quote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:15 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ohja, en dan 'moet' ik in het dreumestopic gaan meeposten he. Het gaat daar over potjes/zindelijkheid, ik geloof dat we daar nog niet helemaal aan toe zijn
![]()
. Gek hoor, ik ga het hier geloof ik wel echt een beetje missen dus ik zal nog meelezen/posten de komende tijd
![]()
quote:Op woensdag 31 juli 2013 08:54 schreef Kyara het volgende:
Tante Soesa, gefeliciteerd met je dreumes en welkom hier!
[..]
Ik was met 18 maanden overdag zindelijk maar heb wel altijd stoffen luiers gedragen. Hoor het wel vaker :-) lisa is er totaal niet mee bezig die heeft van de week toen ze in haar badpak stond in tien minuten 3x op mijn vloer geplast zonder het te weten. Heb ook geen haast eigenlijk komt vanzelf wel.quote:Op woensdag 31 juli 2013 11:01 schreef Phaidra het volgende:
Welkom Soesa!Gefeliciteerd met je mooie meisje! Die foto linksonder vind ik gaaf!
Zoë echt heel knap van S. Ik wist niet eens dat het mogelijk was, op haar leeftijd![]()
Jipster, ik me voorstellen dat het behoorlijk tegenvalt. Je denkt bij een tweede al snel dat de grote uitgaven wel mee zullen vallen omdat je al veel in huis hebt. Maar ondertussen...
Naam staat voluit!quote:Op woensdag 31 juli 2013 16:06 schreef Tante_Soesa het volgende:
Hier verwacht ik ook nog laaaang geen zindelijkheidsdingen!
Goed van M Kyara! Voor jezelf opkomen is belangrijk
Als er hier 2 kindjes bij zouden komen zou het financieel ook ff slikken worden!
SE, hier werkt negeren ook. Heel lastig wel maar ze moet t wel leren
Ah okquote:Op woensdag 31 juli 2013 14:26 schreef Zoë23 het volgende:
Communiceren iddvolgens mij is rond de 3jr idd gemiddeld in mijn omgeving. Maar er zijn ook ouders die er niet mee bezig gaan ookal kan een kind al aangeven dat hij naar de toilet moet. Moet ook van 2 kanten komen natuurlijk, kind moet er klaar voor zijn maar de ouders moeten er ook iets mee doen.
Een bekende past op kinderen en er zijn ouders die nog niet willen dat hun kinderen uit de luiers gaan omdat het dan geen 'baby's' meer zijn (bij het laatste kind bijv)
Wij hebben een houten zandbak maar vooralsnog geen problemen. Wel dekken wij hem af met oud tentzeil. Het zand is 1 keer zo nat geworden dat M tot in zijn knieën in de modder stond dus dat was geen succes. Nu blijft het zand mooi droog en de zandbak ook netjes.quote:Op woensdag 31 juli 2013 16:43 schreef Jipster het volgende:
Hier een zandbak van hout met bankjes, maar er staat nu onkruid op het zanden in het hout zit ook al 'het weer'.. Hebben meer mensen hier last van met houten zandbak? Hij wordt wel geventileerd, er zitten kieren in het deksel, maat t zand regent dus wel wat nat.
Hebben een klacht ingediend maar neig nu naar een plastic zandbak, terwijl deze zo leuk leuk..![]()
Goed van M., kyara!
quote:Op woensdag 31 juli 2013 20:08 schreef octopussy het volgende:
Ik houd Mia ook nog lang in de luiers. Niet omdat ik haar baby wil houden (dat is ze echt al lang niet meer), maar omdat kinderen die vroeg zindelijk zijn vaak een terugval krijgen omdat ze hun poep ook gaan ophouden wat leidt tot chronische constipatie. Ik heb er eerder een uitgebreide post aan geweid.
Een 3,5 jarige met al maandenlang 5-6 natte broeken per dag is erg frustrerend kan ik je vertellen.
Nee, is ook niets mis mee. Ik zou zelf dan het kind op het potje laten gaan als ze dat aangeeft, maar verder wel gewoon een luier laten dragen. Het aanvoelen van de plasprikkel is goed, maar het leren ophouden niet.quote:Op woensdag 31 juli 2013 20:12 schreef Zoë23 het volgende:
[..]dat klinkt akelig.
Maar als ze het zelf aangeven, dan is het toch niet verkeerd er losjes in mee te gaan? Heb je eerdere post over zindelijkheid helaas niet gelezen.
Ikzelf gaf het ook al snel aan toen ik klein was vandaar dat we er niet raar van opkijken. Zou er uit mezelf nog niet mee begonnen zijn iig.
Ohzo!quote:Op woensdag 31 juli 2013 20:19 schreef octopussy het volgende:
[..]
Nee, is ook niets mis mee. Ik zou zelf dan het kind op het potje laten gaan als ze dat aangeeft, maar verder wel gewoon een luier laten dragen. Het aanvoelen van de plasprikkel is goed, maar het leren ophouden niet.
En heb je al wat verzonnen? Kan wel wat ideeën opdoen namelijkquote:Op woensdag 31 juli 2013 20:34 schreef bitterend het volgende:
Morgen wordt warm! zit te denken wat ik met mijn wildebras ga doen!
Neuh, hier niet iig. M was redelijk laat en die had 'ineens' 4 kiezen. Ok, achteraf was eea verklaarbaar en ik voelde me ook even een ontaarde moeder maar geen echte kiesdrama's gehad.quote:Op woensdag 31 juli 2013 22:23 schreef kleinzusje het volgende:
Hoe later tandjes, hoe meer pijn het doet ? Of is dit onzin ?
Vanmiddag voor gebeld suiker was in orde nu dus verder denken wat het kan zijn...quote:Op woensdag 31 juli 2013 19:19 schreef kleinzusje het volgende:
Leuk zeg die dreumes ontwikkelingen. Dat communiceren met je kleintje maakt het zo echt !![]()
Se: Nog geen driftbuien hier, maar lees graag mee![]()
Fijn dat M goed voor zichzelf zorgt !
Sam: had je al uitslag van die suiker ? Heb ik er overheen gelezen ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |