Allergie? :Lquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:21 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Niet bestHeb net stokbroodje en rundvleessalade enzo met pa en ma gegeten. Eten was op, ma kijkt zomaar even op de ingrediëntenlijst van die salade en oeps! Tarwe.
Playstation Vita gaming handheld+Acc, in Enschede bij Videoland Gameshop Glanerbrug, via de post of via iemand die toevallig binnenkort in regio Noord-Holland isquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:17 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ligt eraan wat, waar en hoe je verwacht dat dat bij jou komt.
Glanerbrug is geen Enschedequote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:31 schreef Crazy-Al het volgende:
[..]
Allergie? :L
[..]
Playstation Vita gaming handheld+Acc, in Enschede bij Videoland Gameshop Glanerbrug, via de post of via iemand die toevallig binnenkort in regio Noord-Holland is
Grootste probleem is de mogelijkheid om langs te komen. Volgende mogelijkheid voor mij wordt pas volgende week, en er ligt maar een..... En ze willen er vanaf dus een spotgoedkope prijs
De website zegt iets andersquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:34 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Glanerbrug is geen Enschede![]()
Sorry, daar kom ik nou niet echt in de buurt met mn fietsje.
Neurologische coeliakiequote:
Zeer zeldzaam, je zult er weinig over vinden, alleen maar neurologische neveneffecten die op kunnen treden bij iemand met gewone coeliakie.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:49 schreef Crazy-Al het volgende:
[..]
Ik leef alvast met je mee terwijl ik Wikipedia opstart, zometeen een beter antwoord!
Ik vond al een klein beetje, maar tis niet mijn plaats/wenselijk voor anderen om te vragen dus laat het maar gaan.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zeer zeldzaam, je zult er weinig over vinden, alleen maar neurologische neveneffecten die op kunnen treden bij iemand met gewone coeliakie.
Het valt tot nu toe erg mee, heb wel erger meegemaakt (draaierig, heel prikkelbaar, oorsuizen en daarna kotsen)... heb nu alleen een licht gevoel in m'n hoofd, de hyperventilatie (kreeg ik er gratis en voor niets bij) speelt op en ik voel me slapjes.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:09 schreef Crazy-Al het volgende:
[..]
Ik vond al een klein beetje, maar tis niet mijn plaats/wenselijk voor anderen om te vragen dus laat het maar gaan.
Voor de rest gaat het wel een beetje? Ga je het flink merken of wordt het gewoon eventjes irritant/lastig?
kutzooi :Lquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Het valt tot nu toe erg mee, heb wel erger meegemaakt (draaierig, heel prikkelbaar, oorsuizen en daarna kotsen)... heb nu alleen een licht gevoel in m'n hoofd, de hyperventilatie (kreeg ik er gratis en voor niets bij) speelt op en ik voel me slapjes.
Als het echt erg is ben ik 3 dagen achtereen een zombie die echt NIKS kan hebben, beetje hetzelfde idee als migraine maar dan zonder koppijn.
Mja, ik kan ook bijna geen snacks eten, want gluten... paprikachips bijvoorbeeld, dat poeder zit met gluten aan het chipje vastgeplakt. Even een patatje halen bij de cafetaria? Nope. Pilsje drinken op het terras? Vergeet het maar.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:21 schreef Crazy-Al het volgende:
[..]
kutzooi :L
klinkt best wel heftig. Op dit soort momenten ben ik blij met mijn gevoelige huid, lijkt me echt zwaar om altijd maar op je eten te moeten letten :x
Kom een keer langs in Alkmaar, dan gaan we met de kooktopiccrew kijken of we een nice glutenvrij maaltijd kunnen makenquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mja, ik kan ook bijna geen snacks eten, want gluten... paprikachips bijvoorbeeld, dat poeder zit met gluten aan het chipje vastgeplakt. Even een patatje halen bij de cafetaria? Nope. Pilsje drinken op het terras? Vergeet het maar.
Nah, ik blijf mooi in het Twentse landquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:27 schreef Crazy-Al het volgende:
[..]
Kom een keer langs in Alkmaar, dan gaan we met de kooktopiccrew kijken of we een nice glutenvrij maaltijd kunnen maken
Over koken gesproken, ik doe nog steeds zeer van die curry die ik gemaakt heb... Shit was HEET niet normaal meer, en ik kan pepers eten :x
Nooit meer neem ik advies aan van kleine thaise dametjes in de toko.
uurtje werk?quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 14:50 schreef Kreator het volgende:
Binnenkort maar eens een puzzel maken..
http://www.amazon.com/gp/(...)de=as2&tag=wek075-20
Hij zingt de hele dag al "ring of fire" van Johhny Cash.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Nah, ik blijf mooi in het Twentse land
Stond je reet de volgende dag in de fik?
Foto's toevallig, en zit je in het centrum of..?quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 20:10 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Zo, weer een lange dag achter de rug met klussen in mn huisje. Beetje bij beetje wordt het echt mijn huisje
Foto's komen zodra het echt af is en ik internet in huis heb.quote:Op zondag 4 augustus 2013 03:13 schreef Mdrop het volgende:
[..]
Foto's toevallig, en zit je in het centrum of..?
Jow! Wat doe je daar dan?quote:Op zondag 4 augustus 2013 16:06 schreef ReMcOrE het volgende:
goedemiddag
zo maar eens een parkeerplek zoeken bij Schiphol...
ik ben er nu niet, heb online parkeerplek gezocht voor als ik straks 8 dagen naar Marmaris gaquote:
Ik wel hoor, nog ff een uurtje de kroeg en geweest en vond het wel mooi.quote:Op zondag 4 augustus 2013 17:24 schreef haakon het volgende:
[..]
Jow! Wat doe je daar dan?
En Bas, heb je je nog vermaakt gister?
Geen idee. Ben nog naar De 3, merlijn en vast nog wel ergens geweest.quote:Op zondag 4 augustus 2013 21:37 schreef Redbaron het volgende:
[..]
Ik wel hoor, nog ff een uurtje de kroeg en geweest en vond het wel mooi.
Jij nog lang op terras gezeten?
Je moet dat check drive in ofzoiets doen. Moet ideaal zijn. Moetje ff oopzoekenquote:Op zondag 4 augustus 2013 21:33 schreef ReMcOrE het volgende:
zo, parkeerplaats ook gereserveerd; P3 it is
jup, alleen niet in die caravanquote:
http://www.schiphol.nl/Re(...)n/DriveInchecken.htmquote:Op zondag 4 augustus 2013 22:48 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Je moet dat check drive in ofzoiets doen. Moet ideaal zijn. Moetje ff oopzoeken
zo'n gevoel had ik alquote:Op zondag 4 augustus 2013 22:50 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
jup, alleen niet in die caravan
voor de duidelijkheid: die foto is vandaag genomen op het campingterrein van wacken open air
Ik droomde vannacht (nou ja, net nog) dat ik met het hele zooitje naar Graspop was geweest, thuiskwam en ontdekte dat ik AL m'n zooi daar had laten staanquote:Op zondag 4 augustus 2013 22:50 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
jup, alleen niet in die caravan
voor de duidelijkheid: die foto is vandaag genomen op het campingterrein van wacken open air
Mogguhquote:
Ja dat dus. Vrienden die nu in Egypte zitten hebben dat ook gedaan. Ideaal zeiden ze.quote:Op zondag 4 augustus 2013 22:57 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
http://www.schiphol.nl/Re(...)n/DriveInchecken.htm
dat is best wel nice! gewoon inchecken en bagage afgeven bij P3 en daarna met alleen je handbagage richting het vliegveld
[..]
zo'n gevoel had ik al
we zullen het zienquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 18:12 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Ja dat dus. Vrienden die nu in Egypte zitten hebben dat ook gedaan. Ideaal zeiden ze.
je was gewoon de paraplu vergetenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 19:30 schreef Hexley het volgende:
[..]
Als ze nou ook rekening hielden net mijn plannen. Nou moest ik door de regen fietsen,...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |