Ben bang dat ik weinig voor je kan betekenen dan.quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:05 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
Maakt me geen flikker uit. Scheepsbouw is 1, maar verder kan ik bijna alles, behalve electra en stuccen
Ja, kan het me ook niet zo voor de geest halen, maar echt briljant, heb daar vroeger ook van genoten, laatst alles weer zitten downloaden omdat het kon, vooral hierom kan ik nog steeds lachenquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:06 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
Er waren betere, maar mijn hdd met alle ome henk cd's en dvd's kan ik niet meer bereiken ik denk dat mijn kabeltje kapot is. dus ik ga van het weekend even maken en weer genieten van mijn jonge jaren onder het schoonmaken van mijn huis
Ik zag op 9gag van de week iets uit België. Zo een frietkot (ja friet ,want Belgen) en daar hadden ze een bordje. Laat tet zien voor gratis burger, maar kan niet vindenquote:
Holy fucking shit, dit is eng ... ik had jouw post nog niet gezien....quote:
Het is je gegund. Wees er zuinig opquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:08 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ben bang dat ik weinig voor je kan betekenen dan.Balen man.. Ik heb vrij veel geluk gehad dat ik net een bedrijf binnenstapte tijdens mijn stage, wat net aan het begin van een grote groei stond. Ze hadden veel baat bij mij als fulltimer..
AHAHAHAHAquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:08 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ja, kan het me ook niet zo voor de geest halen, maar echt briljant, heb daar vroeger ook van genoten, laatst alles weer zitten downloaden omdat het kon, vooral hierom kan ik nog steeds lachen
Ben ik zeker. Het is jou ook gegundquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:09 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
Het is je gegund. Wees er zuinig op
Wat een eindbaasquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:10 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
AHAHAHAHA
ik heb hem 3 seconden aan, met de stem van ome Henk. Komt mijn buurman naar binnen, want de deur is open. Kan je dat branden voor me? Ik mis het
Ik ceedee, zoals hun het speldde. Wat een prachtige rommel was dat. Die shit op TMF was crapquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:11 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Wat een eindbaas![]()
ik had het vroeger op cassette , dat was toen helemaal hip!
NEEEEEEHEEEEE, IK GA NOG EVEN OP KOSTEN VAN DIE KORSWAGEN NAAR CHINA BELLE! JA HALLO, DIT IS HARRY! KOST JE VIJF GULDE!quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:12 schreef edjuh18 het volgende:
Die kast zit vol met golfballen.
Ja Henk, en allemaal van jou centen!
quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:11 schreef Studeur het volgende:
DUITS BIER DUITS BIER DUITS BIER EN LEKKERE WORST
![]()
DE WORST IS VOOR DE HONGER EN HET BIER IS VOOR DE DORST
Ja natuurlijkquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:12 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
EVEN heel wat anders.
wie kent hier
helemaal uit je naad op de 10 seconden plaat?
'quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:13 schreef LompeHork het volgende:
[..]
NEEEEEEHEEEEE, IK GA NOG EVEN OP KOSTEN VAN DIE KORSWAGEN NAAR CHINA BELLE! JA HALLO, DIT IS HARRY! KOST JE VIJF GULDE!
Held! Zelfs mijn zogenaamde vrienden kennen het nietquote:
Wat een prutsers, die missen een stuk in hun jeugd.quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:15 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
Held! Zelfs mijn zogenaamde vrienden kennen het niet
Doe een raam open dan.quote:
Dompel jezelf in koude kwark.quote:
Dan zou ik in de keuken slapen.quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:17 schreef Studeur het volgende:
[..]
Reden waarom ik naar een kamer lager ben verhuisd
Jep. Toen ik op lego onderdelen aan het kauwen was, stond Henk altijd aanquote:Op donderdag 25 juli 2013 22:16 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Wat een prutsers, die missen een stuk in hun jeugd.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 22:18 schreef edjuh18 het volgende:
[..]
Jep. Toen ik op lego onderdelen aan het kauwen was, stond Henk altijd aan
vooral die antenne's smaakte goed
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |