quote:Op vrijdag 26 juli 2013 09:20 schreef Mineola het volgende:
Vlekjes?! Vermoed je iets of warmte?
Bv poep mag idd vaak en alle kleuren, dacht ik. Pas als het echt waterdun is is het niet goed.
kwisted, beterschap. Balen, griep met dit weer...
Damian drie maanden al!
Mijn kind lijkt melk tegenwoordig voor baby's te vinden en niet meer voor hem. Nou kan ik me voorstellen dat hij met deze warmte weinig behoefte aan iets warms te drinken, maar hij drinkt mij te weinig aan de borst om overdag melkloos door het leven te kunnen gaan. Ook omdat andere dingen als water, thee of aangelengd sap er niet zo denderend in gaan. Yoghurt eet hij wel prima maar wil ik niet dagelijks geven eigenlijk.
We hebben al koudere melk en in een tuitbeker al geprobeerd. Pap ervan maken en met lepel lijkt vooralsog het beste effect te hebben. Iemand nog andere tips?
Het gaat me met name om de dagen dat ik niet thuis ben, anders regel ik het zelf wel met extra aanleggen. En dus om de melk, vocht krijgt hij wel genoeg binnen.
Ik melk zit wel een heleboel wat in thee en water niet zit, dus als hij dat langere tijd weigert dan zou ik ook wel een oplossing zoeken. De ijsjes vind ik wel een goed idee!quote:Op vrijdag 26 juli 2013 09:34 schreef Shandaly het volgende:
Ik heb geen idee Mineola. Maar waarom perse de melk? Als je zegt dat hij toch al wel genoeg vocht binnenkrijgt? Misschien is het volgende week als de hittegolf voorbij is wel weer gewoon en heb je je zorgen gemaakt om niets...
(oi! Mijn eerste keer nieuw topic maken!)
Pfff. Dan maak je voortaan je eigen wiki's maar aan. Trut.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 09:51 schreef Spees_Eend het volgende:
Ophange aan de hoogste boom jonguh die coco.
Ik vond het ook al niet bijzonder smakelijk klinken tijdens het schrijven xDquote:Op vrijdag 26 juli 2013 09:55 schreef Mineola het volgende:
*pakt popcorn*
Coco, aanlengen lijkt me heel smerig, eigenlijk. Bv is zelf al zoetig. En hij drinkt alleen slokjes van aangelengd sap.
Nou idd! Ik werd gister ook al lekker stevig genoemd door je!quote:Op vrijdag 26 juli 2013 10:04 schreef Mangostine het volgende:
[..]
wat wil je daarmee zeggen? Vind je Mineola dik ofzo?
Ik vind het ook wat lullig. "Je kunt beter komkommers eten Min, want al dat popcorn vreten maakt je moddervet".quote:Op vrijdag 26 juli 2013 10:04 schreef Mangostine het volgende:
[..]
wat wil je daarmee zeggen? Vind je Mineola dik ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |