Hebben we wel outsiders? Zo ja, wie?quote:Op woensdag 31 juli 2013 10:57 schreef Nazder het volgende:
Volgens Alberda rekent de atletiekunie erop dat er geen medailles worden gehaald door de Nederlandse ploeg. Denk zelf ook dat dat weleens lastig zou kunnen worden.
Alleen de Marathon lopen ze in de middag op de warmste tijd van de dag. De Nederlandse coach was er woest om en was blij dat we in Nederland momenteel zulk warm weer hebben.quote:
En Sintnicolaas. Medaille wordt lastig natuurlijk (net als voor Broersen), maar het is zeker niet onmogelijk.quote:
Starttijd is 15:30 in Moskou, dus het is in de namiddag. Niet ideaal, maar ook niet zo dramatisch als eerder gesteld.quote:Op woensdag 31 juli 2013 14:31 schreef tong80 het volgende:
[..]
Alleen de Marathon lopen ze in de middag op de warmste tijd van de dag. De Nederlandse coach was er woest om en was blij dat we in Nederland momenteel zulk warm weer hebben.
Wat is het verschil in temperatuur 14.00 uur en 16.00 uur ? Het parcours schijnt ook niet aantrekkelijk te zijn. Zover mijn minpuntjes.quote:Op woensdag 31 juli 2013 14:56 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Starttijd is 15:30 in Moskou, dus het is in de namiddag. Niet ideaal, maar ook niet zo dramatisch als eerder gesteld.
Snelwandelen verdient ook niet beterquote:Op woensdag 31 juli 2013 15:52 schreef DeeBee het volgende:
Parcours van het snelwandelen is nog erger zo ongeveer, nog kleiner rondje veel vaker.
Dat is eigenlijk spotgoedkoopquote:Op woensdag 31 juli 2013 14:56 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Starttijd is 15:30 in Moskou, dus het is in de namiddag. Niet ideaal, maar ook niet zo dramatisch als eerder gesteld.
Verder heb ik er mega veel zin in, want ga het hele spektakel live aanschouwen.![]()
[ afbeelding ]
Bij de 'X' kan ik de hele week zitten met m'n passe-partout, prijzen vielen alles mee, 150 euro voor 9 dagen voor alle sessies.
Ondanks wat afzeggingen toch nog steeds wel een heleboel vette onderdelen op het programma, kan niet wachten.
Zonde, ik had me verheugd op een prachtige wedstrijd met die twee.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 08:15 schreef heywoodu het volgende:
Snelwandelaars Borchin en Bakulin zijn er ook al niet bij.
quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zonde, ik had me verheugd op een prachtige wedstrijd met die twee.
Maar zelfs zonder die twee, loopt het bij de andere favorieten nog dun door de broek van de spanning.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zonde, ik had me verheugd op een prachtige wedstrijd met die twee.
quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 23:35 schreef Redefine het volgende:
[..]
Maar zelfs zonder die twee, loopt het bij de andere favorieten nog dun door de broek van de spanning.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |