Die hebben we hier ook ineens in de tuin! Heel veel levenden maar nog meer dode mieren, het is een groot slagveld op de grondquote:Op zondag 21 juli 2013 17:16 schreef DJMomo het volgende:
Naar binnen verbannen door een explosie aan mieren. Incl grote vliegende.
Spannend Sylver, zeker als er al iets van regelmaat in leek te zitten! Ben benieuwd!quote:Op zondag 21 juli 2013 21:38 schreef Sylver_ het volgende:
Oke, de beetje-zeurende-harde-buiken zijn nu toch wel beetje-pijnlijke-harde-buiken geworden. Ze kwamen net een uur lang elke 10 minuten en duurden zo'n 30 seconden, maar nu lijkt er geen regelmaat meer in te zitten. Wel duurde die van net wel een stuk langer ..
Ik lees overal dat die voorweeen nog steeds niks zeggen over wanneer het nu gaat gebeuren, maar het wordt wel spannender
Ooooh cool! Ik heb joepiesie! kanaaltje 14?quote:
Check!quote:Op zondag 21 juli 2013 22:19 schreef Hilzillah het volgende:
Mijn beebie heeft bijzettafel billen. en die zitten al heel de dag klem onder mn ribben. Kan niet eens normaal rechtop zitten
quote:Op zondag 21 juli 2013 22:46 schreef Mabawa. het volgende:
Ik wil ook naar Skips kijkenkpn hier
Auu Suusz, heb je het netjes gehouden in de AH op dat moment?
Sylver spannend!
Hihihi Hilz, OLLifantjes hebben nou eenmaal dikke billen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.--
Hihi, Hillz met je bijzettafel. Ergens ook wel weer handig.
[ Bericht 9% gewijzigd door ProjSkippy op 22-07-2013 00:13:56 ]
quote:Op zondag 21 juli 2013 22:50 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]Ik ga morgen naar je kijken Skips!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.--
Hihi, Hillz met je bijzettafel. Ergens ook wel weer handig.
Over een jaar of 3 kan pappa z'n baco'tje op zn billen neerzetten!![]()
Dan ben ik van die plicht ontheven.ik heb ook bijzettafel billen
![]()
[ Bericht 8% gewijzigd door Hilzillah op 22-07-2013 08:35:42 ]
Nope.. Alleen baco's. Moet eerlijk bekennen dat ik hem daar graag bij mag helpen. Alleen nu dan even nietquote:Op zondag 21 juli 2013 22:58 schreef ProjSkippy het volgende:
Haha, jouw vriend ook geen bierdrinker? De mijne doet ook alleen maar BaCo's, maar gelukkig hoef ik hem daar niet bij te helpen.
---
Hihi, niet toevalig het zelfde park als de babymeet van vandaag Mabawa?
---
Ik voel trouwens van alles vandaag in mijn buik.
Haha nee, dat niet.quote:Op zondag 21 juli 2013 22:58 schreef ProjSkippy het volgende:
Hihi, niet toevalig het zelfde park als de babymeet van vandaag Mabawa?
---
Ik voel trouwens van alles vandaag in mijn buik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |