er moet ook peletonvulling zijn natuurlijkquote:Op zondag 7 juli 2013 13:52 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon niet meedoen aan de Tour als ze er niks van bakken.. Dan kan je beter meedoen met Ronde van Qinghai Lake
Nee.quote:
Niet iedereen zit in NL hequote:Op zondag 7 juli 2013 13:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
Of gewoon live kijken http://nos.nl/dossier/515430-tour-de-france-2013/tab/730/live/
[..]
Ik ken het systeem ja, maar dit is gewoon tien keer niks.. Net als Cofidis en Saur Sojasun
Maar ze moeten meedoen dus. Geen keus voor hunquote:Op zondag 7 juli 2013 13:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
Of gewoon live kijken http://nos.nl/dossier/515430-tour-de-france-2013/tab/730/live/
[..]
Ik ken het systeem ja, maar dit is gewoon tien keer niks.. Net als Cofidis en Saur Sojasun
Zit nu op 1'17. In Luchon op 2'00. Da's dichterbij.quote:
Ja en net was het 1:11.quote:
En zou de andere Van Poppel ook niet stoppen op de rustdag? Om hem wat te sparen?quote:Op zondag 7 juli 2013 13:55 schreef Steven184 het volgende:
Westra, Van Poppel en Boeckmans als aller laatsten in koers. Dat is niet best.
Wordt het daar morgen lekker rustig bij het ontbijt.quote:Op zondag 7 juli 2013 13:55 schreef Steven184 het volgende:
Westra, Van Poppel en Boeckmans als aller laatsten in koers. Dat is niet best.
Pfff moet nu echt continue overal over gezeurd worden? Is dat echt de toegevoegde waarde van een Live topic?quote:Op zondag 7 juli 2013 13:53 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Idd....alleen zeiken over Sky/Froome aub, dat is namelijk erg hip.
Waarom zouden ze Van Poppels sparen? Ze hebben er al 3.quote:Op zondag 7 juli 2013 13:55 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
En zou de andere Van Poppel ook niet stoppen op de rustdag? Om hem wat te sparen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |