelf mee in de luchtstroom), zodat hij daar naar kon grijpen. Nu helpt hij echt met stofzuigen door de stang vast te pakken. Als ik de stang niet nodig heb krijgt hij deze om zelf verder te spelen. Als we klaar zijn mag hij het snoer weer in de stofzuiger doen, dat is ook een groot succes.
Met het uitruimen van de vaatwasser mocht hij al snel helpen. Eerder deed ik z'n plastic bordjes, bakjes en bijvoorbeeld plastic kommen onderin. Dan kon er niks stuk. Allereerst haal ik het mandje met messen eruit, trouwens en dan direct de breekbare borden. Met inruimen staat hij er wel bij, maar doet hij verder niks. Ik heb hem verteld dat de afwas vies is en dat het moet blijven staan. Dat pikte hij vrij snel op. En dan zet ik het mandje met bestek en messen er juist als laatst in (ruim ik in op het aanrecht).
Verder loopt hij regelmatig met doekjes om te stoffen en met de lege gieter om plantjes water te geven.
Rond het eten is m'n man er altijd (hij kookt ook) en dan speel ik met M. in de woonkamer. Als ik zelf moet koken laat ik hem tijdens voorbereidingen op een stoel staan aan het aanrecht, zodat hij mee kan kijken en proeven.Hij geeft dan ook wel dingen aan als ik het vraag. Als ik echt ga koken geef ik hem bijvoorbeeld een kom, een garde en uien en dan gaat hij ook 'koken'.
![]()
Als hij er zin in heeft betrek ik hem er zoveel mogelijk bij en dan zorg ik dat het tempo lager ligt (of eigenlijk zorgt M. daar dan weer voor). Erg leuk vind ik het.
Ik las 'zuigelingen'quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat denk ik ook jaquote:Op woensdag 7 augustus 2013 16:07 schreef Kyara het volgende:
Ik denk ook dat als M gaat lopen, hij ook meteen wegloopt. Hij stond vandaag ook al per ongeluk een seconde of 10 los, heel stabiel maar zodra hij dat in de gaten kreeg liet hij zich weer snel zakken. Hij durft nog niet echt te proberen.
Klinkt als ie wat M ook heerlijk vindt. Hoe maak je dat?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 16:54 schreef Tante_Soesa het volgende:
En dan komt het avondeten nog (een van haar favoriete, rijst met courgette, champignons en kaas (babyrisotto))
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:25 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ohja, filmpje wel bij de baby's gepost maar niet hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.jij hoort bij ons he!
Filmpje werkt niet bij mij dus je moet naar de meet komen om het in het echie te laten zien!
Fee wat een leuke collage!!**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |