Mollema en Boom gaan het nog moeilijk krijgen in een nieuwe buitenlandse ploeg. Klinkt allemaal leuk en vooral voor de bankrekening maar als ze er eenmaal zitten dan kan het nog wel ens tegenvallen.quote:Op maandag 21 juli 2014 12:59 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Tja, die zijn einde contract dit jaar, dus die mogen doen wat ze willen. En als je dan niks concreets te bieden hebt als ploeg (behalve een op dat moment nogal vage sponsor), lijkt het me logisch dat dat soort renners al verder zoeken. Bij Boom en Sky waren de geruchten er al voordat bekend werd dat Belkin zou stoppen trouwens.
Dat zal wel goedkomen, vooral Boom redt zich vast wel in een buitenlandse ploeg en Mollema haalt uiteraard gewoon z'n schouders opquote:Op maandag 21 juli 2014 13:07 schreef forzaudinese het volgende:
[..]
Mollema en Boom gaan het nog moeilijk krijgen in een nieuwe buitenlandse ploeg. Klinkt allemaal leuk en vooral voor de bankreking maar als ze er eenmaal zitten dan kan het nog wel ens tegenvallen.
Bianchi met 1,5 miljoen(Mischien wat verhogen naar 2 miljoen), Plugge had nog een rabo/Belkin potje van 2 miljoen miljoen, Lotto/Brand Loyalty samen moeten dan 6 miljoen inversteren + 1 miljoen van Roompot en nog enkele andere kleine sponsors dan moet dat wel lukken lijkt me.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:04 schreef marcodej het volgende:
Ik lees wel dat het budget voor een WT-status nog niet rond is.
Pijnlijk, Bianchi wilde al eerder duidelijkheid en zal niet blijven wachten tot Plugge uitsluitsel geeft.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:15 schreef Pino112 het volgende:
Lotto: deal met Belkin-ploeg nog niet rond
Zou ook gek zijn geweest als er geen Nederlandse ploeg met Nederlandse kopmannen aan de start had gestaan met de TDF 2015 in Utrecht en de Giro 2016 in Apeldoorn.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:09 schreef ZoDiep het volgende:
Kom net uit mijn nest zegt die lullo van het journaal dat belkin/blanco waarschijnlijk is gered: JAAAAAAAAAAAAAAAAA![]()
![]()
![]()
Nu kunnen er vast wel wat jongens blijven, ik hoop dan persoonlijk op Keldergod en Krachtwijk, vind ik sympathieke gozers, hopelijk blijft Gesink ook, heb ik een zwak voor. Voor Mollema en misschien enkele anderen kan het, zoals boven al gezegd, juist goed zijn om voor een andere ploeg te gaan rijden. Misschien komt het nederlandse wielrennen hier wel beter uit tevoren dan ooit.
Zo, nu even het artikel helemaal doorlezen.
Edit: ah, budget is voor het grootste gedeelte rond, maar er is nog een 3e partij nodig. Ze noemen Roompot, wat ik eerder ook al hoorde fluitseren, maar dat was toen verre van concreet. In ieder geval een mooie stap in de goede richting
Helemaal waar en ik had ook goede hoop toen ze aankondigden dat belkin ging stoppen, maar het duurde maar en het duurde maar. Hopelijk gaat dit doorquote:Op maandag 21 juli 2014 13:26 schreef forzaudinese het volgende:
[..]
Zou ook gek zijn geweest als er geen Nederlandse ploeg met Nederlandse kopmannen aan de start had gestaan met de TDF 2015 in Utrecht en de Giro 2016 in Apeldoorn.
Ik betwijfel of die elders een vetter contract kunnen tekenen als ze nu bij Belkin hebben.quote:Op maandag 21 juli 2014 13:07 schreef forzaudinese het volgende:
[..]
Mollema en Boom gaan het nog moeilijk krijgen in een nieuwe buitenlandse ploeg. Klinkt allemaal leuk en vooral voor de bankrekening maar als ze er eenmaal zitten dan kan het nog wel ens tegenvallen.
Tankquote:De wielrenner uit Haaksbergen ziet een combinatie met een schaatsploeg wel zitten. "Toen ik het nieuws hoorde, heb ik mijn moeder gebeld om te kijken of mijn schaatsen nog op zolder lagen," grapt de wielrenner. "Maar ik blijf gewoon fietsen hoor, schaatsen kan ik echt niet."
10 posts hierboven staat het ook alquote:Op maandag 21 juli 2014 14:14 schreef franklop het volgende:
Lotto: deal met Belkin-ploeg nog niet rond
NOSquote:Sportmarketeer Marcel Beerthuizen is niet verbaasd over het plan van Lotto om hoofdsponsor te worden van wielerploeg Team Belkin en schaatsploeg Team BrandLoyalty. "Lotto moet iets doen nu de grenzen op de gokmarkt opengaan."
Loyaliteit
Vanaf volgend jaar mogen ook buitenlandse gokbedrijven een vergunning aanvragen op de Nederlandse markt. "Het kan voor Lotto een manier zijn om aan het publiek duidelijk te maken: als u niet wint, gaat uw geld alsnog naar de sportwereld. Ze proberen dat verhaal al langer te vertellen, maar het is nog niet verankerd. Ze willen ervoor zorgen dat consumenten loyaal blijven."
Omdat de details van de deal nog niet bekend zijn, vindt Beerthuizen het lastig om te oordelen over het plan van Lotto: "Je kunt wel zeggen dat zo'n combinatie van schaatsen en wielrennen op zich interessant en ook nieuw is. Ik vraag me alleen wel af of dit de manier is om een antwoord te geven aan de internationale partijen. Op schaatsen en wielrennen wordt niet heel veel gewed en dan is het sponsoren van een voetbalclub op het eerste gezicht veel logischer."
Reddingsoperatie
Lotto zou sympathie kunnen verdienen bij het Nederlandse publiek, omdat voor de populaire Belkin-ploeg anders de ondergang dreigt. Eerder was de loterij redder in nood bij de nationale volleybalploeg, zo vertelt Beerthuizen.
"In 1992 kwam Oranje als zilveren medaillewinnaar terug van de Spelen in Barcelona. Nationale Nederlanden stopte toen als hoofdsponsor en het volleybal zat in nood. Uiteindelijk schoot Lotto toen te hulp, want het volleybalteam ging met het nieuwe product Krasloterij op de shirts spelen. Het volleybalgoud van 1996 is te danken aan de sponsoring van toen."
De Lotto werd 53 jaar geleden opgericht om geld te genereren voor de Nederlandse sport. Zo'n driekwart van de opbrengsten draagt de loterij af aan NOC*NSF. Sinds de oprichting gaat het om een bedrag van in totaal 1,4 miljard euro. "Lotto is ontzettend belangrijk geweest voor de financiering van sport in Nederland, vooral olympische sporten", aldus Beerthuizen.
Zijlijn
De gouden tijden zijn wel voorbij, want de afgelopen jaren liep de afdracht aan NOC*NSF fors terug. In 2011 ging het nog om 53 miljoen, vorig jaar was het 43 miljoen euro. De sportkoepel ving die klap op door bezuinigingen en een beroep te doen op de reserves.
NOC*NSF volgt de ontwikkelingen rond de wieler- en schaatsploeg vanaf de zijlijn. Volgens een woordvoerder komt de jaarlijkse bijdrage niet in gevaar, omdat eventuele sponsoring van schaats- en wielerploeg onder het marketingbudget van Lotto valt.
Slagter is bij Belkin vertrokken omdat hij daar ontevreden over was volgens mij, dus lijkt me niet dat die terug komt.quote:Op maandag 21 juli 2014 12:05 schreef Moonlighter het volgende:
Gesink, Mollema en Ten Dam allemaal laten gaan en een mooie ploeg om Kelderman bouwen en Dumoulin en Slagter binnen zien te halen![]()
Kelderman, Dumoulin en Slagter worden naar mijn inziens de mannen die het gezicht van het Nederlandse wielrennen gaan vormen de komende 10 jaar.
Slimquote:Op maandag 21 juli 2014 15:36 schreef Jason22 het volgende:
Nico Verhoeven net op Radio 1: 'Bauke wist tot gisteren nog niet dat we een nieuwe sponsor hebben'.
Verdomme Nicoquote:Op maandag 21 juli 2014 15:36 schreef Jason22 het volgende:
Nico Verhoeven net op Radio 1: 'Bauke wist tot gisteren nog niet dat we een nieuwe sponsor hebben'.
Kan alleen maar beter worden juist voor Lotto mbt tot de nieuwe regels, die worden er absoluut niet slechter van.quote:Op maandag 21 juli 2014 15:49 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Verdomme Nico
Ik verbaas me wel dat Lotto dit aandurft, er gaat nogal wat veranderen op het gebied van regelgeving mbt loterijen en online-gokken. Daar kan Lotto last van krijgen, maar dat zien we dan wel weer.
Ja? Ik heb gehoord dat veel loterijen er juist bang van werden, maar Lotto stond inderdaad niet tussen het rijtje namen...quote:Op maandag 21 juli 2014 15:50 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Kan alleen maar beter worden juist voor Lotto.
Lotto heeft denk ik een relatief klein marktaandeel in het online gokken omdat de buitenlandse concurrenten, betere bonussen hebben, hogere noteringen omdat hun op het moment zich nergens aan hoeven te houden. Als die wetten er gaan komen is het voor veel buitenlandse bedrijven niet meer interessant om zich op Nederlandse markt te richten, omdat ze A het niet mogen (licenties) B het niet erg winstgevend gaat worden. Landen als bijv. Griekenland en Spanje is het ook al zo. Bedrijf als Lotto gaat hier zo veel voordeel van hebben, denk ik.quote:Op maandag 21 juli 2014 15:51 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Ja? Ik heb gehoord dat veel loterijen er juist bang van werden, maar Lotto stond inderdaad niet tussen het rijtje namen...
edit: heb er verder ook de ballen verstand van, maar ik moest zo'n stuk erover analyseren afgelopen blok.
Klinkt positief, ze zullen er zelf ook wel een goede kijk op hebben. Ook leuk dat de grootste NL-formatie nu ook weer een Nederlandse sponsor heeft (hopelijk krijgt).quote:Op maandag 21 juli 2014 15:59 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Lotto heeft denk ik een relatief klein marktaandeel in het online gokken omdat de buitenlandse concurrenten, betere bonussen hebben, hogere noteringen omdat hun op het moment zich nergens aan hoeven te houden. Als die wetten er gaan komen is het voor veel buitenlandse bedrijven niet meer interessant om zich op Nederlandse markt te richten, omdat ze A het niet mogen (licenties) B het niet erg winstgevend gaat worden. Landen als bijv. Griekenland en Spanje is het ook al zo. Bedrijf als Lotto gaat hier zo veel voordeel van hebben, denk ik.
Dat sowieso. Belkin is ook geen naam voor een Nederlandse ploeg eigenlijk.quote:Op maandag 21 juli 2014 16:03 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Klinkt positief, ze zullen er zelf ook wel een goede kijk op hebben. Ook leuk dat de grootste NL-formatie nu ook weer een Nederlandse sponsor heeft (hopelijk krijgt).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |