quote:Het gaat niet goed met de verkopen van Monopoly en volgens de marketeers van Hasbro, de maker van het spel, komt dat vooral omdat Monopoly te lang duurt. En inderdaad: als je Monopoly volgens de spelregels speelt kan het behoorlijk lang duren.
Er zijn, volgens de Huffington Post, dan ook grote veranderingen op komst die er voor moeten zorgen dat er eerder een winnaar van het spel komt. De meest in het oog springende verandering is dat de gevangenis verdwijnt uitu het spel. “Ouders en kinderen zeggen ons dat ze een snellere eenvoudigere spelervaring willen, zegt marketeer Jonathan Berkowitz van Hasbop tegen de Wall Street Journal. De nieuwe versie van Monopoly, die Monopoly Empire gaat heten kun je helemaal spelen in een half uur.
Nog niet helemaal duidelijk is of Monopoly Empire naast het oude Monopoly komt, of daarvan de plaats inneemt. In de Empire versie strijd je niet om het bezit van onroerend goed in steden en dorpen, maar om merken, zoals McDonald’s, Coca-Cola and X-Box.
Nee. We moeten nog twitteren/facebooken/whatsappen tussendoor. Triest eigenlijk.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:39 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Kan niemand dan meer genieten van een urenlang bordspel?
Dat dus. Gelukkig zijn er ook al meerdere andere versies. Allemaal prima hoor, maar het klassieke spel moet gewoon blijven bestaan!quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:33 schreef TNA het volgende:
Maak gerust een aanvullende versie, maar waag het niet het origineel te verkrachten.
Kolonisten heeft ook meer inhoud. Monopoly is wel erg eentonig.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:41 schreef Pikkebaas het volgende:
Komt gewoon door marktverzadiging, iedereen heeft het al. Het is helemaal niet te lang. Mensen moeten leren dat een bordspel nu eenmaal lang kan duren. Ik speel Kolonisten met bijna alle uitbreidingen op een groot bord en dan ben je ook zo vier uur bezig. Maar het is wel leuk !
Serieus?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:42 schreef LostFormat het volgende:
De bordspellenmarkt is op dit moment booming.
Dit dus, er zijn echt zoveel leukere bordspellen als monopoly (of risk) waarbij je niet afhankelijk bent van dobbelstenen en die je in 1,5 uur gem uitgespeeld hebt.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:42 schreef LostFormat het volgende:
De bordspellenmarkt is op dit moment booming. En dat komt onder andere omdat mensen door beginnen te krijgen dat er stukken betere spellen als monopoly te spelen zijn. Het kan dan wel een klassieker zijn maar als spel zelf steekt het ernstig tekort vergeleken met de huidige generatie bordspellen.
Waar je niet halverwege uitgeschakeld kunt worden. Waar het heel het spel spannend blijft. Waar je ook naast je beurt nog genoeg te doen is voor je en je niet alleen maar op je beurt zit te wachten.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:49 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Dit dus, er zijn echt zoveel leukere bordspellen als monopoly (of risk) waarbij je niet afhankelijk bent van dobbelstenen en die je in 1,5 uur gem uitgespeeld hebt.
Monopoly kan heel leuk zijn, zeker als je met wat ervaren spelers speelt.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:44 schreef Godtje het volgende:
[..]
Kolonisten heeft ook meer inhoud. Monopoly is wel erg eentonig.
Beste bord spel vind ik persoonlijk puerto rico, ontzettend veelzijdig spel waarbij je echt moet nadenken over rollen en geen dobbelstenen, dus geen gelukfactor zoals bij kolonisten of monopoly.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:53 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Waar je niet halverwege uitgeschakeld kunt worden. Waar het heel het spel spannend blijft. Waar je ook naast je beurt nog genoeg te doen is voor je en je niet alleen maar op je beurt zit te wachten.
Volgens de regels wordt niets uitbetaald als je in het gevang zitquote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:53 schreef -0- het volgende:
Als de ander een paar hotels heeft staan is in de gevangenis zitten juist een uitkomst.
Wel geld innen van de tegenspeler als die op jou straten komt maar zelf niets hoeven betalen.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:32 schreef Godtje het volgende:
De nieuwe versie van Monopoly, die Monopoly Empire gaat heten kun je helemaal spelen in een half uur.
Net zoals eerder met die versie met die pinautomaten. Bij het spelen van Monopoly horen natuurlijk Dabogertesque stapels bankbiljetten.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:33 schreef TNA het volgende:
Maak gerust een aanvullende versie, maar waag het niet het origineel te verkrachten.
Die heb ik ook, maar dat maakt dat het spel helemaal niet meer leuk is inderdaadquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:00 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Net zoals eerder met die versie met die pinautomaten. Bij het spelen van Monopoly horen natuurlijk Dabogertesque stapels bankbiljetten.
precies, beetje rondgeschuifelen naar start/finish met je 100 monodollar op zak terwijl je zusje grijnzend dr vermogen zit te tellen is de helft van de lolquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:00 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Net zoals eerder met die versie met die pinautomaten. Bij het spelen van Monopoly horen natuurlijk Dabogertesque stapels bankbiljetten.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:01 schreef Wespensteek het volgende:
De bezuinigingen van Teeven gaan wel heel ver.
* sp3c op de lijstquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:02 schreef RedFever007 het volgende:
Tijd voor een old-school Monopoly meet![]()
Count me inquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:02 schreef RedFever007 het volgende:
Tijd voor een old-school Monopoly meet![]()
Nee, dan op de Kalverstraat terecht komen als je zusje daar al een hotel heeft staan.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
precies, beetje rondgeschuifelen naar start/finish met je 100 monodollar op zak terwijl je zusje grijnzend dr vermogen zit te tellen is de helft van de lol
Nee hoor. Uiit de spelregels:quote:Op dinsdag 30 juli 2013 12:59 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Volgens de regels wordt niets uitbetaald als je in het gevang zit
Bronquote:Spelers die in de gevangenis zitten mogen gewoon huur innen, op voorwaarde dat de grond niet met hypotheek bezwaard is.
* IkStampOpTacos Present.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:02 schreef RedFever007 het volgende:
Tijd voor een old-school Monopoly meet![]()
kutspel is het ook eigenlijkquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:05 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Nee, dan op de Kalverstraat terecht komen als je zusje daar al een hotel heeft staan.
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:05 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Nee, dan op de Kalverstraat terecht komen als je zusje daar al een hotel heeft staan.
Behalve...als je zélf die Kalverstraat had en je je zusje met een sadistische grijns aan kon kijken als zíj haar pion naast je hotel zette, uiteraard.quote:
presentquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:02 schreef RedFever007 het volgende:
Tijd voor een old-school Monopoly meet![]()
en dan die 100 monodollar cadeau geven zodat de arme sloeber tenminste nog de start/finish kan bereikenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:10 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Behalve...als je zélf die Kalverstraat had en je je zusje met een sadistische grijns aan kon kijken als zíj haar pion naast je hotel zette, uiteraard.
En écht iets nieuws verzinnen.Een nieuw spel dus.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:15 schreef sp3c het volgende:
echt, gewoon niets aan veranderen
op een gegeven moment is iets genoeg uitgemolken en dan moet je het gewoon laten rusten
de creatieve zonderlingen zijn allang weg bij Hasbroquote:Op dinsdag 30 juli 2013 13:16 schreef Ferdo het volgende:
[..]
En écht iets nieuws verzinnen.Een nieuw spel dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |