Stekels? Je bedoelt "stiekels"?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:29 schreef HaywoodJablome het volgende:
maar als ik het goed begrijp is dus elk kort kapsel bij een vrouw een kort pittig kapsel? het hoeven tegenwoordig geen gekleurde stekels meer te zijn om voor die titel in aanmerking te komen?
Dat inderdaadquote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:15 schreef Apotheose het volgende:
Waarom zijn er trouwens nog steeds mensen (vrouwen) die denken dat dit echt is? Dat die Henk echt is wie ie is?'haha nou alsof die henk er leuk uit ziet... " reacties
!!!
Niet iedereen heeft een IQ boven de 85. Dat kun je ze dan ook weer niet verwijten, ze moeten het ook maar doen met wat ze gekregen hebben.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:15 schreef Apotheose het volgende:
Waarom zijn er trouwens nog steeds mensen (vrouwen) die denken dat dit echt is? Dat die Henk echt is wie ie is?'haha nou alsof die henk er leuk uit ziet... " reacties
!!!
dit idd... Ik vind dat kort haar ook best mooi kan staan. Neem een Halle Berry (ja ja, lang haar is beterquote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:29 schreef HaywoodJablome het volgende:
maar als ik het goed begrijp is dus elk kort kapsel bij een vrouw een kort pittig kapsel? het hoeven tegenwoordig geen gekleurde stekels meer te zijn om voor die titel in aanmerking te komen?
ik denk dat het te maken heeft met het feit of de draagster van de coupe aantrekkelijk gevonden wordt of niet.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 11:16 schreef Apotheose het volgende:
[..]
dit idd... Ik vind dat kort haar ook best mooi kan staan. Neem een Halle Berry (ja ja, lang haar is beter)
[ afbeelding ]
dat is ook wel waar ja. ik heb een tante van bijna 60 die er van achteren uitziet alsof ze 25 is. Ik wed dat die al heel wat hosselaars heeft laten schrikken in de kroegquote:Op dinsdag 23 juli 2013 11:19 schreef DroogDok het volgende:
Bij vrouwen van 50+ staat lang haar over het algemeen ook een beetje raar.
true. Vind het ook wel beter staan bij de jongeren dan bij de 50+ inderdaad.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 11:18 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
ik denk dat het te maken heeft met het feit of de draagster van de coupe aantrekkelijk gevonden wordt of niet.
niet aantrekkelijk: elke lengte is bij wijze van spreken een kort pittig kapsel
wel aantrekkelijk: nog steeds een hoop mensen die zich kwaad maken, maar de woorden pittig worden meestal niet gebruikt.
De moeder van Marco Borsato is daar een mooi voorbeeld van.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 11:19 schreef DroogDok het volgende:
Bij vrouwen van 50+ staat lang haar over het algemeen ook een beetje raar.
quote:hoi an ik vindt het ook allemaal maar vreemd en ik weet niet of henk ons voor de gek houdt of dat het echt een kapsalon is. Meschien is het allemaal wel een grapje ja en farmer jolanda heb je al klacht ingedient bij redactie van linda?
De lol van toen over vrouwen die expres kort rood haar namen om iedereen te laten zien dat ze lekker gek zijn/doen is overgegaan op het belachelijk maken van álle kortharige vrouwen, ongeacht welke haarkleur ze hebben en of het om 'lekker gek doen en de hele wereld mag het weten' gaat.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 10:29 schreef HaywoodJablome het volgende:
maar als ik het goed begrijp is dus elk kort kapsel bij een vrouw een kort pittig kapsel? het hoeven tegenwoordig geen gekleurde stekels meer te zijn om voor die titel in aanmerking te komen?
Heb jij ook zo'n kort kapseltje?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 21:25 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
De lol van toen over vrouwen die expres kort rood haar namen om iedereen te laten zien dat ze lekker gek zijn/doen is overgegaan op het belachelijk maken van álle kortharige vrouwen, ongeacht welke haarkleur ze hebben en of het om 'lekker gek doen en de hele wereld mag het weten' gaat.
Lachwekkend om te zien hoe users populair en stoer denken te zijn terwijl ze de plank volkomen mis slaan.
De vrouwen vinden het zelf blijkbaar mooi. Maar ja, zij hoeven er niet naast te lopen. Egoistische mormels!quote:Op dinsdag 23 juli 2013 21:51 schreef Vogeltje88 het volgende:
![]()
Ik zal ze nooit snappen, die pittige kapsels.
Eén ding moet ik ze nageven met dit weer: ze hoeven meestal niet om een haarelastiekje of een klemmetje te denkenquote:Op dinsdag 23 juli 2013 21:53 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
De vrouwen vinden het zelf blijkbaar mooi. Maar ja, zij hoeven er niet naast te lopen. Egoistische mormels!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |