Topic gaat over 15/16jarige tochquote:Op zaterdag 20 juli 2013 21:07 schreef Splutje het volgende:
[..]
Prima 18-jarige chickies scoren daar hoor
Ja die ontmoet ik niet echt meer helaasquote:Op zaterdag 20 juli 2013 21:08 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Topic gaat over 15/16jarige toch
Dit gaat niet om daten, dit gaat om neukenquote:Op zaterdag 20 juli 2013 21:10 schreef JennaSometimes het volgende:
Het is simpel. Jouw leeftijd ÷ 2 + 7 = de jongste leeftijd dat iemand van een bepaald leeftijd mag daten. Opgelost.
Ik doe altijd delen door twintig plus dertien.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:59 schreef Vixenx het volgende:
[..]
Dit. En bovendien kun je de regel van leeftijd delen door 2, plus 7 gebruiken?
Oh ja en dit hier, als ze zelfs maar aan mijn zusje denken donder ik ze het huis uitquote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:37 schreef zponz het volgende:
Dus een broer gaat lopen kijken hoe zijn matties de bh van zijn zusje losmaken? Wel heel slecht verzonnen TS
Ik zou aangifte doen als ik jou was.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:51 schreef adnapekkid het volgende:
Dit was wel pedogedrag, want die kleine meisjes waren ketzzat, en daar werd misbruik van gemaakt.
Als je God erbij gaat betrekken heeft je post uiteraard geen waarde meer.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 22:10 schreef SchoneZoon het volgende:
Pedo is onder de 13 dacht ik.
Aan de andere kant: Waarom maakt God/Moeder natuur meisjes van 13 al vruchtbaar als ze toch geen seks mogen hebben?
Maximaal 4 jaar verschil?quote:Op zaterdag 20 juli 2013 11:25 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Je kunt ook een grens geven aan het leeftijdsverschil.
Bijvoorbeeld onder de zestien maar veertien jaar of ouder dan maximaal 4 jaar leeftijdsverschil.
Maar ik wil geen Israėlische wetgeving overnemen, in heel veel landen is het gewoon veertien en als je dochter zich laat neuken door een ouwe kerel dan is ze gewoon slecht opgevoed.
Omdat we pas de laatste generaties ouder worden dan 30... dan is zwanger worden op je 25e niet handigquote:Op zaterdag 20 juli 2013 22:10 schreef SchoneZoon het volgende:
Pedo is onder de 13 dacht ik.
Aan de andere kant: Waarom maakt God/Moeder natuur meisjes van 13 al vruchtbaar als ze toch geen seks mogen hebben?
Ja net zoals 16 en 12.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:48 schreef HarryVanDeSunwep het volgende:
Raar hoor, jongen 19 + meisje 15 = jongen pedo.
Jongen 22 + meisje 18 = niks aan de hand.
Leg uit Henk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |