abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_129576020
Oorspronkelijke openingspost:

Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :Y
pi_129576050
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 12:35 schreef vencodark het volgende:
Nou, cake kon net al niet slapen dus. Fles wilde hij niet, begon weer te rommelen. Nu ligt hij weer in bed en weer gaat hij niet slapen. Wat moet ik nou doen? :@
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 12:39 schreef Suikertante het volgende:
Wat goed voelt Venco.
Ik zou (maar iedereen doet weer iets anders):
proberen 10 minuten te laten huilen of zolang als je je geen slechte moeder voelt. Dan troosten terwijl je hem in bed laat liggen. Als dat lukt, als hij rustig is je weer terug trekken. Als dat ook niet werkt, dan optillen en troosten. Als hij rustig is weer wegleggen.
En dan van voor af aan, tenzij hij in slaap valt.

Intussen wel opletten of hij het niet te heet heeft, niet gepoept heeft, krampjes heeft. Dan zou ik hem niet laten liggen natuurlijk ;)
quote:
17s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 12:40 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]
Venco, dat vind ik lastig om te zeggen... Hoe lang ligt hij nu al in bed? Ik ben zelf wel van het doorzetten als het om slapen gaat, en vaak als ik nèt denk dat het misschien toch niet gaat lukken valt hij in slaap en ben ik blij dat ik door heb gezet.
pi_129576131
Hij ligt nu bijna een half uur. Ik ga maar kijken en proberen de fles te geven. Voorheen had hij weleens 10 minuten huilen nodig voor hij pas kon drinken.
Pff! Ik word boos op mezelf dat ik dit lastig blijf vinden. :(
pi_129576207
Ik vond het ook veel moeilijker toen mijn baby 3,5 maand was dan nu met 8 maanden. Het is gewoon zoeken en kijken wat werkt voor jouw baby en dat is niet altijd makkelijk.
pi_129576255
Het afzonderen is soms wel echt nodig merk ik hier. Dus niet de hele tijd blijven aaien en praten. Dat was ik nog vergeten te zeggen, ik probeer na het bedritueeltje niet meer te praten of te zingen.

En neem een kookwekker, want ik ben telkens verbaasd over hoe lang 10 minuten huilen lijkt. Dan wil ik na een minuut alweer kijken. En niet teveel switchen van idee. Want hij wordt nu steeds vermoeider en dan kom jij met die fles aanzetten. En dat laatste mag je meteen weer negeren, want het is jouw baby dus jij voelt het het beste aan :+

Ik was ook de hele tijd onzeker over het slapen en voeden zoals iedereen hier wel weet ;)
En nu heb ik dat niet meer, maar stiekem komt dat gewoon omdat het nu gaat zoals ik verwachtte en hoopte. En omdat ik het idee heb dat ik daar niet héél erg zelf de hand in heb gehad. Het komt vanzelf op zijn pootjes terecht, bij de ene baby wat sneller dan bij de andere.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 12:49:44 #6
381212 Gulara
From the future
pi_129576297
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 12:44 schreef vencodark het volgende:
Hij ligt nu bijna een half uur. Ik ga maar kijken en proberen de fles te geven. Voorheen had hij weleens 10 minuten huilen nodig voor hij pas kon drinken.
Pff! Ik word boos op mezelf dat ik dit lastig blijf vinden. :(
Ik zou pas boos op jezelf worden als je er niks van zou vinden. ;)

Het is toch ook gewoon zoeken naar werkt. En zelf dan heb je ook geen zekerheid. Komt heus goed. :*
pi_129576391
Alles is met een baby gewoon Trial and Error, proberen tot je iets vind wat voor jou en je baby werkt. En zoals Suiker zegt, plots wordt je baby gewoon makkelijker en vergeet je als het ware die eerste periode van stress omtrent slapen...Maar het is natuurlijk helemaal niet leuk en iedere moeder wordt onzeker op zo'n momenten. Dus :*
27/04/13 <3 A.
pi_129576807
Nou, dat flesje wilde er wel in. Jammer dat een deel weer in mijn shirt terecht gekomen is. :')
Even denken wat nu te doen.
Thx voor de tips, ik sla ze op en bedenk even wat ik ermee kan doen.
Hij is nu sinds half 11 alweer wakker.
pi_129576884
Hier werkt flesje soms ook echt als een reset, dus wat net misschien niet wilde lukken kan nu misschien wel lukken? Is ook maar wat hier werkt hoor...
27/04/13 <3 A.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:08:58 #10
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_129576889
Lastig Venco. Ik herken het wel van mijn meisje toen ze nog jonger (week of 6/8 was). Toen gaf ik nog borstvoeding dus voedde ik haar vaker en meestal voedde ik haar dan in slaap. In haar eigen bedje ging ze niet slapen :N. Juist toen ze een maand of 3 was ging dat beter al hadden we toen ook weer een terugval hoor. Vanaf een maand of 5/6 ging ze alle slaapjes in bed doen en ging ze ook zelf in slaap vallen. Toen kwam er meer ritme en ging het ineens ook wel goed.
pi_129576924
Wat de rest al zegt Venco!

Ik vond het ook echt rocket science in het begin. Wat de ene keer werkt, werkt de volgende keer niet, en juist als je denkt dat je het weet, dan is er weer een sprongetje of zo.
Ook: wat bij de ene baby de gouden tip is werkt bij de ander juist averechts.

En opeens realiseer je je dat het makkelijk gaat. Maar tot die tijd is het echt heel lastig, vond ik

10 minuten laten huilen heb ik bv nog nooit gedaan. Als hij overstuur is haal ik hem gewoon uit bed en proberen we het later nog eens. Wil hij niet slapen, dan niet. Ik wil daar geen strijd van maken.
Maar als hij wakker is maar wel tevreden in bed laat ik hem gerust een half uur liggen.

Focus trouwens ook niet teveel op de klok en het moeten slapen, kijk naar A en hou zijn signalen in de gaten. Sommige kindjes zijn ook wakkerder dan andere. Mijne sliep van twee tot zes maanden steeds maar max een half uur per keer overdag, en dan was ik elke keer een half uur bezig hem in slaap te krijgen. Doodvermoeiend.
En of hij nu heeft leren slapen of dat ik hem nu snap? Geen idee. Beide, waarschijnlijk. Feit is dat hij nu steeds minimaal een uur slaapt en vaak langer.

Succes! :*
pi_129577040
Bij mij gaat het ongeveer zo: Nin is blij of slaapt, ik ben blij en trots! - Nin doet 1 huiltje, ik denk dat ik de slechtste moeder alle tijden ben :') Zodra Nin weer blij is, ben ik dat instant ook weer vergeten, maar zodra ze huilt ben ik ook instant weer vergeten hoe goed het ook alweer de rest van de tijd ging!

Verder herken ik dat het echt telkens plots opeens weer veel beter gaat. Aan het begin moest Nin vaak in de draagdoek om zo lekker te kunnen slapen. Daarna veranderde het al, maar moesten we bijvoorbeeld wandelen of wiebelen met de wieg of wagen om haar in slaap te laten vallen onderwijl pinkend, nu leg ik d'r ergens neer, doet ze d'r duim en ze gaat opeens gewoon vanzelf slapen :o Helemaal uit het niets, zonder dat wij iets doen!

Aan het begin moest ze vaak huilen van krampjes als ze wakker was, daarna was ze blij als ze wakker was, maar dan moesten we wel met d'r rondlopen, nu is ze blij en gaat ze zelf spelen als we d'r ergens neerleggen met wat speeltjes O+

Kortom, het wordt echt met 'sprongetjes' telkens een stukje makkelijker tot nu toe! En voor mezelf ook, want wat kan ik stressen als m'n kind huilt zeg!
pi_129577163
Ik heb eigenlijk maar 1 standaard oplossing voor alles: tiet. Werkt als een... yep :+
pi_129577179
Ik vind dat hele babygedoe het best gaan als ik het minst nadenk en heel instinctief reageer. Ik geloof echt dat je als moeder best goed door hebt wat je kind nodig heeft hoor.
pi_129577227
Ik kreeg toen wel reacties van mensen die het ook eigenlijk niet vonden kunnen om je baby tien minuten te laten huilen.
Vervolgens kreeg ik meerdere DM's en PM's van moeders die daarmee enorm veel succes hadden en binnen een dag een gelukkige baby hadden die lekker doorsliep en vrolijk wakker was.

Ik zeg dat nu omdat ik het bijna niet durfde te proberen. Maar die regelmaat waar ik hem inderdaad best wel in heb geduwd bleek voor hem ook heel goed te werken. Hij werd zelf ook steeds vermoeider van die hazeslaapjes.

Hiermee wil ik niet zeggen dat dat voor alle baby's geldt trouwens! Sommige baby's willen juist graag veel aandacht en weinig slaap en zijn dan op hun best. En als je jezelf er goed bij voelt om zijn ritme aan te houden en daar veel mee bezig te zijn dan werkt dat natuurlijk ook prima.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:24:36 #16
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_129577284
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:19 schreef L0t.. het volgende:
Ik heb eigenlijk maar 1 standaard oplossing voor alles: tiet. Werkt als een... yep :+
+1
W
Z
E
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:24:42 #17
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_129577290
Lauren was net te moe om te kunnen slapen, uiteindelijk heb ik haar net zolang dicht tegen me aangehouden onderwijl zingend dat ze in slaap viel en ik haar weg kon leggen. Als ik haar consequent op tijd op bed leg moet ik sowieso haar armpjes vasthouden tot ze slaapt. Zo zie je maar venco, elke baby is anders.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:24:48 #18
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_129577298
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:22 schreef Suikertante het volgende:
Ik kreeg toen wel reacties van mensen die het ook eigenlijk niet vonden kunnen om je baby tien minuten te laten huilen.
Vervolgens kreeg ik meerdere DM's en PM's van moeders die daarmee enorm veel succes hadden en binnen een dag een gelukkige baby hadden die lekker doorsliep en vrolijk wakker was.

Ik zeg dat nu omdat ik het bijna niet durfde te proberen. Maar die regelmaat waar ik hem inderdaad best wel in heb geduwd bleek voor hem ook heel goed te werken. Hij werd zelf ook steeds vermoeider van die hazeslaapjes.

Hiermee wil ik niet zeggen dat dat voor alle baby's geldt trouwens! Sommige baby's willen juist graag veel aandacht en weinig slaap en zijn dan op hun best. En als je jezelf er goed bij voelt om zijn ritme aan te houden en daar veel mee bezig te zijn dan werkt dat natuurlijk ook prima.
+1

Ik ben an sich ook tegen huilen maar het werkte ook niet bij mijn kind. Ze ging niet rustiger worden en dan slapen maar alleen maar harder huilen en raakte helemaal overstuur. Nu is het anders. Als ik haar nu in bed leg moppert ze ook wel eens maar nu weet ik dat ze in slaap valt en ze raakt ook niet overstuur.

Voor mijn nichtje werkt die hele strakke regelmaat ook top, bij E. werkte het weer niet. E. sliep niet overdreven veel en wilde al heel vroeg zelf 'spelen' in de box. Ze is echt heel nieuwsgierig al vanaf heel jong en wilde nooit in de wipper gewoon chillen ofzo. Mijn nichtje kan je gerust een uur in de wipper zetten en die vermaakt zich prima.

Kortom, ieder kind is anders en je moet écht op je gevoel afgaan bij baby's. Bij dreumesen trouwens ook ( :@ )
pi_129577332
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:20 schreef L-E het volgende:
Ik vind dat hele babygedoe het best gaan als ik het minst nadenk en heel instinctief reageer. Ik geloof echt dat je als moeder best goed door hebt wat je kind nodig heeft hoor.
Dat! Ik vind het heel geruststellend dat ik naar mijn idee zomaar iets doe met hem zonder eerst uitgebreid na te denken en te lezen wat de beste oplossing is (dat gaat nl nogal in tegen mijn normale gedrag) en dan te merken dat het werkt! :o
Of dat je tips/trucs leest en je realiseert dat je die grotendeels uit je zelf al toepast.

Ik ben echt veel instinctiever geworden sinds ik een kind heb.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:26:30 #20
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_129577345
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:19 schreef L0t.. het volgende:
Ik heb eigenlijk maar 1 standaard oplossing voor alles: tiet. Werkt als een... yep :+
Dat werkt dus helaas niet bij Lauren -O- . Was wel wennen na Nathan, die is nog steeds gefixeerd op mijn borsten ;)
pi_129577360
Ik vind dat jij juist zo goed met F. omgaat Suiker. Ik moet eerlijk zeggen dat ik in het begin wel eens het idee had dat je er veel moeite mee had en je had wat andere ideeën dan ik (ook bijvoorbeeld het laten huilen idd). Maar je denkt overal zo goed over na en F. heeft daar zoveel baat bij. Je hebt ook altijd echt goede tips voor andere moeders. Ik vind dat echt knap, goede moeder :).
pi_129577366
Ik kan ook helemaaaal niet tegen huilen, gelukkig doet de mijne het niet veel. Maar ik laat haar dan ook niet huilen. Lukt het slapen niet, dan niet. Dan maar even wachten of bij mij in bed. Dat is voor ons allebei het minst stressvol. En een relaxte moeder en relaxte baby zijn belangrijker dan een baby met ritme. Hoewel ik ritme ook prettig vind, maar goed, soms is het gewoon even zoek. Dat duurt hier trouwens nooit lang, er komt vanzelf wel weer een nieuw ritme.

Natuurlijk waren afgelopen dagen net weer een uitzondering... :') Madam moest ineens best veel huilen en bliefde haar speen niet meer - nieuwe tandjes, denk ik - maar kon daardoor niet slapen. Toen heb ik haar toch wel wat laten mopperen, want als ik me ermee bemoeide lukte het slapen al helemáál niet. Na een paar dagen lijkt ze de truc van het slapen zonder speen ineens door te hebben.
pi_129577372
Dat resetten is trouwens ook herkenbaar. Hier doe ik dat met samen douchen en dan opnieuw beginnen. Kan natuurlijk niet duizend keer per dag.

Jaja Mango, kom maar. ~O>
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:28:44 #24
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_129577409
Oh ja cantare, zag een foto van je jongste. Anders dan je oudste vind ik O+
pi_129577412
Ik lees veel herkenning. Dat is fijn. Wat ik ook erg waardeer is dat mensen niet oordelen dat ik hem toch laat huilen, al is dat niet de voorkeur hoor. Het ligt er ook aan hoe lang en op welke manier. Dank. :)
Hij heeft nu anderhalf flesje op en soesde tijdens het drinken in slaap. Ik heb hem heel rustig naar bed gebracht en hij bleef slapen. Ben benieuwd voor hoe lang.
Ik wil hem zeker niet 'dwingen' te moeten slapen maar ik merk dat hij moe is en 'vervelend' gaat worden.
pi_129577436
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:26 schreef Mineola het volgende:

[..]

Dat! Ik vind het heel geruststellend dat ik naar mijn idee zomaar iets doe met hem zonder eerst uitgebreid na te denken en te lezen wat de beste oplossing is (dat gaat nl nogal in tegen mijn normale gedrag) en dan te merken dat het werkt! :o
Of dat je tips/trucs leest en je realiseert dat je die grotendeels uit je zelf al toepast.

Ik ben echt veel instinctiever geworden sinds ik een kind heb.
Dit dus.
pi_129577441
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:27 schreef L0t.. het volgende:
Ik vind dat jij juist zo goed met F. omgaat Suiker. Ik moet eerlijk zeggen dat ik in het begin wel eens het idee had dat je er veel moeite mee had en je had wat andere ideeën dan ik (ook bijvoorbeeld het laten huilen idd). Maar je denkt overal zo goed over na en F. heeft daar zoveel baat bij. Je hebt ook altijd echt goede tips voor andere moeders. Ik vind dat echt knap, goede moeder :).
Wat leuk om dat van jou te horen! Want volgens mij zijn wij inderdaad hele verschillende moeders!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_129577470
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:28 schreef vencodark het volgende:
Ik lees veel herkenning. Dat is fijn. Wat ik ook erg waardeer is dat mensen niet oordelen dat ik hem toch laat huilen, al is dat niet de voorkeur hoor. Het ligt er ook aan hoe lang en op welke manier. Dank. :)
Hij heeft nu anderhalf flesje op en soesde tijdens het drinken in slaap. Ik heb hem heel rustig naar bed gebracht en hij bleef slapen. Ben benieuwd voor hoe lang.
Ik wil hem zeker niet 'dwingen' te moeten slapen maar ik merk dat hij moe is en 'vervelend' gaat worden.
Daarmee bedoel je onrustig denk ik. ;)
pi_129577494
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:27 schreef L0t.. het volgende:
Ik vind dat jij juist zo goed met F. omgaat Suiker. Ik moet eerlijk zeggen dat ik in het begin wel eens het idee had dat je er veel moeite mee had en je had wat andere ideeën dan ik (ook bijvoorbeeld het laten huilen idd). Maar je denkt overal zo goed over na en F. heeft daar zoveel baat bij. Je hebt ook altijd echt goede tips voor andere moeders. Ik vind dat echt knap, goede moeder :).
+1
pi_129577500
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:20 schreef L-E het volgende:
Ik vind dat hele babygedoe het best gaan als ik het minst nadenk en heel instinctief reageer. Ik geloof echt dat je als moeder best goed door hebt wat je kind nodig heeft hoor.
Misschien dat ik dit dan een beetje mis op dat gebied. Ik twijfel gewoon heel erg en hij wordt niet altijd kalmer als ik hem bij mij houd.
pi_129577504
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:26 schreef Mineola het volgende:

[..]

Dat! Ik vind het heel geruststellend dat ik naar mijn idee zomaar iets doe met hem zonder eerst uitgebreid na te denken en te lezen wat de beste oplossing is (dat gaat nl nogal in tegen mijn normale gedrag) en dan te merken dat het werkt! :o
Of dat je tips/trucs leest en je realiseert dat je die grotendeels uit je zelf al toepast.

Ik ben echt veel instinctiever geworden sinds ik een kind heb.
Same here. En dat maakt ook dat ik niet onzeker ben omtrent de keuzes die ik maak mbt mijn baby, ik voel dat wij hem geven wat hij nodig heeft.

Bij de oudste ook gedaan en die is geweldig goed gelukt, ons succesnummer :)
pi_129577531
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:26 schreef Mineola het volgende:

[..]

Dat! Ik vind het heel geruststellend dat ik naar mijn idee zomaar iets doe met hem zonder eerst uitgebreid na te denken en te lezen wat de beste oplossing is (dat gaat nl nogal in tegen mijn normale gedrag) en dan te merken dat het werkt! :o
Of dat je tips/trucs leest en je realiseert dat je die grotendeels uit je zelf al toepast.

Ik ben echt veel instinctiever geworden sinds ik een kind heb.
x 2! Eigenlijk kwam dat op slag toen de oudste werd geboren. Ik ben tot mijn eigen verbazing zelden onzeker over hoe ik het doe als moeder. Ik doe wat ik denk en voel dat goed is en doorgaans werkt dat ook. Niet altijd direct, maar goed, sommige dingen hebben nu eenmaal even tijd nodig.
pi_129577553
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:30 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Daarmee bedoel je onrustig denk ik. ;)
Vandaar de aanhalingstekens. ;) Ik vind het vervelend als hij zo onrustig doet.
pi_129577602
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:28 schreef pessie het volgende:
Oh ja cantare, zag een foto van je jongste. Anders dan je oudste vind ik O+
Heel anders, ja! O+ 't Is een heerlijk duo (penotti :P)
pi_129577608
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:19 schreef L0t.. het volgende:
Ik heb eigenlijk maar 1 standaard oplossing voor alles: tiet. Werkt als een... yep :+
Maar hoe doet een oppas of je partner dat dan?
pi_129577645
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:22 schreef Suikertante het volgende:
Ik kreeg toen wel reacties van mensen die het ook eigenlijk niet vonden kunnen om je baby tien minuten te laten huilen.
Vervolgens kreeg ik meerdere DM's en PM's van moeders die daarmee enorm veel succes hadden en binnen een dag een gelukkige baby hadden die lekker doorsliep en vrolijk wakker was.

Ik zeg dat nu omdat ik het bijna niet durfde te proberen. Maar die regelmaat waar ik hem inderdaad best wel in heb geduwd bleek voor hem ook heel goed te werken. Hij werd zelf ook steeds vermoeider van die hazeslaapjes.

Hiermee wil ik niet zeggen dat dat voor alle baby's geldt trouwens! Sommige baby's willen juist graag veel aandacht en weinig slaap en zijn dan op hun best. En als je jezelf er goed bij voelt om zijn ritme aan te houden en daar veel mee bezig te zijn dan werkt dat natuurlijk ook prima.
Misschien had het bij ons ook wel gewerkt hoor! Dat sluit ik zeker niet uit.
Ik vond het zelf gewoon niet fijn voelen op dat moment, en nog steeds niet. Er schiet dan meteen door mijn hoofd dat huilen de enige manier is waarop hij zich kan uiten, en ik vind dat ik het als moeder aan mezelf verplicht ben op zn minst te gaan kijken wat er met hem is. Het ligt wel aan het huiltje hoor.

Ik vond het heel moeilijk dat we een jongetje hadden dat steeds huilend wakker werd omdat hij duidelijk niet genoeg had geslapen, maar ik had op dat moment gewoon geen andere handvatten om daar iets aan te doen. En nog weet ik niet hoe ik het anders had moeten doen. Denk dat het ook voor een groot deel aan mijn 'ik ben nog heel erg zoekende naar een evenwicht' lag hoor.

Ik vind trouwens dat jij heel snel de gebruiksaanwijzing van F doorhad Suiker, ondanks alle onzekerheden die je hier ook echt wel heb gespuid. Knap vind ik dat!

Maar eigenlijk ben ik, wat jullie ook al zeggen, nooit onzeker over mezelf als moeder. Ik doe mn best, en ik moet het ook leren.

quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:32 schreef Cantare het volgende:

[..]

x 2! Eigenlijk kwam dat op slag toen de oudste werd geboren. Ik ben tot mijn eigen verbazing zelden onzeker over hoe ik het doe als moeder. Ik doe wat ik denk en voel dat goed is en doorgaans werkt dat ook. Niet altijd direct, maar goed, sommige dingen hebben nu eenmaal even tijd nodig.
Dat precies. En dit:
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:31 schreef L-E het volgende:

[..]

Same here. En dat maakt ook dat ik niet onzeker ben omtrent de keuzes die ik maak mbt mijn baby, ik voel dat wij hem geven wat hij nodig heeft.

Bij de oudste ook gedaan en die is geweldig goed gelukt, ons succesnummer :)
ik hoop ook op een succesnummer :D
pi_129577694
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:32 schreef Cantare het volgende:

[..]

x 2! Eigenlijk kwam dat op slag toen de oudste werd geboren. Ik ben tot mijn eigen verbazing zelden onzeker over hoe ik het doe als moeder. Ik doe wat ik denk en voel dat goed is en doorgaans werkt dat ook. Niet altijd direct, maar goed, sommige dingen hebben nu eenmaal even tijd nodig.
Hier idem.
Ik blijk tegen verwachting in ook een soort overmoeder te zijn.
pi_129577699
Een moeder overste? ;)

Suikertante, wat Mineola zegt. Knap dat je zo jullie eigen manier hebt gevonden!
pi_129577714
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:31 schreef vencodark het volgende:

[..]

Misschien dat ik dit dan een beetje mis op dat gebied. Ik twijfel gewoon heel erg en hij wordt niet altijd kalmer als ik hem bij mij houd.
Maar het is toch goed dat je dat weet, dat je dat inziet? :)
pi_129577729
Stomme iPad. Oermoeder bedoel ik.

En wat L-E zegt.
pi_129577741
Grappig maar mijn man weet het ook precies en is totaal niet onzeker. Hij doet wat normaal en logisch is, in zijn woorden.
Maar ik vind het moeilijk dit van hem op te pakken. -O-
pi_129577748
En Cantare, je tweede is al net zo'n knapperd! O+ Is je man blond?
pi_129577753
Ook al was ik inmiddels al best tevreden met mezelf als moeder, ik vind het toch fijn om jullie reacties te lezen, dankjewel! O+
En mineola het ligt zéker aan het huiltje. Als het een kramphuiltje is laat ik hem écht niet liggen. Ik kan het überhaupt slecht aanhoren. Maar het ging zo snel beter dat ik wist dat ik in de goede richting dacht.

En L-E en aanhangers ( ;) ) ik was wel jaloers op jullie zelfverzekerdheid. Ik ben de hele zwangerschap heel zeker van mezelf geweest, dat alles wel goed zou komen, was niet bang voor wat er mis kon gaan, tegen de bevalling heb ook niet eens erg op gezien (ik heb het wel goed voorbereid).
Maar toen in de eerste week al :o Wat doet zo'n baby allemaal? Waar slaapt hij? Wanneer is hij wakker? Waarom lijkt hij continu ongelukkig?
Hij sliep of huilde, dat had ik me niet zo voorgesteld. Gelukkig werd hij al gauw rustig en gelukkig. Maar toen werd hij ineens weer hyper en onrustig. Omdat ik wist dat hij ook anders kon zijn wilde ik dat weer terug! En dat was wel een zoektocht.

Ik heb dus niet het gevoel dat het helemaal vanzelf is gegaan, maar het ouder worden van F heeft wel minstens 50 % bijgedragen aan de rust en het geluk nu.
pi_129577766
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:40 schreef vencodark het volgende:
Grappig maar mijn man weet het ook precies en is totaal niet onzeker. Hij doet wat normaal en logisch is, in zijn woorden.
Maar ik vind het moeilijk dit van hem op te pakken. -O-
Maar mannen denken rationeel en vrouwen emotioneel! Niet vergelijken!
pi_129577772
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:39 schreef L-E het volgende:

[..]

Maar het is toch goed dat je dat weet, dat je dat inziet? :)
Wellicht. Maar wat heb ik er aan? ;)
pi_129577811
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:41 schreef Mineola het volgende:

[..]

Maar mannen denken rationeel en vrouwen emotioneel! Niet vergelijken!
Maar kan er wel van leren.

Oh, A is alweer wakker. ;(
pi_129577848
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:40 schreef Mineola het volgende:
En Cantare, je tweede is al net zo'n knapperd! O+ Is je man blond?
Ja, nu is zijn haar vrij donker maar als kind was hij witblond. Zo werd hij geboren. E is iets meer geelblond, maar ik denk dat dat een restantje is van haar eerste haar. Dat was donkerbruin. Ze wordt gaandeweg steeds witter. Zowel pa als E hebben ook een heel blanke huid. Echte ariërs. ;)
Ik merk het ook erg aan de kleding, de jongste heeft totaal andere kleuren nodig dan de oudste. Als ik haar iets verkeerds aantrek, lijkt ze heel gauw ziek...
pi_129577857
Tuurlijk kan je ervan leren, maar jij bent jij en je man is je man :D

Dat het voor hem logisch is wil niet zeggen dat het voor jou ook logisch is of ooit gaat zijn.
pi_129577909
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:41 schreef vencodark het volgende:

[..]

Wellicht. Maar wat heb ik er aan? ;)
Je kracht en je zwakte kennen maakt je in alle opzichten een fijner mens om mee om te gaan. Ook voor je kinderen. :)
pi_129577924
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:35 schreef vencodark het volgende:

[..]

Maar hoe doet een oppas of je partner dat dan?
Nou ik moet zeggen dat ik me daar van tevoren ook best zorgen om heb gemaakt, maar blijkbaar heeft ze daar gewoon niet zo'n behoefte aan als ik niet in de buurt ben, alsof ze het aanvoelt dat het dan niet kan ofzo? Want eigenlijk gaat het ook hartstikke goed als mijn vriend alleen thuis is en bij de gastouder. Zolang ze maar op tijd haar flesje krijgt. Nou is ze natuurlijk ook pas sinds 2,5e week zonder mij en ze kan nu ook veel makkelijker zichzelf vermaken en zelf in slaap vallen dan in de eerste maanden. Ik weet niet of het toen ook al zo goed gegaan zou zijn.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:47:36 #51
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_129577939
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:42 schreef vencodark het volgende:

[..]

Maar kan er wel van leren.

Oh, A is alweer wakker. ;(
Wordt hij wakker van zichzelf? Als in, maait zich wakker met zijn armen.
pi_129577948
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:44 schreef Mineola het volgende:
Tuurlijk kan je ervan leren, maar jij bent jij en je man is je man :D

Dat het voor hem logisch is wil niet zeggen dat het voor jou ook logisch is of ooit gaat zijn.
Tuurlijk, maar we moeten het toch samen doen. ;)
pi_129577956
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:40 schreef Suikertante het volgende:
Ook al was ik inmiddels al best tevreden met mezelf als moeder, ik vind het toch fijn om jullie reacties te lezen, dankjewel! O+
En mineola het ligt zéker aan het huiltje. Als het een kramphuiltje is laat ik hem écht niet liggen. Ik kan het überhaupt slecht aanhoren. Maar het ging zo snel beter dat ik wist dat ik in de goede richting dacht.

En L-E en aanhangers ( ;) ) ik was wel jaloers op jullie zelfverzekerdheid. Ik ben de hele zwangerschap heel zeker van mezelf geweest, dat alles wel goed zou komen, was niet bang voor wat er mis kon gaan, tegen de bevalling heb ook niet eens erg op gezien (ik heb het wel goed voorbereid).
Maar toen in de eerste week al :o Wat doet zo'n baby allemaal? Waar slaapt hij? Wanneer is hij wakker? Waarom lijkt hij continu ongelukkig?
Hij sliep of huilde, dat had ik me niet zo voorgesteld. Gelukkig werd hij al gauw rustig en gelukkig. Maar toen werd hij ineens weer hyper en onrustig. Omdat ik wist dat hij ook anders kon zijn wilde ik dat weer terug! En dat was wel een zoektocht.

Ik heb dus niet het gevoel dat het helemaal vanzelf is gegaan, maar het ouder worden van F heeft wel minstens 50 % bijgedragen aan de rust en het geluk nu.
Dit is eigenlijk precies zoals ik het ook ervaren heb!
pi_129577972
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:47 schreef pessie het volgende:

[..]

Wordt hij wakker van zichzelf? Als in, maait zich wakker met zijn armen.
Nee, dat niet.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 13:48:35 #55
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_129577973
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:31 schreef vencodark het volgende:

[..]

Misschien dat ik dit dan een beetje mis op dat gebied. Ik twijfel gewoon heel erg en hij wordt niet altijd kalmer als ik hem bij mij houd.
Ik weet dat het makkelijker gezegd is dan gedaan maar ik merkte (en merk) hier dat het juist beter gaat als ik stellig ben. Als ik dan heb bedacht: 'nu ga je slapen' dan leek ze dat wel aan mij te merken en daardoor op te pikken.
pi_129578027
E heeft hooguit een minuutje gemopperd en kan nu dus prima slapen zonder speen. Jeeeee *O*
pi_129578048
Die zoektocht naar wat werkt is ongoing hoor. Kleuter is 5 en wij weten het soms ook écht niet. En dan hebben we een supermakkelijk superleuk kind. Het is echt part of the deal allemaal. En meteen ook een van de leukste dingen, ik vind werkelijk elke dag een uitdaging wat dat betreft O+
pi_129578061
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:32 schreef Cantare het volgende:

[..]

x 2! Eigenlijk kwam dat op slag toen de oudste werd geboren. Ik ben tot mijn eigen verbazing zelden onzeker over hoe ik het doe als moeder. Ik doe wat ik denk en voel dat goed is en doorgaans werkt dat ook. Niet altijd direct, maar goed, sommige dingen hebben nu eenmaal even tijd nodig.
+1.
pi_129578142
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:46 schreef L0t.. het volgende:

[..]

Nou ik moet zeggen dat ik me daar van tevoren ook best zorgen om heb gemaakt, maar blijkbaar heeft ze daar gewoon niet zo'n behoefte aan als ik niet in de buurt ben, alsof ze het aanvoelt dat het dan niet kan ofzo? Want eigenlijk gaat het ook hartstikke goed als mijn vriend alleen thuis is en bij de gastouder. Zolang ze maar op tijd haar flesje krijgt. Nou is ze natuurlijk ook pas sinds 2,5e week zonder mij en ze kan nu ook veel makkelijker zichzelf vermaken en zelf in slaap vallen dan in de eerste maanden. Ik weet niet of het toen ook al zo goed gegaan zou zijn.
Ik was ook mega-bezorgd of alle oppas mijn kleine lieve baby met zijn gebruiksaanwijzing wel zou snappen (hence enorme manual :@) maar het gaat eigenlijk vanaf het begin heel erg goed. Je kind past zich ook aan :) Mama heeft een borst, maar papa niet. Op het kdv moet ik iets meer moeite doen om gehoord te worden tussen alle kindjes :+ Gaat vanzelf!
pi_129578226
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:47 schreef vencodark het volgende:

[..]

Tuurlijk, maar we moeten het toch samen doen. ;)
Is ook zo, maar jullie gedrag/acties kunnen wel hetzelfde zijn, maar dat wil niet zeggen dat dat voor jullie beiden de meest logische actie is. Zo bedoelde ik het.

Dat je samen één lijn trekt lijkt me sowieso goed.
pi_129579572
Suikertante dat vind ik ook zo leuk aan jou, dat jij alles zo goed overweegt, heroverweegt, evalueert en gewoon iets nieuws probeert als het niet werkt. Ik had wel door dat je het in het begin pittig had (of beter gezegd, ik herkende het heel erg van de eerste weken na de geboorte hier) en vond het erg leuk om te volgen hoe je daarmee omging. En wat mij betreft had je hier best kunnen posten dat je de techniek van het even laten huilen ging proberen. Alhoewel ik je ook wel weer snap omdat er op een discussieforum meteen 20 meningen op je afgevuurd kunnen worden ;)

Soesa, hoe zijn de traktaties bevallen? *O*
  donderdag 1 augustus 2013 @ 14:54:20 #62
381212 Gulara
From the future
pi_129580005
Mijn vriend ervaart het ook heel anders, weet precies wat hij doet om te zorgen dat hij gaat slapen bijvoorbeeld. Dan vraagt hij aan mij hoe ik het met Pi doe en dan kan ik rustig zeggen dat ik aanvoelde dat ie moe was en daarom ging hij ook slapen.

En ik voel me een überoermoeder en mijn kind krijst wat af en slaapt zeer regelmatig slecht. Als hij zich voorbeeldig zou gedragen zou ik waarschijnlijk naast m'n schoenen gaan lopen van goddelijke moederheid. *)

En stiekem vind ik het wel fijn dat iedereen het op zoveel verschillende manieren doet. Wanneer iets niet lekker loopt is het fijn om te lezen dat er nog andere alternatieven zijn waarop baby's ook prima gedijen. :)
  donderdag 1 augustus 2013 @ 14:57:04 #63
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_129580080
En als je je kind dan eindelijk begrijpt en zijn/haar schema doorhebt, dan gooien ze het zelf weer om. :')
Wat gisteren werkte hoeft vandaag niet te werken en omgekeerd.

Succes dames. :*
A grand adventure has begun.
pi_129580498
Kan een baby van ruim 8 maanden al een driftbui hebben? :@ S heeft er vandaag al 2 gehad en bij een peuter zou ik het zo als driftbui typeren maar of dat nou zo jong al kan..? Uit het niets schreeuwen, krijsen, met de handjes slaan, dat soort werk. Er leek beide keren echt niks aan de hand te zijn eigenlijk.
pi_129580549
Sprongetje Spees?
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:12:02 #66
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_129580584
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 14:57 schreef Keshet het volgende:
En als je je kind dan eindelijk begrijpt en zijn/haar schema doorhebt, dan gooien ze het zelf weer om. :')
Wat gisteren werkte hoeft vandaag niet te werken en omgekeerd.

Succes dames. :*
Dat dus ;)

Spees, ik zag het bij Nathan wel tijdens een ontwikkelingssprong. De frustratie dat iets nog niet lukt werd dan te groot oid.

We hadden worteltjespoep :o O+ :'(
pi_129580609
Vind het altijd leuk om te lezen hoe goed jullie mannen het aanpakken, hoe hebben jullie dat voor elkaar gekregen? :P (8> belde me onlangs toen ik aan het fitnessen was dat ik onmiddellijk naar huis moest komen want hij kreeg baby niet in slaap en hij huilde blijkbaar heel erg. Ik meteen naar huis gereden, vind ik (8> compleet met doodsangst in de ogen terug met een lichtjes huilende A in zen armen, ik neem A over en hij legt zen hoofd tegen men schouder en doet zijn ogen dicht. 8-) Denk dat hij gewoon aanvoelde dat (8> het niet aankon en stress had. Pas op hij doet heel hard zijn best, maar ik ben steeds de hulplijn hoor.
27/04/13 <3 A.
pi_129580737
Even Egopost, bij deze wil ik jullie graag laten kennismaken met mijn lieve A. O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
27/04/13 <3 A.
pi_129580782
Ohhh Mango & Pessie... sprongetje! Daar heb ik al in tijden niet meer aan gedacht. Zou heel goed kunnen.

Wat een chique heer heb je Flem!
pi_129580813
Foto is van onze ^) 2 weken terug :)
27/04/13 <3 A.
pi_129580883
Jeee, wat een leuk jommetje! En inderdaad in het netjes gestoken, gefeliciteerd!! ^)
Hier is Suikeroom een stuk rustiger dan ik, dus die kan hem vaak wel beter troosten.

Spees dank u! :)

Sinds een week lijkt het wel alsof hij iets meer op mij focust. Dan staat mijn vriend met hem te beppen en dan loop ik langs en dan gaat hij stralend lachen :@ :D Gelukkig is mijn vriend niet jaloers aangelegd.
pi_129580973
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:21 schreef Suikertante het volgende:
Jeee, wat een leuk jommetje! En inderdaad in het netjes gestoken, gefeliciteerd!! ^)
Hier is Suikeroom een stuk rustiger dan ik, dus die kan hem vaak wel beter troosten.

Spees dank u! :)

Sinds een week lijkt het wel alsof hij iets meer op mij focust. Dan staat mijn vriend met hem te beppen en dan loop ik langs en dan gaat hij stralend lachen :@ :D Gelukkig is mijn vriend niet jaloers aangelegd.
Dat van dat troosten was hier zo toen (8> nog in vaderschapsverlof was. Maar toen hij terug moest werken was het vlug omgekeerd. Oooh die lach dan he, als je zeker weet dat hij speciaal voor jou bedoeld is, dan zou ik er zo nog een paar willen... O+
27/04/13 <3 A.
pi_129581114
Gefeliciteerd nog met je huwelijk!

Spees_Woerd is in sommige dingen veel geduldiger dan ik, kon toen Silvijn klein was uren met hem rondlopen als hij huilde op momenten dat ik er gek van werd en mijn geduld juist verloor. En heel lang naast zijn wiegje wachten tot hij in slaap viel. En nu hetzelfde maar dan met vliegen door de woonkamer, dat houdt ie ook langer vol (al kan dat nu ook met de bijna 9 kg van S te maken hebben). Maar met sommige dingen is hij echt minder geduldig. Als hij 3 x naar boven moet om een speentje te geven dan vindt hij dat hij moeilijk in slaap komt en als S een paar keer moppert tijdens het eten dan kan hij zo het eten wegzetten omdat hij geen honger heeft. Dan ben ik weer wat standvastiger.

Heeeel leuk van dat stralend naar je lachen, Suiker! Dan kun je zo trots zijn!
pi_129581195
Suikeroom en Spees_Woerd :D O+
pi_129581257
Jezus Spees, heb jij mijn kerel? :o
Maneola :P is precies zo!

(Ze hebben ook uiterlijk wel wat van elkaar weg!)
pi_129581331
Maneola is qua naam wat mij betreft de winnaar hoor _O_
pi_129581499
Maneola :D

Als ik jouw kerel zou hebben, hebben we wel wat uit te leggen aan elkaar! Had ie wel geluk dat jij veel te vroeg en ik veel te laat beviel, anders was het een hectische week voor hem.
pi_129581534
Wat een leukerd FC! Mooie haren O+ en nog gefeliciteerd met jullie huwelijk.

Mijn vriend is de rust zelve. Echt, volgens mij heeft die kerel nog nooit ook maar 2 minuten ergens stress van gehad :'). Maar ik merk wel dat J. het altijd heel fijn bij hem vindt, lekker rustig en vrolijk O+.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:47:16 #79
265732 Keshet
Alle kleuren van de regenboog
pi_129581668
Leuk kereltje Flem! En eerlijk, als mijn man mij zou bellen met zo'n noodkreet terwijl er niks aan de hand zou zijn, dan zou ik niet naar huis gaan. Hij moet ook de kans krijgen om zelfvertrouwen te krijgen in de omgang met zijn kind.

Hier is MeneerKeshet (ik kon echt niks beters verzinnen }:| ) vaak ook de rustige van de 2 op bepaalde momenten. Op andere momenten ben ik juist weer heel rustig of standvastiger. We vullen elkaar wat dat betreft prima aan. ^)

En over die voorkeuren, volgens mij is Henkie echt verliefd op me. Als ik voorbijloop vergeet hij de hele wereld en krijgt hij echt zo'n zwijmelende koeienblik in z'n ogen en wurmt hij zich in allerlei bochten om me te kunnen volgen. :') Zelfs als z'n vader hem op dat moment zat te kietelen ( grootste hobby van beide) dan is hij z'n pa vergeten. Hij wil me ook altijd kussen als ik hem vasthou. Dan pakt hij met die dikke knuistjes 2 plukken haar en dan krijg ik een kopstoot en daarna probeert hij in mijn wangen te bijten. Ondertussen kwijlt hij dan m'n hele gezicht onder. Babylove. O+
A grand adventure has begun.
pi_129581724
Mohh Keshet, wat superschattig zeg O+ O+
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:51:42 #81
381212 Gulara
From the future
pi_129581786
Guylara (jaja :7 ) kan Pi dusdanig in de houdgreep houden dat die in no time slaapt. Op mij valt ie bijna nooit in slaap. Maar ik ben weer wat handiger met priegeldingetjes, hoor ik gemopper over een rits die echt niet dicht gaat en die ik dan in twee tellen dicht heb. :')
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:53:43 #82
381212 Gulara
From the future
pi_129581836
Ooh die babylove Keshet! O+

Pi houdt ervan om stiekem naar mij of vriend te glimlachen als we niet kijken. Alsof ie ons zo probeert te lokken of zo. O+
pi_129581934
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:47 schreef Keshet het volgende:
Leuk kereltje Flem! En eerlijk, als mijn man mij zou bellen met zo'n noodkreet terwijl er niks aan de hand zou zijn, dan zou ik niet naar huis gaan. Hij moet ook de kans krijgen om zelfvertrouwen te krijgen in de omgang met zijn kind.

Hier is MeneerKeshet (ik kon echt niks beters verzinnen }:| ) vaak ook de rustige van de 2 op bepaalde momenten. Op andere momenten ben ik juist weer heel rustig of standvastiger. We vullen elkaar wat dat betreft prima aan. ^)

En over die voorkeuren, volgens mij is Henkie echt verliefd op me. Als ik voorbijloop vergeet hij de hele wereld en krijgt hij echt zo'n zwijmelende koeienblik in z'n ogen en wurmt hij zich in allerlei bochten om me te kunnen volgen. :') Zelfs als z'n vader hem op dat moment zat te kietelen ( grootste hobby van beide) dan is hij z'n pa vergeten. Hij wil me ook altijd kussen als ik hem vasthou. Dan pakt hij met die dikke knuistjes 2 plukken haar en dan krijg ik een kopstoot en daarna probeert hij in mijn wangen te bijten. Ondertussen kwijlt hij dan m'n hele gezicht onder. Babylove. O+
Kesheer?

Wat een lief verhaal! O+ kwijlkusjes 8-)
pi_129581935
Guylara, ook mooi!

Keshet. Keshim :? Maar dan impliceer ik dat jij onzijdig bent, ook niet de bedoeling!

Oh Kesheer vind ik wel gezellig :Y

Inderdaad die kwijlkusjes, ben benieuwd! Hij probeer me nu wel in zijn mond te stoppen, dat vind ik al een eer.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:58:31 #85
326948 rebel-angel
back in the magic zone
pi_129581974
hahaha guylara wint het wat mij betreft

en keshet O+

of als je je kindje ophaalt van het kdv dat ze je dan zo'n stralende lach geeft zo eentje waardoor dat hele smoeltje oplicht alleen maar omdat ze je ziet O+
zo'n lach krijgt d'r broer ook altijd als ze hem opeens herkent in een groep mensen
interactie tussen kindjes is zoooooo O+
W
Z
E
pi_129582582
Moet nog bijlezen, ga ik hierna doen :P

Moeder belde net. Heel goede vrienden van haar hebben een dochter, en die is iets na mij bevallen van haar tweede kindje. Hebben ze gisteren te horen gekregen dat dat kindje en hersenafwijking heeft -O-
Meh.

Ik weet niet of ik het officieel al mag weten, maar wil haar/hen eigenlijk een hart onder de riem steken (eerst eens checken of ik het al 'mag' weten, en dan eens bedenken wat ik zou kunnen doen. Gewoon kaartje?).
pi_129582780
Klote zeg :{ ik zou een kaart sturen denk ik ja, misschien ook met het aanbod olm op de oudste te passen wanneer zij met de jongste naar het ziekenhuis moeten?
pi_129582888
Dat lijkt me je ergste nachtmerrie ;(. Hoe ernstig is het?
Kaartje lijkt me goed idd, en wat Spees zegt is ook een goede, als je dat ziet zitten natuurlijk..
pi_129582932
Oef Coco :{
Kaartje denk ik idd om mee te beginnen, dat je aan ze denkt... Ze zullen even heel erg geleefd worden lijkt me, poeh.
Het lijkt me wel best laat eigenlijk om daar achter te komen, of zou er aan het kindje zo weinig te merken zijn?...
pi_129583145
(Bij aan het lezen vanaf pagina 1 in dit topic; heb ik nog iets groots/belangrijks gemist uit het vorige topic?)

Wat slapen betreft: Saar heeft (bijna altijd al gehad ook) dat ze écht weigert te slapen als ze honger/dorst heeft. En uiteraard geven wij het kind wel eten en drinken :D, maar soms besluit ze eigenlijk erg snel na de vorige fles/hap/watdanook al dat ze weer honger heeft. En ook al is ze dan doodmoe, haar in bed leggen levert alleen een volkomen overstuur kind op. Als we haar dan een (halve) fles geven en terugleggen, gaat ze zonder problemen slapen.
Lijkt qua idee een beetje op die reset van Flem, denk ik. Wat eerst niet werkte, lukt dan wel. Gaat ze meteen heel lief slapen :+

quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:20 schreef L-E het volgende:
Ik vind dat hele babygedoe het best gaan als ik het minst nadenk en heel instinctief reageer. Ik geloof echt dat je als moeder best goed door hebt wat je kind nodig heeft hoor.
Ik denk dat dat heel goed werkt als je in staat bent de ratio (deels) uit te schakelen. Volgens mij gaan mensen vaak veel lezen over 'hoe het hoort'. En dan nadenken of watzijvanplanzijn wel 'goed' is. En dan start de onzekerheid vaak. Is het ook meteen moeilijk om (bijna) puur instinctief te reageren dan. Maar ben het wel met je eens dus: instinct hurray! :Y

Al passen wij ook nog vaak zat trial and error toe. Zou ze willen slapen? Even testen --> gaat ze in zo'n 5min alleen maar harder huilen, dan wil ze *niet* slapen op dat moment. Honger? Checken. Luier? Checken. Dorst? Checken. Meestal komen we het dan wel vanzelf tegen :+

quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 13:50 schreef Cantare het volgende:
E heeft hooguit een minuutje gemopperd en kan nu dus prima slapen zonder speen. Jeeeee *O*
*O*

quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 14:54 schreef Gulara het volgende:
En ik voel me een überoermoeder en mijn kind krijst wat af en slaapt zeer regelmatig slecht. Als hij zich voorbeeldig zou gedragen zou ik waarschijnlijk naast m'n schoenen gaan lopen van goddelijke moederheid. *)
:D O+

quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:09 schreef Spees_Eend het volgende:
Kan een baby van ruim 8 maanden al een driftbui hebben? :@ S heeft er vandaag al 2 gehad en bij een peuter zou ik het zo als driftbui typeren maar of dat nou zo jong al kan..? Uit het niets schreeuwen, krijsen, met de handjes slaan, dat soort werk. Er leek beide keren echt niks aan de hand te zijn eigenlijk.
Ik weet wel dat Saar zich Heel Boos maakt als ze haar zin even niet krijgt. Wilde haar vanmiddag een babytoastje/koekje geven (we waren in de winkel). Dus trek dat pak tevoorschijn en ze zag het meteen. Ging blijkbaar niet snel genoeg: :( :( :( icm huilen :')

Vanmorgen was ik op de badkamer en Martijn was met Saar op de slaapkamer. Hoor ik haar ineens heel hard huilen (met traantjes, bleek naderhand). Waarom? Papa liet haar niet eens van het hoge bed afkruipen. Nou jaaaa! :{w

:+

Flem, dat kostuumpje :D *;

SpeesWoerd, Suikeroom, Maneola _O- _O_ Kom ik met mijn Martijn aan :')
pi_129583193
cocotrimannium?
(reageer straks effe op de rest wat je getypt had, ik moet mijn kind macaroni gaan geven)
pi_129583213
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 16:22 schreef Spees_Eend het volgende:
Klote zeg :{ ik zou een kaart sturen denk ik ja, misschien ook met het aanbod olm op de oudste te passen wanneer zij met de jongste naar het ziekenhuis moeten?
Kaart sowieso :Y
Oppassen gaat wat lastig, want zij wonen aan de andere kant van het land.

Mango, het kindje is wel achter met allerlei dingen (wat precies, weet ik niet echt). Weet wel dat het schedeltje een tijdje terug al dicht was/leek, daarom kwamen ze in eerste instantie bij de neuroloog (geloof ik) terecht. Hoe erg het is, kunnen ze nu niet eens zeggen. En hersenscan kan blijkbaar pas over 1,5 jaar o.i.d. Dus ook nog eens heel veel onzekerheid. Moet er niet aan denken zoiets. Bah.
pi_129583280
Oh, afschuwelijk ja... ;(
pi_129583396
Mijn moeder stuurde me net een fotootje van Saartje die uit een echt rietje drinkt O+
pi_129583692
Wat grappig om te lezen dat jullie man ook mijn man is O+ Die liep inderdaad uren rond toen ze krampjes had, blijft aan haar bedje zitten etc. Bij mij gaat alles makkelijker en sneller lijkt wel, maar als het mij niet lukt is het zo fijn om op hem terug te vallen O+

Ik schrok me dood net bij het KDV. Isa is daar van 9 tot 3 geweest, krijg ik een slap, bleek, stil kind in mijn armen. Zo heb ik haar echt nog nooit gezien, volledig total loss. Hier thuis was ze gelukkig weer snel haar oude IkwilnietslapenenbenHeusNietMoe-krijszelf O+ Ze wil nu dus niet slapen :+ Man maakt nu een flesje om te "resetten" en ik verwacht dat ze daarna in coma valt tot morgenochtend.
Sarcasme. Herken het.
pi_129583756
Wat vreselijk Coco! Waren ze er achter gekomen door de symptomen van achterlopen of kwam het op een andere manier naar voren?
pi_129583913
Weet je heel zeker dat Saar niet van september is ofzo?
pi_129583939
Jemig Coco, waarschijnlijk hadden ze wel in de gaten dat er iets niet klopte maar dan is het nog steeds een enorme klap lijkt me. En dan die onzekerheid.. ik zou ook niet meer dan een kaartje weten.

Rietje! *O*

Wat je hebt gemist.. eh de druiven in de kont van Spees-Eend maar verder? Nah.
pi_129583970
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 16:56 schreef Olf het volgende:
Wat vreselijk Coco! Waren ze er achter gekomen door de symptomen van achterlopen of kwam het op een andere manier naar voren?
Ze zijn bij de neuroloog terecht gekomen vanwege het dichtgroeien van het schedeltje al. En denk dat toen gewoon het balletje is gaan rollen. Is misschien ook het symptoom van h.e.o.a.? Gecombineerd met het achterlopen enzo.

Details krijg ik later te horen, denk ik. Mijn moeder heeft het vandaag pas gehoord via haar moeder. Was vooral veel emotie en niet zozeer informatief, zeg maar. Dus het hoe & wat is nog onduidelijk (voor mij).
pi_129584000
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:02 schreef Suikertante het volgende:
Wat je hebt gemist.. eh de druiven in de kont van Spees-Eend maar verder? Nah.
De wattes?! :D :D

quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:02 schreef Spees_Eend het volgende:
Weet je heel zeker dat Saar niet van september is ofzo?
Haha, grapjas. Ik ben gewoon 11 maanden zwanger geweest hoor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')