quote:
Jij bent ookal een tijd niet meer uit geweest hequote:
Dit verbaasde mij ook ten zeerste! Ik wilde naar The Pirates, heet het ineens No. 129quote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:01 schreef Thaboel het volgende:
[..]
Jij bent ookal een tijd niet meer uit geweest hePirates bestaat niet meer.
Je wilde vrijwillig naar de piratesquote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:07 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Dit verbaasde mij ook ten zeerste! Ik wilde naar The Pirates, heet het ineens No. 129
Zaterdag ook?quote:Op dinsdag 30 juli 2013 00:14 schreef _klauoon het volgende:
[..]
Hoi, Juicyhil. Vrijdag ben ik weer in Amsterdam, yeah.
Ja van het weekend was ik bij Woody'squote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:05 schreef HeatWave het volgende:
Pirates, Bubbles, the Surprisebar, Jantjes verjaardag, Woody's, Kooper De waard etc etc. Allemaal wel eens geweest maar is gewoon eigenlijk pure aids.
Allemaal dezelfde kutmuziek, waarvan ze per nummer alleen het catchy refrein draaien, brede barmannen die de vrouwen lam voeren met shooters zodat de kerels er kans bij denken te maken, en dure drankjes betalen.
En aan het einde neuken de barmannen alle lekkere wijven.
Topconcept natuurlijk.
Vroeger vaak geweest, menig vrouwmensch verschalkt, maar die waren 's ochtend vaak lang niet zo leuk als ze om 2:00 lekenquote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:06 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ja van het weekend was ik bij Woody's
Zijn iets boven mijn standquote:Op dinsdag 30 juli 2013 09:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vroeger vaak geweest, menig vrouwmensch verschalkt, maar die waren 's ochtend vaak lang niet zo leuk als ze om 2:00 leken.
Oh well, eigenlijk gewoon standaard teenage-verhalen, niets bijzonders dus.
...quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:09 schreef Juicyhil het volgende:
Spant er overigens nog wel even om of ik zaterdagavond kom
Ja ik moet zondag hoogstwaarschijnlijk met het vliegtuig. Dus hangt er even van af.quote:
Ja jezus, dan kom ik ook niet hoor.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:09 schreef Juicyhil het volgende:
Spant er overigens nog wel even om of ik zaterdagavond kom
Sorryquote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:11 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Ja jezus, dan kom ik ook niet hoor.
Wij moeten sowieso nog eens daten meeten.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:11 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Ja jezus, dan kom ik ook niet hoor.
Karina en ik.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:14 schreef DonJames het volgende:
De BubbelsLaatste keer dat ik er was zag ik zo'n kerel met een meisje in een donker hoekje staan. Met z'n hand in haar broekje
Nou ja, broek. Zo slank was ze niet
![]()
In dat licht bezien, komen er nog vrouwelijke Fok!kers naar de meet?
Schattig.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:14 schreef DonJames het volgende:
De BubbelsLaatste keer dat ik er was zag ik zo'n kerel met een meisje in een donker hoekje staan. Met z'n hand in haar broekje
Nou ja, broek. Zo slank was ze niet
![]()
In dat licht bezien, komen er nog vrouwelijke Fok!kers naar de meet?
quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:20 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Schattig.Je bent nog nooit op de feesten geweest waar ze buiten gewoon tegen een boom staan te batsen.
Als jij ooit in mijn broekje komt is het 100% zeker rape.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:20 schreef DonJames het volgende:
[..]
Ah. Nou, dan moeten jullie de meet maar doen in een plek met ten minste 2 donkere hoekjes.
Maak je geen zorgen meid, maak je geen zorgen.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 10:26 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Als jij ooit in mijn broekje komt is het 100% zeker rape.
Nee was toen es ergens andersquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |