"Jomanda zegt dat ze kanker kan genezen."quote:
Klopt, maar mensen weten katholieken beter van Jehova's Getuigen te onderscheiden dan moslims van moslims. Als een lid van de Pinkstergemeente iets roept, wordt de gemiddelde huis-, tuin- en keukenkatholiek daar niet voor aangekeken.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:58 schreef Karrs het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat dan ook hetzelfde als dat een katholiek zich zou moeten verontschuldigen voor de opdringerigheid van Jehovahs Getuigen, of de extremistische opvattingen van de Pinkstergemeente. Dat doet een Katholiek ook niet; die heeft daar gewoon niets mee te maken.
Drogreden.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:40 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
"Jomanda zegt dat ze kanker kan genezen."
- Nee, blabla, dat kan niet.
"Oh, maar ze zegt ook dat 1 + 1 = 2."
Maar andersom maakt men zich wel over Israel druk.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:27 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Goeie vraag. Als ze hier nu zouden wonen, dan zou ik dat nog wel kunnen begrijpen.
Een cirkel redenering neemt de conclusie als waar aan om de conclusie te bewijzen.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Cirkelredenering. Moslimfundamentalisten beweren dat gematigde moslims niet bestaan. Daar kan ik het niet mee oneens zijn, want als ze beweren dat 1 + 1 = 2 spreek ik dat natuurlijk ook niet tegen.
Valt dat slecht, jouw manier van posten die ik na doe?quote:
Goed stuk!quote:Op maandag 29 juli 2013 10:31 schreef Basp1 het volgende:
Vanuit belgie een stukje over de vrijheidstrijders en dat het voor velen toch uitdraaide op een desillusie.
http://www.gva.be/nieuws/(...)egangers-deel-1.aspx
Dat is het nadeel van jezelf als één groep presenteren en daarmee dreigen, dan wordt je ook als één groep aangesproken.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:41 schreef Boldface het volgende:
[..]
Klopt, maar mensen weten katholieken beter van Jehova's Getuigen te onderscheiden dan moslims van moslims. Als een lid van de Pinkstergemeente iets roept, wordt de gemiddelde huis-, tuin- en keukenkatholiek daar niet voor aangekeken.
Roept een haatbaard iets, dan worden moslims daar wél voor aangekeken. Je kunt dan 10, 20 jaar gaan discussiëren over de vraag of dat terecht is (het antwoord is trouwens allang bekend: NEE, dat is niet terecht). Of je kunt zelf actief wat aan die beeldvorming doen door uitdrukkelijk afstand te nemen.
Daar zouden (gematigde) moslims meer over na moeten denken, vind ik.
Moslimfundamentalisten beweren dat gematigde moslims niet bestaan. Dat is waar want ze zeggen ook dat 1 + 1 = 2.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:43 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Een cirkel redenering neemt de conclusie als waar aan om de conclusie te bewijzen.
Mijn redenering is:
Als een fundamentalist iets waars zegt, dan kan ik hem niet tegenspreken.
Nee, dat heb ik niet gezegd, ik heb gezegd als een moslim (fundamentalistisch of niet) zegt 1+1=2 dan kan ik hem niet tegenspreken.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:45 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Moslimfundamentalisten beweren dat gematigde moslims niet bestaan. Dat is waar want ze zeggen ook dat 1 + 1 = 2.
Artikel 205quote:Op maandag 29 juli 2013 10:45 schreef Fides het volgende:
Ik vraag me overigens wel even af waarvan ze precies verdacht wordt, welke delictsomschrijving voldoe je aan als je "ronselt'?
edit: Schijnbaar valt het ronselen onder "Deelneming aan een organisatie die tot oogmerk heeft het plegen van terroristische misdrijven", art. 140a.
Ja maar... Of zoiets.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:50 schreef Oud_student het volgende:
@Xa1pt
Trouwens fundamentalisten kennen de Koran als geen ander, hebben hem in Arabisch gelezen of kennnen hem uit het hoofd. Waarom twijfel jij dan aan hun oordeelvermogen op Islamities gebied?
Omdat de interpretatie van een oud boek altijd anders kan zijn. Zoals we dat ook zien binnen de katholieke kerk waar veel verschillende stromen zijn. Bij de islam zit men alleen nog te wachten op de echte verlichting Dat heeft bij de katholieken ook 1700 jaar geduurd.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:50 schreef Oud_student het volgende:
@Xa1pt
Trouwens fundamentalisten kennen de Koran als geen ander, hebben hem in Arabisch gelezen of kennnen hem uit het hoofd. Waarom twijfel jij dan aan hun oordeelvermogen op Islamities gebied?
Wat voor zin heeft het om zoiets subjectiefs als religie te vergelijken met feiten als 1+1=2? De discussie zou moeten gaan over het doelbewuste, opruiende gedrag van extremisten.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:45 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Moslimfundamentalisten beweren dat gematigde moslims niet bestaan. Dat is waar want ze zeggen ook dat 1 + 1 = 2.
Hoe dan interpretatie, De Koran is het woord van Allah zelf toch .....quote:Op maandag 29 juli 2013 10:54 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Omdat de interpretatie van een oud boek altijd anders kan zijn. Zoals we dat ook zien binnen de katholieke kerk waar veel verschillende stromen zijn. Bij de islam zit men alleen nog te wachten op de echte verlichting Dat heeft bij de katholieken ook 1700 jaar geduurd.
Dit, we laten ons hopelijk toch niet intimideren door een aantal fundamentalisten die hier een beetje boos lopen te roepen.quote:Op maandag 29 juli 2013 09:38 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
En als ze niet neergeknald worden? Dan komen ze knettertje dol terug in Nederland om Nederlanders te lynchen. Deze vrouw is een gevaar voor de veiligheid in dit land. Vast houden en nooit meer loslaten.
Ze presenteren zich ook echt als een groep. Bijna geen conflicten onderling.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:45 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dat is het nadeel van jezelf als één groep presenteren en daarmee dreigen, dan wordt je ook als één groep aangesproken.
In Nederland geldt de Nederlandse wet. En die is belangrijker dan alle religieuze en overige zelfbedachte wetten die mensen hanteren. Dat principe hebben moslimextremisten te accepteren. Zo niet, dan kunnen ze vertrekken naar landen waar een andere rangorde geldt en waar de Sharia wél op #1 staat.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:51 schreef Jian het volgende:
[..]
Artikel 205
1. Hij die, zonder toestemming van de Koning, iemand voor vreemde krijgsdienst of gewapende strijd werft, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vijfde categorie.
Als ze beweren dat gematigde moslims niet bestaan doen ze geen feitelijke uitspraak.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:48 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Nee, dat heb ik niet gezegd, ik heb gezegd als een moslim (fundamentalistisch of niet) zegt 1+1=2 dan kan ik hem niet tegenspreken.
Omdat ze er belang bij hebben dat ze worden geloofd. En hun lezing is maar een interpretatie.quote:Op maandag 29 juli 2013 10:50 schreef Oud_student het volgende:
@Xa1pt
Trouwens fundamentalisten kennen de Koran als geen ander, hebben hem in Arabisch gelezen of kennnen hem uit het hoofd. Waarom twijfel jij dan aan hun oordeelvermogen op Islamities gebied?
Die van jou over "gematigde moslims" waarschijnlijk ook.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |