quote:
Ja het gras is bruin geverfd.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:11 schreef kesselman het volgende:
ik meende ergens gehoord te hebben dat er iets op het terrein zou veranderen.
Iemand die hier iets van weet?
Eric van Eerdenburg.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:11 schreef kesselman het volgende:
ik meende ergens gehoord te hebben dat er iets op het terrein zou veranderen.
Iemand die hier iets van weet?
De GrooveTube gaat veranderen, DarkAngelus weet daar meer van, maar zegt niets.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:11 schreef kesselman het volgende:
ik meende ergens gehoord te hebben dat er iets op het terrein zou veranderen.
Iemand die hier iets van weet?
Ik vond het altijd een beetje een veredelde eettent met een achtergrond muziekje, waar je dan 's avonds op de tafel gaat dansen. Nah. Boeiend.quote:
Toen ik er was toen was er veel reggae enzo, is dat niet altijd daar?quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:24 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het is sowieso geen eettent en de dj's zijn toch echt wel puik. Zeker geen achtergrondmuzak.
Nee veel disco soul en hiphop.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:25 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Toen ik er was toen was er veel reggae enzo, is dat niet altijd daar?
Is t dat niet ooit geweest dan? Kan me dat herrineren... of ik ben ff enorm in de war met de Llow Chi Minquote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:24 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het is sowieso geen eettent en de dj's zijn toch echt wel puik. Zeker geen achtergrondmuzak.
quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:34 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
ja jongens, friekin_ hoorde vorig jaar Get it on tonight van Montell Jordan uit de tube schallen en ze was niet meer te houden. Heeft ze verder het hele weekend gezeten.
Leugens!quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:40 schreef friekin_ het volgende:
[..]![]()
Is een goeie plaat jong. Al waren er toen geen negers verder, alleen kale blanke mannen.
Oke oke. Betrapt.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Leugens!
"Oh, shit, daar loopt er 1 zonder shirt..'"
Idd dat idee heb ik ook wel, je komt toch voornamelijk voor de artiesten (althans ik dan). En er staat altijd wel iets wat ik ergens wil zien.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 14:44 schreef kesselman het volgende:
ik ben boven de 35 maar ik kom nooit in de groovetube.
Het is wel relax,maar ik heb altijd het idee:
als je daar staat ,mis je wat er tegelijkertijd op het echte festival speelt.
Ah, ik had verwacht dat hij wel weer vervangen zou worden. Maar dan zal dit jaar wel het laatste jaar wordenquote:Op vrijdag 26 juli 2013 11:22 schreef friekin_ het volgende:
TÏTTY TWÏSTER
Ja, hij staat er weer, in de duisterste hoek van Cape Lowlands. De sleaziest dump in town is still alive & kickin’. De Hard Rock Karaoke stopt nooit, baby. Sterker nog, in de club waar het nooit licht wordt gaat het er dit jaar vuiger en ruiger aan toe dan ooit. Maar... er rommelt iets. Er klopt iets niet. De Tïtty Twïster is een beetje in de war. What you see is not what you get anymore. Wip gerust langs, maar let op de achteruitgang...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |