Weet ik. Daarom juist.quote:
quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:28 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Weet ik. Daarom juist.
Het enige nummer dat ik behappen kan van hem is dat nummer wat ik heb aangevraagd. De rest zuigt.
heh? klinkt vervelend.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:29 schreef MaryMouse het volgende:
Ow, even laatste frustratie tijdens het paffen van mijn laatste peuk kwijt raken hoor. Ik weet nu al dat die Arbo arts gaat zeggen dat mijn belastbaarheid is toegenomen
Is ook leuk, voor de rest van de wereld en dus gewoon draaien als jij dat wil. Ik skip m alleen ff als je t niet te erg vind.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:28 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]Deze kwam uit mijn mapjes power ballads dacht heh leuk
![]()
als het goed is , is dat nu voorbijquote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:30 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Is ook leuk, voor de rest van de wereld en dus gewoon draaien als jij dat wil. Ik skip m alleen ff als je t niet te erg vind.
Geeft ook niet, werk nu 50% mijn werkgever vind dat echt het max was ik aankan, maar zo'n arbolul vindt dat omdat ik 's avond wel weer op een forum kan posten wel weer naar 75% kanquote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:29 schreef cablegunmaster het volgende:
ok volgende dan maar
[..]
heh? klinkt vervelend.? snap niet hoe en wat?
![]()
Muisje, ik beloof je, als je je zo uit als nu hier weet ook hij beter.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:29 schreef MaryMouse het volgende:
Ow, even laatste frustratie tijdens het paffen van mijn laatste peuk kwijt raken hoor. Ik weet nu al dat die Arbo arts gaat zeggen dat mijn belastbaarheid is toegenomen
quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Muisje, ik beloof je, als je je zo uit als nu hier weet ook hij beter.
Stresskip, ga nu gewoon lekker slapen en morgen is er weer een mooie dag!
quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:31 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
als het goed is , is dat nu voorbij
quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:32 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Geeft ook niet, werk nu 50% mijn werkgever vind dat echt het max was ik aankan, maar zo'n arbolul vindt dat omdat ik 's avond wel weer op een forum kan posten wel weer naar 75% kan
Mooie dagquote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Muisje, ik beloof je, als je je zo uit als nu hier weet ook hij beter.
Stresskip, ga nu gewoon lekker slapen en morgen is er weer een mooie dag!
Ja morgen weer een mooie dag!quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:33 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Mooie dag![]()
Ik heb TWEE dagen verlof opgenomen om naar TWEE FOK! meets te kunnen
Zo is er morgen nooit een mooie dag....quote:
Doen! zeg ga om 6 uur hardlopen ik zit er ook aan te denken.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:35 schreef BredeBroeder het volgende:
Morgen 08:00 op, puur om te gaan hardlopen zonder alle irritante mensen op de weg
Doen! Zoooveeel lekkerder in de vroege ochtend of in de late avond. Ik haat het als mensen me opeens raar gaan aankijken als ik loop te sprinten.quote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:36 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
Doen! zeg ga om 6 uur hardlopen ik zit er ook aan te denken.
Helaas heeft zo'n KZ mij bijna het leven gekostquote:Op vrijdag 19 juli 2013 01:36 schreef Piel_de_Sapo het volgende:
Een Arbo-arts is ook gewoon een gefrustreerde afgekeurde echte arts.
Dat heeft niemand als ambitie, maar je bent niet goed genoeg voor huisarts, dus wordt je maar arbo arts
Beetje medische termen gebruiken en "lijkbleek wegtrekken" als je een antwoord krijgt met medische termen. Veel meer doen ze nietOh ja, je laten wachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |