Doe even normaal tegen Braddie ja, achterlijke doos.quote:Op zondag 7 juli 2013 14:53 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Niemand geeft een ruk om jouw amateurmuziek.
Als die pubertjes die denken dat hun band het middelpunt van hun (en andermans) leven is.quote:Op zondag 7 juli 2013 14:54 schreef Rectum het volgende:
[..]
Doe even normaal tegen Braddie ja, achterlijke doos.
Braddie is een speciale jongen die gewoon wat extra aandacht nodig heeft, met dit soort teksten loop je kans hem voor het leven ernstig te beschadigen.quote:Op zondag 7 juli 2013 14:53 schreef SputnikSweetheart het volgende:
Niemand geeft een ruk om jouw amateurmuziek.
quote:Op zondag 7 juli 2013 14:56 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Braddie is een speciale jongen die gewoon wat extra aandacht nodig heeft, met dit soort teksten loop je kans hem voor het leven ernstig te beschadigen.
Laat je aub eerst INFORMEREN voordat je dit soort onzinnige teksten uitkraamt. Love 2 Lounge was een band met volwassen muzikanten zoals je kunt zien op http://www.gradalicious.com/love-2-lounge/. Het is dat John Ewbank ze structureel heeft tegengewerkt door ze NIET uit te nodigen voor het Koningslied anders hadden ze al lang mogen optreden bij Koffietijd en de Groeten van Max.quote:Op zondag 7 juli 2013 14:55 schreef SputnikSweetheart het volgende:
[..]
Als die pubertjes die denken dat hun band het middelpunt van hun (en andermans) leven is.
Zeker dezelfde categorie als Kane en Krezip.quote:Op zondag 7 juli 2013 15:02 schreef Rectum het volgende:
[..]
Laat je aub eerst INFORMEREN voordat je dit soort onzinnige teksten uitkraamt. Love 2 Lounge was een band met volwassen muzikanten zoals je kunt zien op http://www.gradalicious.com/love-2-lounge/. Het is dat John Ewbank ze structureel heeft tegengewerkt door ze NIET uit te nodigen voor het Koningslied anders hadden ze al lang mogen optreden bij Koffietijd en de Groeten van Max.
Ik vind dit wat overdreven hoor.quote:Op zondag 7 juli 2013 14:40 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
Die ziet er ook uit als 45. Wat een oude kop, man.
Klinkt niet onaardig. Al is de opnamekwaliteit niet echt ideaal.quote:
Was Braddie de baas achter de toetsen?!quote:Op zondag 7 juli 2013 15:20 schreef hoink581 het volgende:
Boh, Braddie heb je je uiteindelijk voor niets druk lopen te maken om je aftandse Casio toetsenbord, het lag dus gewoon aan die achterbakse snol
Niet echtquote:
Die man heeft gouden vingertjes. Maar het is inderdaad de toetsenist.quote:Op zondag 7 juli 2013 15:21 schreef Geelman het volgende:
[..]
Was Braddie de baas achter de toetsen?!Ik dacht dat 'ie gitaarvirtuoos was.
Op 1:51 smeren ze daar ketchup op de muren om braddie te lokken?quote:
Nee, ik ben toetsenist.quote:Op zondag 7 juli 2013 15:21 schreef Geelman het volgende:
[..]
Was Braddie de baas achter de toetsen?!Ik dacht dat 'ie gitaarvirtuoos was.
Nee klopt.quote:Op zondag 7 juli 2013 15:20 schreef Geelman het volgende:
[..]
Klinkt niet onaardig. Al is de opnamekwaliteit niet echt ideaal.
Wat doe jij tussen al die oude mensen?quote:Op zondag 7 juli 2013 17:45 schreef Braddie het volgende:
Dit waren we 3 weken geleden tijdens een optreden op een festival in Hilversum.
Ik kán ook drummen ja.quote:Op zondag 7 juli 2013 17:46 schreef BMTH182 het volgende:
Speel je drums want mijn band heeft nog een drummer nodig?
Muziekmaken, leeftijd maakt geen drol uit als het muzikaal gewoon goed is.quote:
Wil je drummen in een rockband met 4 15/16/17 jarige?quote:Op zondag 7 juli 2013 17:53 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik kán ook drummen ja.
Ik ben niet echt een Roger Taylor of Dave Grohl, maar ik kan basic beats en wat fills
Je bent gewoon jaloersquote:Op zondag 7 juli 2013 18:48 schreef appelen het volgende:
Welke autist ben jij dan bij dat hotlegs filmpje
Krijg aids.quote:Op zondag 7 juli 2013 18:48 schreef appelen het volgende:
Welke autist ben jij dan bij dat hotlegs filmpje
Neequote:Op zondag 7 juli 2013 18:39 schreef BMTH182 het volgende:
[..]
Wil je drummen in een rockband met 4 15/16/17 jarige?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |