Nou, we hadden het er hier net over:quote:Op zaterdag 27 juli 2013 18:10 schreef Modus het volgende:
Nog weinig lange verslagen tot nu toe? Nog niet zo veel bijzonders gedaan door het weer wellicht?
Vierde keer zelfs!quote:Op zaterdag 27 juli 2013 18:48 schreef Modus het volgende:
Ja zo'n vermoeden had ik al. Ze zijn hier nou voor de 3e keer, dus het 'enge' is er nu wel af, waarmee ze jullie ook minder 'nodig hebben' om de dag door te komen zeg maar. En ze worden ook ouder, kunnen daarom ook steeds makkelijker zelfstandig dingen doen, lijkt me. Zou je ze al een keer naar de super om de hoek sturen voor een eenvoudige boodschap?
Merk je ook al dat ze nu andere dingen willen/leuk vinden dan 2 jaar geleden?
En de verhalen van vorige edities waren er natuurlijk ook omdat jullie zelf ook allerlei dingen voor het eerst gingen doen (die speelhal enzo). Wat dat betreft gaan jullie nu niet weer iets totaal anders doen wat voor jullie 2 ook een soort avontuur gaat zijn?
gevlucht voor de gay pride?quote:Op zaterdag 27 juli 2013 19:45 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik wil trouwens nog wel even iets kwijt over dit park. Wij zitten dus 'boven' de rook van Amsterdam, maar tot onze verbazing zit het campinggedeelte vol met Amsterdammers!Pourquoi??
De Vraag is dit jaar ook eindelijk weer gevallen: 'Hoe zit dat met jullie, want jullie zijn Nederlands, maar de kinderen praten Frans, maar jullie óók en is er dan eentje geadopteerd of zo?'
Altijd weer even gokken wie van de mensen die ons aanstaren, het durft te vragen. Vandaag een man in de supermarkt. Hij achtervolgde ons al even, boodschappen-zoekend-veinzend. Ik dacht al, wat moet zo'n oude man bij de roze koeken, Danone en knetterkauwgom?
en wat zeg je dan?quote:Op zaterdag 27 juli 2013 19:45 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik wil trouwens nog wel even iets kwijt over dit park. Wij zitten dus 'boven' de rook van Amsterdam, maar tot onze verbazing zit het campinggedeelte vol met Amsterdammers!Pourquoi??
De Vraag is dit jaar ook eindelijk weer gevallen: 'Hoe zit dat met jullie, want jullie zijn Nederlands, maar de kinderen praten Frans, maar jullie óók en is er dan eentje geadopteerd of zo?'
Altijd weer even gokken wie van de mensen die ons aanstaren, het durft te vragen. Vandaag een man in de supermarkt. Hij achtervolgde ons al even, boodschappen-zoekend-veinzend. Ik dacht al, wat moet zo'n oude man bij de roze koeken, Danone en knetterkauwgom?
Dat is wel een goeie!quote:Op zaterdag 27 juli 2013 19:59 schreef z80 het volgende:
[..]
en wat zeg je dan?
de krullenbol is van ons, de ander is geadopteerd.
ik wist niet eens dat dat gedoe een hele week duurt.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 20:38 schreef Duderinnetje het volgende:
Ja, misschien gevlucht voor de Gaypride lady-wrb! Hoewel ik het idee krijg dat heel Osdorp hier al een eeuw tezamen vertoeft.
AnneX, dat is ook zo, zo zal het hier ook vast gaan. Dat het gewoon handig is dat het dicht bij huis is.
Nee, de canal pride, volgend weekend, vermijden we wijselijk. Vooral vanwege de drukte, overigens. We gaan maandag! Met de draagvleugelboot.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 20:49 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik wist niet eens dat dat gedoe een hele week duurt.
ik was vanmiddag met mijn zoon in amsterdam (we gingen naar nemo) en ik vond er al zo opvallend veel homo's rondlopen. vlak bij nemo was kennelijk een homofeestje want er stonden een paar kerels in een roze glitterpakje voor een deuropening met gekleurde ballonnen, compleet met cameraploeg. toen pas viel bij mij het kwartje. ik dacht echt dat het alleen volgend weekend was.
ben je er dan ook? leuk voor de meiden al die leernichten en relclowns
quote:Op zaterdag 27 juli 2013 20:38 schreef Duderinnetje het volgende:
Ja, misschien gevlucht voor de Gaypride lady-wrb! Hoewel ik het idee krijg dat heel Osdorp hier al een eeuw tezamen vertoeft.
Ik vind dat zo grappig!quote:Op zaterdag 27 juli 2013 23:27 schreef moussy het volgende:
[..]op de camping zelf staan ook mensen uit ijmuiden
De dames zijn zichtbaar gegroeid! Al een beetje puberig? Fijn dat het op de een of andere manier gelijk een soort van 'natuurlijk' verloopt. Voor jullie alle vier. Leuk!quote:Op zondag 28 juli 2013 10:19 schreef Duderinnetje het volgende:
Giethoorn en bij Zus thuis:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alwéér champagne!
[ afbeelding ]
Golfen op het minigazonnetje:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En weer thuis. Ze werkt aan een pointilistisch schilderij van een banaan (was nog goed gelukt ook!):
[ afbeelding ]
Gisteren, op de Landingsbaan. Rondspoken door het chalet. Tot Arty ze besluipt en het gegil de Boings spontaan deed afbuigen:
[ afbeelding ]
Gek genoeg vond ik ze vorig jaar puberiger. In gedrag bedoel ik. Hangeriger, en af en toe van die diepe puberzuchten.quote:Op zondag 28 juli 2013 23:51 schreef Smallish het volgende:
[..]
De dames zijn zichtbaar gegroeid! Al een beetje puberig? Fijn dat het op de een of andere manier gelijk een soort van 'natuurlijk' verloopt. Voor jullie alle vier. Leuk!
Volgens mij valt het de meiden niet op hoor. Zij kijken natuurlijk oom net argusogen om zich heen in Nederland. Hollanders rijden belachelijk vaan een Audi, hebben ze geconcludeerd. En er zijn veel Chinezen hier, met een bungelende camera's op hun buik. Ze vinden onze eetgewoonten ook vreemd. Waarom eten we niet alle dagen een gebakje als desert? En waarom is er overal bier? Maar draagt niemand klompen??quote:Op maandag 29 juli 2013 00:36 schreef AnneX het volgende:
Lekker bezig samen,begrijp,ik.
Valt het de meiden zelf (ook) op, dat de combi met jullie de aandacht trekt?
Zo ja, vinden zij zelf dat vervelend of leuk? of gewoon zo...?
Hebben ze hun programma voor morgen in Adam al gemaakt?
Hoe laat moet je de deur uit? Sterkte met de lange dag !
# Vragen![]()
ik was afgelopen zaterdag in nemo.quote:Op maandag 29 juli 2013 00:53 schreef golfer het volgende:
Als het Rijks iets te veel Cultuur met een grote K. is dan is misschien Nemo ook wel iets voor ze in Amsterdam?
Ik kom dan ook even uit de lurkstandquote:Op maandag 29 juli 2013 13:11 schreef shmoopy het volgende:
Ik kom even uit de lurkstand.
Dude, is dit niet wat, ik ga er ook naar toe volgende week: http://www.amsterdamexpo.nl/pixar/
Ah, jij bent geweest?quote:Op maandag 29 juli 2013 13:15 schreef smurfinnetje78 het volgende:
Ik kom dan ook even uit de lurkstand
Dat is een erg leuke expositie. Maar 1. het is in het NL en UK de teksten. Dus misschien minder leuk voor de Franse dames...
En daarnaast het is meer de making of... wat meer technisch van aard. Je ziet veel schetsen. Wat beelden en filmpjes. Voor volwassenen is het sowieso leuk. Voor kinderen (vanaf een bepaalde leeftijd) is het denk ik alleen leuk als je de tekenfilms ook echt kent.
terug in lurkstand
Yes vorige week! Met een volwassene die de films (allemaal!!! cultuurbarbaar is het!!quote:Op maandag 29 juli 2013 13:18 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Ah, jij bent geweest?
Ik ga er zelf met pubers heen en we kennen de films allemaal goed, dus dan zitten we safe.
Oké, bedankt voor de tip, ben benieuwd.quote:Op maandag 29 juli 2013 13:28 schreef smurfinnetje78 het volgende:
met pubers is dat wel te doen en zeker als ze de films gezien hebben.
Hou er rekening mee, er is een film (in soort van bioscoop). Bekijk die film alleen als je kunt zitten want hij duurt laaaaaaaang!
Ze hebben wel ergens in zo'n grote klomp gezeten, en daar hebben we een foto van. Maar ik moet er niet meer aan denken om in Amsterdam te fietsen.quote:Op maandag 29 juli 2013 16:41 schreef lady-wrb het volgende:
en niet eens hierin gefietst?
http://www.gophoto.it/vie(...)ets.jpg#.UfZ_HW3XCRM
ja erg he? om te fietsen in amsterdam moet je absoluut asociaal zijn.quote:Op maandag 29 juli 2013 16:48 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ze hebben wel ergens in zo'n grote klomp gezeten, en daar hebben we een foto van. Maar ik moet er niet meer aan denken om in Amsterdam te fietsen.
Voor vertrek vroegen ze of we fietsen konden huren in de hoofdstad. Ik zei: ik spreek jullie daar later nog wel over.
We waren nog nauwelijks op het Damrak en vier keer bijna omver gereden door een tram of ze smeekten of we assublief nooit zouden gaan fietsen in Amsterdam!
Wat een leuke provinciaaltjes zijn jullie toch.quote:Op maandag 29 juli 2013 16:48 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ze hebben wel ergens in zo'n grote klomp gezeten, en daar hebben we een foto van. Maar ik moet er niet meer aan denken om in Amsterdam te fietsen.
Voor vertrek vroegen ze of we fietsen konden huren in de hoofdstad. Ik zei: ik spreek jullie daar later nog wel over.
We waren nog nauwelijks op het Damrak en vier keer bijna omver gereden door een tram of ze smeekten of we assublief nooit zouden gaan fietsen in Amsterdam!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |