Thanks. Zit er nog een merkbaar verschil tussen de verschillende producten en merken? Ik ben er totaal niet in thuis namelijk...quote:Op maandag 16 december 2013 12:56 schreef JohnB52 het volgende:
Dan heb je in ieder geval de binnenkant niet goed schoon gemaakt.
Beste doe je dat in de zon, zodat je ziet dat je de strepen weghaalt. Bijvoorbeeld met microvezeldoekje
http://www.carclean.nl/pr(...)_Glas/Ruitenreiniger
Hier staan ruitenreinigers
http://www.carclean.nl/pr(...)polishers_en_sealers
Hier de polishers en sealants
Er zal vast wel verschil in zitten.quote:Op maandag 16 december 2013 13:04 schreef goed_volk het volgende:
[..]
Thanks. Zit er nog een merkbaar verschil tussen de verschillende producten en merken? Ik ben er totaal niet in thuis namelijk...
quote:Op maandag 16 december 2013 12:34 schreef Goddelijker het volgende:
Gisteren lekker mijn auto eens gewassen, voor het eerst sinds ik hem gekocht heb.
Dus heb hem eindelijk naar mijn eigen zin schoon kunnen maken.
Zitten toch wel paar 'mindere' plekken op met krasjes. Dus die na de winter keer polijsten.
En moet hem ook een keer kleien, want de lak is vrij ruw, je voelt de troep zitten op/in de lak.
Renault Clio 3, metallic zwart. Met de nodige swirls en ruwe lak, dus van de zomer keer leuke dag er aan besteden.quote:Op maandag 16 december 2013 20:09 schreef mithrandirrr het volgende:
[..]![]()
Wat is de nieuwe wagen geworden voor een? Beetje leuke wagen om te detailen?
Heb hem van 't weekend wel gewassen en gewaxt, ramen in de Rain-X, auto in de PB's EX-P:quote:Op woensdag 18 december 2013 07:03 schreef mithrandirrr het volgende:
Nice! Kan je lekker je gang gaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ziet er al beter uit, maar van de zomer keer goede behandeling.
Nou dat is mijn verlanglijstje, behalve de autoshampoo van Autoglymn heb ik niks (meer want alles is alweer op)quote:Op zondag 2 februari 2014 11:21 schreef jitzzzze het volgende:
Ik snap niet zo goed wat je vraag nou is![]()
Wat is je doel, wat heb je nog liggen en wat wil je erbij kopen?
Ah, op die fietsch.quote:Op zondag 2 februari 2014 11:25 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Nou dat is mijn verlanglijstje, behalve de autoshampoo van Autoglymn heb ik niks (meer want alles is alweer op)
Ook geen polijstmachine, dus die moet ook nog.
Begin dan eens met de hand te polijsten. Zo kom je erachter of je het leuk vind, en hoef je niet te investeren in een machine. Plus, zonder ervaring direct met een machine aan de slag gaan is ook een bepaald risico nemen.quote:Op zondag 2 februari 2014 11:30 schreef JohnB52 het volgende:
Machinaal nog niet,
Vroeger wel eens een wagen gepoetst, maar "expert" , nee moet nog veel leren.
Ho, ik heb al genoeg gepoetst met de hand, dus leuk vind ik het wel, en nog leuker als je t met zn 2en doet.quote:Op zondag 2 februari 2014 11:35 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Begin dan eens met de hand te polijsten. Zo kom je erachter of je het leuk vind, en hoef je niet te investeren in een machine. Plus, zonder ervaring direct met een machine aan de slag gaan is ook een bepaald risico nemen.
Ik zou je willen aanraden om:
- een witte, een oranje en een zwarte/rode handpad te kopen.
- Autoglym SRP doet het erg goed op rode auto's.
- En een paste wax. Poorboys Natty's is niet duur, kan je in de zon gebruiken en is gewoon een goede wax.
Je lijstje voor droogdoek, kleiset en wasmitt is prima. Denk ook aan twee (of drie emmers, mag van de bouwmarkt) en iets (borstel of mitt) voor je velgen. Je wilt niet dezelfde mitt gebruiken voor je lak en je velgen.
En denk aan meer doeken, drie is wel weinig. Reken per stap (polijsten, glazen & wax) minimaal 1 doek, maar je moet er ook een paar reserve hebben voor als je er 1 laat vallen. Dat laatste geld ook voor de handpads.
Ah, dat had ik nog niet zo begrepen. Maar steek dan iets extra poen in een DAP900. Een 500 is prima hoor, heb er zelf ook één. Maar je kan nooit genoeg power hebben.quote:Op zondag 2 februari 2014 11:38 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Ho, ik heb al genoeg gepoetst met de hand, dus leuk vind ik het wel, en nog leuker als je t met zn 2en doet.
Dus zo een machine moet er wel komen :-)
Emmertjes heb ik al, en n hele voorraad MF doeken van de action/lidl enzovoort.
Dus machine mag er wel komen. Heb ook nog een steel grey saab 9-3, en een vriend van mij heeft een nissan primera, blauw metallic, met meer swirls dan goed voor je ogen is.
De 900 heeft meer power en dus ook meer corrigerend vermogen.quote:Op zondag 2 februari 2014 11:54 schreef JohnB52 het volgende:
Leg mij dan het verschil eens uit tussen de 500&900 , behalve aantal toeren?
Denk dat carclean liever monello verkoopt dan poorboys, en andere merken.
http://www.carclean.nl/pr(...)it_Power_Pack_102654
Deze heeft natuurlijk ook die zwarte pad en afplaktape, en 3 doeken. Is los ook 40 euro volgens mij?
Als je nog gekker wilt, probeer dan eens een wolletje. Ook dat kan op een Audi of BMW niet genoeg zijn, dan moet je echt naar een rotary toe. Maar zomaar een rotary pakken is niet zonder risico, met een rotary ga je veel sneller en makkelijker door je lak heen.quote:Op zondag 2 februari 2014 13:28 schreef Repeating het volgende:
Leuk dat er in dit topic weer leven gekicked wordt!
Ik heb een klein vraagje. Ik heb uiteindelijk de knoop doorgehakt en een DAP 900 kit gekocht bij Carclean, maar zelfs de Monello 5.5" Yellow Cutting met Raffini Veloce zorgt dit niet voor een volledig strak resultaat. En dan heb ik het over een Audi A1 metallic zwart in een zeer goede staat.
Op mijn Rode panda 100HP, die was voorzien van de nodige swirls, was het echter wel voldoende. Dit heeft natuurlijk te maken met de hardheid van de lak.
Echter, met het oog op de toekomst (we hebben thuis ook een BMW F10 staan), heb ik eigelijk wel nood aan een betere combinatie. Wat adviseren jullie?
Kan allemaal, maar ik vind persoonlijk de Meg's pads erg duur. Black WOW vereist wel een goede voorbehandeling voor het beste resultaat, er zijn producten die zich makkelijker laten verwerken.quote:Op zondag 2 februari 2014 21:16 schreef JohnB52 het volgende:
http://www.carclean.nl/pr(...)Pad_2st_W8204_101870
Deze pads?
Of deze:
http://www.carclean.nl/pr(...)Pad_2st_W8204_101870
Trim restorer:
http://www.carclean.nl/pr(...)er_59ml_BW_02_101989
Ik zou de monello pads kopen en denk eraan dat je voor kleinere pads een andere backingplate nodig hebt.quote:Op zondag 2 februari 2014 22:16 schreef JohnB52 het volgende:
Ok, duidelijk.
Welke pads zou je dan adviseren, en welke restorer?
Je hebt gelijk, ze zijn uit het assortiment gehaald.quote:Op maandag 3 februari 2014 08:11 schreef JohnB52 het volgende:
Pff, Zal wel aan het tijdstip liggen, maar ik zie ze er niet tussen staan?
Die kleine backing plate zie ik wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |