Hehe zou best kunnen, op een of andere manier is donderdag vaak een daag waarop ze namen bekend maken.quote:
Idd, en we wachten maar, en we wachten maar. Af en toe is het leven best hard om een Lowlander te zijnquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:21 schreef Ang3l het volgende:
Naaaaaames! Gimme naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaames!!!!!
Het is helemaal niet hard, alleen als je teveel nieuwsgierigheid hebt en perse dingen wilt weten.quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:24 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Idd, en we wachten maar, en we wachten maar. Af en toe is het leven best hard om een Lowlander te zijn
Komen niet meer ookquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:46 schreef Pink_Floyd het volgende:
Fijne namen tussen, maar nog steeds geen andere headliners bekend dus
Ik riep, zij draaidenquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:41 schreef indiaantje89 het volgende:
Joehoe
HATS! Daar gaan we weer, met een batch nieuwe namen! Met dit keer vooral veel, heel veel dance… Voetjes van de vloer!
De eerdere Lowlandsoptredens van Dizzee Rascal waren altijd feest. Wij gokken op hiphop, pop, grime en heel veel lol!
Wanneer Hudson Mohawke uit Glasgow en Lunice uit Montreal samen optreden als TNGHT (Hudson Mohawke X Lunice) zweet het publiek discodruppels!
Met zijn ijle stem die je oor in fladdert en precies gaat zitten op de plek waar je het het hardst voelt, is James Blake een van de weinigen die een unieke concertervaring kan garanderen.
Julio Bashmore komt het feestje op Lowlands heerlijk lang rekken en zal de tent doen exploderen. Oh baby!
Zodra de festivalsfeer op Lowlands zich mengt met de sfeer van de amper te omschrijven muziek van Bonobo wordt het helemaal uniek.
Ook het Schotse synthpop trio Chvrches is er bij op Lowlands, die eerder dit jaar al een award ontvingen op SXSW voor Best Non-U.S. Band. Dat belooft wat!
De weergaloze mix van UK Garage, electropop en R&B van AlunaGeorge beroert menig lichaam en gaat direct naar je spieren!
Het hele rijtje:
AlunaGeorge | Araabmuzik | Austra | Baauer | Black Sun Empire | Bonobo | Buraka Som Sistema | Calyx & Teebee feat. MC AD | Charanjit Singh | Chvrches | Dizzee Rascal | Evian Christ | Factory Floor | George FitzGerald | Guerilla Speakerz | James Blake | Jameszoo | Job Jobse | Julio Bashmore | Just Blaze | Kate Boy | Know V.A. | LeFtO | Matias Aguayo & Mostro | Marcel Fengler | Midland | MMM live | Mmoths | Peace | Rainbow Arabia | Sadar Bahar | Sandrien | Seeed | Siriusmo | Sir Yes Sir | Theme Park | TNGHT (Hudson Mohawke X Lunice) | TOKiMONSTA | William Kouam Djoko | XXYYXX | Young Marco
Klopt, t zal wel Editors, Nick Cave en FF/NIN worden danquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:47 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Komen niet meer ook![]()
Al hoewel Dizzee best een redelijk grote naam is. (maar geen headliner idd)
Kerel, ik zit voor de entree van ikea voor mijn eerste werkdag en ik kwam klaar zojuist. Wat een namen. Echt wow! Ik ken er maar twee niet van!quote:Op woensdag 17 juli 2013 10:46 schreef indiaantje89 het volgende:
En Friekin_ helemaal blij met Bashmore denk ik?
Waar blijven Mumford & Sons, Placebo en Snow Patrolquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:19 schreef theodoor9 het volgende:
Lekker bezig Lowlands! Die reacties weer op fb, pfff...
Kun je er iets van posten, ken ze alleen kwa naam.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:17 schreef Zocalo het volgende:
Seeed maken ze me echt heel blij mee, zat al te twijfelen naar het concert in de Melkweg te gaan.
quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:19 schreef theodoor9 het volgende:
Lekker bezig Lowlands! Die reacties weer op fb, pfff...
quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:21 schreef het_grobbekuiken het volgende:
[..]
Waar blijven Mumford & Sons, Placebo en Snow Patrol
Jezus, da ze naar pinkpop gaan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:26 schreef indiaantje89 het volgende:
Kom eens met echte namen! Waar zijn de categorie: Foo Fighters, Mumford&Sons, Placebo, Arctic Monkeys van vorige jaren? Niets zit ook maar een beetje in hoger segment!
quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:17 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Kerel, ik zit voor de entree van ikea voor mijn eerste werkdag en ik kwam klaar zojuist. Wat een namen. Echt wow! Ik ken er maar twee niet van!
Eerlijk: één zo'n naam mag er zeker wel bij...quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:26 schreef indiaantje89 het volgende:
Kom eens met echte namen! Waar zijn de categorie: Foo Fighters, Mumford&Sons, Placebo, Arctic Monkeys van vorige jaren? Niets zit ook maar een beetje in hoger segment!
Aldus een van de FB gebruikers.
Nee heeft deze lineup niet nodig imo. en als ze er een doen, doe dan maar Blur. Maar goed natuurlijk komen er geen headliners meer bij, dat kun je vergeten.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:35 schreef AMDB het volgende:
[..]
Eerlijk: één zo'n naam mag er zeker wel bij...
Klopt wel een klein beetje. Maar Foo Fighters was vorig jaar gewoon een uitschieter he. Het is toch gewoon een kwestie dat er geen van die namen op dit moment beschikbaar zijn.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:35 schreef AMDB het volgende:
[..]
Eerlijk: één zo'n naam mag er zeker wel bij...
Foo Fighters is idd niet nodig qua omvang. Maar ik mis eigenlijk nog wel een LL-headliner naam.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:37 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Klopt wel een klein beetje. Maar Foo Fighters was vorig jaar gewoon een uitschieter he. Het is toch gewoon een kwestie dat er geen van die namen op dit moment beschikbaar zijn.
Ach, ja wie moet het anders doen. Er tourt niks headline waardigs meer wat je er neer kan zetten. Eminem? Tsja, ik begrijp best dat ze daar geen grof geld voor neer gaan leggen. Neil Young zit ook niet iedereen op te wachten. Verder blijft er niet veel meer over.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:38 schreef theodoor9 het volgende:
Het zou inderdaad vrij vreemd zijn als Franz Ferdinand headliner is, zeg ik als fan.
Ja ik ook!quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:40 schreef indiaantje89 het volgende:
En ik had van te voren getekend voor deze line-up.
Ben op werk, dus gaat niet. Maar Augenbling, Wonderful life (cover) en natuurlijk wat solowerk van Peter Fox. Beetje ska-raggae in het Duits en Engelsquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:22 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Kun je er iets van posten, ken ze alleen kwa naam.
Eén van de bandleden stond de afgelopen jaar op plaats 194 in de top 2000, maar in Nederland is Seeed zelf niet heel bekend. Wel een leuke toevoegingquote:Op woensdag 17 juli 2013 10:45 schreef indiaantje89 het volgende:
Seeed, zijn toch ook behoorlijk bekend?
Absoluut.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:40 schreef indiaantje89 het volgende:
En ik had van te voren getekend voor deze line-up.
Perfecte zondagmuziek ookquote:Op woensdag 17 juli 2013 12:30 schreef indiaantje89 het volgende:
Bonobo in ieder geval op de zondag! (andere dagen bezet).
Straks de rest is even doorlopen
Ben ik ook wel met je eens, vind er weinig Alpha waardige bands tussen zitten, waarbij hij helemaal uitpuilt aan alle kunten, en beide velden helemaal vol staan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 11:35 schreef AMDB het volgende:
[..]
Eerlijk: één zo'n naam mag er zeker wel bij...
Ik vind het wel lekker zo zonder erg grote namen eigenlijkquote:Op woensdag 17 juli 2013 12:52 schreef Luni het volgende:
[..]
Ben ik ook wel met je eens, vind er weinig Alpha waardige bands tussen zitten, waarbij hij helemaal uitpuilt aan alle kunten, en beide velden helemaal vol staan.
Kloptquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:44 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Jij gaat het zwaar krijgen op de LL dagen
Zal 's avonds ook zijn weerslag hebben op de rest van het terrein denk ik... Wel leuk voor de headliners in de wat kleinere tenten natuurlijk..quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:02 schreef Pink_Floyd het volgende:
[..]
Ik vind het wel lekker zo zonder erg grote namen eigenlijk
Daarom staan Blur, Eminem, Neil Young, Kraftwerk, en ga zo maar door de hele zomer óveral... Behalve in Nederland. Nee, Nine Ince Nails, Editors en Franz Ferdinand worden weer opgewarmdquote:Op woensdag 17 juli 2013 11:37 schreef theodoor9 het volgende: [..] Klopt wel een klein beetje. Maar Foo Fighters was vorig jaar gewoon een uitschieter he. Het is toch gewoon een kwestie dat er geen van die namen op dit moment beschikbaar zijn.
Jawel, maar de echte klapper ontbreekt nog in mijn ogen, zoals met the Prodigy toen het afgeladen vol was, zowel binnen als buiten de Alpha.Vorig jaar ook tijdens FF, toen was het elders gewoon uitgestorven.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:09 schreef indiaantje89 het volgende:
Ach Editors is toch echt wel een grote naam hier in NL. En Franz Ferdinand kan de Alpha ook zeker wel vol gaan spelen. De twijfel ligt bij voornamelijk bij Nine Inch Nails (als die idd gaan headlinen).
Blur is de enige relevante naam in dit lijstje die ze hadden kunnen boeken:quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:10 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Daarom staan Blur, Eminem, Neil Young, Kraftwerk, en ga zo maar door de hele zomer óveral... Behalve in Nederland. Nee, Nine Ince Nails, Editors en Franz Ferdinand worden weer opgewarmd.
Maar dat wil je dus ook niet hebben lijkt me als organisator. Dat Wilco in een bijna lege India staat was ook niet wat ze gehoopt hadden.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:15 schreef Luni het volgende:
[..]
Jawel, maar de echte klapper ontbreekt nog in mijn ogen, zoals met the Prodigy toen het afgeladen vol was, zowel binnen als buiten de Alpha.Vorig jaar ook tijdens FF, toen was het elders gewoon uitgestorven.
Kraftwerk een dance kant noemenquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:16 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Blur is de enige relevante naam in dit lijstje die ze hadden kunnen boeken:
Een Eminem is veel te duur om te boeken. Wie van het huidige publiek zit te wachten op Neil Young... nee dan zien ze veel liever Editors of Franz Ferdinand.
En als je Kraftwerk neerzet dan krijg je weer gezeik dat Lowlands teveel de "dance" kant uitgaat.
NIN trok een paar jaar terug niet eens een volle Grolsch...dus ik ben ook benieuwd of dat lukt nuquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:23 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Editors en Franz Ferdinand gaan het beide gewoon redden in de Alpha, echter mijn enige twijfel ligt nog bij Nine Inch Nails.
Toen speelden ze tegelijk met Sonic Youth, ik denk dat die toen een hoop volk hebben weggetrokken.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:28 schreef Pink_Floyd het volgende:
[..]
NIN trok een paar jaar terug niet eens een volle Grolsch...dus ik ben ook benieuwd of dat lukt nu
We praten hier over Lowlands.... dat gaat natuurlijk niet gebeuren. Tuurlijk zijn er wel paar Neil Young fans. Maar als zoiets er staat dan krijg je ook weer gezeik of komen kreten als "Lowlands Classics" weer bovenwater.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:27 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Kraftwerk een dance kant noemen![]()
Kraftwerk waren 1 van de grondleggers van electronische muziek, maar hun muziek vind ik niet veel van doen hebben met de moderne dance.
Ik zou neil young in ieder geval nog wel een keer willen zien vooral als ze dan ook zouden regelen dan de heer vedder samen met hem wat nummers zou komen doen.![]()
Dus om nu zo uit het niets te stellen dat geen enkele lowlander op young zou zitten te wachten klopt al niet.
Je gaat teveel met hipsters om.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:30 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
We praten hier over Lowlands.... dat gaat natuurlijk niet gebeuren. Tuurlijk zijn er wel paar Neil Young fans. Maar als zoiets er staat dan krijg je ook weer gezeik of komen kreten als "Lowlands Classics" weer bovenwater.
.
Het is toch nooit goed voor iedereen.
Oja laten we de hipsters erbij gaan halen....quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:31 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Je gaat teveel met hipsters om.![]()
Net alsof slayer veel van die hipsters blij zal maken.
Die zou ik ook wel willen zien hoor, maar ook met die namen heb je weer mensen bij die dan gaan klagen dat het oude lullen zijn. Het is toch nooit goed voor iedereen. Wie je er ook neer gaat zetten.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:32 schreef BillDauterive het volgende:
Franz Ferdinand is echt geen headliner, dat wordt Nick Cave.. Franz Ferdinand is eerder de Bloc Party van dit jaar, die net voor de headliner staan.
Overigens had ik Neil Young of Kraftwerk ook wel willen zien.
Jullie doen vaak net alsof Lowlands een liefdadigheidsinstelling of een kleine speler in de Europese festivalmarkt is... Of dat mensen die niet wéér zitten te wachten op dat eerder genoemde namen uit de ijskast gehaald worden voor een 00's nostalgie-set automatisch Red Hot Chili Peppers, Muse en Green Day verwachten en maar naar Pinkpop moeten gaan.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:16 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Blur is de enige relevante naam in dit lijstje die ze hadden kunnen boeken:
Een Eminem is veel te duur om te boeken. Wie van het huidige publiek zit te wachten op Neil Young... nee dan zien ze veel liever Editors of Franz Ferdinand.
En als je Kraftwerk neerzet dan krijg je weer gezeik dat Lowlands teveel de "dance" kant uitgaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |