deze klopt bij mij wel..maar ik heb er ook ene gezien die niet kloptequote:
quote:Op donderdag 11 juli 2013 22:02 schreef Sylver_ het volgende:
Ik geloof niet in al die theorieen, maar vermakelijk is het wel
Leukste vond ik die van een klant van mij, die vertelde dat ze kon zien dat het een meisje wordt, aangezien meisjes de schoonheid bij de vrouw wegnemen. Ehhm.. Thanks!
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 08:22 schreef GotC het volgende:
Purple goede SEO en een ventje!
Kamertje is gisteren gebrachtDe kast is bijna klaar, Yur en m'n zwager gingen er gelijk mee aan de slag. Fijn!
Gezellig! Maken we er een vreet-meet vanquote:Op vrijdag 12 juli 2013 09:33 schreef GotC het volgende:
Ohhh foto's komen nog wel hoor, maar later als het wat meer af is
Leuk Mabawa, meubeltjes halen vanavond!Ben erg benieuwd naar hoe het eruit komt te zien bij jullie
Bla, last van maagzuur of is het iets anders? Hoe dan ook, vervelend
Limone klinkt als een plan! Ik doe wel mee haha
heeft er wel mee te maken volgens de huisarts, weet alleen niet wat de volgorde was..door het zuur slokdarmspasme of slokdarmspasme door het zuur. Maar daarom slik ik normaal maagbeschermers om die kramp te voorkomen. Heb al gebeld en ze gaan overleggen om te kijken of ze me iets anders kunnen voorschrijven. En anders hoop ik dat het net als normaal maar max een wk of 3 aanhoudquote:
Oh wat vreselijk naar! Hopelijk heeft de huisarts iets voor je.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 09:48 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
[..]
heeft er wel mee te maken volgens de huisarts, weet alleen niet wat de volgorde was..door het zuur slokdarmspasme of slokdarmspasme door het zuur. Maar daarom slik ik normaal maagbeschermers om die kramp te voorkomen. Heb al gebeld en ze gaan overleggen om te kijken of ze me iets anders kunnen voorschrijven. En anders hoop ik dat het net als normaal maar max een wk of 3 aanhoud
die chocoladebroodjes daar zijn heerlijk he
mawaba ook meubeltjes vandaag..jeej!
ik meende ergens gelezen te hebben dat omaprazol ook niet wordt aangeraden tijdens de zwangerschap..maar zie nu staan dat het veilig gebruikt kan worden. Nja ik wacht wel even af wat ze straks zeggen
Nomquote:Op vrijdag 12 juli 2013 09:45 schreef Limone het volgende:
[..]
Gezellig! Maken we er een vreet-meet van
Ik wil ook jompelen voor nieuwe kamer. Takkezooi.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 10:00 schreef Kimpossible het volgende:
Oh en natuurlijk wat jompels voor jongetjes, goede echo's, kamertjes en mijlpalen!![]()
![]()
google of youtubequote:Op vrijdag 12 juli 2013 09:58 schreef Kimpossible het volgende:
*KP heel voorzichtig binnen schuifelt
Dames.
Ik heb voor 3 augustus een afspraak voor een echo. Ik zou dan plusminus 7 wk en 5 dgn zijn (maar iets korter kan ook). Das wel heul vroeg, toch? Wat kan ik van die echo verwachten?
Ik weet niet zo goed waar deze vraag te stellen, maar ik zou zo graag een eerste echo hebben met hartactiviteit (want geruststellend)..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |