Twee miljard voor de WKrechten in 2010 was nog niet genoeg voor de FIFAquote:
Ze zijn dan wel verplicht om zo'n belachelijke confederations-cup uit te zenden.quote:Op donderdag 18 juli 2013 14:56 schreef borisz het volgende:
[..]
Twee miljard voor de WKrechten in 2010 was nog niet genoeg voor de FIFA.
Als landen bepaalde evenementen op de evenementenlijst willen hebben, zoals het EK/WK. En dat goed kunnen uitleggen dan is er geen sprake beknotting van vrijheid van dienstverlening en concurrentie.
quote:Op donderdag 18 juli 2013 13:28 schreef borisz het volgende:
Opvallende uitspraak van het Europees Hof. Ze verklaren EK/WK in zijn geheel tot het algemeen belang.
UEFA/FIFA vonden dat ze teveel werden werden beknot in hun eigendomsrechten.
Beide bonden snapten dat het nationale team belangrijk was en de eindfase van het toernooi, maar dat de rest best achter decoder kon. Europees Hof maakt daar dus compleet gehakt van. Gelukkig maar.
ach, nog altijd betere tv dan 90% van wat er verder te zien isquote:Op donderdag 18 juli 2013 15:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze zijn dan wel verplicht om zo'n belachelijke confederations-cup uit te zenden.
Net even het arrest doorgelezen. Als je kan aantonen dat een evenement belangrijk is voor een land. EK/WK's maar ook Olympische Spelen dan mag je als land zeggen de groeten wij willen het op het open net.quote:
Nou ja EK/WK vallen daar wel onder in de situatie van de UK. Ook de Spelen trouwens, die worden ook specifiek genoemd in het Arrest.quote:a special general resonance within the Member State, and not simply a significance to those who ordinarily follow the sport or activity concerned;
(ii) a generally recognised, distinct cultural importance for the population in the Member State, in particular as a catalyst of cultural identity;
(iii) involvement of the national team in the event concerned in the context of a competition or tournament of international importance;
(iv) the fact that the event has traditionally been broadcast on free television and has commanded large television audiences.
Krijg je Johan Cruijff niet uit je strot ?quote:Op zaterdag 20 juli 2013 10:52 schreef borisz het volgende:
Over een week gaan we voetballen om de Fruitschaal.
Nee hoor.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 11:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Krijg je Johan Cruijff niet uit je strot ?
quote:Op zaterdag 20 juli 2013 14:21 schreef rubbereend het volgende:
ik heb een kaartje voor het concert van Kraftwerk in het Evoluon
MUZ / Kraftwerk met 3D-Show naar Nederland (Eindhoven)quote:Op zaterdag 20 juli 2013 14:33 schreef Bos81 het volgende:
[..]Ik wist niet dat ze daar optredens/concerten gaven
![]()
ik zit vooral in het eigen Kraftwerktopicquote:Op zaterdag 20 juli 2013 14:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
MUZ / Kraftwerk met 3D-Show naar Nederland (Eindhoven)
ik gelukkig welquote:Op zaterdag 20 juli 2013 14:33 schreef Bos81 het volgende:
[..]Ik wist niet dat ze daar optredens/concerten gaven
![]()
Ik las inderdaad dat het binnen een poep en een scheet was uitverkocht.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 18:48 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik zit vooral in het eigen Kraftwerktopic
[..]
ik gelukkig wel![]()
staat nummer 1 op mijn lijst van wat ik nog wil zien
tof, ben ik een tijdje terug geweest, erg gezellig. En veel goede muziek natuurlijkquote:Op zaterdag 20 juli 2013 18:50 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik las inderdaad dat het binnen een poep en een scheet was uitverkocht.
Ik ga zometeen weer een keer naar de Effenaar; We All Love 80's & 90''s![]()
Ik vond het inderdaad best leuk, of ik naar een volgende keer ga weet ik nog niet.quote:Op zaterdag 20 juli 2013 18:58 schreef rubbereend het volgende:
[..]
tof, ben ik een tijdje terug geweest, erg gezellig. En veel goede muziek natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |