Dat klinkt op zich best slim maar die dingen zijn ook niet heel goedkoop en ik vraag me af of de temperatuur dan goed te reguleren valt. Op zich gaat het nu prima, zeker als straks de herfst/winter weer invallen. Dus voor nu hou ik het zoquote:Op donderdag 5 september 2013 14:47 schreef SocialDisorder het volgende:
Misschien een idee om je aquariumwater door een waterkoeling-unit voor PCs te halen?
Valt wel mee, voor 1 enkele volwassen axolotl wordt een breedte van 40 cm aangeraden als minimum. Die van mij is 50 bij 30 cm en voordat hij volgroeid is zijn we een paar jaar verder. Echt zwemmen doen ze niet als ze ouder zijn, dan zitten ze vooral stil. Maar als het toch te klein blijkt dan haal ik voor een paar tientjes een grotere bak van Marktplaats, goed excuus om weer een leuke inrichting te makenquote:Op donderdag 5 september 2013 15:00 schreef HighVolume het volgende:
Grappig beestje zeg.maar is het aquarium niet wat aan de kleine kant ?
Mudkip hater!quote:Op donderdag 5 september 2013 15:18 schreef Hexley het volgende:
Beestje ziet er wel heel grappig uit.![]()
Maar om voor een zo'n beestje een aquarium neer te zetten,...
Hij wordt nog heel veel groter hequote:Op donderdag 5 september 2013 15:18 schreef Hexley het volgende:
Beestje ziet er wel heel grappig uit.![]()
Maar om voor een zo'n beestje een aquarium neer te zetten,...
Heel lang, die pokémon-uitsteeksels uit z'n hoofd zijn namelijk kieuwenquote:Op donderdag 5 september 2013 15:32 schreef Prowl het volgende:
Hoe lang kan die zijn adem inhouden onder water?
Owquote:Op donderdag 5 september 2013 15:51 schreef Prowl het volgende:
Ik had het over die killer chi wa wa
Op mijn 8e zag ik voor het eerst een roze Axolotl in een dierentuin in Duitsland en toen was ik helemaal verkocht en heb ik alles wat te vinden was over die beestjes in de bibliotheek gelezen![]()
![]()
![]()
Ik wil er nog steeds graag 1 of 2 maar de vrouw vind het maar niks
Huidige vrouw eruit, nieuwe vrouw met Axolotl erinquote:Op donderdag 5 september 2013 15:51 schreef Prowl het volgende:
Ik had het over die killer chi wa wa
Op mijn 8e zag ik voor het eerst een roze Axolotl in een dierentuin in Duitsland en toen was ik helemaal verkocht en heb ik alles wat te vinden was over die beestjes in de bibliotheek gelezen![]()
![]()
![]()
Ik wil er nog steeds graag 1 of 2 maar de vrouw vind het maar niks
quote:Op donderdag 5 september 2013 15:32 schreef Hexley het volgende:
[..]
Duh, wacht maar tot ik mijn killer chihuahua op dat geval afstuur,...![]()
![]()
Nah, deze is veel te goed, das een salamandertje mij niet waardquote:Op donderdag 5 september 2013 15:56 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Huidige vrouw eruit, nieuwe vrouw met Axolotl erin
In mijn aquarium zat retestrakke kit toen ik 'm kreeg, 't zag er allemaal super uit en dus hup, water erin. Een paar maand later begon het ding te lekken. Toen kon ik 'm leeghalen en opnieuw afkitten.quote:Op donderdag 5 september 2013 13:20 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Het is geen stopverf hč?
Vriendin van SD hier.quote:Op donderdag 5 september 2013 17:03 schreef Nemephis het volgende:
[..]
In mijn aquarium zat retestrakke kit toen ik 'm kreeg, 't zag er allemaal super uit en dus hup, water erin. Een paar maand later begon het ding te lekken. Toen kon ik 'm leeghalen en opnieuw afkitten.
Je moet zelf weten of je het wel of niet vervangt, maar als je een beetje gaat rond-Google'n zul je alleen maar hetzelfde advies tegenkomen: Als je bak een poos heeft leeggestaan, opnieuw afkitten.
ze zijn vooral agressief naar elkaar. Mannen mogen absoluut niet bij elkaar en moeten met zeker 2 vrouwtjes, anders worden ze de dood in gejaagd.quote:Op vrijdag 6 september 2013 11:11 schreef rene90 het volgende:
Vraagje...je ziet wel vaak "betta's" en dat erbij staat dat ze in een gezelschaps aquarium kunnen. Ik dacht alleen altijd dat ze nogal de buurt terroriseren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |