Hoe kom je op dat soort investeringsideeën?quote:Op donderdag 22 mei 2014 23:20 schreef sitting_elfling het volgende:
Lading Hooker Furniture/Summer infant binnen getikt. Reden? Speculatie.
Bedrijven met een gekke naam trekken nog wel eens speculanten aan. En van die lijstjes vond ik deze 2 het meest interesting.quote:Op dinsdag 3 juni 2014 16:26 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Hoe kom je op dat soort investeringsideeën?
Ik geloof niet in 1 strategie. Dus pak ik meerdere tegelijk. Alleen maar foucssen op of defensief of offensief of dividend aandelen, ik word er niet vrolijk van.quote:
heb ze ook. Vormt wel een belachelijke bubbel nuquote:Op woensdag 2 juli 2014 10:29 schreef Cheiron het volgende:
Iemand aan NN begonnen vandaag? Zelf wel. Nu hopen dat die woekerpolis-affaire niet te zwaar doorzet
Zit er aan te denken om ze meteen weer van de hand te doen. Bijna 10% winst..quote:Op donderdag 3 juli 2014 17:18 schreef Yreal het volgende:
[..]
heb ze ook. Vormt wel een belachelijke bubbel nu
tja. Ik beleg sowieso maar heel klein. Dus die paar euro winst pakken schiet ook niet op.quote:Op donderdag 3 juli 2014 19:40 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Zit er aan te denken om ze meteen weer van de hand te doen. Bijna 10% winst..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |