Zou eerder geven dan Hortensia.quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Madame MikMak. Helaas heb ik ook haar uiterlijk.
Nee liever in een tapijt. anders werkt het niet.quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:24 schreef Copycat het volgende:
In elke hoek van elke kamer in mijn huis.
Nee dankje hoef geen illuminti hoer.quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:27 schreef Smack10 het volgende:
Damn lekker wijf![]()
Onterechte klacht dus homo.
Bestaat illuminati echt?quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:28 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Nee dankje hoef geen illuminti hoer.
Ja maar voor jouw niet want je gelooft mijn site's toch niet.quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:29 schreef Kesefkesef het volgende:
[..]
Bestaat illuminati echt?
Serieuze vraag.
Ik werk voor zequote:Op woensdag 10 juli 2013 22:29 schreef Kesefkesef het volgende:
[..]
Bestaat illuminati echt?
Serieuze vraag.
Geef mij er eens eentje, dan ga ik het doorlezen...quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:29 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ja maar voor jouw niet want je gelooft mijn site's toch niet.
is maar waar je trots op bent. Vragen je klein kinderen later waarom leven we in een aluminium kooi. Dat komt omdat de rest vol gif ligt door onze strijd in hebzucht en macht.quote:
quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:31 schreef Kesefkesef het volgende:
[..]
Geef mij er eens eentje, dan ga ik het doorlezen...
Okequote:Op woensdag 10 juli 2013 22:31 schreef Kesefkesef het volgende:
[..]
Geef mij er eens eentje, dan ga ik het doorlezen...
Refreshing!quote:
Niet meer.quote:Op woensdag 10 juli 2013 22:29 schreef Kesefkesef het volgende:
[..]
Bestaat illuminati echt?
Serieuze vraag.
Denk je dat al die concertgangers eigenlijk aluhoedjes zijn en een kaartje hebben gekocht omdat Kesha ergens op een complotblog besproken werd?quote:Op woensdag 10 juli 2013 20:43 schreef Copycat het volgende:
Sex sells ... Mysterious illuminati symbols sell too.
En TS trapt erin.
Ontzettende homo.quote:Op woensdag 10 juli 2013 20:01 schreef Havenbar0n het volgende:
dit is toch de ultieme 'feel good' muziek
hahahaha jezus wat ben jij een baas van :pquote:Op donderdag 11 juli 2013 06:17 schreef kikoooooo het volgende:
[ afbeelding ]
Illuminati is overal mensen. Open je ogen
Nee, ik denk dat jij mijn opmerking niet snapt.quote:Op donderdag 11 juli 2013 02:14 schreef GoedeVraag het volgende:
Denk je dat al die concertgangers eigenlijk aluhoedjes zijn en een kaartje hebben gekocht omdat Kesha ergens op een complotblog besproken werd?
Dat is toch wel een erg treurige redenatie.
Precies, alsof we Keshaquote:Op donderdag 11 juli 2013 07:01 schreef Maharajah het volgende:
Niet doorhebben dat pop en rap artiesten gebruik maken van de illuminati hype en dus expres allemaal symbolisme in hun video's gooien voor extra 'controverse'.![]()
Faalhazen.
Als ik zie hoeveel mensen echt denken dat Lil Wayne en Kesha bv duivels zijn en echt als doel hebben de mensheid te veranderen in slaven verlies ik m'n laatste beetje hoop in de mensheid
En ja Illuminati bestaat en bestond echt. Nu schijnt het toch echt een ander organisatie te zijn dan vroeger, maar doe maar eens wat echt onderzoek en ga niet naar die bullshit sites die denken dat Kesha dus bestuurd word dor hagedis mannen uit de ruimte die een nieuwe wereld orde willen maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |