quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:31 schreef IntelligentRego het volgende:
^
Dat is een simulator he. Ik heb zelf geen kapitaal dit is dus het probleem.
Alhoewel ik heb eerder contact gehad met investeerders op het gebied van mijn App projecten en zou wellicht van hun iets kunnen ontvangen.
Maar ik wil daarvoor nog wat weken oefenen om er 100% zeker van de zijn dat mijn strategie werkt.
Heb je inkomen?quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:34 schreef IntelligentRego het volgende:
Ik zat erover te denken om ¤30.000 te lenen bij de bank. Met de rente zou ik hun ¤40.000 terug moeten geven binnen een termijn van 1 jaar.
Als mijn strategie blijft werken, zou ik gemakkelijk in staat zijn om deze ¤40.000 in de eerste week al te kunnen verdienen, de 51 overige weken is pure winst.
Ik zou dat in principe kunnen regelen via mijn ouders.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:36 schreef practics het volgende:
[..]
Heb je inkomen?
Zo nee dan leent de bank je geen eens 500 euro door lopend krediet vriend.![]()
Ik ben geen specialist in roulette sorry.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:39 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Hey TS, kan jij voor mij ook een strategie uitdenken om roulette te spelen?
Alles op rood en bij verlies verdubbelen. Niet verder vertellen he?quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:39 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Hey TS, kan jij voor mij ook een strategie uitdenken om roulette te spelen?
Ook niet in aandelenquote:Op woensdag 10 juli 2013 14:42 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Ik ben geen specialist in roulette sorry.
Grote kans dat je ouders dat geld niet eens los krijgen bij een bank. Dan zullen ze dat eerder als eigen vermogen moeten bezitten. Maar dan nog als jij denkt dat iemand je 40k gaat geven, ben je goed ziek in je hoofd. Dat is meer dan gemiddelde jaarloon van een Nederlander.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:38 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Ik zou dat in principe kunnen regelen via mijn ouders.
Maar ik heb liever een investeerder. Die zal mij meer geld kunnen bieden tegen een veel lagere rente. En daarnaast zal hij mij testen, op basis van wat ik binnen één maand weet te verdienen en vervolgens de keuze maken om mij het geld toch te ontnemen of juist meer geld te bieden voor hogere winsten.
Als je dit serieus meent, dan weet je echt nog helemaal niks.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:18 schreef IntelligentRego het volgende:
Ik heb in twee maanden tijd alles geleerd wat er te leren valt.
Hoezo zijn die aandelen slecht? Voor een daghandelaar bestaan er geen goede of slechte aandelen. Er is volatiliteit en daarop handel je. Of is het koersverloop van Nederlandse aandelen anders?quote:dus niet in de Nederlandse aandelen, die vind ik maar slecht.
Kijk nog eens naar de ranking. Van de 221 gebruikers hebben er slechts 4 personen een winst gemaakt van hoger dan 1% op die avond. Terwijl ik al tegen de 40% winst loop.quote:
En als je 51x verdubbelt, dan heb je echt heel veel geld binnen een jaar. Meer geld dan er wereldwijd verkrijgbaar is! Doen dus. Het risico is praktisch nul, de winstkansen zijn praktisch oneindig!quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:34 schreef IntelligentRego het volgende:
Ik zat erover te denken om ¤30.000 te lenen bij de bank. Met de rente zou ik hun ¤40.000 terug moeten geven binnen een termijn van 1 jaar.
Als mijn strategie blijft werken, zou ik gemakkelijk in staat zijn om deze ¤40.000 in de eerste week al te kunnen verdienen, de overige 51 weken is pure winst.
Als je met een kapitaal van $200.000 euro in staat bent om $15.000 in 1 jaar te verdienen ben je in mijn ogen een goede belegger.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:46 schreef IntelligentRego het volgende:
Met andere woorden ik heb $15.000 verdiend in 1 avond met een kapitaal van $40.000. Ik ken mensen die met een kapitaal van $200.000 al moeite hebben om $15.000 te verdienen op één dag.
Natuurlijk blijf je je hele leven nieuwe dingen leren en al helemaal op de aandelenbeurs dit neemt echter niet mijn talent weg. Ik mag toch veronderstellen dat ik redelijk goed ben als ik in 1 maand tijd mijn kapitaal met ruim 350% laat groeien.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je dit serieus meent, dan weet je echt nog helemaal niks.
[..]
Hoezo zijn die aandelen slecht? Voor een daghandelaar bestaan er geen goede of slechte aandelen. Er is volatiliteit en daarop handel je. Of is het koersverloop van Nederlandse aandelen anders?
Maar een daghandelaar handelt meestal voor eigen rekening. Dus zorg dat je wat vermogen hebt, open een rekening bij een broker en traden maar! Gezien jouw resultaten zul je heel spoedig meer dan genoeg vermogen genereren om een zeer goed inkomen te realiseren.
Persoonlijk geef ik je (20 jaar ervaring) geen enkele kans. Nul.
Je doet niks goed. Je neemt extreem veel risico (toch nepgeld) en hebt geluk gehad. Probeer eerst maar eens met $40K eigen geld $4K winst te maken. Echt geld dus! Dat is heel wat anders.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:50 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Natuurlijk blijf je je hele leven nieuwe dingen leren en al helemaal op de aandelenbeurs dit neemt echter niet mijn talent weg. Ik mag toch veronderstellen dat ik redelijk goed ben als ik in 1 maand tijd mijn kapitaal met ruim 350% laat groeien.
Dat is dus datgene wat mij verbaast. Ik zoek op het internet en zie mensen die maken 10 tot 25% winst in periode's van half jaar tot een jaar. Terwijl ik deze winsten al op één dag weet te behalen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je met een kapitaal van $200.000 euro in staat bent om $15.000 in 1 jaar te verdienen ben je in mijn ogen een goede belegger.
Ga sparen. Je hebt echt geen 40.000 nodig om te beginnen, met de winsten die jij maakt, is een paar duizend genoeg, en dat kan iedereen wel bij elkaar krijgen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:50 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Natuurlijk blijf je je hele leven nieuwe dingen leren en al helemaal op de aandelenbeurs dit neemt echter niet mijn talent weg. Ik mag toch veronderstellen dat ik redelijk goed ben als ik in 1 maand tijd mijn kapitaal met ruim 350% laat groeien.
Dit is dus het probleem. Ik heb minimaal ¤25.000 nodig, wil ik kunnen handelen. Onder dit bedrag mag je maar 3 keer handelen in de week. En zoals je ziet in mijn profiel, die dag toen ik 38% winst boekte maakte ik 132 transacties.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:50 schreef TNA het volgende:
Als je echt zo goed bent ga je lekker thuis handelen met je eigen geld.
Ben benieuwd! Ik noteer nu de gegevens.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:52 schreef arjan1212 het volgende:
Koen Hoefgeest Optie Advies Telefoon: 0408420476
De Sitterlaan 15
5505AA Veldhoven
Bel Koen misschien neemt ie je wel aan
Ik geloof dat de gemiddelde particuliere belegger zo'n 1,5% verlies maakt per jaar. Mensen die in staat zijn tot 25% winst te maken per jaar zijn zeer, zeer dun gezaaid. En of het dan talent is of gewoon de normaalverdeling (als er zoveel verlies gemaakt wordt dan moeten er ook mensen zijn die geluk hebben), dat is nog de vraag.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:51 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Dat is dus datgene wat mij verbaast. Ik zoek op het internet en zie mensen die maken 10 tot 25% winst in periode's van half jaar tot een jaar. Terwijl ik deze winsten al op één dag weet te behalen.
Nee, je mag zoveel handelen als je wil hoor! Ook met kleine bedragen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:53 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Dit is dus het probleem. Ik heb minimaal ¤25.000 nodig, wil ik kunnen handelen. Onder dit bedrag mag je maar 3 keer handelen in de week. En zoals je ziet in mijn profiel, die dag toen ik 38% winst boekte maakte ik 132 transacties.
Dan zou ik een andere broker zoeken. Lynx schijnt goed te zijn als actief handelt.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:53 schreef IntelligentRego het volgende:
[..]
Dit is dus het probleem. Ik heb minimaal ¤25.000 nodig, wil ik kunnen handelen. Onder dit bedrag mag je maar 3 keer handelen in de week. En zoals je ziet in mijn profiel, die dag toen ik 38% winst boekte maakte ik 132 transacties.
Ik had een gesprek met een Adviseur van Lynx afgelopen week. En die vertelde mij dat je slechts 3 keer per week op dezelfde dag mag kopen en verkopen (kapitaal onder ¤25.000). Maar je mag inderdaad ongelimiteerd kopen om vervolgens de dag erop te verkopen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, je mag zoveel handelen als je wil hoor! Ook met kleine bedragen.
Kijk anders eerst even hoe je het op de lange termijn doet, een paar leuke avondjes geluk hebben in een simulator staat natuurlijk nog niet gelijk aan de echte wereld.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:46 schreef IntelligentRego het volgende:
Kijk nog eens naar de ranking. Van de 221 gebruikers hebben er slechts 4 personen een winst gemaakt van hoger dan 1% op die avond. Terwijl ik al tegen de 40% winst loop.
In twee maanden tijd heb je amper de kennis van de alle theorien/strategien of überhaupt de producten zelf, laat staan dat je daar de juiste uit kunt kiezen/ontwikkelen en correct kunt toepassen. Personen met een leven aan ervaring komen vaak nog de nodige kennis te kort.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:18 schreef IntelligentRego het volgende:
Geachte fok leden,
Mijn naam is Rego en ik ben zeer gepassioneerd in aandelen. Ik ben al sinds twee maanden bezig met het zelf studeren in aandelen. Ik ontwikkel zelf mijn eigen strategiën, punten waarop ik moet letten en heb een zeer hoge kennis wanneer het gaat om grafieken lezen.
Ik heb in twee maanden tijd alles geleerd wat er te leren valt.
Met welke leverage werk je en welk percentage zet je in per trade?quote:Om maar een paar voorbeelden te noemen hoe de afgelopen maand zijn verlopen.
Ik heb in totaal 405 transacties gehad, waarvan er 380 winsten geboekt zijn.
Met andere woorden uit 405 transacties waren er 94% succesvol.
Toen ik voor het eerst werd geïntroduceerd in aandelen ging ik ervan uit dat mensen die 10% winst boekten per maand goed bezig waren aangezien er 90% zelfs verliezen maakt.
Maar ik begreep er al snel niets meer van. Aangezien mijn gemiddelde winst per dag in de afgelopen maand 12,4% was.
Met andere woorden, ik ben makkelijk in staat om binnen één maand mijn kapitaal te verdubbelen.
Mijn best dag was toevallig twee dagen geleden, ik boekte een winst van ruim 38% in slechts 5 uur tijd. Het startkapitaal was $40.000 en heb daar diezelfde avond ruim $55.000 van gemaakt.
Ook met 132 transacties in 5 uur tijd dus, ik ben een zeer actieve daghandelaar.
Ook is het een grote ''room'' met ruim 200 spelers en niemand komt in de buurt van mij.
Dat brengt me op het tweede belangrijke punt waar veel traders de mist in gaan. Heb je daadwerkelijk een edge? Ooit van backtesten gehoord?quote:Wat mij zo frustreert, is wanneer men zich uberhaupt wilt solliciteren als daghandelaar dan worden en hoge diploma's van hem vereist.
En dat vind ik raar, als daghandelaar moet je niet de slimste zijn, je moet puur over deze talent beschikken, veel geduld hebben en de juiste beslissingen nemen.
Ik ben zelf 20 jaar en ben sinds mijn 18de (na HAVO diploma) gestopt met school en ben me gaan focussen op Apps ontwikkelen en Websites. En sinds een paar weken toon ik grote interesse op de aandelenbeurs.
Ik zoek naar bedrijven in de regio Amsterdam die daghandelaren als mij aannemen. Ik zou zelfs voor een maand ''gratis'' willen werken, puur om mijn talent te bewijzen.
Geld lenen om te vergokken, jaja.quote:Op woensdag 10 juli 2013 14:34 schreef IntelligentRego het volgende:
Ik zat erover te denken om ¤30.000 te lenen bij de bank. Met de rente zou ik hun ¤40.000 terug moeten geven binnen een termijn van 1 jaar.
Als mijn strategie blijft werken, zou ik gemakkelijk in staat zijn om deze ¤40.000 in de eerste week al te kunnen verdienen, de overige 51 weken is pure winst.
Wat wil je ook precies?quote:Op woensdag 10 juli 2013 15:25 schreef Plantagehouder het volgende:
moet ik nog doorgaan met mijn msc aan de lse? dit wil ik ook
Ik zie geen aantoonbare edge, enkel je rendement.quote:Op woensdag 10 juli 2013 15:22 schreef IntelligentRego het volgende:
^
Ik heb wel degelijk een edge, bekijk mijn post boven de jouwe eens.
Dat was al duidelijk gezien de cijfers, maar realiseer je dat een verkeerde trade je kapitaal decimeerd. Kapitaal dat vervolgens enorme rendementen (dus nog grotere gokken) moet maken om op 0 uit te komen.quote:Ik ben iemand die snel leert en ook veel risico durft te nemen, waarbij we gelijk bij je tweede vraag aankomen. Ja, ik investeer het volledige bedrag dat ik heb, dit doe ik met veel zekerheid (94% van ruim 400 transacties waren winstgevend).
Een maand of een dag stelt niks voor in deze wereld. Vergelijk het zo: 10x achter elkaar kop bij kop en munt is 'zeldzaam', maar komt 1 keer op de 1024 keer voor. Zonder bewijsbare edge kun je nog altijd die 'Lucky fool' zijn. Als je echter een investeerder zoekt zal deze toch een bewijsbare edge van je vragen en als je die niet kunt leveren, buiten rendementen met een enorme leverage in het verleden, dan zal hij je wijzen op deze theorie:quote:Over lucky trades gesproken, ja ik zou het wel verdacht vinden op het moment dat je een avond of een weekje flinke winsten te voren haalt. Maar wanneer ik een maandlang op een gemiddelde van 12,4% winst per dag uitkom lijkt mij dit toch niet het geval.
Zelfs gister, nieuwe game begonnen met $100.000 startkapitaal, diezelfde avond heb ik er al ruim $111.000 van gemaakt. Mijn strategie werkt en ik bewijs het keer op keer.
Ik leer steeds nieuwe dingen, zelfs gisteravond en deze nieuwe ervaringen noteer ik allemaal in een kleine agenda die ik heb. Die ik voordat de aandelenbeurs opengaat om half 4 nog even doorlees voor ik begin met mijn trade.
Lees dit topic nog maar eens over een tijdje terug, discussieren hierover heeft toch geen zin gezien de ervaring die ik daarmee heb en de academische (zie vorige post) bronnen.quote:Op woensdag 10 juli 2013 15:41 schreef IntelligentRego het volgende:
^
Ik zeg altijd, de cijfers spreken voor zich.
En hoeveel users met een geniale strategie hebben we al niet hier voorbij zien komen, Piepeloi! Met alle drama die erop volgde. Waar is dat topic over die kerel die zijn levensspaargeld in 2 weken vergokte op de beurs alweer gebleven. Het kwam uit R&P.quote:Op woensdag 10 juli 2013 15:46 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Lees dit topic nog maar eens over een tijdje terug, discussieren hierover heeft toch geen zin gezien de ervaring die ik daarmee heb en de academische (zie vorige post) bronnen.
Hopelijk voor jou zonder de inzet van (andermans) echt geld.
Dat zijn er inderdaad een hele hoop geweest sinds ik hier actief ben, allemaal daytraders waarvan de meeste geen idee hadden waar ze mee bezig waren. Al dachten ze van wel natuurlijk. Met veel bombarie gekomen en stilletjes verlaten. De 'echte' beleggers met een lange horizon zijn nog hier te vinden na al die jaren, ook de beleggers die af en toe wat minder geluk hebben gehad maar tenminste niet KO zijn gegaan.quote:Op woensdag 10 juli 2013 15:49 schreef LXIV het volgende:
En hoeveel users met een geniale strategie hebben we al niet hier voorbij zien komen, Piepeloi! Met alle drama die erop volgde. Waar is dat topic over die kerel die zijn levensspaargeld in 2 weken vergokte op de beurs alweer gebleven. Het kwam uit R&P.
Met die gedachte (al is het niet in deze extreme vorm) zijn we allemaal ooit begonnen, vandaar dat ik me ook kritisch opstel om de persoon te dwingen tot nadenken en mogelijke fouten te voorkomen. Ervaring leert echter (helaas) dat iemand pas leert als die echt op zijn bek is gegaan, meestal dan. Je mag er echter niks van zeggen, want dan ben je jaloers.quote:De blijvers zijn de mensen die de beurs echt goed kennen, weten wat een reeel rendement is en zich heel goed weten te beheersen. Niet de absoute beginnelingen met een geniale " strategie" en gedroomde rendementen van 100-en procenten per jaar, maar met nog geen cent om werkelijk in te zetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |