Ik zal er de volgende keer afblijvenquote:Op dinsdag 3 september 2013 21:01 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Zie! Ik dacht al dat het jouw schuld was! [ afbeelding ]
Ik vind dat ze op een leuke manier tegen elkaar strijden. Met humor.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:01 schreef .Neovo. het volgende:
Kwam net deze tegen, briljante actie
Stoer!quote:Op donderdag 5 september 2013 21:10 schreef Dimens het volgende:
http://www.testufo.com/#test=eyetracking&pattern=checkerboard
Vet.
Wat vind je van de curved OLED-tv van Samsung?quote:
Dat kan ik niet bepalen vanaf een LCD scherm. Ik heb wel een reactie achtergelaten.quote:Op zondag 8 september 2013 09:33 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Wat vind je van de curved OLED-tv van Samsung?
http://tweakers.net/revie(...)ijzonder-design.html
6x ongewenstquote:Op zondag 8 september 2013 09:36 schreef Dimens het volgende:
[..]
Dat kan ik niet bepalen vanaf een LCD scherm. Ik heb wel een reactie achtergelaten.
http://tweakers.net/reacties.dsp?Action=Posting&ParentID=6416546
Verder zie ik geen toekomst in gebogen televisies. Is iets voor monitoren.quote:Op zondag 8 september 2013 09:45 schreef Pino112 het volgende:
[..]
6x ongewenst. Tweakers
.
Ik vind wel dat je daar een punt hebt ja.
Kan ook op onze huidige router; zie er geen enkele reden voor om dat te gebruiken.quote:Op maandag 9 september 2013 11:24 schreef KomtTijd... het volgende:
Zolang er geen OpenWRT op kan zou ik het geen leuke router willen noemen.
Als ik op Tweakers af ga staat Zyxel als best oke bekend.quote:Op maandag 9 september 2013 11:31 schreef FredvZ het volgende:
Zolang het een Zyxel is zou ik het geen leuke router willen noemen
Je zegt het precies goed: Best okquote:Op maandag 9 september 2013 11:39 schreef Iemand91 het volgende:
Als ik op Tweakers af ga staat Zyxel als best oke bekend.
En best ok is best oke voor veruit de meeste mensen.quote:
Ik denk dat die router-achter-router gebruikers nog een behoorlijk grote groep vormen.quote:Op maandag 9 september 2013 12:02 schreef Iemand91 het volgende:
Enig wat ik heb gedaan aan onze router is: land op Nieuw Zeeland zetten en vaste IP-adressen aan een handvol MAC-adressen.
Het feit dat we überhaupt al een aparte router gebruiken is al meer dan de gemiddelde gebruiker; als ik op de cijfers van dit nieuwsbericht af ga waar staat dat maar 3% van de Ziggo gebruikers hun modem in bridge-modus heeft staan (zoals wij) dan gok ik dat totale aantal gebruikers die een aparte router gebruiken ook niet groot kan zijn (3% + router-achter-router gebruikers)
Niks mis met kabels trekkenquote:Niet dat ik die router ga kopen hoor, ik vrees dat wij een keer kabels moeten gaan trekken![]()
Vast wel, maar wel veruit de minderheid.quote:Op maandag 9 september 2013 12:05 schreef FredvZ het volgende:
Ik denk dat die router-achter-router gebruikers nog een behoorlijk grote groep vormen.
Het is alleen zo'n gigantisch pokkewerk en netter wordt het er ook niet op. We wonen namelijk niet bepaald in een woning waar bijvoorbeeld alles boven elkaar zit (twee-onder-een-kap bijvoorbeeld) of ruimtes als een meterkast die veel ruimte en doorvoermogelijkheden bieden.quote:Niks mis met kabels trekken
Ik weet nog wel hoe het bij ons in de kruipruimte eruitzag.quote:Op maandag 9 september 2013 12:08 schreef RobertNL het volgende:
Kabels![]()
Laatst hier ook een nieuwe coax en netwerkkabel richting de TV gelegd; oude kabel was ongeveer 20 meter lang en bevatte 2 plekken waar hij gelast was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |