Ik kan me niet herinneren dat die leuk wasquote:Op zondag 14 juli 2013 22:18 schreef roos85 het volgende:
Volgende week met Rob "De Roerbakker" Kamphues dus
Ook zo een eikelquote:Op zondag 14 juli 2013 22:18 schreef roos85 het volgende:
Volgende week met Rob "De Roerbakker" Kamphues dus
Roosje tochquote:Op zondag 14 juli 2013 22:18 schreef roos85 het volgende:
Volgende week met Rob "De Roerbakker" Kamphues dus
Nee Viola Holt is een pretjequote:Op zondag 14 juli 2013 22:20 schreef Toverheks het volgende:
vind de gasten weinig dit seizoen, geen Kim, geen Victoria, nee krijgen we een Annie S uit V
nou, die geeft wel antwoord en laat zich niet afzeiken door paul denk ik.quote:
Wel Kees Tol de molquote:Op zondag 14 juli 2013 22:20 schreef Toverheks het volgende:
vind de gasten weinig dit seizoen, geen Kim, geen Victoria, nee krijgen we een Annie S uit V
Ja weet niet, ik vind haar ook altijd zo vervelend.quote:Op zondag 14 juli 2013 22:21 schreef Toverheks het volgende:
[..]
nou, die geeft wel antwoord en laat zich niet afzeiken door paul denk ik.
Dat was een leuke seizoen van RTS met Hans vd Togtquote:Op zondag 14 juli 2013 22:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
Anny Schilder is juist geweldig (in RTS dan). Ik wil de serie met de 'oudjes' weer opnieuw kijken, was echt een topseizoen
daar heb je dan weer gelijk in, vind er niet zoveel aan dit seizoen, ze *voelen* elkaar niet echt aan, en zag Georgina al steeds rare bekkies trekken, beetje verveeldquote:Op zondag 14 juli 2013 22:22 schreef shiNinG_staR het volgende:
Anny Schilder is juist geweldig (in RTS dan). Ik wil de serie met de 'oudjes' weer opnieuw kijken, was echt een topseizoen
Ik zag Ferry ook een keer gapen toen Paul met iemand anders aan het geinen wasquote:Op zondag 14 juli 2013 22:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
daar heb je dan weer gelijk in, vind er niet zoveel aan dit seizoen, ze *voelen* elkaar niet echt aan, en zag Georgina al steeds rare bekkies trekken, beetje verveeld
quote:Op zondag 14 juli 2013 22:31 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik zag Ferry ook een keer gapen toen Paul met iemand anders aan het geinen was
Hij onderdrukte het, maar volgens mij was het een geeuw jaquote:
hahahaquote:Op zondag 14 juli 2013 22:32 schreef Uccie het volgende:
[..]
Hij onderdrukte het, maar volgens mij was het een geeuw ja
Nou dan hoef ik niet meer te kijken. Paul is de helft van het programma.quote:Op maandag 15 juli 2013 05:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
Rob Kamphues volgende week presentatorwtf
Dát.quote:Op zondag 14 juli 2013 21:54 schreef TheVulture het volgende:
Ik zat me net te beseffen dat ik Ferry echt verschrikkelijk vond ten tijde van zijn Idolsavontuur... dat niveau van haat begin ik echt weer te naderen
Als de wekker op 05:00 staat ben ik niet zo fris en helderquote:
Ik vond Chazia toch aardig goed doen en vriendelijk ook.quote:Op maandag 15 juli 2013 01:41 schreef Amarantha het volgende:
Ferry 'Patty is niet verder gekomen dan haar zwemdiploma' Paul 'Dat hebben we gezien bij Sterren Springen'. SCORE! Verder vond ik Chazia leuker dan ik had verwacht maar had dan ook echt wel iets ergs verwacht haha.. Ze mag alleen wat minder deftig praten en normale kleding aandoen. Ze was in ieder geval vaker aan het woord dan Daniël.
Ze kan nogal hautain overkomen en volgens mij is ze het op tv zijn ook gewoon een beetje verleerd.quote:Op maandag 15 juli 2013 13:05 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik vond Chazia toch aardig goed doen en vriendelijk ook.
Geneukt door een zebraquote:Op maandag 15 juli 2013 01:06 schreef Amarantha het volgende:
Wtf heeft Chazia Mourali nou weer aan?
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 15 juli 2013 13:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Geneukt door een zebra
Edit: zat er vroeger in de fabeltjeskrant geen figuur dat Chazia Zebra heette?
ok. Ik vergeef je. Ookal was ik al voor 5 uur wakkerquote:Op maandag 15 juli 2013 10:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als de wekker op 05:00 staat ben ik niet zo fris en helder
Het klinkt net zo en het is wel heel treffendquote:Op maandag 15 juli 2013 16:17 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Verder kopieer ik van Wiki : Zaza Zebra, de tweede dokter van het Dierenbos en de vrouw van Meindert het Paard.
[ afbeelding ]
Het was ook wel voorspelbaar dat niemand met haar in een bunker wou en dat iedereen haar de slimste vondquote:Op maandag 15 juli 2013 16:37 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het klinkt net zo en het is wel heel treffend![]()
Echt vreselijk off-topic....maar ik heb net een kwartier naar jouw UI zitten kijken, zoquote:Op maandag 15 juli 2013 16:41 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Het was ook wel voorspelbaar dat niemand met haar in een bunker wou en dat iedereen haar de slimste vond
Komende 2 afleveringen niet, alleen de laatste 3 afleveringen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:27 schreef icloud het volgende:
Zover ik weet zijn zowel patty als verbaan gevraagd te blijven voor alle afleveringen.
Andy van der Meyde?quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:19 schreef pussycatdoll het volgende:
Zondag komen
Kees i.p.v. Xander
Filemon i.p.v. Patty
Viola i.p.v. Heleen
Andy i.p.v. Georgina
Catherine I.p.v. Tim
Oh dat volg ik niet. Mijn dilemma is lekker buiten zittenquote:
Hier de meneer meer dan ik, al hoop ik wel te zien dat ik hem ga verslaan in een tdf spel hier ook FOK!quote:Op zondag 21 juli 2013 19:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh dat volg ik niet. Mijn dilemma is lekker buiten zitten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |