FOK!forum / Films & Series / Welke film heb jij pas gezien? Recensies! Deel CCXXI
penny-wisevrijdag 19 juli 2013 @ 14:18
filmheaderani.gif


Hoe te posten in dit topic :?
Simpel! Zet de titel van de zojuist gekeken film neer, al dan niet bold plus IMDb-linkje. Vervolgens een mooie filmposter of frappant screenshot (geen gele kikkers of Moviemeterplaatjes!) en daaronder een verhaaltje wat je nu zo gaaf of niet gaaf aan de film vindt. Let op: controversiële meningen worden ten zeerste gewaardeerd! Ter afsluiting geef je de film nog de waardering in of sterren of een cijfer van 1 tot en met 10. Of je doet toch iets heel anders, dat mag ook. Loze maanddumps wat je gezien hebt of nietszeggende ultiem korte recensies worden desalniettemin minder gewaardeerd.

Meningen en vragen over het plot dienen gemarkeerd te worden met de spoiler-tag zodat je voor anderen de film niet verpest, als men ooit besluit de film nog eens te kijken :).

Dat we elkaar mogen aansteken tot het kijken van elkaars filmkeuze ^O^

Vorige topics.

OP topicreeks
Catch22-vrijdag 19 juli 2013 @ 14:23
vergeten TT aan te passen?
Tim86vrijdag 19 juli 2013 @ 14:26
Die Romeinse cijfers zijn ook zo achterlijk..overal werken we met automatische cijfers en ophoging en in deze reeks dan weer niet :+
SEMTEXvrijdag 19 juli 2013 @ 14:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:26 schreef Tim86 het volgende:
Die Romeinse cijfers zijn ook zo achterlijk..overal werken we met automatische cijfers en ophoging en in deze reeks dan weer niet :+
Het is ook vaste prik dat thread 1 vol staat met geleuter over de romeinse becijfering ipv films :P
Tim86vrijdag 19 juli 2013 @ 14:30
quote:
2s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:28 schreef SEMTEX het volgende:

[..]

Het is ook vaste prik dat thread 1 vol staat met geleuter over de romeinse becijfering ipv films :P
Touché :D
penny-wisevrijdag 19 juli 2013 @ 14:35
quote:
11s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:23 schreef Catch22- het volgende:
vergeten TT aan te passen?
Excusez moi
kevin_zaterdag 20 juli 2013 @ 11:56
Only God Forgives.

Wat een enorm saaie, nietszeggende, pretentieuze en onnodige film. Alsof er verhaal van 5 minuten uitgerekt wordt naar 90 minuten. Je weet allang waar het gaat eindigen. Vreselijk, wat een slechte film...

Cijfer: een 2 voor het geweld. Anders een hele dikke 1.
fliertzaterdag 20 juli 2013 @ 12:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 11:56 schreef kevin_ het volgende:
Only God Forgives.

Wat een enorm saaie, nietszeggende, pretentieuze en onnodige film. Alsof er verhaal van 5 minuten uitgerekt wordt naar 90 minuten. Je weet allang waar het gaat eindigen. Vreselijk, wat een slechte film...

Cijfer: een 2 voor het geweld. Anders een hele dikke 1.
Een 2 is wel erg mager, ik hou het zelf op een vijfje. Alweer is Gosling de zwijgzame ridder, en dat gaat zo langzamerhand wel storen. Scott Thomas ziet er aardig verlopen uit, en is de meest overtuigende van de cast. Veel van de bijrollen zijn inderdaad zo plat als een dubbeltje. Toch uitgekeken.
Lonewolf2003zaterdag 20 juli 2013 @ 12:57
A Good Day to Die Hard (2013) - IMDb
Dit vat mijn mening goed samen:
“A Good Day To Die Hard” is a joyless affair, but is also so unimaginative and monotonous, it’s hard to get worked up about it. It is loudly obnoxious, hollow, by-the-numbers, rote and painfully uninspired, but it’s almost too boring to describe as horrible.
bron"
cijfer: 4
casper019zaterdag 20 juli 2013 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 11:56 schreef kevin_ het volgende:
Only God Forgives.

Wat een enorm saaie, nietszeggende, pretentieuze en onnodige film. Alsof er verhaal van 5 minuten uitgerekt wordt naar 90 minuten. Je weet allang waar het gaat eindigen. Vreselijk, wat een slechte film...

Cijfer: een 2 voor het geweld. Anders een hele dikke 1.
wat echt zo slecht? ik had me echt verheugd op de film
Jungle_Jimzaterdag 20 juli 2013 @ 13:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 13:11 schreef casper019 het volgende:

[..]

wat echt zo slecht? ik had me echt verheugd op de film
hij is echt zo slecht.
kevin_zaterdag 20 juli 2013 @ 13:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 13:11 schreef casper019 het volgende:

[..]

wat echt zo slecht? ik had me echt verheugd op de film
Heel slecht ja. Ik had mij er ook erg op verheugd...

Als je de film echt wilt zien, probeer dan de eerste 20 minuten en beslis dan verder. Meer heb je niet nodig.
casper019zaterdag 20 juli 2013 @ 19:51
ROBOTS

Robots-movie-poster.jpg

Leuke animatie film!
De film heeft een simpel verhaal, maar leuk verhaal. En is ook erg mooi gemaakt. Je zit de hele film met een glimlach te kijken en soms kan je ook echt even lachen.
Wel is de film IETS meer bedoeld voor het jongere publiek denk ik, maar ook ouderen zullen zich er niet mee vervelen.
Ik hou van animatie films, en ik heb me er prima mee vermaakt..
7-
Timo20zondag 21 juli 2013 @ 01:03
A Time To Love And A Time To Die
Typisch Sirkiaans melodrama, dit maal tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog. Een Duitse soldaat gaat met verlof en gaat, eenmaal thuis aangekomen, op zoek naar z`n achtergebleven familieleden. Tijdens die zoektocht ontmoet hij Elisabeth Kruse. De twee worden verliefd en in bange tijden ontstaat er toch wat moois.
Door de grote sets en mooie aankleding krijgt de film een authentiek gevoel. Dat is dan ook de kracht van het geheel want het verhaal opzich is redelijk voorspelbaar. Maar daarom niet minder genietbaar, al moet je wel tegen het dik aangezette drama (en soms klefheid) kunnen.
Voor dvd ziet het er goed uit maar wat ben ik blij dat deze film in het najaar op blu-ray uitkomt bij Masters of Cinema. Dan kunnen we er pas echt van genieten, zijn we verlost van die gladde gezichten en krijgen we (hopelijk) meer detail in de transfer. Dat zal de kijkervaring alleen maar ten goede komen. Ik kan dan ook alvast niet wachten tot het zover is.

IMDB Cijfer: 7,7/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
Timo20zondag 21 juli 2013 @ 01:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 13:11 schreef casper019 het volgende:

[..]

wat echt zo slecht? ik had me echt verheugd op de film
Nee :P vond `m geweldig :Y _O_ _O_
pokkerdepokzondag 21 juli 2013 @ 02:44
Oblivion (2013) - IMDb

5b437170d9b0c3d0fe05687ec5dd648d.jpg

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

nou, die viel niet tegen.
valt wel wat op aan te merken, soms net iets TE hollywood. en een en ander geleend uit andere genre-genoten, maar toch ook veel origineels, goed verhaal, tom cruise doet zn best, flitsende actie..
en zowaar enige mindfuck momentjes, onverwachte wendingen. en een einde waar je nog een tijdje over na kan denken, zelfs.
mooi post-apocaliptisch in beeld gebracht, coole drones en meer van zulks space gedoe...

8.

[ Bericht 5% gewijzigd door pokkerdepok op 21-07-2013 13:46:22 ]
Mint_Clansellzondag 21 juli 2013 @ 03:59
Rise of the Planet of the Apes (2011) - IMDb

Topfilm. Dit is hoe een reboot hoort te zijn. Had er een hard hoofd in na de zéér matige en vrij ridicule Star Trek reboot gezien te hebben, maar ik heb me prima vermaakt. Jammer genoeg zijn de meeste reboots te flauw voor woorden of gewoon overbodig (Star Trek, Amazing Spider-Man, Planet of the Apes 2001). Kom maar op met de sequel!

Mijn IMDb rating: 9/10

[ Bericht 19% gewijzigd door Mint_Clansell op 21-07-2013 04:04:38 ]
Weltschmerzzondag 21 juli 2013 @ 13:10
Room in Rome
Julio Medem 2010 (Habitación en Roma)

Na het mysterieuze "Tierra" en het zinderende "Lucía y el Sexo" mochten de verwachtingen van élke volgende film van Medem hoog zijn. Misschien niet de meest evenwichtige en foutloze films, maar wel meeslepend en geloofwaardig in hun sprookjesachtigheid en schilderachtigheid, met altijd bijzonder karaktervolle rollen voor de adembenemende hoofdrolspeelsters. Als zo'n regisseur zich dan waagt aan een verhaal over een toevallig ontstane gepassioneerde lesbische relatie tussen een Russische blondine en een donkere Spaanse furie in een hotelkamer in Rome kan er niet veel meer misgaan zou je zeggen.

Fout. Het is helemaal misgegaan. Het enige wat mijn aandacht enigzins bij de film kon houden was de vraag waar precies. Een dialooggedreven film in één ruimte staat of valt natuurlijk met of je wil weten wat de karakters denken en voelen. Helaas maken beide hoofdrolspeelsters er een potje (haha) van en voelt de dialoog slechts als een hinderlijke onderbreking van de actie. Ook de timing, intonatie en het Russische resp. Spaanse accent van de voertaal Engels doet op een of andere manier denken aan een ander genre met vergelijkbare verhaallijnen. Maar Natasha Yavorenko's acteren zou ook niet misstaan als Russische spionne in een bijrol in een B-film ten tijde van de koude oorlog. Zowel Arnold Schwarzenegger als Dolph Lundgren heb ik beter zien acteren met een Russisch accent. Ik kan me best voorstellen dat het moeilijk is om streng te zijn als je je met twee mooie naakte vrouwen en een camera in een hotelkamer bevindt, maar begin dan niet aan zo'n film als je dat niet kunt.

Op het niveau van pornofilm werkt het ook niet. Plaatjesschieten kan Medem ook in deze film goed, maar zonder spanningsboog wil het maar niet zinnenprikkelend worden. Had hij de dames een hoofddoek opgedaan in de weinige straatscenes en de alcohol eruit gelaten dan was deze film vast door de filmkeuring van de Taliban gekomen. En hoewel de porno erg soft is, wil het maar geen subtiele erotiek worden, ook hier gaat het weer vooral mis met de stemmen. Het acteren van seksueel genot klinkt als een bittere echtgenote die vooral wil laten merken dat ze faket, ook dat heb ik Oostenrijkse en Scandinavische acteurs en actrices beter zien doen.

Ga deze film dus vooral missen. Het zou immers zomaar een aanleiding kunnen zijn om bijvoorbeeld Medems prachtige Tierra over te slaan. Misschien heeft hij ook gewoon zijn eigen taal en eigen land nodig om geloofwaardig te zijn, want waar hij het plattelandssurrealisme van schizofrene insectenverdelgers, mysterieuze smaakjes aan wijn en door de bliksem getroffen schapen wel geloofwaardig weet te krijgen, lukt hem dat met dit op zich wél realistisch verhaal totaal niet.

IMDB: 6.1
Mijn Cijfer: 2
FL_Freakzondag 21 juli 2013 @ 13:40
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 02:44 schreef pokkerdepok het volgende:
Oblivion (2013) - IMDb

[ afbeelding ]

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

nou, die viel niet tegen.
valt wel wat op aan te merken, soms net iets TE hollywood. en een en ander geleend uit andere genre-genoten, maar toch ook veel origineels, goed verhaal, tom cruise doet zn best, flitsende actie..
en zowaar enige mindfuck momentjes, onverwachte wendingen. en een einde waar je nog een tijdje over na kan denken, zelfs.
mooi post-apocaliptisch in beeld gebracht, coole drones en meer van zulks space gedoe...

ga dat zien. in de bios.

8.
Draait nergens meer :')
pokkerdepokzondag 21 juli 2013 @ 13:46
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 13:40 schreef FL_Freak het volgende:
Oblivion (2013) - IMDb
ah okee, lol..
FL_Freakzondag 21 juli 2013 @ 13:56
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 13:46 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]

ah okee, lol..
Hij draait niet meer in bioscopen.
pokkerdepokzondag 21 juli 2013 @ 14:00
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 13:56 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Hij draait niet meer in bioscopen.
heb het al weggehaald. had geen idee, ik dacht dat ik een pre-releasje had gedownload..
FL_Freakzondag 21 juli 2013 @ 14:03
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 14:00 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]

heb het al weggehaald. had geen idee, ik dacht dat ik een pre-releasje had gedownload..
Ik wilde er al wel naartoe, maar ben nu te laat _O-
pokkerdepokzondag 21 juli 2013 @ 14:03
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 14:03 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Ik wilde er al wel naartoe, maar ben nu te laat _O-
had ik achteraf eigenlijk ook wel gewild... best wel spectaculair.
Zonnetje1981zondag 21 juli 2013 @ 18:24
30 graden buiten, dus lekker op de bank een filmpje gekeken...excuus is dat ik mij niet top voel:

Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen (2013) - IMDb

Het was lang geleden dat ik een actiefilm had gekeken, ben meer van thriller/horror/fantasy, maar deze heeft mij heel erg verrast en vermaakt!! Gerard Butler zit erg goed in zijn rol, en wat een heerlijkheid om naar te kijken :@ en ook Morgan Freeman is erg sterk.

Ik heb een heerlijke zondagmiddag gehad!
Ryan3zondag 21 juli 2013 @ 19:21
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 13:10 schreef Weltschmerz het volgende:
Room in Rome
Julio Medem 2010 (Habitación en Roma)

Na het mysterieuze "Tierra" en het zinderende "Lucía y el Sexo" mochten de verwachtingen van élke volgende film van Medem hoog zijn. Misschien niet de meest evenwichtige en foutloze films, maar wel meeslepend en geloofwaardig in hun sprookjesachtigheid en schilderachtigheid, met altijd bijzonder karaktervolle rollen voor de adembenemende hoofdrolspeelsters. Als zo'n regisseur zich dan waagt aan een verhaal over een toevallig ontstane gepassioneerde lesbische relatie tussen een Russische blondine en een donkere Spaanse furie in een hotelkamer in Rome kan er niet veel meer misgaan zou je zeggen.

Fout. Het is helemaal misgegaan. Het enige wat mijn aandacht enigzins bij de film kon houden was de vraag waar precies. Een dialooggedreven film in één ruimte staat of valt natuurlijk met of je wil weten wat de karakters denken en voelen. Helaas maken beide hoofdrolspeelsters er een potje (haha) van en voelt de dialoog slechts als een hinderlijke onderbreking van de actie. Ook de timing, intonatie en het Russische resp. Spaanse accent van de voertaal Engels doet op een of andere manier denken aan een ander genre met vergelijkbare verhaallijnen. Maar Natasha Yavorenko's acteren zou ook niet misstaan als Russische spionne in een bijrol in een B-film ten tijde van de koude oorlog. Zowel Arnold Schwarzenegger als Dolph Lundgren heb ik beter zien acteren met een Russisch accent. Ik kan me best voorstellen dat het moeilijk is om streng te zijn als je je met twee mooie naakte vrouwen en een camera in een hotelkamer bevindt, maar begin dan niet aan zo'n film als je dat niet kunt.

Op het niveau van pornofilm werkt het ook niet. Plaatjesschieten kan Medem ook in deze film goed, maar zonder spanningsboog wil het maar niet zinnenprikkelend worden. Had hij de dames een hoofddoek opgedaan in de weinige straatscenes en de alcohol eruit gelaten dan was deze film vast door de filmkeuring van de Taliban gekomen. En hoewel de porno erg soft is, wil het maar geen subtiele erotiek worden, ook hier gaat het weer vooral mis met de stemmen. Het acteren van seksueel genot klinkt als een bittere echtgenote die vooral wil laten merken dat ze faket, ook dat heb ik Oostenrijkse en Scandinavische acteurs en actrices beter zien doen.

Ga deze film dus vooral missen. Het zou immers zomaar een aanleiding kunnen zijn om bijvoorbeeld Medems prachtige Tierra over te slaan. Misschien heeft hij ook gewoon zijn eigen taal en eigen land nodig om geloofwaardig te zijn, want waar hij het plattelandssurrealisme van schizofrene insectenverdelgers, mysterieuze smaakjes aan wijn en door de bliksem getroffen schapen wel geloofwaardig weet te krijgen, lukt hem dat met dit op zich wél realistisch verhaal totaal niet.

IMDB: 6.1
Mijn Cijfer: 2
Je ziet hem wel uit dan. :D.
Ryan3zondag 21 juli 2013 @ 19:23
In juli heb ik gezien:
Alleen ouderwets bagger:
The purge 5
Olympus has fallen 5
White house down 5
Gangster squad 4
Stand up guys 5,5
casper019zondag 21 juli 2013 @ 19:46
HORTON HEARS A WHO

horton-hears-a-who-234385l.jpg
Ontzttend leuke en orginele animatie film, film is zowel leuk voor kinderen maar ook voor ouderen/volwassen
De film is een leuke mix van feelgood, beetje humor, beetje spanning en een beetje drama
en ook erg mooi en kleurrijk gemaakt, ook de stemmen zijn erg leuk (wel de engelse!!!)
aanrader!
dikke 7.5
Weltschmerzzondag 21 juli 2013 @ 20:31
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 19:21 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Je ziet hem wel uit dan. :D.
Nou ja, we hebben hem aan laten staan. Wel het geluid uitgezet toen het nummer "Lovin' Strangers" van een of andere kwezel voor de derde keer het verhaal passend kwam begeleiden. Alleen dat had de film al verpest als die niet zo slecht was.
Ryan3zondag 21 juli 2013 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 20:31 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Nou ja, we hebben hem aan laten staan. Wel het geluid uitgezet toen het nummer "Lovin' Strangers" van een of andere kwezel voor de derde keer het verhaal passend kwam begeleiden. Alleen dat had de film al verpest als die niet zo slecht was.
Bij mij ligt de graad bij Gangster squad als het nog slechter is dan zet ik hem gewoon af, en my God, wat was dat een in en in slechte film zeg...
Weltschmerzzondag 21 juli 2013 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zondag 21 juli 2013 20:34 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Bij mij ligt de graad bij Gangster squad als het nog slechter is dan zet ik hem gewoon af, en my God, wat was dat een in en in slechte film zeg...
Ik loop ook wel eens een bioscoop uit, maar deze kwam van de videotheek en dan kun je gewoon het accent verschuiven naar drinken, roken en praten. Verder had ik mij voorgenomen om alleen recensies te schrijven van films die ik erg goed vind, sowieso eigenlijk alleen nog maar fims te kijken die ik erg goed vind.

Maar deze was érg slecht, terwijl de regisseur wel een favorietje van me is.
JochemPmaandag 22 juli 2013 @ 00:07
Buried (2010) - IMDb

Vrachtwagenchauffeur is ontvoerd in Irak en levend begraven met slechts een aansteker en een mobiele telefoon. Film speelt zich 90 minuten lang af in 1 kist, toch is ie de hele tijd spannend en boeiend. Aanrader tenzij je claustrofobisch bent ;)

IMDB: 7.0
Ik: 7.5
ZodiaXmaandag 22 juli 2013 @ 00:39
The Oranges (2011) - IMDb

KNsSJDx.jpg

2 families wonen tegenover elkaar in een rustige buurt, ze kunnen goed met elkaar overweg en doen dan ook van alles samen.
Echter, de dochter van 1 van de families keert terug voor thanksgiving, en zij valt voor de oudere overbuurman. Hij zit al in een slecht huwelijk en valt dan ook snel voor haar.

Ze krijgen een relatie en dat komt natuurlijk al vrij snel uit, en dan beginnen de rampen.


Laat ik als eerste zeggen, als je de trailer bekijkt, dat zijn de goede grappen, voor de rest zit er weinig humor in voor een comedy.
Toch werd het nooit naar en had ik nooit de drang om de film uit te zetten en iets anders te gaan doen.

imdb: 5.7
Ikke: 6.0 Er zitten een paar goede comedy momenten in maar eigenlijk alleen die ook in de trailer zaten.
Voor de rest gaat het, het wordt niet gauw saai maar betekend verder ook niets, daarom net een voldoende.
Jovatovmaandag 22 juli 2013 @ 01:05
Drive

Zwijgzame naamloze getaway (Ryan Gosling) driver/automonteur/stuntdriver/racecoureur belandt midden in crimineel gedoe van echtgenoot van charmante buurvrouw (Carey Mulligan). En weet zich flink te weren.

De eerste helft van de film begint erg rustig en kalm. De soundtrack geeft het alles een rustig (en eighties) gevoel en vond ik prima wegkijken. Dan gaat het gedoe los en dan gaat het gedoe ook echt los. Flink grafisch geweld wordt niet geschuwd. Tegelijk blijft het enorm sferische camerawerk en de muziek is uiterst sterk gekozen.

Heel fijne film om te kijken. Het eerste stuk vond ik al meer dan prima, maar als het geweld losbarst zit je echt op het puntje van je stoel. Elk moment is verraderlijk. Heel mooi geschoten, en hoewel ik snap dat je je kan irriteren aan het zwijgzame karakter van Ryan Gosling had ik dat totaal niet, droeg mijns inziens erg bij aan het dromerige karakter van de film.

IMDb: 7.9
Ik: 8.5
eefje801maandag 22 juli 2013 @ 01:35
Om maar even in Gosling sferen te blijven, deze heb ik net gekeken:

The Place Beyond the Pines (2012) - IMDb

the-place-beyond-the-pines-free-preview-screenings-131046-a-1364298520-470-75.jpg

Eigenlijk zonde om iets over het plot te vertellen bij deze film en het is aan te raden om behalve de trailer nog niet teveel erover te lezen als je niet van spoilers houdt. Ik had namelijk na het zien van de trailer een hele andere film verwacht maar ben positief verrast.

Er zit na een tijdje een wending in die ik niet zag aankomen en waardoor in mijn beleving je helemaal anders naar de film gaat kijken. Hij blijft tot het eind verrassen. Erg goed gedaan. Sterk spel van Gosling, ik vond Bradley Cooper iets minder in zijn rol passen, was niet altijd overtuigend. Maar omdat de film mijns inziens zo goed geschreven en gefilmd is doet dat niet aan de kwaliteit af.

Er zitten wel wat toevalligheden in die vrij onwerkelijk zijn maar ze maken de film wel interessanter en de onderliggende thema's zijn echt een interessant onderwerp om nog eens over na te praten. Het wordt een Crime Drama genoemd en dat klopt wel. Ook al weet je vanuit je moraal wat "goed" en "slecht" is, deze film benadrukt onvolkomenheden in bijna elk karakter waardoor je niet zozeer meevoelt met maar één karakter maar met iedereen.

IMDB: 7.5
Ik: 8.5
Geerdmaandag 22 juli 2013 @ 01:50
Only god forgives

Only-God-Forgives-604x400.jpg

Nou kon me niet echt boeien snel stop gezet, hele lange scenes naar mijn idee waar niks gebeurt.
eefje801maandag 22 juli 2013 @ 01:55
Volgens mij heeft Ryan echt een Notebook-complex, hij speelt bijna alleen nog maar gangsters.
Kutmanagermaandag 22 juli 2013 @ 02:47
Julius Caesar, Veni, Vidi, Vici (2002)

Waarom goed?


Vanaf 1:00 ongeveer. Meest epische entree van een van de meest epische karakters in de Romeinse geschiedenis.

+ een goed verhaal en degelijke film. Mede door de uitstekende soundtrack van Carlo Siliotto.
Geerdmaandag 22 juli 2013 @ 04:16
quote:
6s.gif Op maandag 22 juli 2013 02:47 schreef Kutmanager het volgende:
Julius Caesar, Veni, Vidi, Vici (2002)

Waarom goed?


Vanaf 1:00 ongeveer. Meest epische entree van een van de meest epische karakters in de Romeinse geschiedenis.

+ een goed verhaal en degelijke film. Mede door de uitstekende soundtrack van Carlo Siliotto.
Youtube filmpje hoogte punt van de hele film zeker?
Jellereppemaandag 22 juli 2013 @ 08:27
quote:
6s.gif Op maandag 22 juli 2013 02:47 schreef Kutmanager het volgende:
Julius Caesar, Veni, Vidi, Vici (2002)

Waarom goed?


Vanaf 1:00 ongeveer. Meest epische entree van een van de meest epische karakters in de Romeinse geschiedenis.

+ een goed verhaal en degelijke film. Mede door de uitstekende soundtrack van Carlo Siliotto.
Starz heeft aangekondigd dat ze eventueel in de toekomst een spin-off gaan maken over het leven van Julius Caesar.
Kutmanagermaandag 22 juli 2013 @ 10:19
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 04:16 schreef Geerd het volgende:

[..]

Youtube filmpje hoogte punt van de hele film zeker?
Nee zeker niet.
Bosbeetlemaandag 22 juli 2013 @ 10:23
The way. The Way (2010) - IMDb

The.Way.2010.720p.BluRay.x264-HDChina.mkv_snapshot_01.51.15_%255B2011.07.08_22.53.47%255D.jpg

Mooie film over een man die in plaats van zijn zoon de pelgrims toch naar santiago de compostella maakt. Inclusief een erg goed gespeelde rol van Yorick van Wageningen als de hele irritante nederlander Joost. Vooral door de medereizigers wordt de film gelukkig nergens belachelijk sentimenteel... wat het een mooi reisverhaal maakt dat vooral gaat over menselijke interactie en acceptatie.

[ Bericht 21% gewijzigd door Bosbeetle op 22-07-2013 10:42:27 ]
Ang3lmaandag 22 juli 2013 @ 10:29
Pacific Rim

Cliche op cliche op cliche op cliche op cliche op mooie special effects :)
Priyanka24maandag 22 juli 2013 @ 13:53
De laatste film die ik zag was het onder de recente Hollywood-films, Red 2. Het was een gemiddeld was veel beter dan dit one.The eerder 2010 rood was veel beter dan deze.
planethugomaandag 22 juli 2013 @ 13:56
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 13:53 schreef Priyanka24 het volgende:
De laatste film die ik zag was het onder de recente Hollywood-films, Red 2. Het was een gemiddeld was veel beter dan dit one.The eerder 2010 rood was veel beter dan deze.
proficiat, je hebt de meest onduidelijke post van de dag gepubliceerd
Karstmanmaandag 22 juli 2013 @ 14:12
quote:
14s.gif Op maandag 22 juli 2013 13:56 schreef planethugo het volgende:

[..]

proficiat, je hebt de meest onduidelijke post van de dag gepubliceerd
Ik zou durven zeggen onduidelijkste post van de week. Wel een mooie google translate vertaling. Wel een rare kloon met dit soort posts eigenlijk.
FireFox1maandag 22 juli 2013 @ 14:13
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 13:53 schreef Priyanka24 het volgende:
De laatste film die ik zag was het onder de recente Hollywood-films, Red 2. Het was een gemiddeld was veel beter dan dit one.The eerder 2010 rood was veel beter dan deze.
2973247-2593698227-24894.jpg
Jungle_Jimmaandag 22 juli 2013 @ 15:36
10.gif wtf
HostiMeistermaandag 22 juli 2013 @ 15:40
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 13:53 schreef Priyanka24 het volgende:
De laatste film die ik zag was het onder de recente Hollywood-films, Red 2. Het was een gemiddeld was veel beter dan dit one.The eerder 2010 rood was veel beter dan deze.
ikP6t36.gif
ArtistAmaandag 22 juli 2013 @ 15:41
BTjCKPZ.jpg
Tim86maandag 22 juli 2013 @ 16:17
quote:
2s.gif Op maandag 22 juli 2013 14:12 schreef Karstman het volgende:

[..]

Ik zou durven zeggen onduidelijkste post van de week. Wel een mooie google translate vertaling. Wel een rare kloon met dit soort posts eigenlijk.
Tja, het gaat allemaal om dat ene spamlinkje :P
Shogomaandag 22 juli 2013 @ 16:58
Only God Forgives (2013)
WTF did I just watch? Langgerekte scenes, geweldsorgies die niks toevoegen en er gebeurt eigenlijk geen bal qua verhaal. Visueel wel ontzettend mooi, maar dat is het dan ook wel. Ik had beter nog een keer Drive kunnen gaan kijken.
Geerdmaandag 22 juli 2013 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 16:58 schreef Shogo het volgende:
Only God Forgives (2013)
WTF did I just watch? Langgerekte scenes, geweldsorgies die niks toevoegen en er gebeurt eigenlijk geen bal qua verhaal. Visueel wel ontzettend mooi, maar dat is het dan ook wel. Ik had beter nog een keer Drive kunnen gaan kijken.
Idd dat viel mij ook meteen op gaap!!!
Dr.Mikeymaandag 22 juli 2013 @ 20:39
jack-the-giant-slayer.jpg
Jack the giant slayer
Voordat ik de film ging zien verwachte ik de zoveelste matige sprookjes verfilming,
Sneeuwwitje was een saaie film, Hans en Grietje was pulp en roodkapje kon er mee door. Dus mijn verwachtingen waren niet heel hoog voor Jack,

Maar dan blijkt dat het eigenlijk best een leuke film,Het is een goeie variant op het bekende sprookje Van Jack en de bonenstaak, Met prima acteurs en een vlot lopend verhaal. Oke een matig verhaal maar het kijkt lekker weg, Ook zit er op een leuke manier humor in verwerkt zo worden er aan de lopende band gezegdes gebruikt zo als ''he didn't spill the beans'' of ''I killed a giant'' Allemaal op een leuke manier. Nee ik had er weinig van verwacht en het is geen top film maar zeker een vermakelijke film ik geef het een 7,

Tevens toen ik tijdens de credit erachter kwam dat Bryan Singer de regisseur was vielen er een aantal stukjes op zijn plek.(hardcore x-men fan)
DeParomaandag 22 juli 2013 @ 21:58
Ik vond de actie en sfeer in Man of Steel erg goed maar het belangrijkste is toch het verhaal en hoe alles daarbinnen past. In principe is het verhaal erg sterk maar....

de regisseur wil zoveel vertellen dat het af en toe een beetje chaotisch wordt. Je gaat terug van de ene flashback naar de andere en uiteindelijk lijkt de film zelf een grote flashback. Omdat de nadruk naast de special effecten op dat vertellende vlak ligt, zijn sommige puntjes wat minder verzorgd, waarschijnlijk doordat er niet genoeg tijd meer is geweest en de regisseur andere aspecten belangrijker vindt (onterecht in mijn ogen want een topfilm dient in alles verzorgd te zijn).

Voorbeeld:
SPOILER
Wanneer Clark het ruimteschip binnentreedt waar hij voor het eerst zijn vader ziet. Het enige wat hem naar die plek heeft geleid is dat hij in een cafe wat soldaten hoorde praten. Hij weet precies wat te doen en hoe zijn vader daar is beland (uiteindelijk begrijp je dat het via dat staafje is en niet dat hij al jaren op dat schip zat te wachten maar pas veel later).

Er wordt verder veel te makkelijk aangenomen dat Clark precies weet wat hij moet doen terwijl hij daarvoor juist zo onzeker was en deze gebeurtenis belangrijk is om de transformatie naar superman te kunnen verklaren.
Dit voorbeeld symboliseert uiteindelijk de belangrijkste kritiek op de film. Het publiek houdt weinig vragen over maar de slordige onvolledige en snelle stukken hadden beter uitgewerkt moeten worden om de film naar het Batman-niveau te tillen. Toch, om dat te herhalen, komt dat doordat de regisseur zo ontzettend veel wilt vertellen.

Desalniettemin doet de film een goede poging om het Batman-niveau te halen en slecht is hij zeer zeker niet. De film past prima in de remake-generatie waar veel oude superheldenfilms worden aangepast aan de moderne tijd waar realisme, in zekere zin, een belangrijk onderdeel van is.

SPOILER
Dat laatste grapje van die soldaat tegen de Amerikaanse generaal had daarom eigenlijk niet gehoeven want het past niet binnen dit type film en doet ietwat terugdenken aan oude supermanfilms die juist minder geslaagd waren.
Als deze film alleen dient om de opmars van 'de nieuwe' superman te vertellen, het begin van meer, en als de bovenstaande punten beter worden uitgewerkt dan staat ons nog veel moois te wachten.

Deze film krijgt van mij in ieder geval een 7,5.

[ Bericht 0% gewijzigd door DeParo op 23-07-2013 19:26:53 ]
Timo20maandag 22 juli 2013 @ 23:14
Gisteren en vandaag gekeken:

Hadaka no shima (The Naked Island)
Kaneto Shindô maakt bijna een silent movie over een gezin dat op een eiland bij Japan woont en nog erg primitief woont. Doordat er 90 minuten lang bijna niets wordt gezegd wordt en het tempo erg laag ligt heeft de film een hypnotiserende werking. De mooie beelden van de natuur en de muzikale omlijsting versterken dat gevoel nog eens extra.
Een aparte film waar je voor in de stemming moet zijn maar als je het over je heen laat komen is het een heel speciale ervaring.

IMDB Cijfer: 7,8/10
Mijn Cijfer: 8,0/10

The Haircut
Deze short met John Cassavetes in de hoofdrol, een studenten film van Tamar Simon Hoffs, is te vinden op de bonus dvd bij de gelimiteerde 3disc BFI uitgave van Cassavetes` The Killing Of A Chinese Bookie.
Cassavetes speelt een man die een kapsalon binnen komt en eigenlijk maar weinig tijd heeft. Toch weet het personeel hem ervan te overtuigen zich in de watten te laten leggen. Voor hij het weet heeft een knipbeurt, een scheerbeurt en zelfs een pedicure gehad.
Het klinkt misschien heel duf maar ik vond `m erg grappig. De 22 minuten die dit werk duurt worden ten volste benut en Simon Hoffs maakt er een bijna surrealistisch geheel van waarin veel humor zit.

IMDB Cijfer: 7,1/10
Mijn Cijfer: 7,0/10

Dèmoni (Demons)
Geproduceerd door Dario Argento, geregisseerd door Lamberto Brava (zoon van). Alles wat je er over vertelt is eigenlijk al teveel en haalt wat van het kijkplezier weg. Het is in ieder geval een ontzettend over the top horror die natuurlijk wel erg voorspelbaar is.
Leuk voor een avondje (letterlijk) hersenloos vermaak.
De blu-ray uitgave van Arrow kun je trouwens beter links laten liggen. Het is niet vaak dat ik zo`n slechte transfer op blu-ray heb gezien. Je wordt compleet dood gegooid met DNR en dus bevat het beeld geen spatje grain en ontzettend weinig detail.
Je moet de film al wel heeeeeeel graag willen zien wil je deze aanschaffen, anders zou ik gewoon wachten tot er ergens een betere uitgave beschikbaar komt...

IMDB Cijfer: 6,4/10
Mijn Cijfer: 6,8/10
Ang3lmaandag 22 juli 2013 @ 23:27
spring-breakers-poster.jpg

Spring breakers
Hell yes! Perfect voor mijn kleuren/neon/beelden-fetish O+ En ik vond het ook ene extreem sexy film (val niet eens op vrouwen, kun je nagaan :') ) en meer dan een gemiddelde geweld tieten en schieten film. Het had bijna iets kunstzinnig geils zo :9
Mint_Clansellmaandag 22 juli 2013 @ 23:45
Die heb ik zojuist ook gekeken (blu-ray rip). Vond het allemaal nogal geforceerd hip overkomen. En dat personage van Franco was zo over the top dat het wel grappig bedoeld moet zijn.... hoop ik dan toch. Voor de rest kon ik er niks mee. Met stipt de slechtste film die ik heb gezien dit jaar. 3/10 omdat de film soms wel enigszins hallucinant was. Die soundtrack was ook 3x niks en de dames beschikken helaas niet over enig acteertalent. Die Hudgens speelde ook al zo slecht in die natte puberdroom van Zack Snyder uit 2011: Sucker Punch, met stipt de slechtste film van dat jaar.
Ang3ldinsdag 23 juli 2013 @ 00:03
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 23:45 schreef Mint_Clansell het volgende:
Die heb ik zojuist ook gekeken (blu-ray rip). Vond het allemaal nogal geforceerd hip overkomen. En dat personage van Franco was zo over the top dat het wel grappig bedoeld moet zijn.... hoop ik dan toch. Voor de rest kon ik er niks mee. Met stipt de slechtste film die ik heb gezien dit jaar. 3/10 omdat de film soms wel enigszins hallucinant was. Die soundtrack was ook 3x niks en de dames beschikken helaas niet over enig acteertalent. Die Hudgens speelde ook al zo slecht in die natte puberdroom van Zack Snyder uit 2011: Sucker Punch, met stipt de slechtste film van dat jaar.
De schrijver staat nogal bekend om een niets verbloemende blik in de verdorven USA kinder cultuur te kanr zien. Zie KIDS en KEN PARK. Een soort van "Kijk pappie en mammie, dit doen je kindjes, je engeltjes, als je ff niet oplet". En dat deed deze film ook mooi. Plus: Ik vind de cinematografie heel mooi. I'm a sucker for neon.

Sucker Punch vond ik overigens niks.

[ Bericht 2% gewijzigd door Ang3l op 23-07-2013 00:09:09 ]
Dr.Mikeydinsdag 23 juli 2013 @ 00:05
Whaat is Kids van dezelfde schrijver? Dat was wel een geweldig film.
Ang3ldinsdag 23 juli 2013 @ 00:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Whaat is Kids van dezelfde schrijver? Dat was wel een geweldig film.
Daar heeft ie idd aan meegeschreven ja :Y
Dr.Mikeydinsdag 23 juli 2013 @ 00:35
220px-Cloverfield_theatrical_poster.jpg
Cloverfield
Wat een toffe film. Eerst krijg je een hele rustige opbouw waarbij je een beetje de personages leert kennen, Maar na pakweg twintig minuutjes gaat de film los, Vanaf dat moment is het een als een lange spannende achtbaan rit . Helaas had ik me al een klein beetje ingelezen op Wikipedia waar de film over gaat. Maar ik zou willen dat ik het niet gedaan had. Daarom ook geen plot details in mijn review ga deze film gewoon zien en laat het lekker over je heen komen. Goed plot geweldige spannings-opbouw in het genre handycam film. Waar Paranormal activity faalt slaagt deze film dubbel en dwars.

een dikke 8,
FireFox1dinsdag 23 juli 2013 @ 00:48
quote:
0s.gif Op maandag 22 juli 2013 23:27 schreef Ang3l het volgende:
[ afbeelding ]

Spring breakers
Hell yes! Perfect voor mijn kleuren/neon/beelden-fetish O+ En ik vond het ook ene extreem sexy film (val niet eens op vrouwen, kun je nagaan :') ) en meer dan een gemiddelde geweld tieten en schieten film. Het had bijna iets kunstzinnig geils zo :9
De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no offence
#ANONIEMdinsdag 23 juli 2013 @ 01:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:48 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no homo
-Strawberry-dinsdag 23 juli 2013 @ 01:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:48 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no offence
Alsof hij de enige is.
Tim86dinsdag 23 juli 2013 @ 01:44
quote:
2s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 01:41 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Alsof hij de enige is.
Dat ja. Ik vond hem ook best prima. Wel vaag en raar af en toe, maar keek wel lekker weg :)
pokkerdepokdinsdag 23 juli 2013 @ 02:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Whaat is Kids van dezelfde schrijver? Dat was wel een geweldig film.
die man maakt alleen maar geweldige films.. melody korine.
El_Matadordinsdag 23 juli 2013 @ 07:20
[urtl=]The List (2013)[/url]
1069859_10151525538089147_615593619_n.jpg

Deze film is nog niet uitgebracht volgens IMDB. Toen ik hem aanzette, waren er nog geen reviews, toen ik de 90 minuten later keek, was er nog een gelukkige die hem had gezien en een 6/10 gaf op Influx Magazine: http://influxmagazine.com/the-list-tv-movie/.

Het verhaal begint ijzersterk en het concept, het idee erachter, de venijnigheid spat van het scherm. Het idee dat The List overdraagt is mooi en goed. Alle internetters zullen het eens zijn met de observatie van een corrupte macht die de touwtjes stevig in handen heeft. En daar begint het verhaal. Een lijst met corrupte personen uit de bankenwereld, politiek, zakenleven, rechtelijke macht. Een lijst bedoeld om te waarschuwen maar uiteraard snel een hitlist wordt.

De ontspinning van het verhaal valt jammergenoeg wat tegen. Er zit te weinig flow en teveel holes in met een verbazingwekkende schizofrene (wat de Britse samenleving dan ook is) lijn. Een gevaarlijk leven en moorden versus het rustige en mooi in beeld gebrachte Engelse platteland. Maar ik geef ze veel credit voor al het moois. Een remake zou het geheel nog mooier uit laten komen, want het verhaal is geniaal en sommige quotes ook. Plottwists op het einde maken het wel af.

Kijk de film en geniet van het mooie wat voor een klein budget (nog niet) gerealiseerd is. Op DVD gekeken, met Spaanse ondertitels. 8-)
8.6/10 (IMDB: Not Yet Released _O- )
Ang3ldinsdag 23 juli 2013 @ 08:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:48 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no offence
Kleurtjes he :P

Of wellicht dat ik verder kijk dan de schuddende tieten ;)
Weltschmerzdinsdag 23 juli 2013 @ 09:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:48 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no offence
Kijk de vorige twee topics uit deze reeks even na. Ik haat fluorescerende kleurtjes en van deze meisjes kan ik ook maar niet geil worden, maar ik vond het een hele sterke film.
Ang3ldinsdag 23 juli 2013 @ 09:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 02:06 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]

die man maakt alleen maar geweldige films.. melody korine.
Harmony Korine, maar dat lijkt er op. Ook iets met liedjes :D
pokkerdepokdinsdag 23 juli 2013 @ 13:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 09:10 schreef Ang3l het volgende:

[..]

Harmony Korine, maar dat lijkt er op. Ook iets met liedjes :D
haha ja die ja... minder blowen als het warm is..
Mint_Clanselldinsdag 23 juli 2013 @ 13:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 02:06 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]

die man maakt alleen maar geweldige films.. melody korine.
Harmony.

Edit: al gezegd. :P
HostiMeisterdinsdag 23 juli 2013 @ 13:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:48 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no offence
Bullshit.
TV / Welke film heb jij pas gezien? Recensies! Deel CCXVIX
habituedinsdag 23 juli 2013 @ 13:52
Trance
Trance (2013) - IMDb
Leuke film! Trippy, meeslepend, veel flashbacks, heb me er uitstekend mee vermaakt in het vliegtuig,

8/10
Mint_Clanselldinsdag 23 juli 2013 @ 13:55
quote:
Jij bent dus ook een rugridder.
HostiMeisterdinsdag 23 juli 2013 @ 13:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 13:55 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Jij bent dus ook een rugridder.
Neen, ik prefereer vagina.
De_Fietserdinsdag 23 juli 2013 @ 14:05
-edit: plaatje werk niet.-

Olympus Has Fallen
Goede film, voorspelbaar plot, maar zeker de moeite waard om te kijken.
Cijfer: 7,5/10.

[ Bericht 53% gewijzigd door Mike op 23-07-2013 18:06:27 ]
Roces18dinsdag 23 juli 2013 @ 14:24
Passion
rachel-mcadams-on-the-set-of-passion-2013-movie-image.jpg

Rachel McAdams is de baas van een advertentiebureau en wanneer zij het idee steelt van een van haar werknemers, zet de werknemer haar voor schut. Althans dat vindt zij dan. Vanaf hier zweert Rachel payback en zet haar publiekelijk voor schut. In de navolging van een feestje bij Rachel thuis wordt Rachel zelf vermoord en vanaf hier is het een spel van dromen en spiegels waardoor Brian ons op een ander spoor probeert te brengen. En ik raakte hier van uiteindelijk op een dusdanig spoor dat ik door de bomen het bos niet meer zag. Maar zoals ze mooi op IMDB zeggen;
quote:
The narrator has fooled us so much we'll fool ourselves thinking it's more than madness.
Dus wat vind ik ervan, geen idee. It's all madness!!!
DonnieDarko1979dinsdag 23 juli 2013 @ 17:41
prozac_nation.jpg

Mijn vriendin (psychologie master) kende deze film nog niet.
Dus maar weer eens op gezet.
Ik blijf het een sterke rol van Christina Ricci vinden (ok ik heb een zwak voor haar). Ook Jessica Lange als haar moeder geeft een goede performance. Het is het verhaal over een meisje die aan Harvard gaat studeren en depressief wordt.
Laat het redelijk lage cijfer van IMDB je niet tegen houden om deze film eens te bekijken.
De_Fietserdinsdag 23 juli 2013 @ 18:33
Lola Rennt

lola_rennt.jpg

Ik heb deze film in het duits gezien, een van de vetste films die ik ooit gezien heb. Het begin is erg wennen, maar de muziek onder de film maakt dit tot een echte topper. Mocht je deze nog niet gezien hebben, absoluut kijken.

IMDB: 7,8
Mijn cijfer: 9,3
Sourydinsdag 23 juli 2013 @ 18:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 18:33 schreef De_Fietser het volgende:
Lola Rennt

[ afbeelding ]

Ik heb deze film in het duits gezien, een van de vetste films die ik ooit gezien heb. Het begin is erg wennen, maar de muziek onder de film maakt dit tot een echte topper. Mocht je deze nog niet gezien hebben, absoluut kijken.

IMDB: 7,8
Mijn cijfer: 9,3
Ja die is best tof, lang geleden ^O^
Lola rennt (1998) - IMDb

[ Bericht 5% gewijzigd door Soury op 23-07-2013 18:51:46 ]
DeParodinsdag 23 juli 2013 @ 19:23
Pacific Rim

Draait er niet omheen, stoere actie en vette beelden, daar gaat de film om. Het verhaal is leuk maar je zit toch vooral met open mond te kijken naar het spektakel voor je. Daar zijn 3D en Imax voor bedoeld en dat is dan ook het doel van de film. Ik vind ook het verhaal belangrijk, wat in deze niet te moeilijk maar gelukkig ook niet te makkelijk is, maar dat is bij deze film toch iets minder de reden waarom je gaat kijken.

Omdat de film de doelgroep prima aanspreekt, niet afzwakt, en nergens te snel of te langzaam gaat krijgt hij van mij een 7,5.
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 23 juli 2013 @ 22:27
the_green_mile_by_skajunkie2011-d37lfmd.jpg

The Green Mile (1999)

Een oudje, ik had hem al eens gezien, maar vond hem de moeite waard
om nog eens te bekijken.

met Tom Hanks, David Morse en Michael Clarke Duncan

Nu Paul Edgecomb zijn dagen slijt in een bejaardentehuis, kijkt hij terug op zijn leven als gevangenisbewaker. Jarenlang heeft hij dienst gedaan in de 'Dodengang' van de Cold Mountain gevangenis. Paul denkt vooral terug aan 1935. Ten tijde van de Grote Depressie ontwikkelde Edgecomb een bijzondere band met één van de gevangenen. De zwarte reus John Coffey werd beschuldigd van de verkrachting en de moord op twee kleine meisjes. Er was alleen iets heel bijzonders met hem aan de hand...

krijgt van mij een vette 8

The Green Mile (1999) - IMDb
TLCwoensdag 24 juli 2013 @ 05:27
Orphan

381740.jpg&h=600

Deze film gaat over een getrouwd koppel dat een zware klap te verwerken heeft gekregen ; het verlies van hun baby'tje.

Ze besluiten om naast de twee andere kindjes die ze al hebben een derde, een adoptiekindje, te nemen ; Esther.

Maar Esther blijkt niet helemaal dat lieve meisje te zijn die ze in het weeshuis hadden ontmoet.... :X

*****************************************************************************************************

Godver, godver, sorry ik weet dat je niet mag vloeken maar ...

WAT EEN WAANZINNIGE FILM !!!!! _O_ _O_ _O_ _O_

Ik heb het niet erg vaak dat ik na afloop zo enthousiast ben geweest over een film en die me nog een tijd bij blijft, maar dit is er echt een !

Orphan sleurt je echt mee in het verhaal, je gaat nagelbijten van de spanning en je leeft mee met de moeder en haar twee kleine kindjes, wat een vreselijk zieke maar goede film _O_

Als je van horror en spanning houdt dan mag je deze film echt niet missen ! ^O^

imdb cijfer ; 6,9
mijn cijfer ; fuck die 6,9 van imdb, ik maak er met gemak een 9 van

Ben zo blij dat ik deze film heb gezien *O* en ik ga hem nog wel vaker kijken ^O^
FANNvanhetlaatsteuurwoensdag 24 juli 2013 @ 09:24
Only God Forgives

3po766k8wn.jpg

In Only God Forgives speelt Gosling de gerespecteerde Britse misdadiger Julian die in Bangkok woont. Samen met zijn broer Billy runt hij een Thaise boksschool, die als dekmantel fungeert voor hun drugshandel richting Europa. Hun succesvolle handeltje wordt echter bruut verstoord als Billy wordt vermoord. Moeder Jenna, tevens een gevreesde naam in de onderwereld, komt naar Bangkok om de dood van haar zoon met veel geweld te wreken.

Het was wel een aardige film maar het einde was onbegrijpelijk, daar snapte ik niks van en als het
waar was wat ik dénk dat er gebeurde vind ik dat zó oneerlijk dat ik het ook meteen een rotfilm vond :')

dus doe maar een 6 ofzo :P

http://www.moviemeter.nl/film/83439
JDxwoensdag 24 juli 2013 @ 09:56
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 05:27 schreef TLC het volgende:
Orphan

[ afbeelding ]

Deze film gaat over een getrouwd koppel dat een zware klap te verwerken heeft gekregen ; het verlies van hun baby'tje.

Ze besluiten om naast de twee andere kindjes die ze al hebben een derde, een adoptiekindje, te nemen ; Esther.

Maar Esther blijkt niet helemaal dat lieve meisje te zijn die ze in het weeshuis hadden ontmoet.... :X

*****************************************************************************************************

Godver, godver, sorry ik weet dat je niet mag vloeken maar ...

WAT EEN WAANZINNIGE FILM !!!!! _O_ _O_ _O_ _O_

Ik heb het niet erg vaak dat ik na afloop zo enthousiast ben geweest over een film en die me nog een tijd bij blijft, maar dit is er echt een !

Orphan sleurt je echt mee in het verhaal, je gaat nagelbijten van de spanning en je leeft mee met de moeder en haar twee kleine kindjes, wat een vreselijk zieke maar goede film _O_

Als je van horror en spanning houdt dan mag je deze film echt niet missen ! ^O^

imdb cijfer ; 6,9
mijn cijfer ; fuck die 6,9 van imdb, ik maak er met gemak een 9 van

Ben zo blij dat ik deze film heb gezien *O* en ik ga hem nog wel vaker kijken ^O^
Ondergewaardeerde film inderdaad, heb me ook erg vermaakt met deze film en al 2 keer gezien. Eerst alleen en een jaar later met m'n vriendin, die vond hem ook erg leuk.

8.
FANNvanhetlaatsteuurwoensdag 24 juli 2013 @ 10:12
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 05:27 schreef TLC het volgende:
Orphan

[ afbeelding ]

Deze film gaat over een getrouwd koppel dat een zware klap te verwerken heeft gekregen ; het verlies van hun baby'tje.

Ze besluiten om naast de twee andere kindjes die ze al hebben een derde, een adoptiekindje, te nemen ; Esther.

Maar Esther blijkt niet helemaal dat lieve meisje te zijn die ze in het weeshuis hadden ontmoet.... :X

*****************************************************************************************************

Godver, godver, sorry ik weet dat je niet mag vloeken maar ...

WAT EEN WAANZINNIGE FILM !!!!! _O_ _O_ _O_ _O_

Ik heb het niet erg vaak dat ik na afloop zo enthousiast ben geweest over een film en die me nog een tijd bij blijft, maar dit is er echt een !

Orphan sleurt je echt mee in het verhaal, je gaat nagelbijten van de spanning en je leeft mee met de moeder en haar twee kleine kindjes, wat een vreselijk zieke maar goede film _O_

Als je van horror en spanning houdt dan mag je deze film echt niet missen ! ^O^

imdb cijfer ; 6,9
mijn cijfer ; fuck die 6,9 van imdb, ik maak er met gemak een 9 van

Ben zo blij dat ik deze film heb gezien *O* en ik ga hem nog wel vaker kijken ^O^
:D Ik heb even de trailer bekeken lijkt me de moeite waard!

ace_elevenwoensdag 24 juli 2013 @ 10:17
Hell (2011) (Duitse film)

hell-movie-poster.jpg

Een film die zich afspeelt in de nabije toekomst, waarbij de Aarde overall een graad of 10 is opgewarmd, en de Zon veel heeft verschroeid. Mensen kunnen niet lang in de zon verblijven, water en voedsel zijn erg schaars en bossen zijn dor en verschroeid. Je kijkt mee met een groepje survivors waarvan er 1 gekidnapt wordt door andere survivors.

Het is wel een aardige film, de setting is wel aardig opgezet, maar zeker geen hoogvlieger.

IMDB geeft hem een 5,8
Ik vind dat net wat aan de lage kant: 6,5
ace_elevenwoensdag 24 juli 2013 @ 10:18
quote:
14s.gif Op woensdag 24 juli 2013 10:12 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

:D Ik heb even de trailer bekeken lijkt me de moeite waard!

Ik ben met trailers kijken altijd bang voor spoilers ;(
De_Fietserwoensdag 24 juli 2013 @ 10:19
The Oranges


MV5BMTkzOTAzODM3Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMjMzOTUzOA@@._V1_SX214_.jpg

Leuke comedy over 2 families die veel met elkaar hebben totdat bepaalde familieleden een relatie krijgen en eigenlijk kun je de rest wel bedenken.

IMDB: 5,7/10
In mijn opinie is dit toch een dikke 7.
FANNvanhetlaatsteuurwoensdag 24 juli 2013 @ 10:20
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 10:18 schreef ace_eleven het volgende:

[..]

Ik ben met trailers kijken altijd bang voor spoilers ;(
:D Zitten er niet in hoor, je ziet nét genoeg om te weten of het iets voor je is, ja of nee :P
habituewoensdag 24 juli 2013 @ 10:45
Ik kijk echt nooit trailers. Sommige trailers spoileren echt de halve film. :')
pokkerdepokwoensdag 24 juli 2013 @ 11:18
Holy Motors (2012) - IMDb

holy%2Bposter.jpg

dit is zo'n film die in vele lijstjes verschijnt als een van de beste films van de afgelopen jaren, en die tegelijkertijd totaal niet wordt gewaardeerd door velen.
snap wel waarom. bijzonder vreemde film, erg origineel. prachtig geacteerd. en totaal onbegrijpelijk.

maar je moet dan ook niet verwachten dat je hem gaat begrijpen, gewoon over je heen laten komen en je valt van de ene amusante scene in de andere.

eigenlijk het beste als je hem gewoon gaat kijken, zonder dat ik hier verder ook maar iets erover vertel.

wel 1 tip: als je hem gaat kijken, kijk dan eerst deze:

Tokyo! (2008) - IMDb

1 personage uit holy motors is namelijk onderwerp van 1 van de 3 verhalen in tokyo!, en het wordt leuker als je die eerst gezien hebt.

holy motors krijgt van mij een 7.5, omdat ik er misschien nog iets meer van had verwacht na alle fantastische reviews. maar dat het een hele goede artfilm is voor de liefhebber, dat staat buiten kijf.
Dr.Mikeywoensdag 24 juli 2013 @ 12:26
halloween_2007_unmasked.jpg
Halloween (2007)

Al eens eerder voor een kwart gezien. En nu eindelijk eens helemaal.
Deze film draait om Michael(Mikey) een jongetje die een psychische stoornis ontwikkelt door het leven om hem heen, (Moeder is een stripper, Pesten op school, Stiefvader die alleen maar loopt te zuipen)
Op zijn tiende draait hij tijdens Halloween helemaal door zet hij een masker op en begint iedereen te vermoorden die op dat moment in huis is, Daarna claimt hij niks meer van de gebeurtenissen te herinneren. Vervolgens zit Mikey voor de rest van zijn leven in de bak en maakt de film een tijdsprong van 15 jaar.

Eigenlijk gaat het daar een beetje mis. Voor de tijdsprong is Mikey namelijk een gekwetst jongetje die met een reden tot zijn daden komt. na de tijdsprong is Mikey alleen nog maar de gek die mensen vermoord. en veranderd Halloween in de zoveelste hack en slash horror alla Scream, en friday the 13th. Met Mikey als het monster. Dit is erg jammer omdat ze in het begin door de menselijke kant van de psychopaat te belichten eigenlijk eens zoeker naar het verhaal achter dit soort types. Dat is nieuw en interessant om te volgen.

Halloween is zeker geen slechte film maar er had zoveel meer ingezetten.
daarom een 7
TLCwoensdag 24 juli 2013 @ 14:05
quote:
14s.gif Op woensdag 24 juli 2013 10:12 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:

[..]

:D Ik heb even de trailer bekeken lijkt me de moeite waard!

ik krijg weer kippenvel als ik die trailer zie :D
Sourywoensdag 24 juli 2013 @ 21:01
Mud (2012) - IMDb
f5dggh.jpg

Onderhoudende film. Het verhaal is twee jongens (tieners) op onderzoek . Daar laat ik het maar bij.
Het volwassen leven komt snel. Mooie film wel. In ieder geval weer iets gezien wat ik wil delen.
DragonFodderwoensdag 24 juli 2013 @ 22:58
Oblivion (2013) - IMDb
Niet slecht, beter dan ik verwacht had. Prachtige beelden, maar ik mis een beetje hart in deze film. Maar toch; een scifi die niet deel uitmaakt van een massale franchise of niet meer is dan een veredelde actiefilm. Daar mogen ze er meer van maken. Cruise is adequaat as always. Freeman is underused. Andrea Riseborough is een positieve verrassing. Ik kende haar verder niet, maar ik vind haar een goede uitstraling hebben.
En de heerlijke synthmuziek: _O_
7.5/10
FireFox1woensdag 24 juli 2013 @ 23:48
quote:
3s.gif Op woensdag 24 juli 2013 22:58 schreef DragonFodder het volgende:
Oblivion (2013) - IMDb
Niet slecht, beter dan ik verwacht had. Prachtige beelden, maar ik mis een beetje hart in deze film. Maar toch; een scifi die niet deel uitmaakt van een massale franchise of niet meer is dan een veredelde actiefilm. Daar mogen ze er meer van maken. Cruise is adequaat as always. Freeman is underused. Andrea Riseborough is een positieve verrassing. Ik kende haar verder niet, maar ik vind haar een goede uitstraling hebben.
En de heerlijke synthmuziek: _O_
7.5/10
100% Mee eens.
Ang3ldonderdag 25 juli 2013 @ 07:27
935852_10200970748005450_647745272_n.jpg

Wie gebruikt nu eigenlijk wie? En met wie moet ik medelijden hebben?
Wat een ontzettend indrukwekkende film.....

Paradies - Liebe

Liebe is de eerste film in de Paradies-trilogie (Liebe, Glaube und Hoffnung) over 3 oostenrijkse vrouwen op zoek naar hun paradijs. De eerste zoekt liefde in Kenia, waar vrouwen van middelbare leeftijd vaak heen gaan voor sekstoerisme (zoals vele mannen naar Thailand gaan).

Het is een hele schrijnende, indrukwekkend gespeelde en mooie film (die af en toe wel expliciet wordt, dus pas op) waarbij ik me constant afvroeg wie nu eigenlijk wie gebruikte. Wisselde van compassie tot ongeloof tot afkeur en walging voor de hoofdrolspelers.

Ben erg benieuwd naar de 2e film!
Mooie is ook dat veel improvisatie is en dat de Keniaanse mannen allemaal lokale mannen zijn, waardoor het bijna een documentaire lijkt, zo echt.
Cinderella_Mandonderdag 25 juli 2013 @ 08:02
quote:
3s.gif Op woensdag 24 juli 2013 22:58 schreef DragonFodder het volgende:
Oblivion (2013) - IMDb
Niet slecht, beter dan ik verwacht had. Prachtige beelden, maar ik mis een beetje hart in deze film. Maar toch; een scifi die niet deel uitmaakt van een massale franchise of niet meer is dan een veredelde actiefilm. Daar mogen ze er meer van maken. Cruise is adequaat as always. Freeman is underused. Andrea Riseborough is een positieve verrassing. Ik kende haar verder niet, maar ik vind haar een goede uitstraling hebben.
En de heerlijke synthmuziek: _O_
7.5/10
Agreed.

Miste alleen een beetje emotionele attachment met de film, maar verder prima film inderdaad!
Kleffe_Dopdonderdag 25 juli 2013 @ 08:26
Oblivion was niet verkeerd, prachtige beelden, maar het mist inderdaad een beetje hart en daardoor ontbreekt het je als kijker aan emotionele binding met de karakters.
Leuk tussendoortje, maar geen memorabele SciFi.
Ik sluit me aan bij de eerdere reviews in dit topic.
7/10
-Trinity-donderdag 25 juli 2013 @ 15:06
yourenext3.jpg
You're next
In het begin een paar goede schrikmomenten, maar later wordt het eigenlijk gewoon humoristisch en onwerkelijk in plaats van eng en heb ik aan het eind hartelijk gelachen om enkele over-the-top momenten. Best onderhoudend, maar ik had meer 'enge film' verwacht dan wat dit uiteindelijk is geworden.
6,5/10
kittenszijnfuckingnicedonderdag 25 juli 2013 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juli 2013 15:06 schreef -Trinity- het volgende:
[ afbeelding ]
You're next
In het begin een paar goede schrikmomenten, maar later wordt het eigenlijk gewoon humoristisch en onwerkelijk in plaats van eng en heb ik aan het eind hartelijk gelachen om enkele over-the-top momenten. Best onderhoudend, maar ik had meer 'enge film' verwacht dan wat dit uiteindelijk is geworden.
6,5/10
Waar gezien?
-Trinity-donderdag 25 juli 2013 @ 15:34
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juli 2013 15:20 schreef kittenszijnfuckingnice het volgende:
Waar gezien?
Sneak Preview van Pathé afgelopen dinsdag in Scheveningen :).
contactpersoondonderdag 25 juli 2013 @ 17:02
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 21:01 schreef Soury het volgende:
Mud (2012) - IMDb
[ afbeelding ]

Onderhoudende film. Het verhaal is twee jongens (tieners) op onderzoek . Daar laat ik het maar bij.
Het volwassen leven komt snel. Mooie film wel. In ieder geval weer iets gezien wat ik wil delen.
Echt goeie film dit, was aangenaam verrast door McConaughey en ook de twee jonge acteurs waren gewoon goed.
ChickenMandonderdag 25 juli 2013 @ 17:48
Ook maar Oblivion gechecked, wist helemaal niets van de film. Wat een positieve verrassing! Fantastische special effects, niet normaal meer hoor. En die bubbleship! Hoe episch is dat ding zeg. Ik werd in ieder geval de film ingezogen, had wmb nog wel wat langer mogen duren. Eindelijk weer eens een fatsoenlijke science-fiction, zo mogen er wel wat meer per jaar uitkomen. 8
FANNvanhetlaatsteuurdonderdag 25 juli 2013 @ 19:30
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 14:05 schreef TLC het volgende:

[..]

ik krijg weer kippenvel als ik die trailer zie :D
Ik moet hem nog kijken hoor! :D Misschien vanavond :P
Pregodonderdag 25 juli 2013 @ 21:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 juli 2013 00:48 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De enige persoon die deze film leuk vind is een homo :')

no offence
moet dit nou? :N
egeltje1985donderdag 25 juli 2013 @ 21:31
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 10:18 schreef ace_eleven het volgende:

[..]

Ik ben met trailers kijken altijd bang voor spoilers ;(
Kijk de film maar gewoon.
FireFox1donderdag 25 juli 2013 @ 21:57
quote:
1s.gif Op donderdag 25 juli 2013 21:15 schreef Prego het volgende:

[..]

moet dit nou? :N
Joh...
Dawnbreakerdonderdag 25 juli 2013 @ 22:37
Ook Oblivion gezien, zeer leuk film, al denk ik persoonlijk dat een andere acteur de film beter had kunnen dragen. Het was wel een beetje te klinisch, had wat meer uitgehaald kunnen worden, maar mooie afwisselende film!
Timo20donderdag 25 juli 2013 @ 23:33
Gisteren en vandaag:

Scream
Deze keer met m`n vriendin gekeken, die `m verrassend genoeg nog nooit had gezien. Gelukkig viel ie wel in de smaak.
Zelf heb ik `m al ontelbaar vaak gezien maar blijf `m leuk en vermaklijk vinden met een aantal schrikmomenten die goed raak zijn. Je ziet ze van ver aankomen maar werken toch.

IMDB Cijfer: 7,2/10
Mijn Cijfer: 7,7/10

Hatchet
Met Victor Crowley heeft het slasher genre er een nieuw icoon bij. Een figuur die,zoals het hoort, natuurlijk compleet gestoord is maar waarvoor je toch ook wel wat sympathie hebt.
In de delen waarin Crowley niet te zien is, is de hoeveelheid humor erg groot. Het is dan ook eerder een slasher comedy dan horror maar het horror gedeelte is wel goed uitgewerkt.
Af en toe eng en ontzettend veel gore in deze unrated director`s cut, hij is niet voor mensen met een zwakke maag.
Heb er, opnieuw, van genoten. Eens kijken of deel 2 net zo tof is.

IMDB Cijfer: 5,7/10
Mijn Cijfer: 7,5/10
RogerFederer_17vrijdag 26 juli 2013 @ 13:32
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 05:27 schreef TLC het volgende:
Orphan

[ afbeelding ]

Deze film gaat over een getrouwd koppel dat een zware klap te verwerken heeft gekregen ; het verlies van hun baby'tje.

Ze besluiten om naast de twee andere kindjes die ze al hebben een derde, een adoptiekindje, te nemen ; Esther.

Maar Esther blijkt niet helemaal dat lieve meisje te zijn die ze in het weeshuis hadden ontmoet.... :X

*****************************************************************************************************

Godver, godver, sorry ik weet dat je niet mag vloeken maar ...

WAT EEN WAANZINNIGE FILM !!!!! _O_ _O_ _O_ _O_

Ik heb het niet erg vaak dat ik na afloop zo enthousiast ben geweest over een film en die me nog een tijd bij blijft, maar dit is er echt een !

Orphan sleurt je echt mee in het verhaal, je gaat nagelbijten van de spanning en je leeft mee met de moeder en haar twee kleine kindjes, wat een vreselijk zieke maar goede film _O_

Als je van horror en spanning houdt dan mag je deze film echt niet missen ! ^O^

imdb cijfer ; 6,9
mijn cijfer ; fuck die 6,9 van imdb, ik maak er met gemak een 9 van

Ben zo blij dat ik deze film heb gezien *O* en ik ga hem nog wel vaker kijken ^O^
Had deze van de week bekeken.
En ik snap waarom jij deze film een 9 geeft.

Ik vond het een goede film, maar wel wat aan de trage kant.
De seksscenes hadden ook minder gemogen, bijna elke keer liep die man aan zijn o zo geweldige vrouw te flikflooien.

Verder waren de acties wel gruwelijk gedaan.
Max (schattig kindje) was beter dan Esther.... _O_

Mijn cijfer: 8
dumblevrijdag 26 juli 2013 @ 16:06
Wild Bill (2011)
1795702_zpsbc20fe68.jpg

Leuke film. Bill komt uit de gevangenis (8jaar) weer thuis, treft zijn twee zoons (15 & 11) alleen aan. Moeder is 9 maanden geleden vertrokken naar Spanje met vriend. De situatie thuis is niet zo goed, child services, de jongste dealt drugs en raakt in de problemen met old associates van Wild Bill met alle gevolgen van dien...

Alleen al kijken voor de barfight aan het einde!

Ik; 8
imdb: 7.1
Tim86vrijdag 26 juli 2013 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juli 2013 23:33 schreef Timo20 het volgende:
Gisteren en vandaag:

Scream
Deze keer met m`n vriendin gekeken, die `m verrassend genoeg nog nooit had gezien. Gelukkig viel ie wel in de smaak.
Zelf heb ik `m al ontelbaar vaak gezien maar blijf `m leuk en vermaklijk vinden met een aantal schrikmomenten die goed raak zijn. Je ziet ze van ver aankomen maar werken toch.

IMDB Cijfer: 7,2/10
Mijn Cijfer: 7,7/10

Hatchet
Met Victor Crowley heeft het slasher genre er een nieuw icoon bij. Een figuur die,zoals het hoort, natuurlijk compleet gestoord is maar waarvoor je toch ook wel wat sympathie hebt.
In de delen waarin Crowley niet te zien is, is de hoeveelheid humor erg groot. Het is dan ook eerder een slasher comedy dan horror maar het horror gedeelte is wel goed uitgewerkt.
Af en toe eng en ontzettend veel gore in deze unrated director`s cut, hij is niet voor mensen met een zwakke maag.
Heb er, opnieuw, van genoten. Eens kijken of deel 2 net zo tof is.

IMDB Cijfer: 5,7/10
Mijn Cijfer: 7,5/10
Hatchet is wel leuk ja..deel 2 vond ik maar kut.
SaintOfKillersvrijdag 26 juli 2013 @ 21:41
Maar deel 2 heeft wel Danielle Harris, de nieuwe screamqueen.
Timo20vrijdag 26 juli 2013 @ 22:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 21:34 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Hatchet is wel leuk ja..deel 2 vond ik maar kut.
We zullen `t zien, kijken of ik er morgen aan toe kom om `m te kijken :s)

quote:
14s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 21:41 schreef SaintOfKillers het volgende:
Maar deel 2 heeft wel Danielle Harris, de nieuwe screamqueen.
Oeh, dat klinkt iig al interessant :P
casper019vrijdag 26 juli 2013 @ 23:03
OBLIVION

Oblivion-movie-poster.jpg

ik had best hoge verwachtingen voor dat ik deze film ging kijken, maar vond het een vrij grote tegenvaller...
Heb me opzich nog wel AARDIG vermaakt.. maar meer ook niet, en tja tis echt een film vandaag kijken morgen vergeten.
Het acteer werk is opzich prima, en het ziet er allemaal wel mooi uit..
maar daar is ook gelijk het meeste mee gezegt, het verhaal stelt niet veel voor en het word ook nergens echt spannend...
Zou de film een x op de tv komen is hij wel aardig om te zien, anders voorbij laten gaan
5.5
Shreyasvrijdag 26 juli 2013 @ 23:37
Onlangs de film Kapringen gezien, met een redelijk goede rating op imdb dacht ik dat het wel de moeite waard zou zijn. Voor mijn gevoel kwam ik bedrogen uit. Het gaat om een Noors-Deense film en het bewijst andermaal dat die landen eigenlijk geen films moeten maken. Geen actie, geen special effects, standaardverhaal, matig acteerwerk, sommige emoties worden zo overdreven gespeeld dat het totaal niet realistisch meer is.
Het begin is nog alleraardigst, maar naar mate de film vordert begin je je steeds meer af te vragen ''hoe lang nog?'' Het doorzichtige dramatische gedoe begint na ruim een uur kijken echt vermoeiend te worden.

Ook het einde van de film bevat een politieke boodschap die totaal niet past bij het verhaal van de film:
SPOILER
De Somalische piraten die het schip hebben gekaapt zijn bij tijd en wijlen ook behulpzaam en sympathiek. Samen zingen, drinken, roken, etc. Natuurlijk mogen wij westerlingen niet denken dat Somaliërs eigenlijk gewoon net mensen zijn dus op het einde moet natuurlijk de Kapitein van het schip doodgeschoten worden. Op die manier hoopt de filmmaker dat de kijker direct verlost is van alle sympathie voor de Somalische piraten. Erg goedkoop en vooral onnodig, het draagt niets bij aan het verhaal of aan de spanning, aangezien het aan het einde van de film gebeurd.
Imdb cijfer: 7,1/10
Mijn cijfer: 4.0/10
Arceezaterdag 27 juli 2013 @ 00:45
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juli 2013 08:26 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Oblivion was niet verkeerd, prachtige beelden, maar het mist inderdaad een beetje hart en daardoor ontbreekt het je als kijker aan emotionele binding met de karakters.
Dit idd. Ik vond er daardoor niet veel aan.

Er waren wel wat intrigerende momenten, maar die begreep ik dan denk ik niet.
golferzaterdag 27 juli 2013 @ 01:02
Oblvion bekeken.
Flinterdun verhaaltje.
Leuke special effects.
Verder te ver van mijn bed.

Hooguit een 5.
Ryan3zaterdag 27 juli 2013 @ 03:11
Sharknado - 2013, Anthony C. Ferrante

temp3772.jpg

Okee, cultfilm, en dat weten maar weinig mensen, die opgepikt is uit een paralleluniversum. De imdb piekt hij daar op een ongehoorde score van 9,9. Grappige is dat hij alleen opgepikt heeft kunnen worden doordat de ook ten onzent bekende acteur John Heard een voor dat universum geweldige acteerprestatie neerlegt, ook al speelt hij maar 30 minuten mee, en dit terwijl hij eigenlijk al met pensioen is, ook dat nog. Het zit zo dat John Heard in dat universum van het niveau Daniel Day Lewis is in dit universum nl. of nog beter eigenlijk, ja-ja nog beter... Echter op John Heard kreeg men wel een resonantie, waardoor men deze film naar binnen heeft weten te trekken... Dus ja, we kunnen hem op onze imdb dan misschien wel op 3,8 wegleggen, het zegt niets over de acteerprestaties van John Heard in een paralleluniversum... Laat staan over de hoofdrolspelers, en de speciale effecten, noch ook het plot van deze film.... (of het feit dat Hitler de oorlog in dat universum gewonnen heeft btw).

Derhalve...
_O_ .

O, ja, Anthony Coppola Ferrante wordt daar gezien als Francis Ford Coppola hier.

[ Bericht 1% gewijzigd door Ryan3 op 27-07-2013 03:35:56 ]
Ryan3zaterdag 27 juli 2013 @ 03:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 01:02 schreef golfer het volgende:
Oblvion bekeken.
Flinterdun verhaaltje.
Leuke special effects.
Verder te ver van mijn bed.

Hooguit een 5.
Mee eens.
Djibrilzaterdag 27 juli 2013 @ 14:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 01:02 schreef golfer het volgende:
Oblvion bekeken.
Flinterdun verhaaltje.
Leuke special effects.
Verder te ver van mijn bed.

Hooguit een 5.
ik geef het een 6 maar ben het ook eens met je. Vonden jullie het ook niet lijken op Moon? Is een film van paar jaar geleden over een soortgelijke situatie maar hij leefde op de maan en was alleen. Het lijkt alsof ze bij Oblivion alleen maar een vrouw aan hebben toegevoegd en that’s it.

Moon _O_ 7.5
Karinazaterdag 27 juli 2013 @ 16:33
The Last Stand (2013) - IMDb
Aktie

De sheriff van een klein stadje krijgt "bezoek" van een ontsnapte maffiabaas en gaat er met zijn team achterna om hem te vangen.

Prima aktie, mede natuurlijk door Arnie die de nodige humor erin brengt.

Shark Week (2012) - IMDb
Horror?
Van de makers van Sharknado, dus dan weet je het wel ;)

Een exentriekeling heeft een aantal personen bij elkaar gevangen genomen die met elkaar gemeen hebben dat ze iets te maken hebben met de dood van zijn zoon. Samen moeten ze een "parcours" afleggen waarbij ze onderweg wat haaien moeten killen.

Hij is natuurlijk slecht... maar ik houd er wel van :@

No One Lives (2012) - IMDb
Horror

Koppeltje op vakantie wordt lastig gevallen en vervolgens gevangen genomen door een bende. Maar dan gebeurt er iets onverwachts...

Goede horror, prima plottwist (al zag ik het wel een beetje aankomen). Een vervolg zou er nog best wel inzitten denk ik.

Iron Sky (2012) - IMDb
SciFi

Nazi's op de maan die de macht op aarde willen pakken met behulp van een door hen blank gemaakte, zwarte astronaut die door hen gevangen is genomen na zijn landing :')

Nou ja, best slecht natuurlijk maar wel vermakelijk.

Evil Dead (2013) - IMDb
Horror

Remake van de klassieker. Verhaal is dan ook bijna identiek

Heel klassiek horror scenario ook: groepje jongeren op vakantie die 1 voor 1 worden afgeslacht en in dit geval veranderen daarbij eerst nog veranderen in een "levende dode".

Lekkere slasher met flink wat bloed >:)

A Good Day to Die Hard (2013) - IMDb
Aktie

Zoveelste Die Hard film. Paar jaartjes later, McClane gaat op bezoek bij zijn zoon en raakt meteen verwikkeld in iets met Russen en atoombommen.

Nah ik vond hem niet zo geweldig. Stom verhaal ook. Voor een goede aktiefilm kun je beter The Last Stand kijken.

THE-Last-Stand.jpg

Aantal films heb ik alweer een poosje terug gekeken, vandaar de korte samenvattingen :+
Fok-itzaterdag 27 juli 2013 @ 16:34
Laatste Die Hard was echt drama inderdaad :')
Pregozondag 28 juli 2013 @ 01:41
Pacific Rim

Tja, het ziet er erg goed uit voor een film in 3D, stukken scherper en veeeeeeeel mooier dan het overgewaardeerde Avatar. En verder heb ik er niet veel goeds over te zeggen.
SPOILER
Dat haantjes gedrag van die twee kerels :')
Natuurlijk moeten de 2 hoofdrolspelers verliefd worden :')
Die twee 'grappige' wetenschappers :')
Lichtgevende monsters omdat je anders geen drol ziet van de actie :')
Ik heb het zooooo gehad met die 'verstand op nul films'...
Arceezondag 28 juli 2013 @ 10:40
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 21:01 schreef Soury het volgende:
Mud (2012) - IMDb
f5dggh.jpg

Onderhoudende film. Het verhaal is twee jongens (tieners) op onderzoek . Daar laat ik het maar bij.
Het volwassen leven komt snel. Mooie film wel. In ieder geval weer iets gezien wat ik wil delen.
Zeker een mooie film. Avontuurlijke setting, mooie beelden, sterk script. Trage film, wat goed werkte. Echt zo'n film waarvan je denkt: zo wil ik er nog wel 10 zien. Althans, dat had ik.

SPOILER
Blankenship ouwe sniperbaas _O_
MrPotatoHeadzondag 28 juli 2013 @ 11:03
Beyond the Black Rainbow (2010) - IMDb

20120405_BeyondtheBlackRainbow.jpg

Top film, ik kan amper een waardig punt van kritiek bedenken. Was vooral onder de indruk van de jaren 70 / 80 minimalistische sci-fi sets en de fantastische soundtrack.

Het is wel een ontzettend trage vreemde film (wat waarschijnlijk de lage IMDB score verklaard), maar ik heb er enorm van genoten. Deed me qua tempo en gevoel een beetje aan Enter the Void denken. Dikke aanrader.

IMDB: 5,7
Ik: 9

[ Bericht 32% gewijzigd door MrPotatoHead op 29-07-2013 09:39:35 ]
casper019zondag 28 juli 2013 @ 12:27
VERLEngD WEEKEND

verlengd_weekend_0.jpg

Leuke en vermakelijke film om te zien!
De film is een mix van drama en komedie, hoewel wel bij het begin de nadruk meer op komedie zit en het einde meer de nadruk op drama (maar das niet erg opzich)
De film is lekker vlot, vermaakt van het begin tot het eind en ook het acteerwerk is prima.
Gewoon leuk om te zien, wat nog een paar dagen in je hoofd blijft en thats it
7
penny-wisezondag 28 juli 2013 @ 20:07
The Purge

The_Purge.jpg

Mijn god zeg. Heb al veel films gezien maar dit is toch weer 1 uit het rijtje überslecht...
Verhaal over dat er 1 x p/j de bevolking vrij spel heeft en tussen 7 en 7 alle vormen van criminaliteit is toegestaan. Onder het mom van; laat ff lekker je emoties de vrije loop om de criminaliteit laag te houden.

Het zogenaamde nette gezin wordt geterroriseerd door een stel pubertjes die in de zandbak nog geen angst kunnen aanjagen. Vader wordt boos, poehpoeh, en slaat terug om zijn gezin te beschermen. Wat boemboempafpaf en klaar....

Zit er nog een zogenaamde twist in het verhaal die je na 5 minuten al ziet aankomen als
SPOILER
buuv
voorbijkomt.

Lijkt een beetje op Straw Dogs maar die staat mijlenver boven deze film..

En wat is dat met die vriend van die dochter?
SPOILER
Wat is zijn motief en waarom? Als je ie vader vermoordt, denkt ie dan wel met die dochter te kunnen hokken?
Film duurt maar 80 minuten en dat is maar goed ook. Als ik deze in de bios had gekeken, dan ging ik werkelijk waar mijn geld terugvragen... :'(

Kan het ook lager als 1? }:|
FireFox1zondag 28 juli 2013 @ 20:34
quote:
13s.gif Op zondag 28 juli 2013 20:07 schreef penny-wise het volgende:
The Purge

[ afbeelding ]

Mijn god zeg. Heb al veel films gezien maar dit is toch weer 1 uit het rijtje überslecht...
Verhaal over dat er 1 x p/j de bevolking vrij spel heeft en tussen 7 en 7 alle vormen van criminaliteit is toegestaan. Onder het mom van; laat ff lekker je emoties de vrije loop om de criminaliteit laag te houden.

Het zogenaamde nette gezin wordt geterroriseerd door een stel pubertjes die in de zandbak nog geen angst kunnen aanjagen. Vader wordt boos, poehpoeh, en slaat terug om zijn gezin te beschermen. Wat boemboempafpaf en klaar....

Zit er nog een zogenaamde twist in het verhaal die je na 5 minuten al ziet aankomen als
SPOILER
buuv
voorbijkomt.

Lijkt een beetje op Straw Dogs maar die staat mijlenver boven deze film..

En wat is dat met die vriend van die dochter?
SPOILER
Wat is zijn motief en waarom? Als je ie vader vermoordt, denkt ie dan wel met die dochter te kunnen hokken?
Film duurt maar 80 minuten en dat is maar goed ook. Als ik deze in de bios had gekeken, dan ging ik werkelijk waar mijn geld terugvragen... :'(

Kan het ook lager als 1? }:|
Typisch geval van goed idee, (zeer) slecht uitgewerkt. Jammer, want het verhaal an sich had wel potentie.
Tim86zondag 28 juli 2013 @ 20:42
Ik vond hem best vermakelijk eigenlijk, maar het is gewoon jammer dat het een vrij standaard home invasion film is geworden terwijl het idee van die Purge inderdaad veel meer potentie had.
Timo20zondag 28 juli 2013 @ 22:20
Hatchet II
Het tweede deel gaat precies daar verder waar het eerste ophield en speelt zich weer af op één dag. Marybeth doet een schokkende ontdekking en wil terug gaan Honey Island Swamp om korte metten te maken met Victor Crowley.
De humor, die ik juist één van de sterke dingen in het eerste deel vond, is hier niet meer heel prominent aanwezig. Het is allemaal wat serieuzer geworden. Maar niet teveel natuurlijk, want de kills van Crowley zijn nog goorder en nog belachelijker.
Wat minder dus dan deel 1 maar nog steeds een heel kijkbare sequel.

IMDB Cijfer: 5,3/10
Mijn Cijfer: 6,8/10

Hatchet III
De afsluiter van de trilogie is ook de minste. Het verhaal, voor zover dat nog niet het geval was, is nog belachelijker dan dat van z`n voorgangers. Een aantal personages zijn ronduit irritant en je hoopt dan ook dat die snel het loodje leggen.
Het enige dat dit deel dan ook nog interessant maakt is om te zien of de slachtoffers op een nog absurdere manier worden vermoord. En dat is gelukkig het geval, die momenten zijn echt goor en lachwekkend tegelijk.
Jammer dat de twee vervolgen niet het niveau van het eerste weten te halen maar het is al met al wel een vermakelijke slasher trilogie.

IMDB Cijfer: 5,5/10
Mijn Cijfer: 5,5/10
Bosbeetlezondag 28 juli 2013 @ 22:24
police academy 3,4,5 en 6

kort samengevat, erg slecht :')
c-u-t-ezondag 28 juli 2013 @ 22:29
End of watch.

Ik vond hem erg goed! Voelde me erg verbonden met de karakters. Ook door het filmwerk leek het allemaal net wat echter.

End of Watch (2012) - IMDb

IMDb: 7.6/10
Mijn cijfer: 8.5/10
Karstmanzondag 28 juli 2013 @ 23:09
Floris (2004) - IMDb
d65745f.jpg
Rehash van de serie Floris uit 1969 van Paul Verhoeven met Rutger Hauer. Beetje jammere uitvoering helaas. Te veel geforceerd leuk proberen te doen, kolderieke karakters, geen spanning, bordkartonnen acteerwerk. Je zou willen dat het een echte Nederlandse film was met een flinke bak seks er in maar daarvoor was deze film denk ik teveel op kinderen gericht.
IMDB 4,4
Ik 3

Betrayed (1954) - IMDb
betrayed-1954.jpg
Na-oorlogse Engelse spionage film over de aanloop naar de slag om Arnhem. Met sterren als Clark Gable en Lana Turner. Het verhaal draait om een Nederlandse kolonel, gespeeld door Gable en een Nederlandse collaborateur / spionne Clara van Oven (Turner) die het verzet van leiding en doelen moeten voorzien in voorbereiding tot de geallieerde ons kunnen bevrijden.
Op zich best onderhoudend en best redelijk de tijd doorstaan maar er zitten wel wat dingen in die je als Nederlander storen. Zo kloppen de namen niet lekker en ook de plaatsnamen lijken heel random gekozen en kloppen niet met het verhaal. Qua plot rammelt het ook wel wat maar dat verwacht je bijna met een film uit die tijd.
IMDB: 5,9
Ik 6
Felagundzondag 28 juli 2013 @ 23:23
Now you can See Me (2013): Onderhoudend, plot leek mij interessant van te voren, maar toch een dubbel gevoel aan overgehouden. Karakters tonen bijna geen emotie en er is geen karakterontwikkeling. Enige pluspunt daarbij is Melanie Laurent. Ook niet altijd even realistisch. Maar toch een leuke avond gaat in de bioscoop. Cijfer ongeveer een 7-.

Lola Rennt was een stuk beter, ik hou wel van een beetje surrealisme. Al is het ook geen film die ik snel een tweede keer hoef te kijken.

quote:
2s.gif Op zondag 28 juli 2013 22:24 schreef Bosbeetle het volgende:
police academy 3,4,5 en 6

kort samengevat, erg slecht :')
:D, moest je daarvoor alle 4 delen kijken?
Bosbeetlezondag 28 juli 2013 @ 23:24
quote:
0s.gif Op zondag 28 juli 2013 23:23 schreef Felagund het volgende:
Now you can See Me (2013): Onderhoudend, plot leek mij interessant van te voren, maar toch een dubbel gevoel aan overgehouden. Karakters tonen bijna geen emotie en er is geen karakterontwikkeling. Enige pluspunt daarbij is Melanie Laurent. Ook niet altijd even realistisch. Maar toch een leuke avond gaat in de bioscoop. Cijfer ongeveer een 7-.

Lola Rennt was een stuk beter, ik hou wel van een beetje surrealisme. Al is het ook geen film die ik snel een tweede keer hoef te kijken.

[..]

:D, moest je daarvoor alle 4 delen kijken?
Ik ga deel 7 ook nog wel kijken :D moet ze toch een keer allemaal gezien hebben :P
planethugomaandag 29 juli 2013 @ 09:55
Oblivion
Prima sci-fi die niet echt verrast maar 2 uur lang vermaakt met een gelikt sfeertje, onderhoudend verhaal en af en toe prima actie. Blinkt niet uit kwa originaliteit maar verder weinig op aan te merken.

8.0

The Purge
Cool idee, uitwerking niet perfect maar ook zeker niet slecht. Het biedt in ieder geval genoeg materiaal voor een vervolg. En dan liefst in een stad. Dat kan behoorlijk chaotisch worden :D

7.6

Dr Seuss' The Lorax
Zeer, zeer matige animatiefilm van Dreamworks. Niet grappig, niet bijzonder geanimeerd, niet boeiende karakters en een verhaal dat saai uitgewerkt is. Kortom, er zijn zat betere animatiefilms.

4.0
Ang3lmaandag 29 juli 2013 @ 10:49
The Wolverine

Hoewel geen extreme topfilm (aantal onlogische zaken en niet geheel marvel-trouw, en geen stan lee cameo :P ) vond ik de film toch flink vermakelijk en zeker 15x beter dan de vorige Wolverine, die ze dan ook gewoon heerlijk negeren.
Dr.Mikeymaandag 29 juli 2013 @ 11:09
1228ae2.jpg
The Lone Ranger
The Lone Ranger is helemaal niet zo slecht zo als de meeste recensies beweren.
Het is een film van het team van de pirates of the caribbean en dat merk je ook gelijk als je de film kijkt,, Maar dat is helemaal niet erg, Over de top actie en een leuk maar voorspelbaar verhaal,
Film is ten onrechte geflopt is gewoon een lekkere blockbuster, Al had de titel Jack Sparrow in het Wilden westen ook volstaan.

Goed genoeg en vermakelijk ten onrechte geflopt, Geef dit een 7,
c-u-t-emaandag 29 juli 2013 @ 19:36
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 10:49 schreef Ang3l het volgende:
The Wolverine

Hoewel geen extreme topfilm (aantal onlogische zaken en niet geheel marvel-trouw, en geen stan lee cameo :P ) vond ik de film toch flink vermakelijk en zeker 15x beter dan de vorige Wolverine, die ze dan ook gewoon heerlijk negeren.
Kan niet wachten tot ik hem kan zien.. :p
casper019maandag 29 juli 2013 @ 20:55
MUD

Mud_poster__03.jpg

Toffe film!!, als je deze film gaat kijken moet je geen actie film verwachten, maar een leuke avonturen/drama film..Ik zou graag meer van dit soort films willen zien ik hou van het beetje avontuurlijke in de film!
De film gaat eigenlijk over 2 jongens die een soort avontuur beleven met iemand die ze ontmoeten in de bossen en daarnaast leren ze ook nog dingen over bijv liefde en het leven.
Ook het acteerwerk is erg sterk, aanrader!!
8.5
SeLangdinsdag 30 juli 2013 @ 10:05
Olympus Has Fallen
Het witte huis wordt door Noord Koreaanse terroristen bezet een de president gegijzeld. Heel erg Amerikaanse film waarin zoals gewoonlijk één man in z'n eentje een half leger verslaat. Toch heb ik er met plezier naar gekeken zonder op de klok te kijken - 6.5

Du Vent dans mes mollets
Over de vriendschap tussen twee kleine meisjes. Leuke, grappige en ook mooie film waar je blij van wordt. - 8.0

Oblivion
Een soort post-apocalyptische Sci-Fi film. Visueel schitterend (effecten en animaties) maar helaas een matig script en verhaal. Ik zat regelmatig op de klok te kijken hoelang het nog zou duren. Vanwege de mooie effecten geef ik toch nog een 6.5

The Place Beyond the Pines
Wel aardige film al zijn sommige dingen net iets te toevallig. In elk geval hield de film mijn aandacht wel vast - 7

[ Bericht 11% gewijzigd door SeLang op 30-07-2013 10:18:07 ]
Kerftministerdinsdag 30 juli 2013 @ 11:12
My Sassy Girl.

Damn wat een goede film, echt bijna alles eraan vond ik geniaal. Ben ook niet meer zo geraakt door een film sinds de eerste Pokemon met Mew en Mewtwo.

En Jun Jihyun is echt een cutie. O+
Jungle_Jimdinsdag 30 juli 2013 @ 12:09
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 11:12 schreef Kerftminister het volgende:
Ben ook niet meer zo geraakt door een film sinds de eerste Pokemon met Mew en Mewtwo.
dude...
JochemPdinsdag 30 juli 2013 @ 12:54
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 11:12 schreef Kerftminister het volgende:
My Sassy Girl.

Ben ook niet meer zo geraakt door een film sinds de eerste Pokemon met Mew en Mewtwo.

Wut :')
Kerftministerdinsdag 30 juli 2013 @ 18:58
Huhu j/k mensen. Kunnen we niet eens meer tegen een grapje tegenwoordig?
Buffelldinsdag 30 juli 2013 @ 19:10
The Departed
departed.jpg

Eindelijk eens The Departed gekeken. Het heeft even geduurd.

Een film over een undercover 'trooper' bij een crime syndicate, en een verklikker bij de politie vanuit datzelfde crime syndicate. Wanneer duidelijk wordt in beide kampen dat er een verklikker rondloopt, begint er een schouwspel waarin beide kampen de verklikker proberen te vinden. Tot op het punt waarin beide verklikkers elkaar moeten vinden. Steeds meer verward door hun dubbelleven krijgen de verklikkers het steeds moeilijker om hun ware identiteit verborgen te houden.

De film begon nogal vaag, veel verschillende mensen worden geïntroduceerd in een hoog tempo. Dat hoge verhaaltempo vond ik door de film heen voortduren, je moest je kop erbij houden om het goed te kunnen volgen, maar dat maakt het een boeiend schouwspel. Ik werd totaal meegezogen in het verhaal, zat er helemaal in. Nu moet ik zeggen dat ik altijd al wel een fan ben geweest van Jack Nicholson en dat ik bijna onvoorwaardelijke al zijn acteerprestaties geweldig vindt. Maar op de een of andere manier vond ik juist bij deze film zijn acteerprestaties wat minder. Misschien ligt het aan de rol die hij hier krijgt toebedeeld. Desalniettemin heeft hij zoveel klasse om er toch wat van te maken. De film heeft me in ieder geval ruim 2.5 uur kunnen vermaken met een goed, snel verhaal en een toch wat opvallend eind waarin een beetje bloed vergieten niet wordt geschuwd. De cast is goed, het verhaal is ook prima en het houdt je zeker bezig.

Cijfer; 8/10
raptorixdinsdag 30 juli 2013 @ 20:38
Olympus Has Fallen, prima film in het genre van Die Hard en 24, lekker over the top en flot, voor dit genre gewoon een 7+
casper019dinsdag 30 juli 2013 @ 20:47
BROKEN

Broken_(2012_film)_poster.jpg

Nu had ik best verwachtingen van deze film, na het lezen van vele positieve recensies...
maar hij viel me enigszins tegen...
Opzich was het idee achter de film (en de daarbij horende verhaallijn) erg sterk.. En er zaten ook wel indrukwekkende scenes in de film... En het was ook best interessant te zien hoe 1 ding heel veel gevolgen heeft..
Maar toch wist de film me niet te grijpen, ik miste een binding met de film... En daardoor werden sommige stukken een beetje saai..
De acteerprestaties waren verder prima,
Komt de film op je pad, of op tv dan is het zeker het proberen waard.. maar anders zou ik hem toch laten liggen.
5.5
QEXwoensdag 31 juli 2013 @ 15:47
Ben een beetje kort vandaag gezien de hoeveelheid films en de korte tijd.

Epic (2013) - IMDb. imdb 6.7. ik 7 erg leuke film, verhaal is sprookjesachtig.

Despicable Me 2 (2013) - IMDb imdb 7,8 ik 8. must see voor animatie liefhebbers.

Make Your Move (2013) - IMDb imdb 6,7 ik 7. Leuke dansfilm die het echter niet haalt bij step up 4. het verhaal rammelt hier en daar wat. en de chemie tussen de hoofdrolspelers is er maar net.

The Wolverine (2013) - IMDb eens met de 7,3 van imdb. Hoewel een goede film, de vorige vond ik toch beter. En een van de hoogtepunten was het stuk na de aftiteling. vooruitblik nieuwe x men die in mei volgend jaar uitkomt.
Mint_Clansellwoensdag 31 juli 2013 @ 16:11
De laatste vier films die ik heb gezien:

American Reunion

Geforceerd laatste(?) deel en pijnlijk onleuk. De vriendengroep is volwassen maar nog net zo puberaal als in het eerste deel. Andere personages uit de voorgaande delen zijn gereduceerd tot cameo's.

5/10

Oblivion

Vermakelijke sci-fi met een goed acterende Cruise, mooie plaatjes, prima soundtrack maar een uitermate voorspelbaar plot. Ook jammer van Morgan Freeman's beperkte rol.

7/10

Sucker Punch (Extended Cut)

Heeft wat weg van een live action anime, maar dan zo saai en ongeinspireerd mogelijk uitgewerkt. Bordkartonnen personages, inhoudelijk zeer zwak, lelijke, cliché cgi-werelden, overdadige slow-motion effecten en foute covers van ondertussen klassieke popnummers. Zeer teleurstellend na het geweldige Watchmen. De extended scenes voegen ook helemaal niets toe aan het toch al zeer magere verhaal.

3/10

The Dark Knight Rises

Ik heb niet zoveel met deze Batman films, maar ik moet zeggen dat het best een aardige film was. Niet de beste film ooit, maar zeker wel vermakelijk. Toch aardig wat lelijke cinematografie, Alfred die op de helft uit beeld verdwijnt en een matige soundtrack (vergeleken met de eerste twee delen). Bane is een leuke bad guy die helaas een beetje suf wordt uitgeschakeld, en niet eens door onze vleermuisman. Leuk om Liam Neeson en Cillian Murphy terug te zien in kleine cameo rolletjes.

7/10
gembirdwoensdag 31 juli 2013 @ 16:14
Ajeossi

l_1527788_1aaff72a.jpg

In één woord Gruwelijk
Mint_Clansellwoensdag 31 juli 2013 @ 16:18
Wajo, waar is die plaatje dan kaazz?
penny-wisewoensdag 31 juli 2013 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 16:14 schreef gembird het volgende:
Ajeossi

[ afbeelding ]

In één woord Gruwelijk
Zo goed of zo slecht?
Ace1woensdag 31 juli 2013 @ 17:30
Mud

Mooie plaatjes, goed acteerwerk en je verveelt je ondanks het trage tempo geen minuut :)

7.8
FireFox1woensdag 31 juli 2013 @ 19:23
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 16:14 schreef gembird het volgende:
Ajeossi

[ afbeelding ]

In één woord Gruwelijk
No hotlinking please _O_

9/10
RogerFederer_17woensdag 31 juli 2013 @ 19:43
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 19:23 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

No hotlinking please _O_

9/10
Ajeossi (2010) - IMDb

qx8h6r.jpg

Brute film...... _O_

(3 jaar terug gezien, maar wat een movie was dat zeg)

10/10
Sourywoensdag 31 juli 2013 @ 19:49
quote:
99s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 11:12 schreef Kerftminister het volgende:
My Sassy Girl.

Damn wat een goede film, echt bijna alles eraan vond ik geniaal. Ben ook niet meer zo geraakt door een film sinds de eerste Pokemon met Mew en Mewtwo.

En Jun Jihyun is echt een cutie. O+
Ik heb de remake gezien, joh wat een drama. Ik zou die troel in de eerste minuut al laten barsten.
Jammer dat ik de originele versie niet kan vinden
Roganwoensdag 31 juli 2013 @ 19:49
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 19:43 schreef RogerFederer_17 het volgende:

[..]

Ajeossi (2010) - IMDb

[ afbeelding ]

Brute film...... _O_

(3 jaar terug gezien, maar wat een movie was dat zeg)

10/10
:')
Ill-Skillzwoensdag 31 juli 2013 @ 19:55
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 19:43 schreef RogerFederer_17 het volgende:

[..]

Ajeossi (2010) - IMDb

[ afbeelding ]

Brute film...... _O_

(3 jaar terug gezien, maar wat een movie was dat zeg)

10/10
Een Japanse versie van Leon, ofzo?
RogerFederer_17woensdag 31 juli 2013 @ 20:04
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 19:55 schreef Ill-Skillz het volgende:

[..]

Een Japanse versie van Leon, ofzo?
Zou kunnen, ken de film Leon niet....
Wat ik wel weet, dat er maar weinig van zulke films zijn.... :P

Gaat het om deze http://www.moviemeter.nl/film/211?
casper019woensdag 31 juli 2013 @ 20:36
WILD BILL

Wild-Bill-poster.jpg

Erg goeie film!! - De film is een vooral een drama film, met een klein beetje humor en feel-good erbij. Dat is de perfecte mix, want door de humor en het beetje feel-good word de drama in de film niet te ''zwaar''. En de grappen die gemaakt worden zijn ook echt leuk, echte engelse humor.. kon een paar keer hardop lachen. En daarnaast had de film ook wel iets reeels... hoe moeilijk het is als je in zon omgeving geboren te worden om er dan uit te komen of hoe je er dan zelf in groeit..
Ook de acteerprestaties waren prima. AANRADER!
Een hele dikke 8
pokkerdepokwoensdag 31 juli 2013 @ 22:15
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 19:55 schreef Ill-Skillz het volgende:

[..]

Een Japanse versie van Leon, ofzo?
koeraans, en volgens IMDB review meer zoiets als man on fire.
Kerftministerwoensdag 31 juli 2013 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 19:49 schreef Soury het volgende:

[..]

Ik heb de remake gezien, joh wat een drama. Ik zou die troel in de eerste minuut al laten barsten.
Jammer dat ik de originele versie niet kan vinden
Originele is zo te vinden, staat zelfs op youtube. :D
Maar hoorde dat die Amerikaanse crap is ja, die Koreaanse actrice is echter erg goed. Echt een cutie ook, maar heel goed acteerwerk ook vooral. Komt geloofwaardig over allemaal.
Sourywoensdag 31 juli 2013 @ 22:49
quote:
99s.gif Op woensdag 31 juli 2013 22:45 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Originele is zo te vinden, staat zelfs op youtube. :D
Maar hoorde dat die Amerikaanse crap is ja, die Koreaanse actrice is echter erg goed. Echt een cutie ook, maar heel goed acteerwerk ook vooral. Komt geloofwaardig over allemaal.
Ik ben bang dat ik al verpest ben
pokkerdepokdonderdag 1 augustus 2013 @ 02:39
quote:
99s.gif Op woensdag 31 juli 2013 22:45 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Originele is zo te vinden, staat zelfs op youtube. :D
Maar hoorde dat die Amerikaanse crap is ja, die Koreaanse actrice is echter erg goed. Echt een cutie ook, maar heel goed acteerwerk ook vooral. Komt geloofwaardig over allemaal.
heb net de koreaanse gekeken, betere acteurs inderdaad, mooiere beelden. maar het verhaal laat wel wat steekjes vallen, die in de amerikaanse wel goed zitten.
eigenlijk moet er nog een derde versie komen. :p
Mint_Clanselldonderdag 1 augustus 2013 @ 08:44
Een paar maanden terug de Director's Cut van My Sassy Girl gekocht. :)

Er is ook een deel twee, maar die schijnt niets van doen te hebben met het origineel.
Godtjedonderdag 1 augustus 2013 @ 09:05
The notebook
quote:
A poor and passionate young man falls in love with a rich young woman and gives her a sense of freedom. They soon are separated by their social differences.
the-notebook-7.jpeg

Rachel McAdams O+

Mooie film O+ , beetje voorspelbaar maar wel heel fijn om te zien.
Jammer van de laatste 5 minuten daardoor nog net een 8.
planethugodonderdag 1 augustus 2013 @ 09:27
Mud
mud-940x400.jpg
Mooi geschoten film over een moordenaar die zich schuil houdt op een eilandje en 2 kinderen die hem helpen. Niet de ruime 2 uur altijd even boeiend maar wel onderhoudend genoeg om te blijven kijken. Prima film, maar niet de topper die ik verwachtte.

7.9
Roces18donderdag 1 augustus 2013 @ 10:08
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 20:36 schreef casper019 het volgende:
WILD BILL

[ afbeelding ]

Erg goeie film!! - De film is een vooral een drama film, met een klein beetje humor en feel-good erbij. Dat is de perfecte mix, want door de humor en het beetje feel-good word de drama in de film niet te ''zwaar''. En de grappen die gemaakt worden zijn ook echt leuk, echte engelse humor.. kon een paar keer hardop lachen. En daarnaast had de film ook wel iets reeels... hoe moeilijk het is als je in zon omgeving geboren te worden om er dan uit te komen of hoe je er dan zelf in groeit..
Ook de acteerprestaties waren prima. AANRADER!
Een hele dikke 8
hoe is de aktie??
kevin_donderdag 1 augustus 2013 @ 17:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 09:27 schreef planethugo het volgende:
Mud
[ afbeelding ]
Mooi geschoten film over een moordenaar die zich schuil houdt op een eilandje en 2 kinderen die hem helpen. Niet de ruime 2 uur altijd even boeiend maar wel onderhoudend genoeg om te blijven kijken. Prima film, maar niet de topper die ik verwachtte.

7.9
Een 8 dus. :')
Fok-itdonderdag 1 augustus 2013 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:26 schreef kevin_ het volgende:

[..]

Een 8 dus. :')
Inderdaad :') beetje interessant lopen doen :')

Laatste film die ik heb gezien was The place beyond the pines.

Wat een heerlijke film met cast (Vooral
Ryan Gosling vond ik sterk) einde was wel beetje jammer maar toch prima film met pakkend verhaal.

8.5
planethugodonderdag 1 augustus 2013 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:26 schreef kevin_ het volgende:

[..]

Een 8 dus. :')
nee een 7.9 :')

probeer op het eind van het jaar via whatiwatch.net een mooi overzichtje te krijgen van goed naar slecht. Als je dan alles een 8.0 geeft schiet dat ook niet op. Dus probeer het zo een beetje in te schatten

sorry he! Jij ook fok-it :')
BesottedOrbdonderdag 1 augustus 2013 @ 17:37
The Purge...

4.0 :')

pauperfilm
Fok-itdonderdag 1 augustus 2013 @ 18:21
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:37 schreef planethugo het volgende:

[..]

nee een 7.9 :')

probeer op het eind van het jaar via whatiwatch.net een mooi overzichtje te krijgen van goed naar slecht. Als je dan alles een 8.0 geeft schiet dat ook niet op. Dus probeer het zo een beetje in te schatten

sorry he! Jij ook fok-it :')
Ik was niet zo serieus joh :P vraag me alleen af wat een 0.1 uitmaakt in je stem.
planethugodonderdag 1 augustus 2013 @ 19:05
quote:
1s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 18:21 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Ik was niet zo serieus joh :P vraag me alleen af wat een 0.1 uitmaakt in je stem.
oh gelukkig ik zat mezelf al erg interessant te vinden :P
casper019donderdag 1 augustus 2013 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 10:08 schreef Roces18 het volgende:

[..]

hoe is de aktie??
In de film zit vrijwel geen actie, het is vooral drama met een vleugje humor en feelgood
maar een erg sterke film en zeker een aanrader!
FANNvanhetlaatsteuurdonderdag 1 augustus 2013 @ 21:01
Orpan!

http://www.film1.nl/films/31456-Orphan.html

Ik weet niet meer wie de tip gaf, maar je wordt bedankt :D

Fucking Hell wat een film :P doodeng vond ik hem maar goeeeeeeeed!

215px-Orphanposter.jpg
Bosbeetledonderdag 1 augustus 2013 @ 23:52
God Bless America

God_Bless_America4.jpg

Fijne komische shooter, een man ziet de wereld om zich heen harder worden en besluit iedereen die niet 'nice' is te vermoorden, daarbij wordt hij geassisteerd door een tiener meisje die het wel in zijn ultieme doel kan vinden...

[ Bericht 7% gewijzigd door Bosbeetle op 02-08-2013 09:07:33 ]
Kenjuvrijdag 2 augustus 2013 @ 00:11
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 17:26 schreef kevin_ het volgende:

[..]

Een 8 dus. :')
Je kan natuurlijk zeggen dat je een 8 als een soort van grens ziet, en dat Mud voor hem onder die grens maximaal presteert, maar niet genoeg doet om in die volgende 'klasse' terecht te komen.

Ik vind dit topic trouwens in te veel gevallen neigen naar het roepen van dat iets een goede film is (of juist niet) zonder degelijke onderbouwingen. M.i. is het veel nuttiger wanneer we gewoon een vast format aanhouden met een review van minimaal 5 regels (zonder het plot), screenshot, imdb-link en cijfer plus een eigen cijfer.
Dr.Mikeyvrijdag 2 augustus 2013 @ 00:26
parker_ver4.jpg
Statham is een baas, En is een van mijn favoriete acteurs, normaal zijn de films uit zijn oeuvre naar mijn mening ook erg tof, Maar dit is de uitzondering, Hij speelt wel vaker op de automatische piloot maar deze film komt over alsof hij er geen zin in had, Voeg daarbij een erg irritante Jennifer Lopez en een matig plot en je hebt een film om om te huilen, Ik weet dat het hier om brute actie draait, Maar kijkend naar Chaos of Crank van Statham kan het veel beter.
een vier voor deze film,

BLXYEnJCUAAK-FK.jpg-large.jpeg
Als echte comic nerd moest ik natuurlijk ook naar deze film, De trailer is matig maar de recensies waren gemiddeld tot goed, Dus ik had toch goeie hoop voor een toffe film.

Maar ook dit is niet de perfecte Wolverine film die ik graag zou willen zien, Het speelt zich bijna totaal af in Japan en is een variant op een klassiek verhaal uit de comics, Opzicht niks mis mee maar doe het dan wel goed, De film komt vrij traag op gang en probeert diepgang te brengen in het verhaal van Wolverine daarbij krijg je teveel eer gezemel over de Japanse cultuur, Ja gezemel want het komt geforceerd over, Daar waar ik dit soort dingen normaal wel kan waarderen. Ook het plot met Wolverine die zijn onsterfelijkheid verliest is matig uitgewerkt,
SPOILER
Als je Wolverine zijn krachten uitzet valt hij door zijn adamantium namelijk dood neer, Dat spul is giftig als de tering, En hier loopt hij gewoon vrolijk verder,
Ook valt de uiteindelijke villian erg tegen, Ik heb meer plezier beleeft aan Wolverine: Origins dan aan The Wolverine die het wel wil maar slecht uitwerkt.

Tevens de schop na die het personage van Cyclops krijgt is totaal onnodig,
een vijf,

[ Bericht 1% gewijzigd door Dr.Mikey op 02-08-2013 00:38:50 ]
planethugovrijdag 2 augustus 2013 @ 09:21
en ik vond die eerste Wolverine film al zeer matig, 'nog minder dan X3: The Last Stand'
Gelukkig was er in de tussentijd nog First Class, anders was de kwaliteit van de X-Men films niet bepaald om over naar huis te schrijven

Trance
trance-movie-e1358162488293.jpeg
Heerlijke mind-fuck film over een schilderij roof en een hypnotiseur. Meer hoef je eigenlijk vantevoren niet te weten. Goede cast, prima verhaal, mooie beelden, super passende soundtrack en vakkundig geregisseerd door Danny Boyle. 2 uur lang geboeid zitten kijken _O_

9.0
casper019vrijdag 2 augustus 2013 @ 11:16
MY SASSY GIRL (Yeopgijeogin geunyeo) >> 2001

Yeopgijeogin+geunyeo.jpg

Ik kan niets anders zeggen dan geweldige film!, ik wist dat de Koreanen sterke oorlog films weten te maken, maar dat ze ook sterke komedie/drama/beetje romantische kom kunnen maken wist ik nog niet!

Het verhaal van deze film vind ik echt uniek, en de film weet zonder de typische amerikaanse poepie-pissie-kakkie grappen of het heel erg kleffe nepperige romatntische grappig en leuk te zijn. Ik heb echt meerdere keren heel hard moeten lachen. Ook de opbouw van het verhaal is erg sterk, en vanaf het begin is de film pakkend. En het einde is eigenlijk de perfecte afsluiter.

Het is eigenlijk hoe een rom kom/komedie/drama moet zijn... En het is een film die je met een date, maar ook prima met een stel vrienden kan kjken.
na het kijken van deze film, wil ik nooit meer van die flut amerikaanse rom komedie zien.
echt een topper deze film, aanrader!

DIKKE 8.5
SaintOfKillersvrijdag 2 augustus 2013 @ 11:20
Zuid-Korea heeft net lang bekend gestaan voor dat soort films. De laatste jaren gaan ze meer in de richting van zwaar agressieve thrillers, maar 5-10 jaar terug werd je overladen met romantische comedy's/drama's zoals My Sassy Girl.
casper019vrijdag 2 augustus 2013 @ 11:21
quote:
2s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 11:20 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zuid-Korea heeft net lang bekend gestaan voor dat soort films. De laatste jaren gaan ze meer in de richting van zwaar agressieve thrillers, maar 5-10 jaar terug werd je overladen met romantische comedy's/drama's zoals My Sassy Girl.
weet jij er nog meer zoals die dan???
SickPuppiesNeedLove2vrijdag 2 augustus 2013 @ 11:46
Parker
Parker (2013) - IMDb

Met Jason Statham dus dan weet je wat je krijgt en dat wordt ook beloond met een spannende film met de nodig aktie en geweld. Statham als specialist in overvallen met een crew waar iets fout gaat en dat wordt natuurlijk op de bekende manier opgelost. Heerlijk voor de Statham liefhebbers, haters wegblijven svp.
Mijn enige bezwaar is dat de film te lang is/lijkt en dat komt met name omdat Jennifer Lopez er om een of andere reden in meespeelt. Waarom is me niet duidelijk geworden, want ze loopt alleen maar in de weg.

7/10

Emperor
Emperor (2012) - IMDb

Langzame film over de nasleep van de Tweede wereldoorlog na de vernietiging van enkele Japanse steden door de atoombom en het dilemma wat te doen met de Japanse -goddelijke- keizer. Mooi verfilmd met een romantisch subplot in een aantal indrukwekkende settings.
Elke keer als Hollywood een poging doet tot nuance en verdieping in cultuurverschillen moet dat beloond worden ook al blijft 't oppervlakkig. Toch een goed realistisch verhaal gebaseerd op een aantal interessante inzichten. Tommy Lee Jones als botte maar doortastende Generaal McArthur.

7.5/10

[ Bericht 17% gewijzigd door SickPuppiesNeedLove2 op 02-08-2013 12:09:37 ]
#ANONIEMvrijdag 2 augustus 2013 @ 14:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 11:46 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Parker
Parker (2013) - IMDb

Met Jason Statham dus dan weet je wat je krijgt en dat wordt ook beloond met een spannende film met de nodig aktie en geweld. Statham als specialist in overvallen met een crew waar iets fout gaat en dat wordt natuurlijk op de bekende manier opgelost. Heerlijk voor de Statham liefhebbers, haters wegblijven svp.
Mijn enige bezwaar is dat de film te lang is/lijkt en dat komt met name omdat Jennifer Lopez er om een of andere reden in meespeelt. Waarom is me niet duidelijk geworden, want ze loopt alleen maar in de weg.

7/10

Emperor
Emperor (2012) - IMDb

Langzame film over de nasleep van de Tweede wereldoorlog na de vernietiging van enkele Japanse steden door de atoombom en het dilemma wat te doen met de Japanse -goddelijke- keizer. Mooi verfilmd met een romantisch subplot in een aantal indrukwekkende settings.
Elke keer als Hollywood een poging doet tot nuance en verdieping in cultuurverschillen moet dat beloond worden ook al blijft 't oppervlakkig. Toch een goed realistisch verhaal gebaseerd op een aantal interessante inzichten. Tommy Lee Jones als botte maar doortastende Generaal McArthur.

7.5/10
jason statham en spannende film in één zin durven zeggen :')
SickPuppiesNeedLove2vrijdag 2 augustus 2013 @ 14:18
quote:
7s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 14:00 schreef andreas612 het volgende:
[..]
jason statham en spannende film in één zin durven zeggen :')
Ik zei ook haters wegblijven svp.
Dat heb je mooi niet gedaan he...
Strolie75vrijdag 2 augustus 2013 @ 14:20
quote:
2s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 11:20 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zuid-Korea heeft net lang bekend gestaan voor dat soort films. De laatste jaren gaan ze meer in de richting van zwaar agressieve thrillers, maar 5-10 jaar terug werd je overladen met romantische comedy's/drama's zoals My Sassy Girl.
Is daar niet een remake van gemaakt met die meid uit 24?
Ik kan me niet herinneren dat ik die echt geweldig vond. Is de Koreanse versie beter?
SaintOfKillersvrijdag 2 augustus 2013 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 14:20 schreef Strolie75 het volgende:

[..]

Is daar niet een remake van gemaakt met die meid uit 24?
Ik kan me niet herinneren dat ik die echt geweldig vond. Is de Koreanse versie beter?
Veel beter.
SaintOfKillersvrijdag 2 augustus 2013 @ 15:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 11:21 schreef casper019 het volgende:

[..]

weet jij er nog meer zoals die dan???
Begin al met http://www.screenjunkies.(...)rean-romance-movies/
Abedvrijdag 2 augustus 2013 @ 16:39
The Crash Reel (2013) - IMDb

Beste docu in 2013 so far voor mij.
8/10

[ Bericht 12% gewijzigd door Abed op 02-08-2013 17:44:34 ]
casper019vrijdag 2 augustus 2013 @ 18:26
de ra
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 14:20 schreef Strolie75 het volgende:

[..]

Is daar niet een remake van gemaakt met die meid uit 24?
Ik kan me niet herinneren dat ik die echt geweldig vond. Is de Koreanse versie beter?
de remake is troep, het Koreaanse orgineel is TOPPER
Dr.Mikeyvrijdag 2 augustus 2013 @ 21:03
images?q=tbn:ANd9GcSeqyviX_K2bZwQ8KYnk2_KL33H2KXe8Bmn28XqpkQb8FseDaYSgw
The Orphan
Vroeger al eens kunnen zien, Toen afgeslagen en na tips van hier toch maar gekeken,
Wat een toffe film ! Eindelijk eens een horror die tot het einde spannend blijft, Sommige dingen zijn voorspelbaar maar dat maakt hier niks uit, Tevens is de hoofdrol speelster Vera Farmiga (De moeder) een gruwelijk lekker wijf, Goed plot, goed acteurwerk en geweldige spannings-opbouw, Deze film grijpt je langzaam bij de strot maar laat je tot het einde niet meer los,

Cijfer 9
-Strawberry-vrijdag 2 augustus 2013 @ 21:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 11:16 schreef casper019 het volgende:
MY SASSY GIRL (Yeopgijeogin geunyeo) >> 2001

[ afbeelding ]

Ik kan niets anders zeggen dan geweldige film!, ik wist dat de Koreanen sterke oorlog films weten te maken, maar dat ze ook sterke komedie/drama/beetje romantische kom kunnen maken wist ik nog niet!

Het verhaal van deze film vind ik echt uniek, en de film weet zonder de typische amerikaanse poepie-pissie-kakkie grappen of het heel erg kleffe nepperige romatntische grappig en leuk te zijn. Ik heb echt meerdere keren heel hard moeten lachen. Ook de opbouw van het verhaal is erg sterk, en vanaf het begin is de film pakkend. En het einde is eigenlijk de perfecte afsluiter.

Het is eigenlijk hoe een rom kom/komedie/drama moet zijn... En het is een film die je met een date, maar ook prima met een stel vrienden kan kjken.
na het kijken van deze film, wil ik nooit meer van die flut amerikaanse rom komedie zien.
echt een topper deze film, aanrader!

DIKKE 8.5
Ik heb alleen de amerikaanse remake gezien. :@

quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 14:20 schreef Strolie75 het volgende:

[..]

Is daar niet een remake van gemaakt met die meid uit 24?
Ik kan me niet herinneren dat ik die echt geweldig vond. Is de Koreanse versie beter?
Elisha Cuthbert :Y
Garisson72vrijdag 2 augustus 2013 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 09:21 schreef planethugo het volgende:
Trance
[ afbeelding ]
Heerlijke mind-fuck film over een schilderij roof en een hypnotiseur. Meer hoef je eigenlijk vantevoren niet te weten. Goede cast, prima verhaal, mooie beelden, super passende soundtrack en vakkundig geregisseerd door Danny Boyle. 2 uur lang geboeid zitten kijken _O_

9.0
Net ook gezien, helemaal mee eens _O_
Tim86vrijdag 2 augustus 2013 @ 23:18
3SaBu.jpg

Frankenstein's Army (2013) - IMDb

Enkele jaren geleden maakte de Nederlander Richard Raaphorst 2 trailers voor het project Worst Case Scenario. Helaas ging de film (vooralsnog) nooit in productie, maar er was wel aardig wat hype rondom deze trailers:

Inmiddels is het Raaphorst gelukt een ander, maar toch vergelijkbaar project van de grond te krijgen met Frankenstein's Army. Helaas voor Raaphorst is zijn idee van Nazi zombies/monsters niet erg origineel meer en min of meer ingehaald door de tijd. Diverse films maakten al gebruik van dit idee, waarbij ik zelf de Zweedse film Død snø/Dead Snow (Død snø (2009) - IMDb) het meest geslaagd vond. Qua plot lijkt Frankenstein's Army in eerste instantie meer op Outpost en The Bunker, maar na een tijdje gaat het een compleet andere kant op en wordt het naar mijn bescheiden mening pas echt interessant.

De film speelt zich af aan het einde van de Tweede Wereldoorlog. Een groep Russische soldaten moet in Oost-Duitsland op zoek naar enkele vermiste kameraden, maar niet iedereen uit de groep blijkt dezelfde missie te hebben. Zo komen ze terecht in een oude bunker, waar Dr. Victor Frankenstein voor de Nazi's experimenten uitvoert en dan raakt de poep uiteraard de ventilator. Dit vrij simpele plot is een excuus om met een gigantisch arsenaal aan geniale monsters en gedrochten te komen. Vanaf het moment dat het losgaat is het gewoon een heerlijke achtbaanrit, voornamelijk met shaky cam geschoten. Ik ben eigenlijk al een tijdje uitgekeken op die shaky cam films, maar in dit geval werkt het erg goed en heb je eigenlijk het gevoel dat je in een bizarre videogame zit. Aanrader als je van dit soort film houdt :)

IMDB: 5.5
Voor mij toch wel een 7..ik ben gewoon een sucker voor dit soort films :D
Karstmanvrijdag 2 augustus 2013 @ 23:31
Pacific Rim (2013) - IMDb
pacific-rim-poster-banner.jpg
What you see is what you get in deze Mecha vs. Monster zomer blockbuster. Ik zal eerst eens een stapeltje minpunten opnoemen: het verhaal is flinterdun, de raciale stereotypen zijn op het aanstootgevende af, de zogenaamd komische bijfiguren halen het bloed onder je nagels vandaan, Ron Perlman voorop. Het acteerwerk is bordkarton, de stem van de japanse juffrouw klinkt als nagels op een krijtbord in een kleuterklas en zelfs van Idris Alba kan het niet redden (de in de trailers gehypete armageddon speech valt in werkelijkheid vies tegen).

Maar daar gaat het allemaal niet om. Het gaat om de actie en die is moddervet. De Jaegers zijn cooler dan alle Transformers bij elkaar en de Kaiju het 21st eeuwse antwoord op Godzilla. Elk gevecht is anders en lekker uitgewerkt. De actie wordt nergens echt obligaat en wat ik ook fijn vond is dat niet iedere keer de Jaeger startup procedure uit den treure wordt herhaald. Ondanks het dunne verhaal blijft de film boeien tot het eind ook al duurt de film goed 2 uur. Super popcornfilm maar de titel zomerblockbuster van het 2013 krijgt hij toch nog niet.
IMDB 7,7
Ik 8

Resident Evil: Retribution (2012) - IMDb
ResidentEvilRetributionTokyo.jpg
Meest recente deel in de serie. Gelukkig nog steeds met Milla en ook Michelle Rodriguez is terug. Ze hebben geprobeerd er wat van te maken, het idee van een Umbrella testcentrum is leuk gevonden maar voor de rest is het vooral meer van hetzelfde. Actie is prima, zombies ook maar de diepgang die ze er in proberen te brengen door de introductie van het meisje faalt door gebrek aan empathie bij Alice. Beter dan 3 en 4 maar ik heb weinig hoop voor aanstaande deel 6.
IMDB: 5,2
Ik 5

DeadHeads (2011) - IMDb
Deadheads-Ross-Kidder-Michael-McKiddy.jpg
Komische zombiefilm over de liefde. Alleen leuk als je heel veel geblowd hebt en dat had ik niet. Advies: ga iets anders doen.
IMDB 5,2
Ik 2
FANNvanhetlaatsteuurvrijdag 2 augustus 2013 @ 23:42
Dear Mr. Casey

dear-mr-gacy-2010-true-story-16c6c.jpg

True Story

Het verhaal van de achttienjarige student Jason Moss en zijn relatie met de seriemoordenaar John Wayne Gacy. Jason lijkt een normaal leven te hebben; hij woont thuis bij zijn ouders, heeft een vriendinnetje, gaat naar school en is altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen.

Voor een schoolopdracht stuurt hij een met zorg geschreven brief naar seriemoordenaar John Gacy, die in de gevangenis zit, en doet zich voor als een kwetsbare jongen.

Gacy, die dit verdacht vindt, onderwerpt Jason eerst aan verschillende emotionele tests, via de telefoon en brieven, voordat hij hem in vertrouwen neemt. Wat volgt is een gestoord psychologisch kat-en-muis-spel, en dit zorgt ervoor dat Jasons leven op de kop komt te staan.

Aanrader! http://it.ioffer.com/i/dear-mr-gacy-2010-true-story-204234542
casper019zaterdag 3 augustus 2013 @ 12:20
MAR ADENTRO

maradentro.jpg

De film heeft opzich een interessant onderwerp, en ondanks dat de acteerprestaties sterk zijn, de muziek en de beelden mooi zijn.. is het een trage en saaie film, de film wist me gewoon niet te pakken, ik voelde geen enkele binding met de film...
Dus jammer tegenvaller
5-
dumblezaterdag 3 augustus 2013 @ 17:19
The Conjuring (2013)
19163780e5e6fe21b73907698affad9c_zpsbc70697b.jpg

Dit is wat ze nou noemen een horror film, exorcism style. Must see voor de horror fans, voor de faint-hearted misschien niet zo'n goed idee.

IMDB: 8* , ben ik het mee eens
#ANONIEMzaterdag 3 augustus 2013 @ 17:28
Laat ik die nou net dit weekend willen zien. Bedankt voor de korte info. :s)
Falcozaterdag 3 augustus 2013 @ 17:29
Loong Boonmee raleuk chat (2010)
Weer es een filmpje opgezet van Weerasethakul, die je het best als de Thaise Tarkovsky kunt omschrijven. Ik was vooraf een beetje bevreesd dat het weer een herhaling van een truukje zou worden. Maar als je dr enige moeite als kijker in steekt, zie je weer een schitterend gefilmd schouwspel. Sommige scenes zagen er verbluffend uit. Het verhaal gaat over niet zo heel veel: een oom met een nieraandoening wordt gevolgd en vertelt af en toe een anekdote. Ondertussen heeft de film een hoog spiritueel gehalte met zijn overleden vrouw die als geest verschijnt en zijn verloren zoon komt als een aap (type King Kong) verkleed, vermomd. Dat was wat kolderiek, maar goed dat terzijde. Cijfer: 7,5

Cat People (1942)
Beetje lauwe horrorthriller is dit hoor. Actrice Simone Simon, die de hoofdrol vervult, vond ik niet altijd overtuigen als hoofdpersonage. En dat terwijl ze meent in een panter te kunnen veranderen als het allemaal een beetje te intiem wordt! Daar moet toch wel iets gaafs uit te halen zijn zou je zeggen. Ook denk ik dat een Hitchcock deze film nog beter had kunnen maken, alhoewel Jacques Tourneur ook nog een aardig sfeertje neer weet te zetten. Cijfer: 7

Man of Steel (2013)
Man of Steel gaat over generaal Zod, die na een hele lange introductie, op aarde landt om daar Superman op te zoeken en uit te schakelen. Zijn beweegredenen waren me niet helemaal helder, maar de film zelf is wel oke om te zien. De kijker wordt getrakteerd op het betere gooi- en smijtwerk en dat ziet er in een bioscoop (incl. 3d-bril) toch erg spectaculair en bombastisch uit. Beetje aan de lange kant, maar deze film bevat genoeg fun om je te blijven amuseren :). Cijfer: 7,5
Geerdzaterdag 3 augustus 2013 @ 19:37
Redline,

Red Line (2013) - IMDb

images?q=tbn:ANd9GcSbVvhDSsdBLYP2xVnEDAOnbusPYrKUz75oLVJnckVs1ZdWiDKTTQ

Sja ik zat te wachten nu komt het! Nee nog niet, op de helft nu dan? Nope, lange saaie scenes.
3
SickPuppiesNeedLove2zaterdag 3 augustus 2013 @ 21:37
quote:
2s.gif Op zaterdag 3 augustus 2013 17:29 schreef Falco het volgende:
...
Man of Steel (2013)
Man of Steel gaat over generaal Zod, die na een hele lange introductie, op aarde landt om daar Superman op te zoeken en uit te schakelen. Zijn beweegredenen waren me niet helemaal helder, maar de film zelf is wel oke om te zien. De kijker wordt getrakteerd op het betere gooi- en smijtwerk en dat ziet er in een bioscoop (incl. 3d-bril) toch erg spectaculair en bombastisch uit. Beetje aan de lange kant, maar deze film bevat genoeg fun om je te blijven amuseren :). Cijfer: 7,5
Uhh ?!? Gaat ie over generaal Zod ?!?... Of misschien toch over Superman ?
Kyubeyzondag 4 augustus 2013 @ 00:23
Wolverine in Japan

Hugh-Jackman-the-last-samurai-wolverine.jpg
Verhaal: Wolverine gaat naar Japan en wordt aangevallen door de Yakuza.
Beoordeling: X-Men is soberzo mijn favoriete superheldenfranchise, en dit is naast X-Men: First Class de beste. Het einde voelt wel een beetje nep aan, maar de rest van de film is wel goed. Blijf trouwens zitten voor de belangrijke after-credits scene!
Cijfer: 8/10
Mint_Clansellzondag 4 augustus 2013 @ 01:30
Ik vind First Class de slechtste X-Men, omdat ze de hele tijdlijn van de eerste drie films negeren.
Kyubeyzondag 4 augustus 2013 @ 01:36
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 01:30 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik vind First Class de slechtste X-Men, omdat ze de hele tijdlijn van de eerste drie films negeren.
Deze film negeert de tijdlijn niet. Zeker de moeite waard als je X-Menfan bent, of weeaboo.
Mint_Clansellzondag 4 augustus 2013 @ 01:37
quote:
1s.gif Op zondag 4 augustus 2013 01:36 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Deze film negeert de tijdlijn niet. Zeker de moeite waard als je X-Menfan bent, of weeaboo.
Kijk en huiver.


En nog wat andere punten die niet in de video worden genoemd, en dan vergeet ik er nog een paar:

- Because it was stated that Magneto helped Professor X construct Cerebro, Magneto was able to build a helmet that was impervious to telepathy. Well in First Class, Magneto merely takes the helmet from Sebastian Shaw.

- In First Class, during the scene when Xavier uses Cerebro for the first time, we see a young Storm cameo. That would mean Storm in the trilogy should be about 50 years old. I'm sure this was made clearly for fan service, but I'm just sayin'.

- In The Last Stand, Mystique becomes cured from her mutation, where we see her revert into a brunette. In First Class, she's a blonde. First Class also establishes that her blue form is her "true" form, which means she was born blue. If being "cured" in The Last Stand means she gains a human appearance, I'm going to assume that she had normal skin before her blueish scales. So which one came first?

- Moira Mactaggert seems to look about the same age in both First Class and The Last Stand, which is set decades apart.


Vreemd dat je dit niet is opgevallen als 'X-Men fan'.

[ Bericht 19% gewijzigd door Mint_Clansell op 04-08-2013 01:44:25 ]
penny-wisezondag 4 augustus 2013 @ 10:39
quote:
14s.gif Op zondag 4 augustus 2013 00:23 schreef Kyubey het volgende:
Wolverine in Japan

[ afbeelding ]
Verhaal: Wolverine gaat naar Japan en wordt aangevallen door de Yakuza.
Beoordeling: X-Men is soberzo mijn favoriete superheldenfranchise, en dit is naast X-Men: First Class de beste. Het einde voelt wel een beetje nep aan, maar de rest van de film is wel goed. Blijf trouwens zitten voor de belangrijke after-credits scene!
Cijfer: 8/10
Welke versie is dit dan? Die poster is van de film, the last samurai. Ze hebben de kop van Hugh Jackman op die van Tom Cruise geshopt..

Hij heet gewoon The Wolverine
:')
ArtistAzondag 4 augustus 2013 @ 11:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 23:18 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]

Frankenstein's Army (2013) - IMDb

Enkele jaren geleden maakte de Nederlander Richard Raaphorst 2 trailers voor het project Worst Case Scenario. Helaas ging de film (vooralsnog) nooit in productie, maar er was wel aardig wat hype rondom deze trailers:

Inmiddels is het Raaphorst gelukt een ander, maar toch vergelijkbaar project van de grond te krijgen met Frankenstein's Army. Helaas voor Raaphorst is zijn idee van Nazi zombies/monsters niet erg origineel meer en min of meer ingehaald door de tijd. Diverse films maakten al gebruik van dit idee, waarbij ik zelf de Zweedse film Død snø/Dead Snow (Død snø (2009) - IMDb) het meest geslaagd vond. Qua plot lijkt Frankenstein's Army in eerste instantie meer op Outpost en The Bunker, maar na een tijdje gaat het een compleet andere kant op en wordt het naar mijn bescheiden mening pas echt interessant.

De film speelt zich af aan het einde van de Tweede Wereldoorlog. Een groep Russische soldaten moet in Oost-Duitsland op zoek naar enkele vermiste kameraden, maar niet iedereen uit de groep blijkt dezelfde missie te hebben. Zo komen ze terecht in een oude bunker, waar Dr. Victor Frankenstein voor de Nazi's experimenten uitvoert en dan raakt de poep uiteraard de ventilator. Dit vrij simpele plot is een excuus om met een gigantisch arsenaal aan geniale monsters en gedrochten te komen. Vanaf het moment dat het losgaat is het gewoon een heerlijke achtbaanrit, voornamelijk met shaky cam geschoten. Ik ben eigenlijk al een tijdje uitgekeken op die shaky cam films, maar in dit geval werkt het erg goed en heb je eigenlijk het gevoel dat je in een bizarre videogame zit. Aanrader als je van dit soort film houdt :)

IMDB: 5.5
Voor mij toch wel een 7..ik ben gewoon een sucker voor dit soort films :D
Zo gaaf die trailers! Vooral die eerste _O-
Kyubeyzondag 4 augustus 2013 @ 11:39
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 10:39 schreef penny-wise het volgende:

[..]

Welke versie is dit dan? Die poster is van de film, the last samurai. Ze hebben de kop van Hugh Jackman op die van Tom Cruise geshopt..

Hij heet gewoon The Wolverine
:')
hihi
Kyubeyzondag 4 augustus 2013 @ 11:44
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 01:37 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Kijk en huiver.


En nog wat andere punten die niet in de video worden genoemd, en dan vergeet ik er nog een paar:

- Because it was stated that Magneto helped Professor X construct Cerebro, Magneto was able to build a helmet that was impervious to telepathy. Well in First Class, Magneto merely takes the helmet from Sebastian Shaw.

- In First Class, during the scene when Xavier uses Cerebro for the first time, we see a young Storm cameo. That would mean Storm in the trilogy should be about 50 years old. I'm sure this was made clearly for fan service, but I'm just sayin'.

- In The Last Stand, Mystique becomes cured from her mutation, where we see her revert into a brunette. In First Class, she's a blonde. First Class also establishes that her blue form is her "true" form, which means she was born blue. If being "cured" in The Last Stand means she gains a human appearance, I'm going to assume that she had normal skin before her blueish scales. So which one came first?

- Moira Mactaggert seems to look about the same age in both First Class and The Last Stand, which is set decades apart.


Vreemd dat je dit niet is opgevallen als 'X-Men fan'.
Ik vind het leuke films, ik ben niet obsessief bezig met plotholes eruithalen. Maar euh, dit blijft een verkeerd topic voor dit gesprek.
LeaderRoelzondag 4 augustus 2013 @ 12:18
The Wolverine (2013) - IMDb
wolverine_electronic_battle_claw__lifestyle_.jpg
Verhaal:
Wolverine (Hugh Jackman), het meest beeldende personage uit de wereld van de X-Men, gaat in deze film naar het Japan van nu. In een voor hem onbekende wereld wordt hij geconfronteerd met onverwachte tegenstanders.
Wat volgt is een gevecht op leven en dood dat hem voor altijd zal veranderen. Voor het eerst in zijn leven is hij kwetsbaar en wordt hij lichamelijk en geestelijk zwaar op de proef gesteld. Niet alleen door het dodelijke staal van de Samurai, maar ook door zijn innerlijke gevecht tegen onsterfelijkheid. 

Beoordeling:
Hele leuke film! Als je een liefhebber bent van X-Men, Marvel, of superheldenfilms in het algemeen dan mag je deze zeker niet missen! Het geweld is ook omhoog getild tot wat er nog net kan in de US voor een PG-13 rating, vandaar dat de film in Nederland een 16+ rating heeft gekregen.
De gevechten met samuraizwaarden en ninja's zijn hardstikke vet en de treinscène ziet er in de trailer heel erg cheap uit, maar in de film is hij spectaculair! Het einde is weer een beetje verwarrend, maar al met al een goeie film.
Vergeet de post-credits scene niet! Deze maakt je warm voor X-Men: Days of Future Past (2014) - IMDb
Cijfer: 8/10
#ANONIEMzondag 4 augustus 2013 @ 12:51
Iron Man 3

Matige film, wel af en toe geinige sketches maar over het algemeen weinig actie in pak, voorspelbaar en het deed me vrij weinig.

IMDB: 7.6/10
Ik: 6.2/10
QEXzondag 4 augustus 2013 @ 14:32
[..] quote

Kijk en huiver.


En nog wat andere punten die niet in de video worden genoemd, en dan vergeet ik er nog een paar:

-
- In First Class, during the scene when Xavier uses Cerebro for the first time, we see a young Storm cameo. That would mean Storm in the trilogy should be about 50 years old. I'm sure this was made clearly for fan service, but I'm just sayin'.

- In The Last Stand, Mystique becomes cured from her mutation, where we see her revert into a brunette. In First Class, she's a blonde. First Class also establishes that her blue form is her "true" form, which means she was born blue. If being "cured" in The Last Stand means she gains a human appearance, I'm going to assume that she had normal skin before her blueish scales. So which one came first?



Vreemd dat je dit niet is opgevallen als 'X-Men fan'.
[/quote]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wie zegt dat storm niet idd 50 is in de trilogy?

wat betreft mystique; ze veranderde zichzelf in een blonde vrouw, omdat ze dat kan door haar mutatie. waarschijnlijk was ze zonder gemuteerde cellen een brunette geweest. haar 'genezing' heeft haar gemuteerde (dominante) cellen vernietigd. Biologie; je hebt meerdere genen die allemaal zorgen voor een andere kleur ogen/haar/huid. alleen de dominante zorgen er voor dat je ze ook daadwerkelijk hebt.


en de actrices die Moira Mactaggert spelen hebben een leeftijdsverschil van ruim 10 jaar. (en weet jij hoe vaak acteurs iemand spelen die hun eigen echte leeftijd is. (meestal niet namelijk)

[ Bericht 4% gewijzigd door QEX op 04-08-2013 14:39:20 ]
Dr.Mikeyzondag 4 augustus 2013 @ 14:57
images?q=tbn:ANd9GcQHmnthNlzxlgdmW6r6ZEHCiWlSQh86B3axgaimIwpIhsVmN140iA
Bekende Nederlanders die feest vieren op Ibiza,
een paar zijn er we leuk , Pip Pellens , Sanne Vogel en Simone Kleinsma,
Maar dat maakt het nog geen toffe film, Duurt ook nog eens veel te lang,.
Sla deze maar over, Costa en Vollemaan zijn korter en kijken beter weg.
casper019zondag 4 augustus 2013 @ 17:49
THE BIG WEDDING

The%2BBig%2BWedding%2BMovie.jpg

Een film waar een hoop goeie acteurs in spelen, dus dat opzich aardig wat potentie heeft maar het helaas niet helemaal waarmaakt...
De acteerprestaties zijn opzich prima, en het verhaal tja.. het is een bekent verhaal.. maar als het goed uitgewerkt word dan kan het nog harstikke leuk en prima vermakelijk zijn..
Maar deze film doet dat helaas niet,


ongeveer tot net over de helft is het een prima film om te zien, hoewel in de gehele film nergens grappig word (heb nooit moeten lachen), is het 1e gedeelte wel leuk en vermakelijk om te zien... Heb heerlijk ontspannen gekeken.. en dacht halfverwege nog van goh wat een relaxte film!
Maar dan komt de 2e helft, en dan komen er allemaal gecompliceerde wendingen en flauwigheden de afbreuk doen op de film... en t hele relaxte gevoel weghalen...

Jammer!

Omdat ik me bij het eerste gedeelte toch vermaakt heb geef ik de film alsnog een 5.5
Komt hij een keer voorbij op tv is het prima te kijken, anders zou ik hem laten schieten
Souryzondag 4 augustus 2013 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 17:49 schreef casper019 het volgende:
THE BIG WEDDING

[ afbeelding ]

Een film waar een hoop goeie acteurs in spelen, dus dat opzich aardig wat potentie heeft maar het helaas niet helemaal waarmaakt...
De acteerprestaties zijn opzich prima, en het verhaal tja.. het is een bekent verhaal.. maar als het goed uitgewerkt word dan kan het nog harstikke leuk en prima vermakelijk zijn..
Maar deze film doet dat helaas niet,


ongeveer tot net over de helft is het een prima film om te zien, hoewel in de gehele film nergens grappig word (heb nooit moeten lachen), is het 1e gedeelte wel leuk en vermakelijk om te zien... Heb heerlijk ontspannen gekeken.. en dacht halfverwege nog van goh wat een relaxte film!
Maar dan komt de 2e helft, en dan komen er allemaal gecompliceerde wendingen en flauwigheden de afbreuk doen op de film... en t hele relaxte gevoel weghalen...

Jammer!

Omdat ik me bij het eerste gedeelte toch vermaakt heb geef ik de film alsnog een 5.5
Komt hij een keer voorbij op tv is het prima te kijken, anders zou ik hem laten schieten
Helemaal mee ééns ook gister gezien,kreeg er een John Lanting gevoel erbij. In de kast uit de kast.
Jammer met zo'n top cast. Ik durf het geen cijfer te geven.
Geerdzondag 4 augustus 2013 @ 18:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 23:18 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]

Frankenstein's Army (2013) - IMDb

Enkele jaren geleden maakte de Nederlander Richard Raaphorst 2 trailers voor het project Worst Case Scenario. Helaas ging de film (vooralsnog) nooit in productie, maar er was wel aardig wat hype rondom deze trailers:

Inmiddels is het Raaphorst gelukt een ander, maar toch vergelijkbaar project van de grond te krijgen met Frankenstein's Army. Helaas voor Raaphorst is zijn idee van Nazi zombies/monsters niet erg origineel meer en min of meer ingehaald door de tijd. Diverse films maakten al gebruik van dit idee, waarbij ik zelf de Zweedse film Død snø/Dead Snow (Død snø (2009) - IMDb) het meest geslaagd vond. Qua plot lijkt Frankenstein's Army in eerste instantie meer op Outpost en The Bunker, maar na een tijdje gaat het een compleet andere kant op en wordt het naar mijn bescheiden mening pas echt interessant.

De film speelt zich af aan het einde van de Tweede Wereldoorlog. Een groep Russische soldaten moet in Oost-Duitsland op zoek naar enkele vermiste kameraden, maar niet iedereen uit de groep blijkt dezelfde missie te hebben. Zo komen ze terecht in een oude bunker, waar Dr. Victor Frankenstein voor de Nazi's experimenten uitvoert en dan raakt de poep uiteraard de ventilator. Dit vrij simpele plot is een excuus om met een gigantisch arsenaal aan geniale monsters en gedrochten te komen. Vanaf het moment dat het losgaat is het gewoon een heerlijke achtbaanrit, voornamelijk met shaky cam geschoten. Ik ben eigenlijk al een tijdje uitgekeken op die shaky cam films, maar in dit geval werkt het erg goed en heb je eigenlijk het gevoel dat je in een bizarre videogame zit. Aanrader als je van dit soort film houdt :)

IMDB: 5.5
Voor mij toch wel een 7..ik ben gewoon een sucker voor dit soort films :D
Idd een dikke 7 ook omdat het een keertje niet Normandië, Ardennen etc is.
SnuggLezondag 4 augustus 2013 @ 18:30
Dank mensen, weer wat films op mijn to-watch-lijst gezet:
- Mud
- Lola Rennt (nog steeeeeds niet gezien...)
- Northwest
- Holy Motors
Ryan3zondag 4 augustus 2013 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 18:30 schreef SnuggLe het volgende:
Dank mensen, weer wat films op mijn to-watch-lijst gezet:
- Mud
- Lola Rennt (nog steeeeeds niet gezien...)
- Northwest
- Holy Motors
+ Sharknado.
SnuggLezondag 4 augustus 2013 @ 23:00
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 18:30 schreef SnuggLe het volgende:
Dank mensen, weer wat films op mijn to-watch-lijst gezet:
- Mud
- Lola Rennt (nog steeeeeds niet gezien...)
- Northwest
- Holy Motors
Even mezelf quoten: ga aub Mud niet kijken. Wat een trage, niet boeiende film. Zonde van mijn avond. Er gebeurt heel erg weinig in de film. En wat er gebeurt is ook niet zo boeiend.

Korte simpele samenvatting in 5 zinnen:
SPOILER
- 2 redneckjochies komen op eiland voortvluchtige tegen
- 2 redneckjochies helpen de voortvluchtige een boot te regelen
- voortvluchtige vertelt zijn verhaal over liefde
- 1 van de redneckjochies wordt zelf verliefd, en de liefde tussen zijn ouders wordt minder
- na een shootout is de voortvluchtige weg, samen met een oude kerel die tegenover 1 van de redneckjochies woont
Nee, Mud niet kijken dus.
casper019maandag 5 augustus 2013 @ 00:31
quote:
0s.gif Op zondag 4 augustus 2013 23:00 schreef SnuggLe het volgende:

[..]

Even mezelf quoten: ga aub Mud niet kijken. Wat een trage, niet boeiende film. Zonde van mijn avond. Er gebeurt heel erg weinig in de film. En wat er gebeurt is ook niet zo boeiend.

Korte simpele samenvatting in 5 zinnen:
SPOILER
- 2 redneckjochies komen op eiland voortvluchtige tegen
- 2 redneckjochies helpen de voortvluchtige een boot te regelen
- voortvluchtige vertelt zijn verhaal over liefde
- 1 van de redneckjochies wordt zelf verliefd, en de liefde tussen zijn ouders wordt minder
- na een shootout is de voortvluchtige weg, samen met een oude kerel die tegenover 1 van de redneckjochies woont
Nee, Mud niet kijken dus.
ik vond mud juist een hele goeie film, dikke 8.5
planethugomaandag 5 augustus 2013 @ 13:42
Europa Report
EUROPA-REPORT1.jpg
Een ruimteschip wordt naar een maan van Jupiter, Europa, gestuurd om te onderzoeken of er microscopisch leven is. Maar het verloopt uiteraard niet zoals geplanned in deze redelijk vermakelijke maar nergens opzienbarende thriller. Sharlton Copley (District 9) en de Ice Truck Killer uit Dexter en nog een paar bekende gezichten spelen rolletjes in deze volledig met handycams opgenomen film. Geen superspannende of enge film waar heel veel in gebeurd. Maar al met al prima tussendoortje van 80 minuten.

6.5
casper019maandag 5 augustus 2013 @ 16:50
Jeux d'Enfants

TP_2.JPG

Ik hou wel van dit soort films, maar deze film kon me gewoon niet pakken..
ik miste de chemie...
Jammer want het verhaal had wel potentie maar is gewoon niet goed uitgewerkt...
5
FL_Freakmaandag 5 augustus 2013 @ 17:12
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2013 13:42 schreef planethugo het volgende:
Europa Report
[ afbeelding ]
Een ruimteschip wordt naar een maan van Jupiter, Europa, gestuurd om te onderzoeken of er microscopisch leven is. Maar het verloopt uiteraard niet zoals geplanned in deze redelijk vermakelijke maar nergens opzienbarende thriller. Sharlton Copley (District 9) en de Ice Truck Killer uit Dexter en nog een paar bekende gezichten spelen rolletjes in deze volledig met handycams opgenomen film. Geen superspannende of enge film waar heel veel in gebeurd. Maar al met al prima tussendoortje van 80 minuten.

6.5
Ben een groot fan van found footage dus ff binnenhalen.
raptorixmaandag 5 augustus 2013 @ 21:59
quote:
14s.gif Op vrijdag 2 augustus 2013 23:42 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Dear Mr. Casey

[ afbeelding ]

True Story

Het verhaal van de achttienjarige student Jason Moss en zijn relatie met de seriemoordenaar John Wayne Gacy. Jason lijkt een normaal leven te hebben; hij woont thuis bij zijn ouders, heeft een vriendinnetje, gaat naar school en is altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen.

Voor een schoolopdracht stuurt hij een met zorg geschreven brief naar seriemoordenaar John Gacy, die in de gevangenis zit, en doet zich voor als een kwetsbare jongen.

Gacy, die dit verdacht vindt, onderwerpt Jason eerst aan verschillende emotionele tests, via de telefoon en brieven, voordat hij hem in vertrouwen neemt. Wat volgt is een gestoord psychologisch kat-en-muis-spel, en dit zorgt ervoor dat Jasons leven op de kop komt te staan.

Aanrader! http://it.ioffer.com/i/dear-mr-gacy-2010-true-story-204234542
Ook gezien, een 7, had denk ik iets meer ingezeten, maar toch goede film en goede acteerprestaties.
Mint_Clansellmaandag 5 augustus 2013 @ 23:29
immortel-ad-vitam-2004-06-g.jpg

Immortel (Ad Vitam) (2004)
Vreemd filmpje dit. Een kruising tussen live action en animatie. Het verhaal is niet te volgen (gebaseerd op de strips van de regisseur Enki Bilal), maar qua design zit het wel snor. De stad ziet er erg mooi uit en doet bijna stripachtig aan. Toch snap ik de keuze niet om voor cgi te gaan ipv echte acteurs, vooral omdat ze eruit zien alsof ze zijn weggelopen uit een PS1 spel. Toch blijft deze film een intrigerende mislukking en heeft het me benieuwd gemaakt naar de stripreeks.

5/10
Hoogstaandedinsdag 6 augustus 2013 @ 00:04
quote:
7s.gif Op zondag 4 augustus 2013 12:51 schreef andreas612 het volgende:
Iron Man 3

Matige film, wel af en toe geinige sketches maar over het algemeen weinig actie in pak, voorspelbaar en het deed me vrij weinig.

IMDB: 7.6/10
Ik: 6.2/10
Deze van de week ook gezien, vond m ook heel erg middelmatig.
De grapjes waren leuk, de rest viel vies tegen.
Onduidelijke samenhang en al met al gewoon niet goed genoeg.
pokkerdepokdinsdag 6 augustus 2013 @ 02:12
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2013 23:29 schreef Mint_Clansell het volgende:
[ afbeelding ]

Immortel (Ad Vitam) (2004)
Vreemd filmpje dit. Een kruising tussen live action en animatie. Het verhaal is niet te volgen (gebaseerd op de strips van de regisseur Enki Bilal), maar qua design zit het wel snor. De stad ziet er erg mooi uit en doet bijna stripachtig aan. Toch snap ik de keuze niet om voor cgi te gaan ipv echte acteurs, vooral omdat ze eruit zien alsof ze zijn weggelopen uit een PS1 spel. Toch blijft deze film een intrigerende mislukking en heeft het me benieuwd gemaakt naar de stripreeks.

5/10
mee eens, het contrast tussen de echte actuers en de CGI is veel te groot, hoe verzin je het.
alleen is die film voor de rest wel zo cool dat ie van mij alsnog een dikke 7 krigt.
scheelt mischien dat ik die strips als kind al las...
FANNvanhetlaatsteuurdinsdag 6 augustus 2013 @ 08:21
The Gril

The Girl (TV Movie 2012) - IMDb

De naakte waarheid over Alfred Hitchcock.

http://watching-tv.ew.com(...)en-alfred-hitchcock/

the-girl-kttv.jpg

Ik vond hem de moeite waard, zeker als je fan bent van Alfred Hitchcock films en dat ben ik niet eens
zo zeer.
HostiMeisterdinsdag 6 augustus 2013 @ 09:18
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2013 23:29 schreef Mint_Clansell het volgende:
[ afbeelding ]

Immortel (Ad Vitam) (2004)
Vreemd filmpje dit. Een kruising tussen live action en animatie. Het verhaal is niet te volgen (gebaseerd op de strips van de regisseur Enki Bilal), maar qua design zit het wel snor. De stad ziet er erg mooi uit en doet bijna stripachtig aan. Toch snap ik de keuze niet om voor cgi te gaan ipv echte acteurs, vooral omdat ze eruit zien alsof ze zijn weggelopen uit een PS1 spel. Toch blijft deze film een intrigerende mislukking en heeft het me benieuwd gemaakt naar de stripreeks.

5/10
Verhaal is niet zo moeilijk, als je een beetje oplet en je niet laat afleiden door de matige CGI. Ik vond (de laatste keer dat ik m zag, 2005 ergens) het een goede film, zeker hoe baas Horus is.
Godtjedinsdag 6 augustus 2013 @ 09:21
Everything or Nothing: The Untold Story of 007

quote:
Everything Or Nothing focuses on three men with a shared dream Bond producers Albert R. Broccoli, Harry Saltzman and author Ian Fleming. Its the thrilling and inspiring narrative behind the longest running film franchise in cinema history which began in 1962. With unprecedented access both to the key players involved and to Eon Productions extensive archive, this is the first time the inside story of the franchise has ever been told on screen in this way. Director Stevan Riley follows a story that begins with a ground-breaking spy thriller and continues six Bonds and five decades later. While Bond was saving the world from chaos and catastrophe on screen, this compelling documentary draws back the curtain to reveal the battles, threats and real stakes unfolding behind the camera.
everything-or-nothing-the-untold-story-of-007-poster.jpg

Leuke docu voor de 007 liefhebber. Hoe het tot stand is gekomen. De verhalen en de ruzies en de opsplitsingen. Leuk dat bijna elke bond mee doet. Bijna! Zonde dat de Sean niet heeft meegewerkt.
Dat zou de kers op de taart zijn geweest.
Ang3ldinsdag 6 augustus 2013 @ 09:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 09:18 schreef HostiMeister het volgende:

[..]

Verhaal is niet zo moeilijk, als je een beetje oplet en je niet laat afleiden door de matige CGI. Ik vond (de laatste keer dat ik m zag, 2005 ergens) het een goede film, zeker hoe baas Horus is.
Ik kon niet door de belabberde CGI heenkijken :{ Daarvoor ben ik te visueel ingesteld :'(
Mint_Clanselldinsdag 6 augustus 2013 @ 16:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 09:18 schreef HostiMeister het volgende:

[..]

Verhaal is niet zo moeilijk, als je een beetje oplet en je niet laat afleiden door de matige CGI. Ik vond (de laatste keer dat ik m zag, 2005 ergens) het een goede film, zeker hoe baas Horus is.
Het basisverhaal is idd niet moeilijk te volgen, maar alles wat daar omheen gebeurt helaas wel, aangezien Bilal er kennelijk vanuit gaat dat iedereen de strips heeft gelezen. Er worden (belangrijke) personages geintroduceerd die verder geen enkele achtergrond krijgen, zoals bv John, de man in het zwart. Dan hebben we nog de cgi personages Froebe en die Aziatische chick. Kom je helemaal niets over te weten in de film. Wat hun drijfveren en motivatie zijn...
sjeppertdinsdag 6 augustus 2013 @ 20:45
Olympus Has Fallen (2013) - IMDb

Dit is de film die Die Hard 5 eigenlijk zou moeten zijn. Vlotte actie, een bad guy die de wereld wil vernietigen en een held die het moet oplossen. Blijft boeiend tot het eind, ook al weet je hoe het afloopt.
7/10
Mint_Clanselldinsdag 6 augustus 2013 @ 21:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 augustus 2013 20:45 schreef sjeppert het volgende:
Olympus Has Fallen (2013) - IMDb

Dit is de film die Die Hard 5 eigenlijk zou moeten zijn. Vlotte actie, een bad guy die de wereld wil vernietigen en een held die het moet oplossen. Blijft boeiend tot het eind, ook al weet je hoe het afloopt.
7/10
Nee man, Lockout is de film die Die Hard 5 had moeten zijn. :P
speknekdinsdag 6 augustus 2013 @ 23:44
The Tree of Life (2011) - IMDb

Deze film heeft nogal uiteenlopende beoordelingen, met name tussen critici en het gemiddelde publiek. Je schijnt het een prachtig (gemankeerd) meesterwerk te vinden, of pretentieuze drek uitgesmeerd over twee uur die je nooit meer terugkrijgt. Ik ben geneigd iets meer in het eerste kamp te zitten. Dat wil zeggen, ik vond het een goede film, alhoewel er wel het een en ander op aan te merken valt.

Ik weet niet of er echt een centrale boodschap uit de film gehaald dient te worden. Een van de acteurs, Sean Penn, schijnt een keer gezegd te hebben dat door Malicks onbegrijpbare knip en plakwerk hij niets terugherkende van het prachtige scenario dat hij van tevoren had gekregen.

Zoals ik het zag was het echter een film over de (Christelijke) zoektocht naar spiritualiteit, god en liefde, verteld in de metafoor van een jongen die opgroeit. Deze gaat, opeenvolgend de stadia van
SPOILER
Onschuld en liefde, onthechting / verlies van de band met god, en eenwording door vergiffenis
door. Je ziet dit mijns inziens ook terugkomen in de lome vertelling, vaak zijn dat momenten, zeker in het eerste deel, waarin de hoofdpersoon retroactief god ziet.

De eerste twee delen hiervan worden mooi en geloofwaardig weergegeven, maar het beslissende derde stuk komt een beetje uit de lucht vallen. Weliswaar ingegeven door de gebeurtenis en epifanie van zijn vader, maar het tweede gedeelte ging veel te lang door waardoor eigenlijk het belangrijkste derde stuk afgeraffeld voelde. Ook een gebeurtenis die helemaal in het begin geforshadowet wordt komt niet terug, of hooguit metaforisch. Misschien was het de bedoeling deze twist en denouement kort te houden, maar het past niet bij de trage opbouw.

Toch een ruime 7.

(en nu kijken wat anderen uit het verhaal haalden)
ZodiaXwoensdag 7 augustus 2013 @ 00:25
Do the Right Thing (1989) - IMDb

pZ9wSl2.jpg

Tja, het verraste mij en verwarde mij eigenlijk.

Ergens lijkt de film van en voor de zwarte gemeenschap te zijn, met een 'kijk ons eens voor onszelf opkomen!' ondertoontje.
Terwijl de film in mijn ogen juist de zwarte gemeenschap enorm negatief neerzet.
Ikke nie begrijp.

Verder ging het wel, het werdt niet echt saai al had ik meer verwacht van het geweld.

imdb: 7.8
Ikke: 7.0
EP3woensdag 7 augustus 2013 @ 00:44
Nou, ik ben niet echt een liefhebbber van het horror/thriller genre, maar ik dacht ik geef dat Orphan eens een kansje. Mede omdat er zoveel positieve reacties waren, hier.

Om maar meteen met de deur in huis te vallen:
Het acteerwerk is matig tot slecht ( - ok, die moordlustige meid doet het best leuk maar daar houdt het wel mee op - ),
de film wordt nooit werkelijk spannend, het verhaal is flinterdun en de vertelling is ondraaglijk langzaam en vreselijk voorspelbaar.

Ik heb nooit ook maar 1 moment op het puntje van m'n stoel gezeten.
Sterker nog; ik viel halverwege bijna in slaap van verveling en heb een aantal keer de neiging gehad de film vooruit te spoelen omdat er simpelweg niets gebeurde dat ook maar enigszins interessant was. De grootste opluchting kwam voor mij dan ook met de aftiteling.

Kortom; zonde van je tijd.
Waardering: 3,5

Ik sla het genre voorlopig maar weer over, :{.
kurk_droogwoensdag 7 augustus 2013 @ 02:22
SNITCH

SNITCH_COVER.jpg

Ik hou van dit soort films en ik vond deze verrassend goed moet ik zeggen! Goede opbouw en de film werd beter richting het einde met een toch wel uitstekend spelende Dwayne Johnson, ik wist niet dat hij ook goede rollen kon spelen :P

IMDB: 6,5
Ik: 8
#ANONIEMwoensdag 7 augustus 2013 @ 14:43
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2013 02:22 schreef kurk_droog het volgende:
SNITCH

[ afbeelding ]

Ik hou van dit soort films en ik vond deze verrassend goed moet ik zeggen! Goede opbouw en de film werd beter richting het einde met een toch wel uitstekend spelende Dwayne Johnson, ik wist niet dat hij ook goede rollen kon spelen :P

IMDB: 6,5
Ik: 8
'k vond de keuze voor dwayne nogal opmerkelijk omdat hij in die film als een pussy overkomt, terwijl met zijn bouw ik toch wel wat anders verwacht.
TLCwoensdag 7 augustus 2013 @ 16:48
The Strangers

images?q=tbn:ANd9GcRYD82lZbJlSqWN6H-K8hI5KTIrlu-U3ps-zquIoZXrRRg1lISi

Een jong koppel dat wat in de prive problemen zit verblijft enige tijd in een vakantiehuisje, maar ze krijgen gezelschap van 3 sinistere figuren die niet al te beste bedoelingen hebben.......

Film met o.a. Liv Tyler :)

-------------------------------------

Tsja wat kun je van deze film zeggen, ik vond em niet slecht, dat itt tot menige reactie op IMDB, maar om nou te zeggen 'ik ga die film op dvd kopen' dat ook weer niet.

De spanning loopt vooral in het begin van de film erg goed op en je leeft mee met Liv, zeker bij dat zo nu en dan aan de deur kloppen...

de rest kun je beter zelf kijken om te beoordelen ~O>

IMDB cijfer ; 6,1
mijn cijfer ; toch ook een kleine voldoende, deze film is prima voor als je een avond niks te doen hebt en even een beetje wilt griezelen in het pikkedonker ; een 6,5
speknekdonderdag 8 augustus 2013 @ 00:34
Oblivion (2013) - IMDb

Mooi geschoten/vormgegeven scifi film met interessante premisse. Het helpt weliswaar niet echt dat het van alle beste scifi films van de laatste vijftien jaar jat, wat het allemaal nogal voorspelbaar maakt, maar er zit genoeg intelligents achter om de style ook de benodigde substance te geven.

Het nadeel is dan wel weer dat ze met die intelligente premisse eigenlijk een bij tijd en wijlen vrij domme film hebben gemaakt. Vijanden schieten iedereen zonder moeite dood, totdat ze de hoofdrolspelers in vizier krijgen en plotseling langdurig gaan aarzelen; er moet wel zes keer verteld worden dat Titan een maan van Saturnus is, etc. Maar het grootste probleem zit hem in de dialogen, waar de karakters praten alsof ze het plot al kennen, en daarom overkomen als ongeloofwaardige machinaties. Christopher Nolan heeft daar ook een handje naar, maar die komt er vaak mee weg door razendsnelle editing en actie. Daar dat hier ontbreekt valt het een stuk meer op.

Desalniettemin best een aanrader, zeker als je enigszins van science fiction houdt.

7

SPOILER
gemiste kans dat Julia niet een kloon was van de scavengers die toch daadwerkelijk de aliens bleken te zijn voor de ultieme mindfuck, of iets dergelijks
Dr.Mikeydonderdag 8 augustus 2013 @ 01:07
Kiss-Of-The-Damned-(2012)-R2-CUSTOM.jpg
Kiss of the damned
Aparte bijna soft erotische fim over vampieren, Er zit heel veel seks in en weinig verhaal.
Het acteer werk is om te huilen maar de hoofdrol speelster is een lekker wijf, Verder verhaal van niks
Imdb beoordeeld het met een 5, ik zou zeggen een vier.

[ Bericht 18% gewijzigd door Dr.Mikey op 08-08-2013 10:16:14 ]
znarchdonderdag 8 augustus 2013 @ 01:20
quote:
0s.gif Op woensdag 7 augustus 2013 16:48 schreef TLC het volgende:
The Strangers

[ afbeelding ]

Een jong koppel dat wat in de prive problemen zit verblijft enige tijd in een vakantiehuisje, maar ze krijgen gezelschap van 3 sinistere figuren die niet al te beste bedoelingen hebben.......

Film met o.a. Liv Tyler :)

-------------------------------------

Tsja wat kun je van deze film zeggen, ik vond em niet slecht, dat itt tot menige reactie op IMDB, maar om nou te zeggen 'ik ga die film op dvd kopen' dat ook weer niet.

De spanning loopt vooral in het begin van de film erg goed op en je leeft mee met Liv, zeker bij dat zo nu en dan aan de deur kloppen...

de rest kun je beter zelf kijken om te beoordelen ~O>

IMDB cijfer ; 6,1
mijn cijfer ; toch ook een kleine voldoende, deze film is prima voor als je een avond niks te doen hebt en even een beetje wilt griezelen in het pikkedonker ; een 6,5
Klinkt beetje als en remake/vergelijkbare film als Ils.

Is het toevallig een remake?
Mint_Clanselldonderdag 8 augustus 2013 @ 04:43
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 00:34 schreef speknek het volgende:
Oblivion (2013) - IMDb

Mooi geschoten/vormgegeven scifi film met interessante premisse. Het helpt weliswaar niet echt dat het van alle beste scifi films van de laatste vijftien jaar jat, wat het allemaal nogal voorspelbaar maakt, maar er zit genoeg intelligents achter om de style ook de benodigde substance te geven.

Het nadeel is dan wel weer dat ze met die intelligente premisse eigenlijk een bij tijd en wijlen vrij domme film hebben gemaakt. Vijanden schieten iedereen zonder moeite dood, totdat ze de hoofdrolspelers in vizier krijgen en plotseling langdurig gaan aarzelen; er moet wel zes keer verteld worden dat Titan een maan van Saturnus is, etc. Maar het grootste probleem zit hem in de dialogen, waar de karakters praten alsof ze het plot al kennen, en daarom overkomen als ongeloofwaardige machinaties. Christopher Nolan heeft daar ook een handje naar, maar die komt er vaak mee weg door razendsnelle editing en actie. Daar dat hier ontbreekt valt het een stuk meer op.

Desalniettemin best een aanrader, zeker als je enigszins van science fiction houdt.

7

SPOILER
gemiste kans dat Julia niet een kloon was van de scavengers die toch daadwerkelijk de aliens bleken te zijn voor de ultieme mindfuck, of iets dergelijks
Ik vond het qua verhaal nog het meest lijken op Moon. Film ziet er mooi uit, maar de rol van Morgan Freeman (totale screentime: +/- 5 minuten?) had door ieder ander ingevuld kunnen worden.
planethugodonderdag 8 augustus 2013 @ 09:27
La haine (1995) - IMDb
la-haine-632x200.jpg
3 jongeren wonen in een franse achterbuurt, als hun vriend door de politie neergeschoten wordt wil 1 van hen wraak nemen op de politie. De andere 2 vinden dat maar overdreven en samen trekken ze de stad door om wat asociaal te doen. Dat is een beetje La Haine in een notendop. Prima grauwe film die geheel in zwart-wit geschoten is. Al heb je het franse opgefokte drukke gedoe na een tijdje wel gehad en is de ontknoping toch niet wat je er de hele film al van verwacht. Vincent Cassel als jonge gast (film is uit 1995) liet daar al zien over talent te beschikken.

7.2

Hodejegerne (2011) - IMDb / Headhunters
movies_headhunters_gallery_2.jpg
Een zakenman steelt een duur schilderij van een ex-huurmoordenaar en betaalt daar de tol voor als hij achter hem aan komt. Spannende Noorse film met mooi geschoten scene's en een een uitstekende cast zoals de voor Game of Thrones bekende acteur uit de foto :P

Aanrader!

8.0
ArtistAdonderdag 8 augustus 2013 @ 14:10
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 09:27 schreef planethugo het volgende:
La haine (1995) - IMDb
[ afbeelding ]
3 jongeren wonen in een franse achterbuurt, als hun vriend door de politie neergeschoten wordt wil 1 van hen wraak nemen op de politie. De andere 2 vinden dat maar overdreven en samen trekken ze de stad door om wat asociaal te doen. Dat is een beetje La Haine in een notendop. Prima grauwe film die geheel in zwart-wit geschoten is. Al heb je het franse opgefokte drukke gedoe na een tijdje wel gehad en is de ontknoping toch niet wat je er de hele film al van verwacht. Vincent Cassel als jonge gast (film is uit 1995) liet daar al zien over talent te beschikken.

7.2

Hodejegerne (2011) - IMDb / Headhunters
[ afbeelding ]
Een zakenman steelt een duur schilderij van een ex-huurmoordenaar en betaalt daar de tol voor als hij achter hem aan komt. Spannende Noorse film met mooi geschoten scene's en een een uitstekende cast zoals de voor Game of Thrones bekende acteur uit de foto :P

Aanrader!

8.0
Twee topfilms! Vind La Haine persoonlijk wel beter dan Hodejegerne, maar over smaak valt niet te twisten zeggen ze dan.
planethugodonderdag 8 augustus 2013 @ 16:46
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 14:10 schreef ArtistA het volgende:

[..]

Twee topfilms! Vind La Haine persoonlijk wel beter dan Hodejegerne, maar over smaak valt niet te twisten zeggen ze dan.
La Haine vind ik ook niet perse minder, maar werd een beetje te druk na een tijdje met dat Frans gescheld. Het ging en ging en ging maar door, werd een beetje irritant na een tijdje :P maar verder prima film
ArtistAdonderdag 8 augustus 2013 @ 16:51
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 16:46 schreef planethugo het volgende:

[..]

La Haine vind ik ook niet perse minder, maar werd een beetje te druk na een tijdje met dat Frans gescheld. Het ging en ging en ging maar door, werd een beetje irritant na een tijdje :P maar verder prima film
Un prophète (2009) - IMDb al gezien?
planethugodonderdag 8 augustus 2013 @ 16:57
quote:
Ja, heel erg vette film ^O^
over het algemeen zijn de franse films die ik gezien heb allemaal wel goed. Niet dat ik er heel veel van gezien heb overigens

de zombiefilm La Horde is bijv. ook erg goed in zn genre.
ArtistAdonderdag 8 augustus 2013 @ 17:19
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 16:57 schreef planethugo het volgende:

[..]

Ja, heel erg vette film ^O^
over het algemeen zijn de franse films die ik gezien heb allemaal wel goed. Niet dat ik er heel veel van gezien heb overigens

de zombiefilm La Horde is bijv. ook erg goed in zn genre.
Toegevoegd aan de watchlist.
speknekdonderdag 8 augustus 2013 @ 22:52
Spring Breakers (2012) - IMDb

spring-breakers-555x358.jpg

Prachtig gefotografeerde anderhalf uur durende videoclip als satirische kritiek op het nihilistische hedonisme van de MTV generatie. De kijker wordt meegesleurd in een hypnotisch beeld van felle kleuren en vleselijk genot in juxtapositie met de schrijnende leegheid die er werkelijk achterzit. De film zelf is ook toepasselijk leeg van inhoud met domme dialogen en irritante herhalingen, wat tegelijkertijd een pluspunt en een minpunt is. Het is geen bijster goede film, maar wel de eerste in lange tijd die je als cinefiel tenminste gezien moet hebben

GEILE WIJVEN DIKKE TIETEN LEKKER LEKKER

8/10.

[ Bericht 0% gewijzigd door speknek op 08-08-2013 22:59:45 ]
Tim86donderdag 8 augustus 2013 @ 23:33
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 22:52 schreef speknek het volgende:
Spring Breakers (2012) - IMDb

[ afbeelding ]

Prachtig gefotografeerde anderhalf uur durende videoclip als satirische kritiek op het nihilistische hedonisme van de MTV generatie. De kijker wordt meegesleurd in een hypnotisch beeld van felle kleuren en vleselijk genot in juxtapositie met de schrijnende leegheid die er werkelijk achterzit. De film zelf is ook toepasselijk leeg van inhoud met domme dialogen en irritante herhalingen, wat tegelijkertijd een pluspunt en een minpunt is. Het is geen bijster goede film, maar wel de eerste in lange tijd die je als cinefiel tenminste gezien moet hebben

GEILE WIJVEN DIKKE TIETEN LEKKER LEKKER

8/10.
_O- _O- _O-
lippenstiftdonderdag 8 augustus 2013 @ 23:43
Chasing Mavericks (2012) - IMDb

chasing-mavericks-3a.jpg

Hele leuke en boeiende film over een jongen die alles doet om zijn droom waar te maken: surfen op een maverick (hoge golven die door speciale omstandigheden ontstaan). De aftiteling meldt dat het verhaal waargebeurd is en dat maakt het nog indrukwekkender. Het liefdesverhaal had wat mij betreft wat meer in de film uitgewerkt kunnen worden.

Aanrader 8/10
JDxvrijdag 9 augustus 2013 @ 09:33
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 22:52 schreef speknek het volgende:
Spring Breakers (2012) - IMDb

[ afbeelding ]

Prachtig gefotografeerde anderhalf uur durende videoclip als satirische kritiek op het nihilistische hedonisme van de MTV generatie. De kijker wordt meegesleurd in een hypnotisch beeld van felle kleuren en vleselijk genot in juxtapositie met de schrijnende leegheid die er werkelijk achterzit. De film zelf is ook toepasselijk leeg van inhoud met domme dialogen en irritante herhalingen, wat tegelijkertijd een pluspunt en een minpunt is. Het is geen bijster goede film, maar wel de eerste in lange tijd die je als cinefiel tenminste gezien moet hebben

GEILE WIJVEN DIKKE TIETEN LEKKER LEKKER

8/10.
Wilde mijn vriendin nog overhalen deze te kijken doormiddel van reacties hier, maar dat kan ik nu vergeten! :D :'( :D
habituevrijdag 9 augustus 2013 @ 09:38
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 22:52 schreef speknek het volgende:
Spring Breakers (2012) - IMDb

[ afbeelding ]

Prachtig gefotografeerde anderhalf uur durende videoclip als satirische kritiek op het nihilistische hedonisme van de MTV generatie. De kijker wordt meegesleurd in een hypnotisch beeld van felle kleuren en vleselijk genot in juxtapositie met de schrijnende leegheid die er werkelijk achterzit. De film zelf is ook toepasselijk leeg van inhoud met domme dialogen en irritante herhalingen, wat tegelijkertijd een pluspunt en een minpunt is. Het is geen bijster goede film, maar wel de eerste in lange tijd die je als cinefiel tenminste gezien moet hebben

GEILE WIJVEN DIKKE TIETEN LEKKER LEKKER

8/10.
:D
Karinavrijdag 9 augustus 2013 @ 09:38
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 22:52 schreef speknek het volgende:
Spring Breakers (2012) - IMDb

[ afbeelding ]

GEILE WIJVEN DIKKE TIETEN LEKKER LEKKER

8/10.
Nee die kijk ik maar niet, dan krijg ik een minderwaardigheidscomplex :D
Godtjevrijdag 9 augustus 2013 @ 09:39
Mud
quote:
Two young boys encounter a fugitive and form a pact to help him evade the bounty hunters on his trail and to reunite him with his true love.
Film-Review-Mud1.jpg

Wat een heerlijke film! O+ Goed gespeeld door de jongens en Matthew. Een avonturen film in het juiste tempo en de juiste setting.

Een 8

[ Bericht 12% gewijzigd door Godtje op 09-08-2013 09:48:29 ]
speknekvrijdag 9 augustus 2013 @ 14:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 09:33 schreef JDx het volgende:

[..]

Wilde mijn vriendin nog overhalen deze te kijken doormiddel van reacties hier, maar dat kan ik nu vergeten! :D :'( :D
Zeg maar gewoon dat mijn review onderdeel van de meta-kritiek was ;). Wat dat betreft is de film best knap in zijn subversie. Het is een MTV videoclip die je laat denken 'yeah spring break 4-ever, yolo', terwijl het er nou juist kritiek op geeft.
#ANONIEMvrijdag 9 augustus 2013 @ 15:02
Black Hawk down

Ik ga hier geen review geven maar een vraag stellen en wel of de versie die wij gisteravond op RTL7 zagen vanaf 23:00 de speciale directors cut was gezien het feit dat ik bepaalde scènes (invalshoeken van de camera) zag die ik niet eerder op dvd/blue-ray had gezien.


Verder topfilm met een hoge waarheid/actie gehalte.

[ Bericht 42% gewijzigd door #ANONIEM op 09-08-2013 15:07:18 ]
Roganvrijdag 9 augustus 2013 @ 15:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 09:39 schreef Godtje het volgende:
Mud

[..]

[ afbeelding ]

Wat een heerlijke film! O+ Goed gespeeld door de jongens en Matthew. Een avonturen film in het juiste tempo en de juiste setting.

Een 8
Onverwachte toffe film _O_
vinnypassyvrijdag 9 augustus 2013 @ 17:51
Sharknado (2013, Anthony C. Ferrante) nrn6ptF.jpg

Niet iedere film kan voldoen aan de verwachtingen, maar Sharknado lost ze in alsof het niets is. Van de bordkartonnen en oliedomme personages tot aan de uitgerangeerde B-acteurs die ze neerzetten en van het script dat aan alle kanten rammelt tot aan de treurigste special effects van 2013: hier valt helemaal niets van te maken. Nog niet eerder heb ik een film gezien waarin zo weinig logica of continuïteit zat, of een film waarbij werkelijk alle spanning ontbrak en de dialogen zo dom waren dat de familie Tokkie een stel intellectuelen lijkt. Tenenkrommend.
Mint_Clansellvrijdag 9 augustus 2013 @ 19:15
En weer eentje die het allemaal veel te serieus neemt...
FANNvanhetlaatsteuurvrijdag 9 augustus 2013 @ 19:30
Stand Up Guys

Recencies zijn niet zo best, maar ik heb mij prima vermaakt en vond de film op sommige
momenten toch wel héél grappig :P

http://www.moviemeter.nl/film/88643

Verenigde Staten
Komedie / Misdaad
94 minuten

geregisseerd door Fisher Stevens
met Al Pacino, Christopher Walken en Alan Arkin

Een groep gepensioneerde gangsters besluit nog eenmaal samen te komen voor één laatste epische nacht. Val (Pacino) heeft er net een gevangenisstraf van 28 jaar opzitten, enkel en alleen omdat hij weigerde één van zijn criminele vrienden te verraden. Zijn beste vriend Doc (Walken) haalt hem op aan de gevangenispoort, en de twee nemen al gauw contact op met een andere oude vriend, Hirsch (Arkin). Hun band is nog steeds erg sterk en de drie halen oude herinneringen op. Ondanks hun leeftijd zijn hun capaciteiten om herrie en onrust te veroorzaken nog steeds intact. Kogels vliegen in het rond wanneer ze een hilarische poging wagen om de decennia van misdaad, drugs en seks die ze gemist hebben te compenseren.


De vriendschap tussen de twee mannen vond ik ook erg mooi om te zien trouwens.
vinnypassyvrijdag 9 augustus 2013 @ 19:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 19:15 schreef Mint_Clansell het volgende:
En weer eentje die het allemaal veel te serieus neemt...
Ik had nog hoop op een guilty pleasure of iets dergelijks, maar het was echt te slecht voor woorden. Zelfs cult komt er bij mij niet in. Ik heb me continu af zitten vragen hoe het kan dat er mensen zijn die een film als deze:

- Bedenken;
- Daadwerkelijk op papier zetten;
- Het delen met anderen;

En dat er vervolgens mensen zijn die:

- De film willen maken;
- Mensen vinden die eraan mee willen werken;
- Er geld in willen investeren;
- De film daadwerkelijk maken

En dat ondanks dat men de film gezien moet hebben, men de film op de markt brengt. Ook al is het slechts de tv-markt. Ik vond het echt verschrikkelijk en een schande voor het medium film.
ArtistAvrijdag 9 augustus 2013 @ 19:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 19:15 schreef Mint_Clansell het volgende:
En weer eentje die het allemaal veel te serieus neemt...
Hij moet wel.
vinnypassyvrijdag 9 augustus 2013 @ 19:53
Dat ook, ja. Lastig hoor, soms. :{
Falcovrijdag 9 augustus 2013 @ 20:02
The Wolf Man (1941) - IMDb

wolf_man.jpg

Vond dit toch lichtelijk tegenvallen. Lon Chaney Jr. verdiende het gewoon om getransformeerd te worden in een wolf. Vond hem en zijn suffe karakter niet echt boeiend. De rol van Bela Lugosi was ook veel te summier. Qua horror valt het ook wat tegen. De weerwolf ziet er maar gewoontjes uit en de scenes met hem zijn aan de rommelige kant. Maar ja wat kun je ook verwachten van iets uit de jaren '40. Meestal moeten dit soort films het hebben van de sfeer en vooruit, dat zat bij deze film nog wel goed. Cijfer: 6

The Wolverine (2013)
Wolverine in Japan, jeeeh! Niet echt heel hoogstaand allemaal, maar vermaken doen dit soort comicfilms mij nog steeds. De setting in Japan helpt ook een handje mee, dat zag er bij tijd en wijle toch heel stoer uit met die nachtscenes in Tokyo en samoeraishizzle. Het is niet een film die heel lang zal blijven hangen, 3D-gebruik was hier ook matig uitgevoerd, maar afgezien daarvan is The Wolverine toch goed voor een ruime voldoende :Y. Cijfer: 7,5

Mildred Pierce (1945)
Staat als een huis hoor dit drama, waar een flink staaltje 'woman-power' uit de jaren '40 aan te pas komt. De film wordt volledig in beslag genomen door een sterk acterende Joan Crawford, die de vastberaden zakenvrouw Mildred Pierce speelt. Ze heeft echter een zwak heeft voor haar verwende dochter. Deze rol wordt door Ann Blyth ook al zo voortreffelijk gespeeld. Oef, wat een ontzettend kreng is zij! Een aantal scenes tussen die twee knallen dan ook echt van het scherm :Y.

De film zelf is in film-noir-stijl gefilmd, heel stijlvol al die schaduwen. Verder heeft het niet zo veel weg van een filmnoir vond ik, al doet de opzet daaraan wel denken: een lange toeloop naar een moord wordt door middel van flashbacks verteld, maar het blijft betrekkelijk eenvoudig allemaal. Mildred Pierce moet het vooral hebben van Joan Crawford zelf. Wat een performance geeft ze hier weg dus :). Cijfer: 7,5
contactpersoonvrijdag 9 augustus 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 19:43 schreef vinnypassy het volgende:

[..]

Ik had nog hoop op een guilty pleasure of iets dergelijks, maar het was echt te slecht voor woorden. Zelfs cult komt er bij mij niet in. Ik heb me continu af zitten vragen hoe het kan dat er mensen zijn die een film als deze:

- Bedenken;
- Daadwerkelijk op papier zetten;
- Het delen met anderen;

En dat er vervolgens mensen zijn die:

- De film willen maken;
- Mensen vinden die eraan mee willen werken;
- Er geld in willen investeren;
- De film daadwerkelijk maken

En dat ondanks dat men de film gezien moet hebben, men de film op de markt brengt. Ook al is het slechts de tv-markt. Ik vond het echt verschrikkelijk en een schande voor het medium film.
Heb ik ergens anders al 'ns geschreven; de studio's die aan de lopende band dit soort troep maken zijn imo niets anders dan witwasbedrijven voor criminele organisaties. :P
contactpersoonvrijdag 9 augustus 2013 @ 20:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 19:15 schreef Mint_Clansell het volgende:
En weer eentje die het allemaal veel te serieus neemt...
Beter dan mensen die zo graag de übercoole hipster uit willen hangen door deze bagger de hemel in te prijzen. Cult is OK, maar dit is geen cult, het is gewoon stompzinnige troep.
vinnypassyvrijdag 9 augustus 2013 @ 20:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 20:07 schreef contactpersoon het volgende:

[..]

Beter dan mensen die zo graag de übercoole hipster uit willen hangen door deze bagger de hemel in te prijzen. Cult is OK, maar dit is geen cult, het is gewoon stompzinnige troep.
Vooral dat laatste inderdaad. Cult op zijn tijd is dik oké, maar dit... Ik zou me als makers diep, maar dan ook heel diep schamen.
pokkerdepokvrijdag 9 augustus 2013 @ 20:52
gisteren gekeken:

Het Bombardement (2012) - IMDb

nou die was nog best wel okee.
de film had laatst een publieksprijs gewonnen op een amerikaans filmfestival, dus toen dacht ik, toch maar eens gaan kijken. geprobeerd gewoon te doen alsof ik jan smit niet kende, of nederlandse film, en ja hoor, best leuk.
geen acteer prestaties van hoogstaand niveau, maar op een luchtige, niet al te realistische manier weten ze toch allemaal wel te overtuigen, ook jan smit.
het verhaal is vol genoeg, er zijn een hoop locaties (onderandere Utrecht, altijd leuk voor mij) de bommenregen is ook okee gedaan...

minpuntjes: ja verder een standaard liefdesverhaaltje (wel schattig gedaan verder), de plot is een en al cliche, jan smit in zn blote kont en een liedje zingend, of als goede boxer met zn iele lijfje...
maar goed, dat kan je natuurlijk verwachten. als arnold swartzenegger als terminator een onoverwinnelijke robot speelt, geloof ik er ook geen reet van.

heb me prima vermaakt eigenlijk.

7.
casper019vrijdag 9 augustus 2013 @ 20:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 20:52 schreef pokkerdepok het volgende:
gisteren gekeken:

Het Bombardement (2012) - IMDb

nou die was nog best wel okee.
de film had laatst een publieksprijs gewonnen op een amerikaans filmfestival, dus toen dacht ik, toch maar eens gaan kijken. geprobeerd gewoon te doen alsof ik jan smit niet kende, of nederlandse film, en ja hoor, best leuk.
geen acteer prestaties van hoogstaand niveau, maar op een luchtige, niet al te realistische manier weten ze toch allemaal wel te overtuigen, ook jan smit.
het verhaal is vol genoeg, er zijn een hoop locaties (onderandere Utrecht, altijd leuk voor mij) de bommenregen is ook okee gedaan...

minpuntjes: ja verder een standaard liefdesverhaaltje (wel schattig gedaan verder), de plot is een en al cliche, jan smit in zn blote kont en een liedje zingend, of als goede boxer met zn iele lijfje...
maar goed, dat kan je natuurlijk verwachten. als arnold swartzenegger als terminator een onoverwinnelijke robot speelt, geloof ik er ook geen reet van.

heb me prima vermaakt eigenlijk.

7.
waaaa een 7?
ok ik heb me ook nog ietsise met die film vermaakt..
maar de manier waarom het verhaal vertelt werd (die zwart wit scenes) en de acteerprestaties waren om te janken.. (bijv bij de huil scene ik kreeg een schaterbui van t lachen!)
pokkerdepokvrijdag 9 augustus 2013 @ 22:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 20:56 schreef casper019 het volgende:

[..]

waaaa een 7?
ok ik heb me ook nog ietsise met die film vermaakt..
maar de manier waarom het verhaal vertelt werd (die zwart wit scenes) en de acteerprestaties waren om te janken.. (bijv bij de huil scene ik kreeg een schaterbui van t lachen!)
ja ik vond het wel meevallen dus. t is natuurlijk absoluut geen Avonden of Karakter niveau, maar de film was niet slecht. wat was t probleem met de huilscene?
SPOILER
ze ging okee dood en jantje snikte ook niet raar, toch? ja zoals ik al schreef, cliche. maar ik vond het al heel wat dat ze niet verlieft de zonsondergang tegemoet gingen als einde...
casper019vrijdag 9 augustus 2013 @ 23:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 22:40 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]

ja ik vond het wel meevallen dus. t is natuurlijk absoluut geen Avonden of Karakter niveau, maar de film was niet slecht. wat was t probleem met de huilscene?
SPOILER
ze ging okee dood en jantje snikte ook niet raar, toch? ja zoals ik al schreef, cliche. maar ik vond het al heel wat dat ze niet verlieft de zonsondergang tegemoet gingen als einde...
dat het acteer werk zo dramatisch slecht was dat ik ervan moest lachen

net gezien:

LA DOUBLURE

valet-la-doublure-poster-0.jpg

Simpele maar leuke feel good film, Het verhaal is simpel maar leuk en ik heb me de hele film me prima vermaakt.. en met een relaxed gevoel gekeken. Ook het acteerwerk was prima, er had misschien wel IETS meer ingezeten.. er hadden opzich wel wat meer grapjes in mogen zitten maar desondanks gewoon een leuke ontspannen film om te zien
6.5
truedestinyvrijdag 9 augustus 2013 @ 23:56
Mud

Ik ben niet zo goed in stukjes schrijven dus ik zal het maar gewoon zeggen. Mooiste film uit 2013 (tot nu toe) voor mij.

8.5 _O_
Mint_Clansellzaterdag 10 augustus 2013 @ 00:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 augustus 2013 20:08 schreef vinnypassy het volgende:

[..]

Vooral dat laatste inderdaad. Cult op zijn tijd is dik oké, maar dit... Ik zou me als makers diep, maar dan ook heel diep schamen.
Sorry, maar dan snap je de diepere laag in de film gewoon niet.
vinnypassyzaterdag 10 augustus 2013 @ 10:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 augustus 2013 00:55 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Sorry, maar dan snap je de diepere laag in de film gewoon niet.
Nice one. :)
Hoogstaandezaterdag 10 augustus 2013 @ 12:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 augustus 2013 00:55 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Sorry, maar dan snap je de diepere laag in de film gewoon niet.
_O- :')
JochemPzaterdag 10 augustus 2013 @ 13:13
Pacific Rim (2013) - IMDb

tumblr_mqxv5j7Oyq1rtvb79o1_500.gif

Zonder twijfel visueel een van de beste films die ik gezien heb. Maar het verhaal was om te janken zo slecht :'). Het ene moment probeert het heel serieus te zijn maar vervolgens zien we twee wetenschappers die zo zijn weggelopen uit een of andere slechte komedie. Het was moeilijk om deze film serieus te nemen. Een zes omdat het er zo mooi uit ziet, en een halve punt omdat Idris Elba een baas is.

IMDB: 7.7
Ik: 6.5

[ Bericht 12% gewijzigd door JochemP op 10-08-2013 13:21:18 ]
Gaijinzaterdag 10 augustus 2013 @ 15:56
Primal Fear (1996) - IMDb
quote:
An altar boy is accused of murdering a priest, and the truth is buried several layers deep.
primal-fear-hard-evidence-edition-20090304001701709-000.jpg
Fantastische rechtbankthriller met een fenomenale (eerste!) rol van Edward Norton. Ook Laura Linney vond ik erg sterk, de rol van Richard Gere was ook goed, maar misschien wat meer op de automatische piloot. Er zitten een paar mooie twists in en het is een spannende film tot het einde. Aanradert als je van rechtbankthrillers houdt.

imdb: 7.6/10
Ik: 8.5/10
SEMTEXzaterdag 10 augustus 2013 @ 17:38
the-bay.jpg

Aparte film. Documentairestijl, beetje wikileaks achtig, waarbij de zgn. footage toegelicht wordt door een journaliste. Het plaatsje Claridge in Maryland wordt getroffen door een geheimzinnig virus (denken ze) dat zorgt voor uitslag bij mensen zodra ze in contact komen met het water. De burgemeester geeft echter aan dat er niks mis is met het water, het wordt tenslotte goed gereinigd door de waterzuiveringsinstallatie van het stadje. Twee onderzoekers die op datzelfde moment echter het water in de baai onderzoeken, brengen het er niet levend vanaf.

[ Bericht 13% gewijzigd door SEMTEX op 10-08-2013 21:19:19 ]
SEMTEXzaterdag 10 augustus 2013 @ 17:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 augustus 2013 13:13 schreef JochemP het volgende:
omdat Idris Elba een baas is.
.
casper019zaterdag 10 augustus 2013 @ 21:15
EPIC

Epic-Poster-016.jpg

De film is niet ''epic'' zoals de titel doet zeggen, maar is een aardig tussendoortje. De film is leuk om gezien te hebben, je vermaakt je er een avondje prima mee maar de volgende dag ben je de film vergeten.
Het verhaal is vrij standaard, maar vermakelijk genoeg. En het is ook mooi gemaakt en leuke stemmen. Wat deze film vooral mist is NET wat meer actie, of (HEEL) wat meer humor... daarom blijft het gewoon een tussendoorjte,
zal er niet voor naar de bios gaan, zou hem ook niet huren, maar komt hij toevallig op tv?
kijken!
6
tmocrnzaterdag 10 augustus 2013 @ 21:28
Kapringen

Zag dat Kapringen was gemaakt door "de makers van Jagten" (de regisseur van Jagten, Thomas Vinterberg, schrijft vaak samen met de regisseur van Kapringen, Tobias Lindholm), dus was erg benieuwd.
Kapringen is een erg beklemmende film, met onwijs goed acteerwerk (de hoofdrol wordt vertolkt door Pilou Asbaek (met Deense ae) uit o.a. Borgen (ook weer geschreven door Tobias Lindholm)). Doordat Kapringen zo beklemmend was vond ik het moeilijk om in één stuk door te kijken, dus ik heb de film af en toe maar even stopgezet.
Waar Jagten voor veel mensen angstig dichtbij komt blijft Kapringen juist ver weg, maar dat doet niet af aan de kracht waarmee de film je beetpakt. Erg goed. Volgens mij gaf imdb een 7,1, dat mag van mij best een stukje hoger.
Souryzaterdag 10 augustus 2013 @ 21:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 augustus 2013 21:28 schreef tmocrn het volgende:
Kapringen

Zag dat Kapringen was gemaakt door "de makers van Jagten" (de regisseur van Jagten, Thomas Vinterberg, schrijft vaak samen met de regisseur van Kapringen, Tobias Lindholm), dus was erg benieuwd.
Kapringen is een erg beklemmende film, met onwijs goed acteerwerk (de hoofdrol wordt vertolkt door Pilou Asbaek (met Deense ae) uit o.a. Borgen (ook weer geschreven door Tobias Lindholm)). Doordat Kapringen zo beklemmend was vond ik het moeilijk om in één stuk door te kijken, dus ik heb de film af en toe maar even stopgezet.
Waar Jagten voor veel mensen angstig dichtbij komt blijft Kapringen juist ver weg, maar dat doet niet af aan de kracht waarmee de film je beetpakt. Erg goed. Volgens mij gaf imdb een 7,1, dat mag van mij best een stukje hoger.
Oh Dank.. Jagten was al top. ^O^
cherrycokezaterdag 10 augustus 2013 @ 21:54
Django Unchained

godverdomme wat een goede film _O_ het verhaal _O_ de actie _O_ _O_ het einde _O_ _O_ _O_

imdb 8.5 ik 9.3
TLCzaterdag 10 augustus 2013 @ 23:29
quote:
0s.gif Op donderdag 8 augustus 2013 22:52 schreef speknek het volgende:
Spring Breakers (2012) - IMDb

[ afbeelding ]

Prachtig gefotografeerde anderhalf uur durende videoclip als satirische kritiek op het nihilistische hedonisme van de MTV generatie. De kijker wordt meegesleurd in een hypnotisch beeld van felle kleuren en vleselijk genot in juxtapositie met de schrijnende leegheid die er werkelijk achterzit. De film zelf is ook toepasselijk leeg van inhoud met domme dialogen en irritante herhalingen, wat tegelijkertijd een pluspunt en een minpunt is. Het is geen bijster goede film, maar wel de eerste in lange tijd die je als cinefiel tenminste gezien moet hebben

GEILE WIJVEN DIKKE TIETEN LEKKER LEKKER

8/10.
Krijg je die tieten nog te zien in die film -bloot dus- of kunnen de tissues in de kast blijven ??? :@

Anders is het ook niet functioneel he o|O
TLCzaterdag 10 augustus 2013 @ 23:48
The Thing

The_Thing.jpg

(Het origineel uit 1982, met o.a. Kurt Russell)

Noorse wetenschappers ontdekken een buitenaards voertuig diep onder het ijs in Antartica, enige tijd later als 2 wetenschappers uit een nabijgelegen Amerikaans kamp op onderzoek zijn in het Noorse kamp vinden ze niemand levend meer terug..........

Zijn ze zelf nog wel zo veilig ?? :o :X

-----------------------------------------------------------------

Om niet teveel te verklappen ; deze horrorfilm gaat over een alien die moordt en dan een kopie maakt van het slachtoffer, en dat maakt een spannend gegeven van de film op het moment dat niemand meer zeker is wie daadwerkelijk wie is, je krijgt een beetje het Wie is de Mol gevoel :D

En tel dat op bij een afgelegen locatie (Antartica), kou, duisternis, het geluid van de harde wind en sneeuwstormen buiten, en dicht op elkaar zitten in een afgesloten ruimte zodat je een ook nog eens een claustrofobisch gevoel krijgt en dat maakt van deze film een bijzondere ervaring ^O^

Must-see voor de echte liefhebber ^O^

imdb cijfer ; 8,2
mijn cijfer ; 7,5
golferzondag 11 augustus 2013 @ 00:54
Mud
Jongensboek/kinderavonturenfilm.
Mooi verfilmd. Flinterdun verhaaltje.
IMDB: 7,7
Ik: 5,7
SEMTEXzondag 11 augustus 2013 @ 01:09
evil-dead-remake-movie-poster-2013.jpg
Evil dead (2013)
Niet de 'most terrifying', wel bloederig. En me er nog eens aan herinnerend dat ik niet van deze guts/gore films hou. Verwacht ook geen sterk verhaal (jongeren gaan naar hutje in eenzaam bos om meisje te laten afkicken. Na het vinden van een oud, demonisch boek lopen zaken uit de hand :O ) dan kom je ook niet bedrogen uit :P

Daarna:
oblivion_ver2.jpg
Oblivion (2013)
Setting: een post-apocalyptische aarde heeft de strijd gewonnen met robots die de aarde wilden verwoesten, echter werd de strijd gevochten met nucleaire wapens en is de aarde nu onbewoonbaar. Tom Cruise speelt een drone-reparateur die met zijn partner (?) een laatste missie voltooid en daarna wordt beloofd terug te mogen keren naar de maan Titan. Hij wordt echter geplaagd door vage herinneringen aan zijn leven op aarde. Ik vond dat de film vrij traag en afstandelijk was in 't begin, nadat de grote onthulling eenmaal heeft plaats gevonden, komt de film een beetje lekker op gang :) Hier en daar veel overeenkomsten met The Matrix en Moon!

[ Bericht 8% gewijzigd door SEMTEX op 11-08-2013 01:24:10 ]
Nemephiszondag 11 augustus 2013 @ 02:07
Europa Report (2013) - IMDB

europa-report-trailer1.jpg

Een low-budget sci-fi die met name voor techneuten interessant is. Het verhaal is niet heel bijzonder - een groepje astronauten gaat naar Europa (een maan van Jupiter, niet het Europa waar wij wonen ;) ) om te kijken of er onder het ijs bacterieel leven is te vinden - en vindt daar wat verrassende dingen.

Aan één kant is de film zo realistisch mogelijk qua opzet, aan de andere kant is de organisatorische opzet binnen de film van een amateuristisch niveau - er is maar 1 huppeldepup-technicus en die gaat dood. Daar zit je dan in de ruimte...

Toch een leuke film voor sci-fi liefhebbers en daarom een zeven out of tien.


quote:
2s.gif Op zondag 11 augustus 2013 01:09 schreef SEMTEX het volgende:
[ afbeelding ]
Evil dead (2013)
Niet de 'most terrifying', wel bloederig. En me er nog eens aan herinnerend dat ik niet van deze guts/gore films hou. Verwacht ook geen sterk verhaal (jongeren gaan naar hutje in eenzaam bos om meisje te laten afkicken. Na het vinden van een oud, demonisch boek lopen zaken uit de hand :O ) dan kom je ook niet bedrogen uit :P
Als ik dit zo lees denk ik dat je originele Evil Deads niet hebt gezien, klopt dat? Ik mis in je review namelijk of de humor die in de originelen erin zat er nog in zit..
pokkerdepokzondag 11 augustus 2013 @ 03:08
quote:
2s.gif [b]Op zondag 11 augustus 2013 02:07 schreef Nemephis het volgende:

Als ik dit zo lees denk ik dat je originele Evil Deads niet hebt gezien, klopt dat? Ik mis in je review namelijk of de humor die in de originelen erin zat er nog in zit..
die eerste was toch niet grappig? dat begon dacht ik pas bij twee, daarbij kwam ik echt niet meer bij af en toe. die eerste vond ik toendertijd gewoon echt heel eng..
Mint_Clansellzondag 11 augustus 2013 @ 03:28
Kuttopic, slotje.