Het is de schuld van WGR!quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 15:20 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Denken dat een stornering van het geld een geldige manier is van een bestelling annuleren
quote:Klacht Arriva: coke gebruik
Nieuwe klacht
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Arriva
Lezers van deze klacht: 2
op lijn 80 zit een chauffeur <verwijderd> die regelmatig coke snuift dat doet hij na 5 tot 10 minuten na dat hij vertrekt van het ns zutphen hij stopt ter hoogte van de thorbeckesingel en neemt dan een snuifje dan wacht hij nog eens 5 tot 10 minuten om er goed van tegenieten en scheurt dan als een gek om zijn vertraagde rit af te ronden hij behaald dan soms wel snelheden tot 70 km/h waar 30 is toegestaan het kunt u natrekken op zijn meet kaart dat in de kilometer teller zit waar een werkgever de gegevens van de chauffeur kan na trekken op dat kaart kunt u vinden dat hij vaak terhoorte van de thorbeckesingel onnodig stopt 10 minuten en dan de snelheids limiet van 30 aan zijn laars lapt dat tot gevaarlijke situaties lijd
Gewenste oplossing
ontslag 70 kilometer per uur in een 30 kilometer zone is ontslag waardig
Dus Landal krijgt de schuld omdat jij zo nodig moest stuntenquote:Klacht Landal greenparc: Ongeluk na winnen prijs
Nieuwe klacht
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Landal greenparc
Lezers van deze klacht: 1
Onze dochter, 9 jaar oud, won de hoofdprijs bij de kinder bingo. Prijs een opblaas band voor het zwembad. Mee genomen naar vakantie Egypte, op laten blazen met compressor (enige mogelijkheid) en was inmens groot. Dook erop, brak mijn schouder en ons hele leven op z’n kop. Kan nooit meer mijn vak beoefenen, al 6 weken in “sling” , nog 5 weken te gaan, drie operaties, jaar van onzekerheid.
Kinderhoofd prijs voor onze dochter, HOOFDPRIJS VOOR DE REST VAN MIJN LEVEN!
Gewenste oplossing
Normale prijzen uitdelen.
quote:Op zondag 18 augustus 2013 08:56 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Dus Landal krijgt de schuld omdat jij zo nodig moest stunten
Jammer dat er niet bijstaat hoe die zijn schouder nu brakquote:Op zondag 18 augustus 2013 08:56 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Dus Landal krijgt de schuld omdat jij zo nodig moest stunten
door boven op die band te springen in het zwembad?quote:Op zondag 18 augustus 2013 10:37 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Jammer dat er niet bijstaat hoe die zijn schouder nu brak
Ja, daardoor breek je je arm niet. Hij is waarschijnlijk via die band op een rand geklaptquote:Op zondag 18 augustus 2013 10:39 schreef computergirl het volgende:
[..]
door boven op die band te springen in het zwembad?
Je kan ook gewoon on-topic posten bij prijsvragen en dergelijkequote:Klacht Facebook: aanstootgevend (foto lachende kat )
Nieuwe klacht
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Facebook
Lezers van deze klacht: 2
Ik word opeens geblokkeerd van facebook omdat ik spam/aanstootgevende reacties geef ?
Dit gebeurde direct nadat ik een foto van een LACHENDE kattenkop gebruikte bij facebook prijsvragen !
Gewenste oplossing
Opheffen blokkering want dan mag niemand meer een foto van hun huisdier of zichzelf meer gebruiken,toch ??!!
Een eipetquote:Suggestie Prive: eipet
Suggestie Suggestie voor Prive
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Prive
Lezers van deze suggestie:
ik heb er een gekocht maar weet niet hoe we het moeten gebruiken .wij krijgen geen krand er op .is daar een code voor zo ja kan ik die dan van u krijden .daar ik zaterdag op vacantie ga .dan hebben we een krant hartelijk dank ik hoor mevr <naam en adres verwijderd>
Zij zijn groot en ik ben klein, tis niet eerlijkquote:
Zelfs iemand van vmbo-kader kan beter schrijvenquote:Klacht Heineken: Smerig bier uit de nieuwe fles
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Heineken
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Heineken
Lezers van deze klacht: 35
Beste mensen sins dat Heineken is over gestapt op de nieuwe fles heb ik t niet meer gedronken hoorde al van div.mensen dat het niet te drinken was dus heb zelf een flesje gehaald idd niet te drinken ben over gestapt op Amstel is beter en goed koper
Dusss beste mensen geef ons de bruine fles weer terug
Gewenste oplossing
BRUINE FLES TERUG
quote:Op maandag 19 augustus 2013 15:33 schreef stoereboii het volgende:
Heineken was toch al niet te drinken.
Goeie klachtquote:Klacht Intertoys: klacht
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Intertoys
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Intertoys
Lezers van deze klacht: 1
Valt uit
Gewenste oplossing
omruilen v goede
Lekker duidelijkquote:Klacht Qbuzz: Q-Buzz Ommen naar Balkbrug 5 km voor 10 EURO !!! whahahaha
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Qbuzz
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Qbuzz
Lezers van deze klacht: 1
Lachwekkend bedrijf. Eerst knalt er in witharen (dorpje tussen ommen en balkbrug)
een buschauffeur in de bosjes waarop de achterspoiler geheel eraf ligt en zelfs wil doorrijden, om vervolgens even navraag te doen wat het kost voor 2 personen ipv fietsen het met de bus te doen Euro 10 !!
Lachwekkend, een auto huren in ommen bij schuurhuis kost 22 euro per dag !!
En dal zal ik voor dat uurtje 10 euro moeten betalen.
Wie denkt dat bedrijf wel wie hij is ? Daarbij kloppen de tijden niet op de haltes ( over gebeld ) Antw : Omdat u via google bent gekomen op een pdf van onze site betreft dit een pdf van 2 jaar terug. We halen het er gelijk af.
En vervolgens de volgende dag ( want ze rijden maar 1 keer per uur ) om dan er te staan zoals de tijd deze aangeeft, komt deze een kwartier later !!
Heel apart allemaal hoor dit lachwekkende bedrijf.
Daarbij de vraag : Wat doen jullie in overijssel te rijden ? Drenthe was toch uw gebied, terug te vinden op uw site. Hier wordt niet gesproken of vermeld dat u ook in overijsssel rijdt ?!
Gewenste oplossing
Compensatie voor de 2 keer foute tijden die u online hebt staan en op de bus. Dat er geen hond op de halte rijdt, wil niet zeggen dat de chauffeur maar even een wippie gata doen op het campingpark alhier.
Daarbij zit er in lijnbussen geen "meetkaart" in de kilometerteller. Dat hoeft namelijk niet. Maar goed, dat snappen al die Attractiepark Slagharen-bezoekers niet.quote:
Ze hebben nog steeds een tachograaf, alleen niet meer de ouderwetse maar een moderne.quote:Op maandag 19 augustus 2013 20:55 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Daarbij zit er in lijnbussen geen "meetkaart" in de kilometerteller. Dat hoeft namelijk niet. Maar goed, dat snappen al die Attractiepark Slagharen-bezoekers niet.
Dat klopt, maar die hoeven lijnbuschauffeurs dus niet te gebruiken.quote:Op maandag 19 augustus 2013 20:57 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Ze hebben nog steeds een tachograaf, alleen niet meer de ouderwetse maar een moderne.
quote:Klacht Veolia: bus
IK pak bijna elke dag de buss.. maar heb al veeel dingen meegemaakt wat ik niet fijn vind.
zit altijd in de bus of 312 naar breda en terug naar huis of 316 naar huis, ook wel andere bussen afentoe
1. ik heb al vaak meegemaakt dat ze aan het BELLEN zijn in de bus onder het rijden de buschauffeur!
dat mag niet, Ik zou graag VEILIG willen thuis komen!! en dit is al aantal keer geweest vind het echt niet kunnen!!!!
2. Er zijn maar een een paar die altijd vriendelijk zijn , 9 van de 10 keer als ik de bus in stap zijn ze chagrijnig beetje vriendelijke magg ook wel.
3. wilde met een paar andere de bus bij galder die vanuit meerseldreef naar breda rijd de bus terug pakken , staken onze hand duidelijk uit en reeed gewoon voorbij zonder te stoppen!!. en dat was de laatste bus van half 7. heb daarom helemaal me vader moeten bellen vanuit rucphen die ons moest komen halen. bezine is ook niet goedkoop..
4.ik kom net uit de bus 312 die als 316 om 21:9 vanuit breda naar roosendaal rijd, er stapte iemand in sprundel uit en de buschauffeur deeed gewoon het licht uit! dus zat ik daar in het pikke DONKER,en hij ging ineens KEI SUPER HARD rijden!! niet normaal dacht dat ik dood ging! had me vriend al ingelicht voor als ik niet meer terug zou appen dat ik een ongeluk had gehad zo hard reed hij !!!!!!!!toen ik op stop klikte deed die ineens het licht weer aan. Dus voor dat ik wilde uitstappen zei die ik zag je niet, zei ik dat hy voortaan beter moet kijken, bleef die me eerst nog aankijken voordat die de deur pas opendeed!.
Gewenste oplossing
wat jullie daar aan kunnen doen!. goed gesprek over de regels. en ik zal volgendekeer wel een foto maken van ze als ze aan bellen zijn.
Waarom zou je de buschauffeur ook niet aanspreken als het licht uit gaat?quote:
Dat is hetzelfde merk sukkelquote:Sinds het bier in de groene flesjes zit,smaakt het zuur.Het ruikt ook niet echt lekker meer.Volgens mij is dit gewoon export bier. Ik als grote heineken fan zal ook helaas overstappen naar amstel.
Gewenste oplossing
Bier weer zoals het was.
Wutquote:Smaak van de Freeway cola is verandert. Het smaakt naar aanmaak siroop en een klein beetje prik! Jammer ik kocht wekelijks 12 flessen in. Moet nu elder mijn cola gaan inkopen.
Gewenste oplossing
De oude smaak weer terug! Volgens het Lidl personeel krijgen ze het de laatste tijd wel vaker te horen. Personeel heeft navraag bij het hoofdkantoor en die geeft aan dat er niks is verandert aan de samenstelling van het recept. Toch ervaren mensen een andere smaak. Kan Lidl hier wat duidelijker in zijn? Deze vragen staan al open sinds 2011 en word niks mee gedaan! Jammer en slordig van Lidl!
Jezus wat een onleesbare lap tekstquote:Ik had chicken kebab besteld
ik ging naar dominos en ik had besteld ik kreeg me pizza en ging naar huis en toen ik open deed was het geen eens chicken kebab was shoarma vlees met onder het saus uien leek geen eens pizza de deeg was te dun dat scheurde uit elkaar pizza was niet gesneden 1tje had saus andere niet de zijkante van de pizza waren stuk vielen er af ik wil email sturen via me telefoon daar staan fotos van de pizza ! stuur me u email dit is de mijne : - emailadres -
Gewenste oplossing
er is geen oplossing ik wil me geld terug
Vreselijk!quote:Gisteren met mijn man bij la place gegeten en wij hebben er spijt van.Dagschotel genomen (pannetje met kip en patat) zo wat was dat vies! patat slap ,kip te droog en een ragout waar geen smaak aan zat.Je werd er ronduit misselijk van.
De jongen die ons hielp keek je niet aan en er werd ook geen eet smakelijk gezegt(hij wist zeker dat het niet te eten was). p.s ik ben zelf kok
Gewenste oplossing
geld terug of liever nog ,laat zien dat jullie wel een smakelijke maaltijd kunnen maken
Gereserveerd is gereserveerd, lapzwansquote:Donderdag 13 juni, ben ik op bezoek in Mondo Verde gekomen met mijn verzorginghuis.
Wij waren met 4 begeleiders en 5 ouderen.
Hiervoor had ik een tafel om 12.00 uur gereserveerd voor 12 personen.
maar omdat 1 begeleider ziek was en twee ouderen waren gestorven, zijn we dus met minder gekomen.
Dit had ik niet van te voor kunnen voorzien.
Toen ik aan de kassa kwam, heb ik geprobeerd aan de kassiere uit te leggen waarom wij met 9 personen waren.
Zij was heel erg onvriendelijk en Zij wilde niets horen, en heeft me gedwongen om 45 euros te betalen voor de mensen die niet waren gekomen, anders zou ik een rekening op werk krijgen.
Wat moest ik doen? de ouderen stonden daar te wachten..
Het arrangement bestond uit 1 pasteitje met frietjes (uit de diepvries), 1 ijsje en 1 koffie.
Iets wat niet speciaal is aangekocht voor ons arrangement neem ik aan.
Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt, zelfs de chauffeur die gaat regelmatig op excursie gaat, heeft zoiets nog nooit meegemaakt.
Ik vind het heel erg jammer, ik kwam al jaren in Mondo Verde.
Gewenste oplossing
Geld terug
quote:Klacht Telfort: Internet uitval
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Telfort
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Telfort
Lezers van deze klacht: 10
Sinds een half jaar heb ik een telfort abonnement. Helaas valt sinds de eerste week het internet wel eens uit. Telfort heeft als oplossing hier voor het resetten van de instellingen, waarna de klant zijn/haar telefoon uit en aan moet zetten. Nu is het zo dat ik een iphone heb waarvan de uit/aan knop niet werkt, ik moet daardoor de hele dag wachten tot mijn batterij leeg is waarna ik weer internet heb.
Telfort vindt dat het probleem bij mij ligt aangezien mijn telefoon niet handmatig uit/aan kan, terwijl ik vind dat de oorzaak van het probleem bij Telfort ligt. Als het internet tenslotte normaal zou werken had ik deze problemen niet. De afgelopen jaren bij Vodafone heb ik dit probleem ook niet gehad.
Gewenste oplossing
- Abonnement kosteloos stop zetten voordat deze afloopt (5/3/14)
Doen thuiszorg winkels ook al aan boten?quote:Klacht Thuiszorg.nl Webwinkel: moter sleep boot
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Thuiszorg.nl Webwinkel
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Thuiszorg.nl Webwinkel
Lezers van deze klacht: 1
Ik heb van u een bericht gekregen dat de moter van de sleepboot smit rotterdam klaar lag.
Zodraa ik de betaling over zou maken zouden jullie hem zo snel mogelijk toe sturen.
NU ik heb de betaling gedaan 12-08-2013 het zou 5 dagen duren maar ik heb nog niets ontvangen.
Ik hoop dat u dit als nog zo snel mogelijk doet.
Met vriendelijke groeten <naam verwijderd>
factuurnummer <verwijderd>
Gewenste oplossing
dat u het zo snel mogelijk toe stuurt
quote:Klacht Overheid: de maatschappij…
Nieuwe klacht
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Overheid
Lezers van deze klacht: 1
beste overheid. waar zijn jullie mee bezig!? het leven wordt steeds meer onverdragelijk gemaakt in dit land. we krijgen steeds meer schulden die we niet willen en jullie duwen het volk in een hoekje waar je niet kan overleven. we weten allebei dat banken geld uit het niks drukken en schuld erop gooien en dat wordt dan weer op het volk gelegd. heel krom. dit is geen samenleving meer maar moderne slavernij en steeds meer mensen krijgen dit door. geld is fictief en we kunnen hiermee omgaan zoals we willen, het indelen zoals we willen, maar nee mensen levens worden liever kappot gemaakt om een beetje geld. de mens is haar menselijkheid verloren en jullie ook!! ik zit in diepe schulden al jaren en mijn enige wens is een leven zonder schuld, maar ik zie nu in dat dit nooit mogelijk is als ons systeem blijft lopen zoals deze nu doet. daarom wil ik dat jullie mij helpen met mijn zelfmoord. ik ben geboren in dit land en moet persee mee in jullie maatschappij en jullie manier van leven maar dit is nooit mijn eigen keuze geweest. ik ben er gewoon in geworpen zonder te weten hoe jullie systeem in elkaar zit, maar nu heb ik geleerd en ik wil niet leven in jullie samenleving of waar dan ook onder jullie Nazi beleid, want dat is wat het werkelijk is en wij mensen zijn de slaven. ik wil geen slaaf meer zijn. jullie pushen het hele volk in schuld terwijl we ook op een menselijke manier met elkaar kunnen omgaan. ik weet dat de Elite, Illuminatie en Bildeberg de controle hebben en dat ze alleen om hun zelf geven en dat de rest van het volk kan stikken als het ware. daarom wil ik weg uit dit leven, omdat ik wil geen slaaf meer zijn die werkt om hun rijk te maken terwijl ik arm blijf. ik wil niet leven in hun wereld en ik eis een pil ofzo om mn leven te beeindigen! misschien kunnen jullie hele volkeren brain washen maar mij niet. ik weet hoe het werkt beste illuminatie en bildeberg groep en regering. en voor degene die dit leest: ga maar is goed nadenken!! de bevrijding van 1945 is nooit geweest want we zijn nog steeds slaven, alleen op een andere manier. onthoudt dat de beste slaaf is de slaaf die denkt dat ie vrij is. tv bijvoorbeeld is door de CIA gemaakt om mensen te hersenspoelen!! ik wil dood, maar heb niet de middelen en ik eis dat jullie mij die verschaffen als inwoner van jullie zogenaamde samenleving wat eerder is naai het volk leving! in een echte samenleving geef je mensen namelijk hetgeen wat ze simpelweg nodig hebben gratis: zoals, een huis, gas water en licht en ziekezorg, want een gezonde vrolijke mens doet beter zn best voor de samenleving dan hoe jullie het nu aanpakken en je zou ook veel minder criminaliteit hebben. want als je mensen gewoon genoeg geeft hoeven ze niet te stelen. ik heb nog veel meer te vertellen maar zal het jullie besparen…
Gewenste oplossing
de dood!
Waarom ga je dan rond deze tijd al je rijbewijs verlengen? Ga dan in november heen sukkel.quote:Klacht CBR: Rijbewijsverlenging
Ik heb mijn rijbewijs verlengd welke op 13-11-2013 zou verlopen.
Tot mijn verbazing is mijn nieuwe rijbewijs geldig tot 14-08-2018 dus slechts 4 jaar en 9 maanden. Het zou eerlijker zijn als de verlenging ingaat op de dag na de verloop datum.
Gewenste oplossing
Dat de reglementen worden aangepast en de burger niet langer wordt benadeeld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 16:19 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Waarom ga je dan rond deze tijd al je rijbewijs verlengen? Ga dan in november heen sukkel.Met mijnheer zijn oplossing ga ik nu alvast mijn rijbewijs 3x verlengen, dan hoef ik de komende jaren dat niet meer te doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als de aanknop niet meer werkt hoe moet hij hem dan aanzetten wanneer de batterij leeg isquote:
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 16:19 schreef KoningPils het volgende:
[..]
Waarom ga je dan rond deze tijd al je rijbewijs verlengen? Ga dan in november heen sukkel.Anders verlengde ik hem nu vast voor mijn hele levenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Had je maar goed moeten opletten of het inchecken goed was gegaan, had je ook geen boete gehad.quote:Klacht Connexxion: boete
Nieuwe klacht
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Connexxion
Lezers van deze klacht: 1
boete¤25/¤35 Conducteur zag op zijn apparaat dat ik wel opgeladen had,dus geen min( -¤ ) stand op ov card , er is dus een storing geweest bij incheq paal OF ik heb ov pas te snel op ov incheq paal achter persoon voor mij in rij gehouden, dus daardoor geen incheq. Waarom dus ik een boete ? Conducteur ziet toch dat het saldo niet in de min(¤-) staat, er is oprecht gewoon opgeladen!Dus boete ¤25/¤35 trekt/motiveerd geen mensen om met de trein te gaan.
Gewenste oplossing
Meer coulantheid Connexxxion/NS coulantheid regelen op mijn boete Connexxion ,kenmerk proces <verwijderd> anders loop ik met mijn advocaat medechristen kantoor Connexxion in Boskoop naar binnen!
Eigen schuld, had je dochter maar niet de uitspraak moeten doen dat ze ADHD heeft en medicijnen gebruiktquote:Klacht CBR: Eigen verklaring veranderd na handtekening
Nieuwe klacht
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden CBR
Lezers van deze klacht: 1
Ook ik heb problemen met het cbr beleid. Mijn dochter heeft haar eigen verklaring alles met nee ingevuld en ingediend. Nadat ze had Afgereden en gehoord te hebben dat ze gezakt was,wilde we het op nieuw aanvragen, maar dat kon helaas niet meer,omdat de examinator vond dat ze ADHD had en er ook nog is medicijnen voor slikte. Mijn dochter had 1 x geroepen dat ze ADHD heeft met een gekke bek( zenuwen) en op de vraag of ze medicijnen slikte had ze geantwoord ja. Dit waren ah druppels ( plantaardig) om wat rustiger te worden . Nu heeft het cbr onder mijn dochters eigenverklaring gezet,adhd met gebruik van medicijnen,nadat ze dit al i der tekent had!!!! Nu moet mijn dochter medisch gekeurd worden circa 250 euro, terwijl mijn dochter in al die jaren dat ze op deze aardbol rondloopt nog geen ene keer is geconstateerd is dat ze ADHD heeft. Heeft cbr dan zo veel macht? Blijkbaar wel. Zomaar een eigen verklaring te veranderen.
Gewenste oplossing
Ik wil gewoon dat ze deze misverstand terug draaien. Hoe kan iemand die een half uur in de auto zit die niet medisch geschoold is zeggen of iemand ADHD heeft. Ik heb al gebeld, gemaild van alles al gedaan. Maar dat ze een eigen verklaring zo maar veranderen NA dater een handtekening is gezet,is volgens mij niet rechtvaardig.ook heb ik aangeboden om eventueel een medisch dossier moet uitprinten,zodat ze kunnen in zien dat ze GEEN medicijnen gebruikt en dat er ook NOOIT GEEN ADHD is geconstateerd wordt niet aangenomen .mijn dochter rijdt inmiddels al dik drie jaar scooter(45) en ze heeft nog nooit een ongeluk veroorzaakt
Sowieso gaan gillen dat je ADHD hebt en aan de medicijnen zit als je 45 jaar oud bent.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 20:09 schreef Afhaalchinees het volgende:
Er wordt altijd ADHD bij haar geconstateerd
Oké, beetje vervelend inderdaad maar toch geen ramp? En dan het antwoord van IKEA:quote:Ik betaal 15,- voor de bezorging van mijn bestelling in de webwinkel. De TNT heeft echter geen poging tot bezorging gedaan, maar een briefje in de deur dat het pakket kan worden afgehaald in het depot. Mijn contact met de klantenservice leverde het antwoord op: ze horen twee keer een poging te doen. Geen oplossing na mijn antwoord dat ze dat niet hebben gedaan en er de hele dag iemand thuis was en dat we nota bene het briefje op de mat hebben horen vallen. (en dus de bel dan ook wel hadden gehoord..)
Gewenste oplossing
bezorging aan huis
Natuurlijk, allemaal de schuld van IKEA en bestelling annuleren! Dat zal ze leren.quote:Naar aanleiding van de klacht hebben wij telefonisch contact opgenomen met de klant. Wij hebben de situatie besproken en uiteraard is het heel vervelend dat de bezorging niet kon plaats vinden en dat de klant hiervoor een bezoek moet brengen aan het postkantoor om het pakket op te halen. Een hernieuwde aflevering bleek helaas niet mogelijk en hiervoor hebben wij de klant willen compenseren. Helaas gaf de klant aan hier niet mee akkoord te gaan en heeft gekozen om de order te annuleren. Zodra deze is verwerkt en de goederen aan IKEA retour gezonden zijn zal een uitbetaling volgen van de waarde van de goederen.
Bedoelt hij niet dat de scooter 45 rijdt?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 20:24 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Sowieso gaan gillen dat je ADHD hebt en aan de medicijnen zit als je 45 jaar oud bent.
Oh dat kan ook maar vond het een leuker idee dat een volwassene volledig uit haar dak gaat tegen zo'n examinator.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 21:11 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Bedoelt hij niet dat de scooter 45 rijdt?
Wat een klacht zegquote:Klacht Dixons: bereikbaar op <mobiele nummer klaphark>
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Dixons
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Dixons
Lezers van deze klacht: 3
Elke dag bereikbaar
Gewenste oplossing
Laat maar horen
Dan doe je toch iets verkeerdquote:Klacht AGC Gerechtsdeurwaarders: schulden
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over AGC Gerechtsdeurwaarders
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden AGC Gerechtsdeurwaarders
Lezers van deze klacht: 2
er is al vanaf oktober 2008 beslag gelegt op me uitkering!
er gaat alleen geen euro van me schuld af omdat ze rente blijven trekken.nu is er ook bij agc een brief van de belastingdienst gekomen dat zij het bedrag moeten verdelen. nu hou ik maar 430 euro over van mijn hele wajong uitkering en kan niets meer betalen ik heb een zoontje van 8maanden oud en ben 3maand zwanger.ook omdat agc nu moet wachten tot de belastingdienst zn geld heb gekregen sturen ze me brieven van vorderingen waar al jaren beslag op ligt dat ik ze nu in 1x moet betalen want ze moeten wachten maar daar ligt al jaren beslag op wat nu?
Gewenste oplossing
dat ik mijn loon krijg waar ik recht op heb en dat zei stoppen met die brieven sturen en gewoon wachten want daar is al 1000 euro's aan afbetaald en nu om 380 euro waar ze op moeten wachten tot de belastingdienst zn geld heb. mogen ze zoineeens weer brieven sturen met dreigingen
En dan neem je NOG een kind als je al amper geld hebt/krijgtquote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:45 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
[..]
Dan doe je toch iets verkeerd
Terwijl dat ene kind 8 maanden is is ze ook al 3 maanden zwanger, wtf.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 17:48 schreef d4v1d het volgende:
[..]
En dan neem je NOG een kind als je al amper geld hebt/krijgt
Jaquote:Op donderdag 22 augustus 2013 18:11 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Terwijl dat ene kind 8 maanden is is ze ook al 3 maanden zwanger, wtf.
iPhone gaat automatisch aan als je hem aan de oplader legtquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:00 schreef gers het volgende:
[..]
Als de aanknop niet meer werkt hoe moet hij hem dan aanzetten wanneer de batterij leeg is
Mjah, met een Wajong krijg je aardig wat.. Weet ik uit betrouwbare bron. Plus dat ze niet kijken naar wat je partner verdient etc etc. Dat je het dan nog weet te verkloten en daarbij ook nog es kort achter elkaar 2 keer zwanger wordt, dan ben je eik te dom om te neuken adem te halen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 17:48 schreef d4v1d het volgende:
[..]
En dan neem je NOG een kind als je al amper geld hebt/krijgt
quote:Klacht Braun: Reclame
Klacht: Nieuwe klacht Nieuwe klachtKlacht over Braun
Reageren als bedrijf?
Klacht Melden Braun
Lezers van deze klacht: 1
Ik zie de reclame van braun net, met het nieuwe scheer apparaat met het borsteltje. En na 1/3 van de reclame te horen zegt de stem zomaar:
Het borsteltje die. Dit vind ik wel heel erg slecht. Borsteltje die, die borsteltje. Het moet zijn borsteltje dat. Als het woord vergroot gezegd was, borstel die, had het wel geklopt.
Dit is echt werkelijk laag. Een grammaticale fout in een professionele reclame, kan gewoon niet!
Jenny,
13 jaar,
<email adres verwijderd>
Gewenste oplossing
Ik wil het gewoon even melden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |