Nee. Maar als mensen het argument geven dat je maar aan de kan moet zitten in een kort broekje, terwijl je kind van 4 in het water ligt, en zo toch optimaal kunt genieten, zijn ze in ieder geval niet serieus.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:49 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
O als mensen het niet met je eens zijn zijn het kleine kinderen?
En de keren daarna alsnog niet de informatie bieden die gevraagd wordt, en die VERPLICHT is om na de operatie te geven, is wel nalatigheid.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:50 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Dat is geen nalatigheid, dat is gebrekkige informatie.
Mijn tip, laat het rusten je verziekt op deze manier de vakantie van jezelf, je kinderen en je vrouw. Wat wilt ze zelf. Maar ik word altijd een beetje verdrietig van een boze/opstandige man die alle sfeer loopt te verzieken.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:50 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Mijn vriendin is geen verpleegkundige. Blijf alsjeblieft weg uit dit topic als je toch alleen maar wilt lopen zieken. Daar zit ik echt niet op te wachten.
O sorry dat ik probeerde mee te denken om nog iets van je vakantie te kunnen makenquote:Op woensdag 24 juli 2013 11:50 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Nee. Maar als mensen het argument geven dat je maar aan de kan moet zitten in een kort broekje, terwijl je kind van 4 in het water ligt, en zo toch optimaal kunt genieten, zijn ze in ieder geval niet serieus.
Juist, dat is het.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:52 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
O sorry dat ik probeerde mee te denken om nog iets van je vakantie te kunnen makenJe bent er volgens mij op gebrand om de vakantie maar zoveel mogelijk te verpesten nu zodat je een 'goede' reden hebt om te klagen bij het ziekenhuis. Nou ook prima, maar had dat dan gelijk gezegd.
Nee, nalatigheid zit in het niet uitvoeren van verplichte handelingen. De genoemde termijn zijn altijd indicaties vooral als het over genezing gaat en helemaal bij genezing van slijmvliezen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:51 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
En de keren daarna alsnog niet de informatie bieden die gevraagd wordt, en die VERPLICHT is om na de operatie te geven, is wel nalatigheid.
De vraag in dit topic was wat wij kunnen doen. Wat zijn de mogelijkheden?quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:51 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Mijn tip, laat het rusten je verziekt op deze manier de vakantie van jezelf, je kinderen en je vrouw. Wat wilt ze zelf. Maar ik word altijd een beetje verdrietig van een boze/opstandige man die alle sfeer loopt te verzieken.
Sorry hoor, maar dat is toch een iets andere definitie van nalatigheid dan over het algemeen wordt gehanteerd. Dan heb je het over grove fouten met echte gevolgen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:49 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Geen alcohol, geen roken, wij hebben beiden een topconditie.
De fout die gemaakt is, is nalatigheid. Nalatigheid om te vermelden dat de genezing zes weken kan duren. En vooral: de nalatigheid om voldoende informatie te geven VOOR de operatie, die -zoals achteraf pas blijkt- ook makkelijk na de vakantie had gekund.
Je vriendin, een vriendin. Vergissing. My bad.. Ik loop niet te zieken, jij stelt een vraag en dit soort antwoorden kan je gewoon verwachten als je hier meldt dat je er werk van wil maken.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:50 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Mijn vriendin is geen verpleegkundige. Blijf alsjeblieft weg uit dit topic als je toch alleen maar wilt lopen zieken. Daar zit ik echt niet op te wachten.
Informatie bieden is een verplichte handeling. Als die informatie niet geboden wordt, is dat nalatigheid.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:53 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Nee, nalatigheid zit in het niet uitvoeren van verplichte handelingen. De genoemde termijn zijn altijd indicaties vooral als het over genezing gaat en helemaal bij genezing van slijmvliezen.
Het idd echt niet meteen zieken wanneer mensen wat zeggen wat jij niet wilt horen. Je kent FOK al langer. Het is een forum, daar krijg je ook meningen/reacties die je minder bevallen. Sluit deze dan een maak en topic in klaagbaak aan.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:50 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Mijn vriendin is geen verpleegkundige. Blijf alsjeblieft weg uit dit topic als je toch alleen maar wilt lopen zieken. Daar zit ik echt niet op te wachten.
Je hebt geen mogelijkheid, genezingsproces is altijd een indicatie en complicaties maakt een indicatie weer heel anders.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:54 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
De vraag in dit topic was wat wij kunnen doen. Wat zijn de mogelijkheden?
Hoe wij verder de vakantie indelen staat daar los van. Dat jullie erop gebrand zijn te geloven dat wij verder niet meer gaan genieten in de vakantie, moeten jullie weten. Wij zorgen er wel voor dat dat niet gebeurt. Maar dat is niet de vraag in dit topic.
quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:56 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat zou heel fijn zijn, maar is geen realistische verwachting.
Stel je niet zo aan, dit is echt geen reden voor ontslagquote:Op woensdag 24 juli 2013 11:56 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat zou heel fijn zijn, maar is geen realistische verwachting.
Verwacht je echte dat een arts een exacte genezingsperiode kan uitspreken? je snapt ook wel dat het een indicatie is (een verwachting)quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:56 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat zou heel fijn zijn, maar is geen realistische verwachting.
Het ging om de nalatigheid om een folder te gevenquote:Op woensdag 24 juli 2013 11:58 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Verwacht je echte dat een arts een exacte genezingsperiode kan uitspreken? je snapt ook wel dat het een indicatie is (een verwachting)
hoe staat je vrouw hierin, wat wil zij?
Je maakt jezelf helemaal overstuur/gek. Denk nou eens even na: die vakantie krijg je echt niet terug van het ziekenhuis, en je hebt er het hele jaar hard voor gewerkt zeg je net. Laat 'm dan ook niet zo verpesten! Shit happens, maar maak er het beste van. Meer kun je nu toch niet doen.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:57 schreef Splackavellie02 het volgende:
Leipo666 doet zijn nickname eer aan. Jammer dat mensen moeten lopen zieken, terwijl duidelijk is dat mensen overstuur zijn.
Nee. Ik verwachtte wel dat in dit subtopic mensen zouden reageren die kunnen lezen. Maar dat heb jij je blijkbaar nog niet eigen gemaakt.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:58 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Verwacht je echte dat een arts een exacte genezingsperiode kan uitspreken? je snapt ook wel dat het een indicatie is (een verwachting)
hoe staat je vrouw hierin, wat wil zij?
Ik heb mensen voor minder ontslagen zien worden. Maar goed, dat is in de psychiatrie, waar de regels wat strenger zijn dan in de somatiek.quote:Op woensdag 24 juli 2013 11:58 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan, dit is echt geen reden voor ontslag. Ik mag hopen dat jij voor een dergelijke zaak ook niet word ontslagen.
Ik begin me af te vragen of jij niet de enige bent die de vakantie van je gezin aan het verpesten is. Man man man wat ben je een zuur figuurquote:Op woensdag 24 juli 2013 11:59 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Nee. Ik verwachtte wel dat in dit subtopic mensen zouden reageren die kunnen lezen. Maar dat heb jij je blijkbaar nog niet eigen gemaakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |