Mja, er gingen al geruchten dat er een plan-B zou zijn met als doel het vinden van een paar kleinere geldschieters om de ploeg nog een jaar overeind te houden. Volgend jaar is de start in NL en zou een Nederlands team met in de afgelopen tour een ritwinst toch op een wildcard mogen hopen. Maar zelfs dat zal moeilijk zijn.quote:Op woensdag 16 juli 2014 13:00 schreef Ericr het volgende:
Laatste topic over deze ploeg waarschijnlijk. Wordt knap lastig om een sponsor te vinden als er geruchten gaan dat de paradepaardjes mogelijk geen deel uit maken van de ploeg in 2015.
je vergeet dat Giant Shimano ook een Nederlandse ploeg isquote:Op woensdag 16 juli 2014 14:16 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Mja, er gingen al geruchten dat er een plan-B zou zijn met als doel het vinden van een paar kleinere geldschieters om de ploeg nog een jaar overeind te houden. Volgend jaar is de start in NL en zou een Nederlands team met in de afgelopen tour een ritwinst toch op een wildcard mogen hopen. Maar zelfs dat zal moeilijk zijn.
Als ik Mollema net hoor lijkt het me onwaarschijnlijk dat hij volgend jaar nog bij deze combinatie koerst.
Ik blijf hopen, omdat het gewoon een mooi team is dat ze hebben.
Die voor een buitenlandse sprinter rijden en in de tour verder weinig presteren, maar inderdaad, ze zijn Nederlands. Belkin heeft echter Nederlandse kopmannen waarvan er volgend jaar ongetwijfeld nog eentje over is, als ze tenminste blijven bestaan.quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:29 schreef Blik het volgende:
[..]
je vergeet dat Giant Shimano ook een Nederlandse ploeg is
Ze hebben gelukkig nog wel Dumoulin, maar verder zijn met Kittel, Degenkolb, Geschke, Barguil, Arndt en Mezgec de belangrijkste renners wel allemaal buitenlanders. En naast Olivier zit er ook niet echt iets aan te komen (Sinkeldam lijkt me meer een Europe Tour renner)quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:48 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Die voor een buitenlandse sprinter rijden en in de tour verder weinig presteren, maar inderdaad, ze zijn Nederlands. Belkin heeft echter Nederlandse kopmannen waarvan er volgend jaar ongetwijfeld nog eentje over is, als ze tenminste blijven bestaan.
Misschien kan Giant een paar Belkin renners overnemenquote:Op woensdag 16 juli 2014 14:48 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Die voor een buitenlandse sprinter rijden en in de tour verder weinig presteren, maar inderdaad, ze zijn Nederlands. Belkin heeft echter Nederlandse kopmannen waarvan er volgend jaar ongetwijfeld nog eentje over is, als ze tenminste blijven bestaan.
Als die Kittel een keer niet mee kan naar de Tour kunnen ze beter thuis blijven vrees ik.quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:59 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ze hebben gelukkig nog wel Dumoulin, maar verder zijn met Kittel, Degenkolb, Geschke, Barguil, Arndt en Mezgec de belangrijkste renners wel allemaal buitenlanders. En naast Olivier zit er ook niet echt iets aan te komen (Sinkeldam lijkt me meer een Europe Tour renner)
quote:Op woensdag 16 juli 2014 11:54 schreef opperkleurder het volgende:
Mollema heeft dus geen Trek in een langer verblijf bij Belkin. Lars Boom is na zijn overwinning aan het luchtfietsen geslagen.
Boeiend of een kopman Nederlands of buitenlands. Als Er Belkin op het Giant shirt had gestaan stond opeens iedereen op de banken.quote:Op woensdag 16 juli 2014 14:48 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Die voor een buitenlandse sprinter rijden en in de tour verder weinig presteren, maar inderdaad, ze zijn Nederlands. Belkin heeft echter Nederlandse kopmannen waarvan er volgend jaar ongetwijfeld nog eentje over is, als ze tenminste blijven bestaan.
Nee.quote:Op woensdag 16 juli 2014 19:40 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Boeiend of een kopman Nederlands of buitenlands. Als Er Belkin op het Giant shirt had gestaan stond opeens iedereen op de banken.
Hij moet ook aan zijn eigen brood denken.quote:Op woensdag 16 juli 2014 20:54 schreef forzaudinese het volgende:
Blijft het niet netjes vinden van Mollema en Boom naar je ploeggenoten toe.
Jij snapt het.quote:Op woensdag 16 juli 2014 22:32 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Hij moet ook aan zijn eigen brood denken.
Stel dat jij van je werkgever hoort dat het einde jaar einde verhaal is en je krijgt een aanbod van een ander? Ga je dan ook wachten omdat het voor je collega's zo zielig is?
Nederland werd toch warmer van Freire dan nu van Kittel heb ik het idee. Rabo/Belkin was gewoon DE Nederlandse ploeg, de rest was/is ook wel leuk, maar toch minder volgens mij.quote:Op woensdag 16 juli 2014 22:13 schreef ZoDiep het volgende:
[..]
Nee.
Het is het feit dat ze rijden voor een buitenlandse sprinter, het is een combinatie. Sprinten is 5 minuten spanning, het klassement is soms wel een uur spanning in een rit. Het spreekt mij meer aan om strijd in de bergen te zien dan eventjes aan het eind van een veelal saaie etappe, maar dat is geheel persoonlijk en dus irrelevant. Sprinten is dus negatief, maar buitenlandse kopman ook, Nederland heeft voor een Menchov nooit warm gelopen, voor Mollema toch wel.
Voor een Nederlandse sprinter loopt men ook echt wel warm hoor, maar dan moet hij wel winnen, en dan nog, voor een Mollema lonkt altijd het geel, zelfs als dat alleen zo is in de ogen van mensen die er weinig verstand van hebben.
Freire was dan ook gewoon iemand waar iedereen een zwak voor had, wat een held!quote:Op woensdag 16 juli 2014 23:14 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Nederland werd toch warmer van Freire dan nu van Kittel heb ik het idee. Rabo/Belkin was gewoon DE Nederlandse ploeg, de rest was/is ook wel leuk, maar toch minder volgens mij.
Goeie vraag die sunny boy of dé Mart eens moesten stellen aan de desbetreffende, echt onbegrijpelijk blijf ik dat vinden.quote:Vandaag ontelbare aanvallen van ongeveer elke ploeg om proberen de etappe te winnen, echter de wieltjesplakkers van Belkin waren weer niet te zien...wat is dat toch, is het deze in veel gevallen toch best getalenteerde renners verboden om te demarreren of ook maar enig initiatief te nemen?
Antwoord: Ja.quote:Op donderdag 17 juli 2014 10:54 schreef Adrie072 het volgende:
[..]
Goeie vraag die sunny boy of dé Mart eens moesten stellen aan de desbetreffende, echt onbegrijpelijk blijf ik dat vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |