Strike Back begint binnenkort weer...quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:13 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Deed me een beetje heiraan denken:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:01 schreef samthegreat5 het volgende:
hoe oud denken jullie dat deze meisjen is?
Mad MenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
'Opa' je wordt traag met openen, verwachtte een hele uitgebreide OP met foto's en filmpjes en zoquote:Op donderdag 18 juli 2013 21:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Strike Back begint binnenkort weer...
Waarom zit je hier in DEF dan? Hier posten alleen maar ferme jongens en stoere knapen met six packs etc....quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:15 schreef MaryMouse het volgende:
[..]liever een kerel met een kratje dan met een sixpack
Duhu...quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:20 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
'Opa' je wordt traag met openen, verwachtte een hele uitgebreide OP met foto's en filmpjes en zo
Dat is waarquote:Op donderdag 18 juli 2013 21:21 schreef AchJa het volgende:
[..]
Duhu...![]()
Elke TT die niet begint met "waar" is al creatief.
Ken het alleen van de vele youtube filmpjes die ik er van gezien heb, moet ook maar eens gaan kijken. Ik vind het wel leukquote:
Wist niet dat Minnie Driver daar in speeldequote:Op donderdag 18 juli 2013 21:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Strike Back begint binnenkort weer...
Waar kun je liggen in het zand todat je hele lijf verbrandt, waar kun je zwemmen als beest... etc.quote:
Dat is aan de rand van Nederland, Dat is aan ons onvolprezen strandquote:Op donderdag 18 juli 2013 21:24 schreef AchJa het volgende:
[..]
Waar kun je liggen in het zand todat je hele lijf verbrandt, waar kun je zwemmen als beest... etc.
quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:23 schreef samthegreat5 het volgende:
Wist niet dat Minnie Driver daar in speelde.
Hulde!quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:26 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Dat is aan de rand van Nederland, Dat is aan ons onvolprezen strand
Ik deze singlequote:Op donderdag 18 juli 2013 21:30 schreef AchJa het volgende:
Ik heb deze LP nog liggen...![]()
[ afbeelding ]
Dat is vrij normaal voor vlootbalen...quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:36 schreef jitzzzze het volgende:
Ik weet niet zo goed of ik hier wel mee om kan gaan
Ik ben heul niet oud, ben gewoon al vergeten hoe lang ik 27 benquote:Op donderdag 18 juli 2013 21:34 schreef AchJa het volgende:
[..]
BB, Sam en de rest zitten een beetje stuk nu... Ja ook jij bent oud MM...
Die chick heet Minnie Driver waar ik naar linkte en waarop jij reageerde dat Strike Back er weer aan komtquote:
quote:Op donderdag 18 juli 2013 21:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat is vrij normaal voor vlootbalen...
22 jaar, en dan je testament nalaten, ja, daar kunnen de jonkies nog wel wat van lerenquote:
Naast AchJa op de Grebbebergquote:Op donderdag 18 juli 2013 21:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
Opa deed al zaken met de KM bij Kornwerderzand...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |