Ik ben altijd tegen extremisme geweest. Dat was in 2008 zo en nu nog steeds. En ik zie bepaalde figuren gewoon radicaliseren en extremistisch gedachtegoed omarmen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:10 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het lijkt er eerder op dat je eigen gedrag nogal veranderd is. Je schuift steeds meer richting figuren als nikita en drievoud, inhoud of een redelijke discussie zit er niet meer in, alles is een eng moslimspook geworden. Moet je lekker zelf weten natuurlijk. Maar dan moet je niet vreemd opkijken dat je steeds minder serieus genomen wordt.
[..]
[..]
Ach, zolang jij geen toelichting geeft op je gelaster blijf ik daar om vragen. Moet je in de eerste plaats maar niet zo achterlijk doen...
Ik ook, ene elfletterig bijvoorbeeld... Je bent echt flink aan het verzuren en radicaliseren...quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:15 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik ben altijd tegen extremisme geweest. Dat was in 2008 zo en nu nog steeds. En ik zie bepaalde figuren gewoon radicaliseren en extremistisch gedachtegoed omarmen.
je ziet overal het spook van de religie, dat is net even wat anders. Achter elke boom staat een enge moslim die je naar het leven staat in je fantasie.quote:Ik ben het soms met bepaalde rechtse users eens, soms ook met linkse users. Ook dat is niet echt veranderd. Een hekel aan de manier waarop religie zich opdringt, heb ik altijd al gehad. Het is nu hooguit zo dat ik sommige dingen inmiddels méér zat ben dan in 2008.
Ik kom nauwelijks in POL en voel me in deze SC niet welkom, dus wees niet bang dat ik hier regelmatig kom. Ik ben hier de laatste dagen al vaker geweest dan ik wil. Dit is een soort slagveld en een hoekje waar mensen geniepig anderen zitten te bespotten en uit te lachen. Ik heb daar niet zo veel mee, sorry.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:12 schreef Friek_ het volgende:
Elfletterig, ik waardeer je bijdragen wel in NWS en POL. Hopelijk kom je eens vaker langs in deze SC.
Betreurenswaardig, doch begrijpelijk. Sommigen zien u hier als een gedegen analyticus, vergelijkbaar met Ilja Leonard Pfeijffer.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik kom nauwelijks in POL en voel me in deze SC niet welkom, dus wees niet bang dat ik hier regelmatig kom. Ik ben hier de laatste dagen al vaker geweest dan ik wil. Dit is een soort slagveld en een hoekje waar mensen geniepig anderen zitten te bespotten en uit te lachen. Ik heb daar niet zo veel mee, sorry.
Geniepig? Open en bloot, met argumentatie bedoel je. Dat is heel wat anders dan lasteren zonder toe te willen lichten wat je nu precies bedoelt...quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik kom nauwelijks in POL en voel me in deze SC niet welkom, dus wees niet bang dat ik hier regelmatig kom. Ik ben hier de laatste dagen al vaker geweest dan ik wil. Dit is een soort slagveld en een hoekje waar mensen geniepig anderen zitten te bespotten en uit te lachen. Ik heb daar niet zo veel mee, sorry.
Verzuren klopt. Met sommige discussies en politiek-correcte riedeltjes ben ik klaar, (logischerwijs) met sommige figuren ook. Maar goed, het heeft eigenlijk allemaal betrekking op NWS, dus waarom zou ik dat hier allemaal uit de doeken doen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:16 schreef 99.999 het volgende:
Ik ook, ene elfletterig bijvoorbeeld... Je bent echt flink aan het verzuren en radicaliseren...
Aan de andere kant kun je ook weer radicaal naïef zijn. Het ga je goed, jongen...quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:16 schreef 99.999 het volgende:
Je ziet overal het spook van de religie, dat is net even wat anders. Achter elke boom staat een enge moslim die je naar het leven staat in je fantasie. Dat dit niet overeenkomt met de realiteit lijkt niet erg meer door te dringen tot je. Geradicaliseerd dus![]()
Jammer weer dit.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:20 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Betreurenswaardig, doch begrijpelijk. Sommigen zien u hier als een gedegen analyticus, vergelijkbaar met Ilja Leonard Pfeijffer.
Ze hebben al 6 tweets https://twitter.com/ofdbv, daar kunnen een hoop twitteraars nog wat van leren.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:33 schreef Modus het volgende:
Ja aan deze site heb je wel wat.
http://www.ofdbv.nl/home/opleidingen/twitteren
Twtrenquote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:41 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Ze hebben al 6 tweets https://twitter.com/ofdbv, daar kunnen een hoop twitteraars nog wat van leren.
Moord is niet goed te praten. Wellicht dat jouw definitie wat ruimer is?quote:
Mooiquote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:21 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Verzuren klopt. Met sommige discussies en politiek-correcte riedeltjes ben ik klaar, (logischerwijs) met sommige figuren ook. Maar goed, het heeft eigenlijk allemaal betrekking op NWS, dus waarom zou ik dat hier allemaal uit de doeken doen.
Jij mag mij geradicaliseerd vinden; daar heb ik geen probleem mee.
Door niet achter elke boom een enge moslim te zien die ons land overneemtquote:[..]
Aan de andere kant kun je ook weer radicaal naïef zijn. Het ga je goed, jongen...
Je probeerde het afgelopen week nog vol overgave.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:14 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Moord is niet goed te praten. Wellicht dat jouw definitie wat ruimer is?
En jij laat je ook veel te makkelijk trollen.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:28 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je probeerde het afgelopen week nog vol overgave.
Ik doe dat niet in het geniep hoor.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 12:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik kom nauwelijks in POL en voel me in deze SC niet welkom, dus wees niet bang dat ik hier regelmatig kom. Ik ben hier de laatste dagen al vaker geweest dan ik wil. Dit is een soort slagveld en een hoekje waar mensen geniepig anderen zitten te bespotten en uit te lachen. Ik heb daar niet zo veel mee, sorry.
Zeer ruime definitie dus. Nog even en je gaat me vertellen dat belasting eigenlijk diefstal is.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:28 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je probeerde het afgelopen week nog vol overgave.
Het is allemaal te wijten aan Koos, zo'n typisch overcorrect figuur.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:09 schreef Drugshond het volgende:
politiek-correcte riedeltjes in POL-SC..... sure.
Ik vind het raar dat je wiskunde op de mavo uit je pakket kan laten vallen. Dat vind ik nog stukken erger.quote:
Moord door de overheid is dus geen enkel probleem voor jou?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:09 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Zeer ruime definitie dus. Nog even en je gaat me vertellen dat belasting eigenlijk diefstal is.
Eindelijk iemand die het met me eens is. Bravo voor deze ontboezeming!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 14:42 schreef robin007bond het volgende:
Gewoon alle leerlingen tot keiharde beta's laten hersenspoelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |